Ukrajina: Korsuňský pogrom

Odvrácená strana Majdanu, „nedokonalý“ lynč občanů protestujících proti násilnému převratu byl předzvěstí Oděského masakru.

Titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
67 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Alena
Alena
28. 7. 2014 15:58

tento dokument budu rozesílat, zvláště pražským známým. Nedávno se stavovali u nás na Moravě a velmi prudce odsoudili toho “ sprosté slovo „Putina, který obsadil Krym.Propaganda vítězí, lidi blbnou, hlavně Pražáci

Irena
28. 7. 2014 16:28

Alena: Ať se podívají i na Oděsu. Ale chtěla jsem tady napsat něco jiného. V posledním programu Víkendový večer Vladimira Solovjova již přímo řekli, že malajsijské letadlo sestřelil bojový letoun a tam nezvou lidi, co by neměli informace. Také tam ukrajinská poslankyně řekla, že zbili syna jednoho poslance z opozice, to znamená, že dochází již k přímému zastrašování dokonce prostřednictvím dětí – i když tento již byl zřejmě dospělý, mluvila o tom, že pracuje jako prokurátor, ale zbili ho až do kómatu. Také jsem četla, že ve Lvově a zřejmě všude se musí mladí muži vykupovat, tj. jejich matky je… Číst vice »

Irena
28. 7. 2014 16:32

Ještě tam mluvili o tom, že s Kyjevem není řeč o tom, aby umožnili vycestovat dětem z válečné zóny do Ruska, kde jsou ochotní je přijmout. Dokonce ani o organizaci jejich odjezdu někam jinam, když je jim tak žinantní to Rusko, třeba do Polska. To se přeci tak hezky angažuje na Ukrajině v bojích, mohlo by se tedy trochu zapojit i humanitárně. V Rusku se již teď starají o děti, které se evakuovat povedlo a prý je obviňují, že je snad unesli nebo co. To prostě nemá obdoby. NEMÁ OBDOBY. Jedna z nejnovějších obětí ukrajinské armády je mladá maminka 24… Číst vice »

fajt
28. 7. 2014 21:52

Tohle všechno co se děje na Ukrajině si zažije i Evropa, válka už začala a fašisti nemaj slitování, myslím, že ani druhá strana nebude brát ohledy a proto nechá špinavou práci ( bez korekce ) na současné spojence západu – Rusko vždy vědělo jak pracovat s ukrajinci, a ty do vražedného modu dostali američané spolu s west evropany a až budou zase pod tlakem ruské armády rádi se vrhnou na západ , aby jim ukázali, co se za americké peníze naučili…Evropě dobře tak, vždy nadržovala psychopatům a nikdy se nepoučí. ..

Viky
Viky
28. 7. 2014 21:54

Ireno, pořad se jmenuje Nedělní Večer. A ta poslankyně je nejspíš Anna German, vystupující za Regionály. V. Solovjov je schopný moderátor a tohle je jeho autorský program. Kromě vyjádření velmi fundovaných lidí je možno uslyšet pěkné ptákoviny. Je tedy možné vyslechnout si zajímavou škálu názorů, ale bezchybný infokanál to není. Násilí na oponentech a jejich rodinách je prostě fakt, o kterém se zde cudně mlčí. Rusko, žinantní… Kijev přislíbil vytvoření humanitárního koridoru na evakuaci civilistů z oblasti bojů. Přislíbil, nic víc. Realita je taková, že ostřelováni jsou i ti, kdo utíkají. Na druhé straně, přes RF jsou z „jižního kotle“… Číst vice »

Slobo
Slobo
29. 7. 2014 3:04

vždy nadržovala psychopatům
a nikdy se nepoučí

http://www.voxeurop.eu/files/images/article/Kapdevilla-nationalism-europe.jpg?1311687782

