V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 11. 5. 2017

Prezidentské volby ve Francii * Profesionální nepřítel je lepší než loutka * Návrat Tony Blaira * Velká mystifikace jménem Elon Musk * Odvolání Comeyho * Wikileaks jako projekt globálního prediktoru * Návštěva Sergeje Lavrova v USA * Každý voják musí znát své místo a svůj manévr

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
18. 5. 2017 18:50

Mimo téma …
To Trumpovo hovado zaútočilo letecky na konvoj syrské armády v jižní Sýrii poblíž jordánských hranic. Zničena technika, mrtvi vojáci. Jednoznačná podpora tzv. moderatniho dobytka, směřujícího k zablokování syrsko-irackych hranic.
Budto da Rus co nevidět Trumpovi po rypaku, anebo se může jít vysrat.
Jeho dvouleté úsilí bude hromada špatně pouzitelnbych sracek.
Vládní izrazid vyrvava, ze nejlepší bude Asada zabit, a všichni se tváří, ze je všechno v poho.
Co z toho plyne? Neskončila Druha svetova poněkud předčasně?
A to nemluvim o tom , ze cela slavná S300 v Sýrii začíná vypadat jako reseto zpochybňující základní účel.

orinoko
18. 5. 2017 18:57

Na syrských válečných mapách už je to místo označeno.
Njn, lezení do západní řitě nikdy nezůstává bez následků. A opět se potvrdil íránský přístup k cele věci.
Trumpolina zůstala trumpolinou , i kdyby se místní věřící tisíckrát modlili.

peter.
18. 5. 2017 20:41

orinoko napsal To Trumpovo hovado zaútočilo letecky na konvoj syrské armády v jižní Sýrii poblíž jordánských hranic. Zničena technika, mrtvi vojáci. J Čítal som o tom na TASS,ktorá tú správu prijala od agentúry Reuters. Tak išlo o dobrovoľnícky oddiel bojujúci na strane Damasku.Má byť podporovaný Iránom.(mohla by to byť jednotka Hizballáhu).Američania tvrdia,že kolóna týchto vojakov mala v úmysle prepadnúť opozičné jednotky spriatelené s USA.Podľa Američanov predchádzali útoku varovné výstrely. Predstaviteľ sýrskej opozície vyhlásil,že letecký úder USA zničil autokolónu smerujúcu na základňu sýrskej armády.Autá viezli dobrovoľnícky oddiel,ale boli v nich aj vojaci Asadovej armády.Američania tvrdia,že o prítomnosti Asadovych vojakov nevedeli a… Číst vice »

orinoko
18. 5. 2017 21:37

Ne Turbo Spencer, ale já prinasim revoluční myšlenku…
Jde o to, zda Rusko není nazrale na výměnu na nejvyšším postu. Nemam nic proti Putinovi, ale začíná byt prolezly duchem dohody s prasaty , která nic necti. Mám pocit, ze mel větší razanci. Vůči prasatům.
A odpovídat prasatům na kdejake foneticke kviceni foneticky je jen zbytečně vynaložena energie.
Trumpovo lejno zkouší co může na Rusa v novem převleku.
Byt Putinem, dam Trumpoline par po rypáku v rouse medvěda.
Jo jo, rice rice, bejby. S vanilkou a cokoladou ….

orinoko
18. 5. 2017 22:11

Tak … konečně je jasno . v Sýrii právě ted Trumpolina zaútočila na Putina. Je vymalováno!! Už nic není, jen konec. Ani nevím, jestli nějak vnímám trapnost OM jakožto protagonistu nových NWO. Trumf.
Prostě a jednoduše … nikdy nebylo Rusko blíže svoji porážce, než právě ted v Sýrii. Deus ex machina , jemuž se povedlo svalit Rusko.
Hele, vole, stoji ti to za to?
Vlk konci svoji Kosu, a ja se musím zamyslet…
Zedd me neuveritelne zasahl . To není jeho vina. Jen popsal srackodejiny.

