V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 11. 5. 2020

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

9. května 2020 jsme prohráli * Probíhá přeformátování vědomí * Pokus o státní převrat je v aktivní fázi * Jaká je šance, že se státy východní a střední Evropy vrátí pod ochranná křídla RF? * Zeman o likvidaci Koněvova pomníku * S jakým výhledem pracuje Visegrádská čtyřka? * Role Švýcarska a Banky pro mezinárodní vypořádání * Čím se liší státní suverenita od suverenity národní?

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
15. 5. 2020 16:37

Proslov italské poslankyně o Billu Gatesovi, korupci a očkování https://www.youtube.com/watch?time_continue=189&v=JKwjh-SYN8A&feature=emb_logo Je zajímavé, že někteří lidé by byli schopni se dohodnout napříč Evropou. Ale jsou to vesměs lidé, kteří nemají šanci se ozvat v oficiálních médiích, oficiálních úřadech atd. A když tak jsou rychle ukřičeni. Ale čím jich bude více, tím to půjde hůře. Připadá mi, že Gates je určen jako obětní beránek na odpoutání pozornosti ovcí, už příliš lidí v příliš mnoha státech ho začíná tvrdě kritizovat. Co já sleduji, tak Rusko – Michalkov, teď tato italská poslankyně, Německo – kanál hlas Německa, ze které mimochodem ve svém videu čerpal… Číst vice »

Patrik
Patrik
16. 5. 2020 0:20

„Platonský rok a veliká změna lidstva“ https://hledani.gnosis.cz/platonsky-rok-a-velika-zmena-lidstva/ Pjakin a bitva u Kadeše:- „Ramses II.- Za tři tisíce let se ukáže, že vítězem jsem byl já“ https://aeronet.cz/news/bitva-u-kadese-po-trech-tisiciletich-aneb-rusky-koncert-v-syrii-a-finale-kdo-s-koho/ A do toho KOB a „VP SSSR“ a dehermetizace – a o čem je dehermetizace? Tak to si nejdříve musíme odpovědět na to, o čem je hermetismus https://cs.wikipedia.org/wiki/Hermetismus A ten je hlavně o Jang a Jin – aneb dost bylo Západu, nastupuje Východ, ale ještě přesněji: „My řídíme Západ i Východ, jen to Rusko ne a ne dostat tam, kde ho chceme mít“. PS: Pjakin ten proces vidí jako málokdo! Jenže to není o… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
17. 5. 2020 6:55

Koronavirus a projekt „Astana“. Koronavirus má splnit hned několik účelů a není proto překvapením, že hýbe i projektem „Astana“. Další událostí, kterou dění kolem koronaviru přebíjí, je totiž dění kolem Kazachstánu. A začít musím svým komentářem hned poté, co poslední Pjakin vyšel už v ruštině, který začínal slovy: „Po opětovném poslechu posledního Pjakina (velmi smutného) a po jeho řeči hned v úvodu o tom, kdo je Kisiljev, mi nedá nepřipomenout můj komentář z 5. května – a především odkazy v něm“ – celý komentář (resp. tři komentáře) je zde https://outsidermedia.cz/neskromne-prani/#comment-97340 a zdůrazňuji v něm především odkaz na video Pjakina z… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
17. 5. 2020 7:36

Pjakinovo tři roky staré konstatování „Německo ať se učí turecky, je nejvyšší čas“ – k tomu malá aktualita https://www.eurabia.cz/Articles/44081-nizozemsko-predmesti-ma-60-obyvatel-z-turecka-a-mnozi-dokonce-umi-jen-turecky-.aspx která ale nakonec více ladí s informací „Proč se učit turecky“ – celá Střední Ásie (pět postsovětských zemí) plus Sibiř totiž jsou turkické národy http://www.bu.edu/wll/home/why-study-turkish/ Nemluvě o tom, jak nejen Erdogan, ale nově i palestinský aktivista v Německu vyzývají, ať se Turci v celé Evropě už konečně sjednotí a převezmou moc. I osmánský islám (druhý a dnes již nežádoucí džihád) je totiž pořád islám (tedy půda pro perský islám, dnes žádoucí třetí džihád) Největší brzdou přitom je Izrael (hlavní to nepřítel… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
18. 5. 2020 21:15