Gazeta Wyborcza Varšava
26. VII. 2011

Béda
29. 7. 2014 4:25

Zdánlivě od věci: http://www.novarepublika.cz/2014/07/protiruska-fronta-je-rozvinuta.html Západem realizovaný scénář předpokládá likvidaci Ruska jako státu. Ke splnění tohoto cíle budou využity ty nejrůznější extrémistické síly, které dostanou štědré financování, zbraně, i propagandistickou podporu. Aliance nacistů, islamistů a liberálů – to je nástroj vnějších sil, které působí proti Rusku. Pokoušejí se, aby Rusko s touto aliancí bojovalo podél svých hranic i na vlastním území. Západ svůj scénář realizuje velmi vytříbeným způsobem – rukama protizápadních sil: islamistů (jižní vektor – Kavkaz a Střední Asie) a nacistů (západní vektor – Ukrajina). Způsobem je teroristická válka prostřednictvím levné masové síly: ozbrojenců najatých na místě a v sousedních… Číst vice »

Béda
29. 7. 2014 4:28

K tomu bych jenom doplnil: + pátá vnitřní „demokratizační“ kolona vedena zvnějšku podkopávající vládní systém v Rusku.

Irena
29. 7. 2014 4:56

Viky, jsem ráda, že dokážete tak pěkně fundovaně poučit, co bych si jinak počala.

Béda
29. 7. 2014 4:58

http://www.hlavnespravy.sk/pentagon-poslal-svojho-generala-na-ukrajinu/314839 Americké vojenské sily koordinujú postupy silových štruktúr Ukrajiny počas trestných operácií na juhovýchode Americká vláda so súhlasom Kyjeva naďalej zasahuje takmer do všetkých procesov na Ukrajine. V poslednej dobe zaktivizovali svoje sily aj vysoko postavení predstavitelia Ameriky v takzvanej protiteroristickej operácii v ktorej naďalej umierajú civilisti. Ako predpokladá zdroj z kancelárie Porošenka, zintenzívnenie spolupráce Ukrajiny a USA vo vojenskej sfére je spojené zjavne s nezdarom v trestnej operácií na juho-východe krajiny a nedostatkom koordinácie medzi rôznymi silovými štruktúrami. V spojení s týmto pozorovatelia podotýkajú, že konzultácie veľvyslanca USA v Kyjeve Jeffrey Payettea so šéfom bezpečnosti Ukrajiny Valentinom Nalivajčenkom, šéfom… Číst vice »

peter.
29. 7. 2014 5:50

Klid a mír konečne zavládnu v rodinách Lajčáka,Šebeja,Zaorálka,Vondru atď.:
http://slovak.ruvr.ru/news/2014_04_22/Sankcie-voci-Rusku-sa-odrazia-na-blahobyte-obcanov-Europskej-unie-9591/

ducatista
ducatista
29. 7. 2014 7:23

Tak sankce EU proti Rusku budou dle NY Times ostřejší, než se čekalo. Slaboučká Merkelová už je zcela ve vleku událostí a postoj Německa stahuje i Francii a Itálii. Rusko je v těžké defenzivě. Co dál? Imho Putin už musí odpovědět skutečnými sankcemi, jinak jeho image rozhodného lídra u ruského voliče silně utrpí. Navíc se začíná hroutit i situace v Novorusku, Strelkov je sice vynikajicí stratég, ale útoky armády jsou čím dál tím prudší a častější, nemůže je odrážet do nekonečna. Už to, že se opolčenci stále drží, je malým zázrakem.

Viky
Viky
29. 7. 2014 7:28

Ireno, nevím, nemohu vědět a vlastně ani nechci vědět, kdo jste a co víte a co už ne. Jsem zvyklý, že věci které považuji já za elementární, jsou pro lidi úplné novum a zcela neznámé. Takže se klidně může stát, že poučuji přednášející rusistiky, která tyhle věci ví, a každodenně jimi žije. Pokud se Vás to dotklo, je mi líto. Na řečnické otázky se sice neodpovídá, já jsem ovšem „nějakej přechytralej a divnej“ a tak Vám odpovím. Absenci mého komentáře byste klidně rozdýchala. Smysl je tedy ten, že pod „Víkendovým večerem“ případní hledači internetových pokladů nic nenajdou. Ruský odkaz na… Číst vice »

Sio
Sio
29. 7. 2014 7:51

Když si někdo před vámi zalepí oči a zacpe uši, neuděláte s ním nic. Vyléčí ho jen realita, před kterou chtěl touhle pštrosí politikou utéci.