peter.
19. 5. 2017 5:30

orinoko napsal nikdy nebylo Rusko blíže svoji porážce, než právě ted v Sýrii. Na Gemeri stojí jeden z najkrajších zachovalých hradov na Slovensku,hrad Krásna Hôrka.Bol plný vzácnych zbierok,nábytku a predmetov z celého sveta,ktoré tam nazhromaždil gróf Andrássy.Raz sa na svahu pod ním,hrali rómska deti so zápalkami,chytila sa suchá tráva a o chvíľu už horel celý hrad ako fakľa. Takto rýchlo môže zhorieť celý svet.Stačí ak Rusi zostrelia čo i len jedno z tých amerických lietadiel.Teraz sa ukáže,či je Putin naozaj taký geniálny vodca ako sa o ňom hovorí.Musí nájsť východisko,odvrátiť Veľkú vojnu a zachovať si tvár.Budúcoročné prezidentské voľby v RF… Číst vice »

Irena
19. 5. 2017 5:56

No, tak to buďme rádi, že vrchní velení má v Rusku Putin, kterému to myslí tou hlavičkou, kterou má na krku, protože v Sýrii nejde o hospodskou rvačku. Dát někomu pěstí, to je velice jednoduché, ale uklidnit vášně takto vzbouřené, to už tak jednoduché není. Pokud by místním pánům vyhověl, tak tu máme třetí světovou jako na koni, a potom už by si své „dobré rady“ mohli psát leda tak za klobouk.

fajt
19. 5. 2017 6:47

Putin má ještě restík u Alexanndrovců ( a to je pro russkije dost posvátná záležitost ), sice teď je asi docela silný ve svém carském sedle, ale i on má okolo sebe radikální bojariny, kteří při náznaku jeho slabosti si mohou prosadit svou vůli – dnešní posraný svět s americkou mocenskou vzteklinou je taky důsledkem rozpadu sovětského svazu, a tahle akce je z větší části vlastňák siloviků, kteří měli hájit zájmy ( a předjímat nebezpečí ) socialistického tábora – asi je tahle idea moc nebrala a tak si raději zapálili vlastní hnízdo, aby teď zase tiše trpěli a nechali si… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
19. 5. 2017 9:05

Tady někdo věří na okamžité a povinné zázraky, na Arabelin kouzelný prsten, a chce si „pořádně od plic“ zanadávat. V pořádku, je to možnost. Realita mezinárodní politiky bývá trochu jiná. A ani Vladimír Putin ani Donald Trump nejsou ve svých zemích neomezenými vládci. Každému z nich se ledasjaké síly zdrojované mimo možnosti jejich ovlivnění mohou pokoušet házet klacky pod nohy. Pokládám za velké naivy ty co si myslí, že tak neocons parta či oligarchové nebudou činit – mj. s přáním je zcela „veřejně zdiskreditovat“… Ano, samozřejmě – s „jasně hovořícími a konajícími Hitleri – Kalousky a spol“ to vše nepochybně… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
19. 5. 2017 9:19

Orinoko, jestli nebudeme bláznit, napiš prosím, jaké další požitky, jistoty Trumpovi prezidenstství přineslo – versus jeho pozice úspěšného byznysmena (ponechme stranou v čem) se spokojenou rodinou. Kolik mu asi tak zbývá?? V kolika autech, letadlech či palácích najednou může sedět?? Kolik „radosti“, „zlepšeného zdraví“, „harmonie“, atd… mu přineslo ono handrkování se špínou vrcholné Ami-sebranky která do té doby byla u vesla a leckde na nižších stupních nadále úspěšně přetrvává?? Mohl si v bezmála naprostém klidu užívat maxima toho co snad člověku majetek může přinést v mnohem větším klidu a bezpečí. Namísto toho vlezl „do mlýna“ který obvykle semele vše… Dtto… Číst vice »

fajt
19. 5. 2017 9:36

https://cz.sputniknews.com/svet/201705195313234-Rada-federace-utok-koalice-prosyrske-sily/ – v RF maj za to, že útok nenařídil samotný Trump, ale deep state, který jenom ukázal všem, kdo v americké korporaci skutečně vládne. ..)

fajt
19. 5. 2017 15:05

to je jak v brakovém manželství, taky se nejdříve buduje majetek, keťasí statky, dohánějí sousede podnikatelé a dělají všelijaké ošklivé kompromisy až nakonec partneři proti sobě stojí jako cizí osoby, neřkuli nepřátelé ( a jejich haranty vychovávají hlavně okolnosti ). ..)