Ukrajina: Filmový týdeník

Pozor, propaganda!

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
27. 8. 2015 21:26

Pěkné a trefné.

nula
nula
28. 8. 2015 19:54

Nevíte někdo, prosím, z jakého videa je originálně ten komentář, který je použitý u videa odkazovaného v článku? Případně kdybyste měli, tak rovnou odkaz na to originální video? Díky.

peter.
30. 8. 2015 7:12

Najspoľahlivejšou metódou ako rozvrátiť a následne ovládnuť štát,je dôkladné vymytie mozgov mládeži.Začať treba už s deťmi.
Jednoduché riešenie?Nepustiť ich do Ruska a ak tam už sú,tak vykopnúť!Ale v Rusku je ako sa zdá,aj toto zložité a komplikované:
http://reosh.ru/amerikancy-gotovyat-v-rossii-uchitelej-predatelej.html

fajt
fajt
30. 8. 2015 7:17

peter. napsal

Najspoľahlivejšou metódou ako rozvrátiťa následne ovládnuť štát,je dôkladné vymytie mozgov mládeži.Začať treba už s deťmi.
Jednoduché riešenie?Nepustiť ich do Ruska a ak tam už sú,tak vykopnúť!Ale v Rusku je ako sa zdá,aj toto zložité a komplikované:
http://reosh.ru/amerikancy-gotovyat-v-rossii-uchitelej-predatelej.html

http://www.novinky.cz/domaci/378931-skola-ma-byt-deset-let-pribude-rok-skolky.html- no a v čezku zase chtějí prodloužit věk pro přímou palbu propagandy do čerstvejch mozkoven, a samozřejmě chtějí začít dříve – docela chápu, že ti co maj prostředky do čezkého školství své potomky nepustí a řeší edukaci po svém, tedy samostatně ( gor když i přezkoušení řeší peníze ). ..)

Béda
30. 8. 2015 7:27

fajt napsal http://www.novinky.cz/domaci/378931-skola-ma-byt-deset-let-pribude-rok-skolky.html- no a v čezku zase chtějí prodloužit věk pro přímou palbu propagandy do čerstvejch mozkoven, a samozřejmě chtějí začít dříve – docela chápu, že ti co maj prostředky do čezkého školství své potomky nepustí a řeší edukaci po svém, tedy samostatně ( gor když i přezkoušení řeší peníze ). ..) fajt, Peter, až školství zpoplatní (jak pravil pan kníže a jeho pravdoláskařská kohorta – jenom to co si lidi zaplatí, si taky váží) , opět naroste analfabetismus. Jinak doba povinné (pokud možno placené anebo stále víc zpoplatňované) školní docházky (která se samosebou nezapočítává do důchodu) se musí… Číst vice »

peter.
30. 8. 2015 8:03

fajt napsal
no a v čezku zase chtějí prodloužit věk pro přímou palbu propagandy do čerstvejch mozkoven, a samozřejmě chtějí začít dříve –

fajt :
U nás to už je jedno.Identita Čechov,Moravanov a Slovákov sa obmedzí akurát tak na nejaký ten amatérsky folklór.Juhočeské dudy,moravské sklípky a slovenskú fujaru.
Ale Rusi ešte majú šancu,že si svoju kultúru a identitu uchránia.Len ruský prezident a ruská vláda nesmú dovoliť,aby niekto skurvil ruskú mládež.A v tom je nádej aj pre nás a všetkých Slovanov.

Béda
30. 8. 2015 8:10

peter. napsal fajt : U nás to už je jedno.Identita Čechov,Moravanov a Slovákov sa obmedzí akurát tak na nejaký ten amatérsky folklór.Juhočeské dudy,moravské sklípky a slovenskú fujaru. Ale Rusi ešte majú šancu,že si svoju kultúru a identitu uchránia.Len ruský prezident a ruská vláda nesmú dovoliť,aby niekto skurvil ruskú mládež.A v tom je nádej aj pre nás a všetkých Slovanov. svatá pravda. Mládež infiltrují reklamním konzumem, historii zcela přepíší podle potřeb vítězů (včetně historie 2. SV a odsunu Sudeťáků, historii válek, z obětí nadělají viníky…) , zlikvidují národní hranice, národní státy rozpustí v amorfním nadstatním byrokraticekém centralistickém odcizeném celku, národní identitu… Číst vice »

Béda
30. 8. 2015 8:14

Na Ukrajině v tomto ohledu dospěli mnohem dál. Za příčinu všeho zla neoznačili místní parazitickou oligarchickou strukturu, která po „revoluci“ zcela rozkradla a zadlužila stát, ale RF, Putina a své bývalé ruské spoluobčany. Otázkou, co by bylo s Ukrajinou a s Ukrajinci, kdyby se třeba jihovýchodní regiony potupně vzdali kyjevským pučistům se raději ani nezaobírají. Hlavně že mají nepřítele. Z dětí vychovávají nacisty a již od útlého věku, dějiny přepsali tak tvůrčím způsobem, že je to k nevíře.

JanDrda
JanDrda
31. 8. 2015 11:58

nula napsal

Nevíte někdo, prosím, z jakého videa je originálně ten komentář, který je použitý u videa odkazovaného v článku? Případně kdybyste měli, tak rovnou odkaz na to originální video? Díky.

Obyčejný fašismus, SSSR 1965, komentář čte M. Horníček.
http://www.csfd.cz/film/209389-obycejny-fasismus/

ke shlédnutí http://www.vii.sk/video/pjqblrj7p2/obycejny-fasismus-uvodni-titulky-kinodabingu-hlasatel/

JanDrda
JanDrda
31. 8. 2015 12:08

tady je to snad celé i s M. Horníčkem