Ibrahim Ag Alhabib
Ibrahim Ag Alhabib
29. 7. 2014 7:54

proč pořád válka válka válka, když bude, i když jsem starej jak poslední mohykán, několik fašistů sundám…

Béda
29. 7. 2014 8:34

V podstatě je to stále totéž. Kapitalismus ve stadiu imperialismu – o tom se ví již nejméně 100 let. USA – rostoucí imperiální velmoc, díky své poloze mohly hrát ve světových válkách (oproti ostatním „zběsilým“ imperiálním mocnostem bojujícím jako o život o sféry vlivu , resp. o zachování své existence) roli „umírněného“ osvoboditele, převzaly v období poválečné rekonstrukce a konjunktury role předchůdců – hegemonů. A dnes o ni postupně přicházejí, díky své ekonomické politice a zahraniční politice, která není již schopna vyřešit. A tak namísto obchodu a diplomacie dokola opakují vydírání, války a státní převraty. O nějakou demokracii a humanitu… Číst vice »

Ibrahim Ag Alhabib
Ibrahim Ag Alhabib
29. 7. 2014 8:58

někteří slované jsou rozděleni, naopak, někteří lidé jsou stmeleni…máme politiky jaké si zasloužíme, když zamrznou, nezbývá než…………………….

Béda
29. 7. 2014 9:16

Ladys,

to jenom dokládá komu slouží dnešní „nezávislé“ mezinárodní instituce, které nejsou vůbec nazávislé. Je to stejný podvod jako s humanitou, demokracií a trvalou svobodou.

Béda
29. 7. 2014 9:46

Goebbelsící z USA se nezastaví před ničím. http://www.svetkolemnas.info/ Spojené státy předložily satelitní „důkazy“ o Ukrajině pocházející zřejmě z 50. let z ortomapy pořízené špionážním letounem! S největší pravděpodobností se díváme na letecké fotografie z padesátých nebo šedesátých let minulého století, které pořídilo snímkovací letadlo. To pronesl v ruské televizi dnes večer ruský ministr obrany Sergej Šojgu o amerických satelitních snímcích, které mají údajně podle Pentagonu zachycovat ruskou dělostřelbu mířenou na ukrajinské území. Šojgu už ale dnes dopoledne snímky označil za jasný podvrh [1]. Podle jeho slov ruští analytici nyní zkoumají snímky a pokouší se určit z archívů Sovětského svazu, jakému… Číst vice »

ducatista
ducatista
29. 7. 2014 10:01

no, ta zpráva ohledně pilota sučka je ptákovina… pilot by musel být na hlavu padlý, aby s tím lezl ven… a pokud by s tím lezl ven pro to, aby zabránil případné likvidaci své osoby, tak by se určitě nesvěřoval nějakému obskurnímu německému plátku

Béda
29. 7. 2014 10:07

Ukrajina Korsuňsk (ještě mě mrazí) – http://www.novarepublika.cz/2014/07/dva-prorusti-separatiste.html (Nacismus je hrozný, ti kdo to nevidí a podporují to svinstvo jsou komplici zločinců)

orinoko
29. 7. 2014 14:09

Fotogalerie zmaru a nadějí. Je tam i U-krajina. Ta ovšem na svojí vlastní fotogalerii teprve čeká.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.368456786575758.90628.357869577634479&type=1

orinoko
29. 7. 2014 14:21

Strelkov informuje o černých hubách na ruské západní frontě , kde klid nebude ani náhodou.

https://www.youtube.com/watch?v=u6eN7HPFWDY

peter.
29. 7. 2014 14:44

Spojenci a chránenci USA v akcii:
http://www.asgraphic.org/videos/video382/index.htm

peter.
29. 7. 2014 14:57
orinoko
29. 7. 2014 16:30

Fotogalerie z Haliče. I v ní se najde česká stopa stejně jako v té syrské. Syrská SANA dokonce měla jednu z hlavních zpráv z Česka a Slovenska.