Ukrajina zavede státní muslimské svátky a postaví mešitu – to to jede! „Islámské svátky na Ukrajině se mohou stát státními svátky. Celá země, podepíše-li prezident Vladimír Zelensky dekret, oslaví Kurban Bayram a Uraza Bayram. Ukrajinský prezident oznámil své plány 18. května během setkání se zástupci krymských Tatarů. Zahájil také vytvoření pracovní skupiny v kanceláři prezidenta, která bude zahrnovat krymské Tatary. Kromě toho se v Kyjevě plánuje výstavba nové velké mešity. Předseda zdůraznil, že očekává projekt této mešity od krymských Tatarů a je připraven jej podpořit.“ https://moscow-baku.ru/news/politics/zelenskiy_sdelaet_islamskie_prazdniki_gosudarstvennymi_v_ukraine/ Banderovci už na Ukrajině jsou, teď ještě muslimy a přípravy na zopakování historie budou… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
18. 5. 2020 21:27

Konec Izraele – musím i na tomto místě připomenout svůj dnešní komentář pod jiným článkem: „A nepřijde mi jako náhoda, že zrovna Egypt(!) právě do světa vypustil sci-fi seriál s názvem „The End“, který je o rozpadu USA a o KONCI IZRAELE. Izrael se proti seriálu ohradil https://www.haaretz.com/israel-news/israel-condemns-egyptian-tv-show-predicting-its-destruction-1.8800517 seriál přesto slaví úspěch https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/izrael-egypt-serial-valka.A200517_193357_zahranicni_rik#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zahranicni&utm_content=main něco i zde https://elcinema.com/en/work/2058094/video/1014633/ V seriálu jde o tzv. osvobození Jeruzaléma, jeho název „Konec“ mi ale zapadá do celé té „korony“, která má tolik souvislostí, že do jednoho komentáře se to nevejde. “ ……… Jak totiž už dlouho tvrdím, že Ukrajina a Izrael jsou spojené nádoby, tak… Číst vice »

Irena
16. 5. 2020 7:23

Gazprom ukončí tranzit plynu přes Polsko na základě Jamalského kontraktu https://ria.ru/20200515/1571530057.html?utm_source=yxnews&utm_medium=desktop&utm_referrer=https%3A%2F%2Fyandex.ru%2Fnews Dohoda přestane platit 18. května, přičemž, jak zdůraznili ve společnosti, ruský plyn bude tak jako tak přes polské území dále tranzitem přepravován. Smlouva z roku 1996 stanovuje dodávky Varšavě do deseti miliard kubíků paliva ročně. Podle údajů polské strany, se přes její část plynovodu do Německa přepravuje přibližně 30 miliard kubíků. V roce 2012 byla na základě tohoto kontraktu Polsku snížena cena o 10%. Po třech letech polská společnost PGNiG podala žalobu u Stockholmské arbitráže, ve které požadovala další snížení ceny. Ve Varšavě poukazovali na to, že cena plynu… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Irena
16. 5. 2020 10:24

Vyrazila jste mi dech, paní Ireno… Musel jsem si tento článek přečíst 2x a furt je to šílené. Občanská společnost se pomalu, zatím velmi pomalu, ale přece jen probouzí. Kdo nechce vidět,nevidí. Kdo nechce slyšet, neslyší. Jak to řekl Jan Hus? Pravda vítězí. Ale bude to ještě sakra trvat. Čas to vyřeší. Vždy v historii probíhal konflikt o malou kotlinku uprostřed Evropy, kdo ji bude ovládat. Teď si sem vlajku vztyčili eurosoudruzi z Bruselu, Berlínu a Deep State Washingtonu D.C. předtím si ji sem zapíchli Sověti, předtím svině Germán Hitler, předtím Frantíci se svou vojenskou misí, předtím Habsburkové … .… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Irena
16. 5. 2020 10:55

Také mě paní Irena překvapila – Vidláka jsem zařadil k oblíbeným a budu sledovat.
Článek opravdu moc dobrý.

