Ukrajina: Filmový týdeník

Pozor, propaganda!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
27. 8. 2015 21:26

Pěkné a trefné.

nula
nula
28. 8. 2015 19:54

Nevíte někdo, prosím, z jakého videa je originálně ten komentář, který je použitý u videa odkazovaného v článku? Případně kdybyste měli, tak rovnou odkaz na to originální video? Díky.

peter.
30. 8. 2015 7:12

Najspoľahlivejšou metódou ako rozvrátiť a následne ovládnuť štát,je dôkladné vymytie mozgov mládeži.Začať treba už s deťmi.
Jednoduché riešenie?Nepustiť ich do Ruska a ak tam už sú,tak vykopnúť!Ale v Rusku je ako sa zdá,aj toto zložité a komplikované:
http://reosh.ru/amerikancy-gotovyat-v-rossii-uchitelej-predatelej.html

fajt
fajt
30. 8. 2015 7:17

peter. napsal

Najspoľahlivejšou metódou ako rozvrátiťa následne ovládnuť štát,je dôkladné vymytie mozgov mládeži.Začať treba už s deťmi.
Jednoduché riešenie?Nepustiť ich do Ruska a ak tam už sú,tak vykopnúť!Ale v Rusku je ako sa zdá,aj toto zložité a komplikované:
http://reosh.ru/amerikancy-gotovyat-v-rossii-uchitelej-predatelej.html

http://www.novinky.cz/domaci/378931-skola-ma-byt-deset-let-pribude-rok-skolky.html- no a v čezku zase chtějí prodloužit věk pro přímou palbu propagandy do čerstvejch mozkoven, a samozřejmě chtějí začít dříve – docela chápu, že ti co maj prostředky do čezkého školství své potomky nepustí a řeší edukaci po svém, tedy samostatně ( gor když i přezkoušení řeší peníze ). ..)

Béda
30. 8. 2015 7:27

fajt napsal http://www.novinky.cz/domaci/378931-skola-ma-byt-deset-let-pribude-rok-skolky.html- no a v čezku zase chtějí prodloužit věk pro přímou palbu propagandy do čerstvejch mozkoven, a samozřejmě chtějí začít dříve – docela chápu, že ti co maj prostředky do čezkého školství své potomky nepustí a řeší edukaci po svém, tedy samostatně ( gor když i přezkoušení řeší peníze ). ..) fajt, Peter, až školství zpoplatní (jak pravil pan kníže a jeho pravdoláskařská kohorta – jenom to co si lidi zaplatí, si taky váží) , opět naroste analfabetismus. Jinak doba povinné (pokud možno placené anebo stále víc zpoplatňované) školní docházky (která se samosebou nezapočítává do důchodu) se musí… Číst vice »

peter.
30. 8. 2015 8:03

fajt napsal
no a v čezku zase chtějí prodloužit věk pro přímou palbu propagandy do čerstvejch mozkoven, a samozřejmě chtějí začít dříve –

fajt :
U nás to už je jedno.Identita Čechov,Moravanov a Slovákov sa obmedzí akurát tak na nejaký ten amatérsky folklór.Juhočeské dudy,moravské sklípky a slovenskú fujaru.
Ale Rusi ešte majú šancu,že si svoju kultúru a identitu uchránia.Len ruský prezident a ruská vláda nesmú dovoliť,aby niekto skurvil ruskú mládež.A v tom je nádej aj pre nás a všetkých Slovanov.

Béda
30. 8. 2015 8:10

peter. napsal fajt : U nás to už je jedno.Identita Čechov,Moravanov a Slovákov sa obmedzí akurát tak na nejaký ten amatérsky folklór.Juhočeské dudy,moravské sklípky a slovenskú fujaru. Ale Rusi ešte majú šancu,že si svoju kultúru a identitu uchránia.Len ruský prezident a ruská vláda nesmú dovoliť,aby niekto skurvil ruskú mládež.A v tom je nádej aj pre nás a všetkých Slovanov. svatá pravda. Mládež infiltrují reklamním konzumem, historii zcela přepíší podle potřeb vítězů (včetně historie 2. SV a odsunu Sudeťáků, historii válek, z obětí nadělají viníky…) , zlikvidují národní hranice, národní státy rozpustí v amorfním nadstatním byrokraticekém centralistickém odcizeném celku, národní identitu… Číst vice »

Béda
30. 8. 2015 8:14

Na Ukrajině v tomto ohledu dospěli mnohem dál. Za příčinu všeho zla neoznačili místní parazitickou oligarchickou strukturu, která po „revoluci“ zcela rozkradla a zadlužila stát, ale RF, Putina a své bývalé ruské spoluobčany. Otázkou, co by bylo s Ukrajinou a s Ukrajinci, kdyby se třeba jihovýchodní regiony potupně vzdali kyjevským pučistům se raději ani nezaobírají. Hlavně že mají nepřítele. Z dětí vychovávají nacisty a již od útlého věku, dějiny přepsali tak tvůrčím způsobem, že je to k nevíře.

JanDrda
JanDrda
31. 8. 2015 11:58

nula napsal

Nevíte někdo, prosím, z jakého videa je originálně ten komentář, který je použitý u videa odkazovaného v článku? Případně kdybyste měli, tak rovnou odkaz na to originální video? Díky.

Obyčejný fašismus, SSSR 1965, komentář čte M. Horníček.
http://www.csfd.cz/film/209389-obycejny-fasismus/

ke shlédnutí http://www.vii.sk/video/pjqblrj7p2/obycejny-fasismus-uvodni-titulky-kinodabingu-hlasatel/

JanDrda
JanDrda
31. 8. 2015 12:08

tady je to snad celé i s M. Horníčkem