https://www.facebook.com/ukrajinskenepokoje/photos/a.227688837419382.1073741831.227600277428238/271373366384262/?type=3&theater

ducatista
ducatista
29. 7. 2014 16:48

Hrdinové, to jsou hrdinové z Nacgvardiji, dívej… Povstaň a vzdej jim úctu!
https://www.youtube.com/watch?v=6B0jnEoUBxQ
By člověk blil…

Gatta
Gatta
29. 7. 2014 17:00

Vždy jsem nechápal, jak před 100 lety, v létě 1914, před začátkem války, která měla být „do švestek“ odbytá a které se později říkalo „Velká“ a ješte později „První světová“, tak jak v tom létě 1914 mohli lidé a vládnoucí elity vůbec takovou věc připustit. V době úžasného rozvoje techniky a umění se nenašel nikdo, kdo by to zastavil … Dnes, a už pár roků se k tomu ve světě schyluje, tedy dnes se taková situace opakuje, my všichni ji dnes žijeme, , i lidé jsou stejní, i ti Sociální demokraté jsou stejní jako ve čtrnáctém před 100 lety …… Číst vice »

orinoko
29. 7. 2014 17:08

To ducatista. Hned mě to praštilo do očí. – Emerický hollywoodský sajrajt o přistání na Měsíci. Tohle nemohl natočit nějaký haličský píár. To je přesně ten kriplpříběh, kterým očastovali emerická armádní a politická lejna celý svět sitcomem o osvobezení jedné army dívenky ze spárů Saddama Husajna. Na podvod přišli a odhalili ho nezávislí novináři později obviňovaní z nedostatku patriotismu. – Nikdo dívenku neosvobodil. Leho-visté už teprve ne. Emerická moučná prdel miluje obrazovku a obrázky, které se hýbou. Přidejte k tomu kriminální pruhy patriotismu a máte potřebnou předlohu. Je to leho-visticky okopčené, je to otřesný sajrajt, který ukazuje , že emerická… Číst vice »

orinoko
29. 7. 2014 17:32

Ano, člověk by blil , kdyby to šlo jen tak. Teď jsou zase na tapetě sankce. Putin údajně té honeckerově prdeli v sukni, která se našla v křesťanských hodnotách nezvedl během víkendu dvakrát telefon. Proč také? Emerickému cikánovi ho před rokem v rámci syrské tenze údajně nezvedl vícekrát. Seřezal mu prdel dálku … a to cikáni nemají rádi. Můžeme hádat … jak je na tom země hvězd a pruhů. Možná hůře než Halič. Bez českého mediálního zájmu údajně probíhá neskutečný komoditní transfer ve zlatě, platině, titanu a dalších zajímavých prvcích. EUnie se má ráda. Namísto striktní sankce – nebrat ruský… Číst vice »

Vaska
Vaska
29. 7. 2014 17:58

Pro Orinoka – jenom v turistickém průmyslu to dělá 10 000 – odhadnul to Tomio

ducatista
ducatista
29. 7. 2014 18:49

orinoko: no jo, velkej brácha dává notičky i v propagandě, jak píšete, za ty léta to mají vymakaný… co se týká ami ozbrojených složek, tak nejvíc do PR a prezentace (a to skutečně i v rámci Hollywoodu) investuje americké námořnictvo

Gatta
Gatta
29. 7. 2014 20:45

Zde jeden starý krásný a smutný song – O Jižanech ze kterých „nezbyl ani jeden muž“…
Z jedné takové té humanitární války za „práva černochů“ – a za levnou bavlnu pro anglické přádelny.

Včera Atlanta a Montgomery a dnes Doněck a Luhansk.