Re Botičky
https://www.youtube.com/watch?v=12nKs94Jroc

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Gatta
16. 5. 2020 13:53

Krásný kraj Všude kolem hezko Vítejte v penziónu Česko Uprostřed Evropy Hory, doly, lesy, vody, pole se snopy Vstřícný lid a přívětivé klima V noci klid Dlouhé léto, krátká zima Cizinců častý cíl V knize hostí přečtěte si Kdo už tady byl Tataři, Avaři, křižáci, barbaři Čingischán na koni, němečtí císaři Taliáni, Švédové, Rusové na tancích Maďarští strýcové i polští bratranci Od jihu Habsburci, z východu soudruzi Hunové i Turci, ba i ti Francůzi Návštěvy na víkend a nebo na roky Smlouvy o pomoci, dědičné nároky Krásný kraj Všude kolem hezko Vítejte v penziónu Česko Uprostřed Evropy Hory, doly, lesy,… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
16. 5. 2020 10:44

Schválně: které město bylo osvobozeno 9. května 1944, a kterou armádou ??
Vidlákovi všechna čest, Ireně za případný odkaz samozřejmě také.
Udělují tam „slepice“ – ale já bych mu udělil celý kurník…
:-)

Bety
Bety
16. 5. 2020 18:37

Pjakin byl teda pěkně vytočený a já se mu nedivím. Ještě z toho plyne, že mají dost vlastních zmetků na to, aby se ještě starali o ty naše české. Vidlák se mi také líbil. Jako pravidelná návštěvnice knihovny bych k němu doplnila, že ve velké knihovně ve volném výběru žádného Koněva nenajdete, zato knihy zatracující Stalina vám strkají na oči kde se jen dá a mají jich hafo. Ale když jsem se sháněla po nějakém titulu který zde v diskuzi někdo chválil, z 90% k dispozici nebyl – tím myslím, že ho prostě ve fondu nemají… Takového Rybase např. jsem… Číst vice »

dixi
Reply to  Bety
16. 5. 2020 20:09

Ireno, také děkuji za překlady a odkazy. Svět se začíná probouzet, naplňuje mne to opatrnou naději. Pjakin je ostřejší, italská poslankyně také. Vidlákovi pět slepic.V knihovnách selekce probíhá,vozí nám každý půlrok kolem stovky knih z výměnného programu, to je dobra věc, nektere jsou výborné,nebo dlouhá čekací doba v pořadníku, ale zařídí i výpůjčku z jiných knihoven v republice, pokud ta kniha někde je.zato balastu, vynášejícího šlechtické rody, každá postava nosi a používá značkové oblečení, kabelky a jiné zbozi.Nekdy stačí nalistovat pár stran a je jasno, podřadné zboží atraktivním obalu. Nebo jak chudá dívka ke štěstí přišla, červená knihovna v moderním… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
16. 5. 2020 20:04

Městskou knihovnu mám asi padesát kroků od bytu, Studijní a vědeckou (tedy „lepší“, čili „vědárna“)) asi tak sto padesát. Do té Městské chodím velmi často (třeba i si jen přečíst noviny), do té „vědecké“ jen občas, když potřebuji něco méně dostupného. Ale kolem obou těchto knihoven projdu obvykle několikrát denně. Tolik na vysvětlenou a nyní k věci: intuitivně si dělám obrázek, kdo do těch knihoven chodí. Do Městské lidé 40, nebo ještě spíš 50+, a nejvíc asi senioři jako já. Ti měli takové ty „Buzuluky do Prahy“ ve škole povinné, což je pěkně sralo. Takže příklon k literatuře z opačné… Číst vice »