V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 31. 8. 2020

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Význam a symbolika vlajek ve státním řízení * Vývoj v Bělorusku * Evoluce vs. revoluce

Překlad a titulky: Irena

 

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
7. 9. 2020 11:06

Zajímavý obrázek. Tedy pokud se to správně zobrazí. Srbsko je vedeno stejným idiotem , jako je Lukáš endo protéza na Bělidle. Tady to dokonce vypadá na tribunál. Kdo se začne objímat se západním ksindlem, tak má na problémy zaděláno dvojnásob. Jde jen o míru sr@ček , do kterých se ohavní bezpáteřní prvoci odváží ponořit vlastní národ. H@vno se samozřejmě může divit, proč od něj kdekdo utíká, ale že HRDÉ Srbsko dokáže při politickém životě držet takové hovado, tak to už něco vypovídá o celonárodní nátuře. Srbsko, druhé Slovensko. Dávám zpětný chod. Zůstává jen banda čtyř: Sasko, Česko, Rakousko, Maďarsko. Ostatní… Číst vice »

orinoko
orinoko
7. 9. 2020 11:20

Donekonečna se mi pletou dvě ruská města: Chabarovsk, Čeljabinsk. Něco jako česká – Turnov a Trutnov.

https://colonelcassad.livejournal.com/6151348.html

orinoko
orinoko
7. 9. 2020 11:31

Integrace Běloruska a Ruska pokročila. Rusko nikdy nepohltí svého daleko menšího souseda , ale buďto půjde o soustátí či konfederaci. Kromě stávajících dohod začnou platit i nové, především obchodní a finanční. Možná takový miniaturní eurokolchoz. Zdroj si nechávám pro sebe. Je především obchodní. Politika se veze možná dokonce až ve třetí řadě. V té druhé, hned za první, jede vojenská smlouva. Ale o té se nemluví.

orinoko
orinoko
7. 9. 2020 12:01

V jednom s Pjakinem nesouhlasím: Ostrý zákrok hned zkraje byl tou lepší verzí proběhlých událostí. A proč? Rost by apetit gaunerů , který by si pravý opak vyložil jako slabost systému. Krev tekla, ale žádné mrtvé v lesích za Minskem nikdo nenachází. V Polsku se běžně vysílá, kdo je kdo na straně systému / zbožňovaná TS by samozřejmě psala – režimu, neb tak byla sama totalitně nastavená/ , kde kdo bydlí , jakou má rodinu, což je celkově součástí mediálního teroru a lynče – o čemž ovšem pokrokový Pjakin nemluví – a systém má hrát roli nějakého dobrmana? Ještě jsem… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
7. 9. 2020 12:41

No, a do toho všeho ještě namontovat úplně zcestně emerické natáčení Mostu u Remagenu v české Davli, tak to je opravdu poněkud kách. Jestli si Pjakin myslí, že emerické „nádrže“ ze Druhé světové měly šanci se postavit ruským tankům z konce šedesátých let, tak to je fakt unikát. Že mu huba neupadne. Jde o Bělidlo. Do nějakých svůdných analogií by se ale raději moc pouštět neměl. Český rok 1968 a běloruský 2020 sice vnějškově zapadají do globálních schémat, ovšem v konfrontaci s každou samostatnou událostí mají docela konkrétní problémy. Brežněv se před srpnem ptal emíků , jestli ještě pořád uznávají… Číst vice »

leviathan
leviathan
10. 9. 2020 19:20

Lukašenko půjde od válu. Nechce spolupracovat s RF, hřeje si pouze své hnízdo. Hraje falešnou hru. To, že vystoupil tvrdě proti opozici ukazuje, že na víc než na šestou prioritu nemá. Opozici podporovala sotva desetina Bělorusů. Nyní je to dvojnásobek, a to jen pro ten tvrdý zásah. Neumí jednat. Paktuje se se Západem. Baťka to má spočítané, většina Bělorusů bude ráda za někoho méně sebestředného a schopnějšího, kdo se nepaktuje se Západem. Pjakin má pravdu.