Takže z jihu – pro všechny Jižany, ať už jsou kdekoliv:

http://www.youtube.com/watch?v=Kl0iJ_hf50k

aram
aram
30. 7. 2014 8:38

http://novorus.info/news/vlast/25970-kiev-nanes-udar-po-mestu-padeniya-boinga-ballisticheskimi-raketami.html „Kyjev udeřil na místě havárie Boingu balistickými raketami“ Ja k informuje novinář (Kirit Radia – ABC News, s odkazem na am. úředníky) v souladu s jím obdrženými informacemi byly za za posledních 48 hodin do lokality Sněžnoje vypuštěny tři balistické rakety krátkého doletu dle klasigfikace NATO-SS21. Včera holandský premiér v rozhovoru s Porošenkem vyjádřil znepokojení v souvislosti s tím, že se mezinárodní experti nemohou dosta na místo katastrofy B777.Porošenko slíbil, že poskytne přístup k místu tragedie. Ukr. armáda plánuje probít se na místo havárie, kde se pod ochranou opolčenců nacházejí úlomky havarovaného letadla. „Jakmile Ukr. vojska vstoupí na toto… Číst vice »

aram
aram
30. 7. 2014 8:40

Kromě předchozího
http://czech.ruvr.ru/news/2014_07_29/DLR-je-pripravena-ukoncit-spolupraci-s-OBSE-9829/
Úřady samozvané Doněcké lidové republiky (DLR) hodlají ukončit spolupráci s OBSE při vyšetřování havárie malajského Boeingu.

Oznámila to vedoucí tiskové služby DLR Klavdija Kulbackaja.
Podle jejích slov, představitelé této organizace v průběhu celého předchozího týdne pod různými záminkami odmítali plnit svoji misi na místě havárie, různými způsoby zadržovali aktivitu vojsk DLR a pomáhali připravit protiúder ukrajinské armády.
„S pomocí představitelů OBSE, ukrajinská armáda, pod záminkou nutnosti získat přístup k místu havárie, obklíčila malé uskupení armády DLR, které místo nehody střežilo. Nyní ukrajinští vojáci tuto skupinu metodicky likvidují“, oznámila Kulbackaja.

peter.
30. 7. 2014 10:52

fajt napsal Tohle všechno co se děje na Ukrajině si zažije i Evropa, válka už začala a fašisti nemaj slitování, myslím, že ani druhá strana nebude brát ohledy a proto nechá špinavou práci ( bez korekce ) na současné spojence západu – Rusko vždy vědělo jak pracovat s ukrajinci, a ty do vražedného modu dostali američané spolu s west evropany a až budou zase pod tlakem ruské armády rádi se vrhnou na západ , aby jim ukázali, co se za americké peníze naučili…Evropě dobře tak, vždy nadržovala psychopatům a nikdy se nepoučí. .. Ja verím na zdravý sedliacky rozum.Ľudí možno… Číst vice »

peter.
30. 7. 2014 10:59

Béda napsal http://www.hlavnespravy.sk/pentagon-poslal-svojho-generala-na-ukrajinu/314839 Americké vojenské sily koordinujú postupy silových štruktúr Ukrajiny počas trestných operácií na juhovýchode Americká vláda so súhlasom Kyjeva naďalej zasahuje takmer do všetkých procesov na Ukrajine. V poslednej dobe zaktivizovali svoje sily aj vysoko postavení predstavitelia Ameriky v takzvanej protiteroristickej operácii v ktorej naďalej umierajú civilisti. Ako predpokladá zdroj z kancelárie Porošenka, zintenzívnenie spolupráce Ukrajiny a USA vo vojenskej sfére je spojené zjavne s nezdarom v trestnej operácií na juho-východe krajiny a nedostatkom koordinácie medzi rôznymi silovými štruktúrami. V spojení s týmto pozorovatelia podotýkajú, že konzultácie veľvyslanca USA v Kyjeve Jeffrey Payettea so šéfom bezpečnosti Ukrajiny Valentinom… Číst vice »

Béda
30. 7. 2014 11:39
brtník v brlohu
brtník v brlohu
30. 7. 2014 12:06
peter.
30. 7. 2014 17:46

Cigáni v Mukačeve odmietajú mobilizáciu a na svoju ochranu pred odvodom do armády stavajú v uliciach barikády.A bojovať nebudú a nebudú.Ani Bohovi.Cigánom slava-Gerojam slava!
http://rusvesna.su/news/1406706918