V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 15. 2. 2016

Setkání papeže Františka a moskevského patriarchy Kirilla na Kubě * Islamizace Evropy se neodkládá * Kdo je vinen rozpadem SSSR? * Rozpadne se RF? * Mnichovské rozhovory o Sýrii * Srážka vlaků v Německu * První výročí Minských dohod * Změna pravidel MMF * Erdogan napálen ruskými prankery * KLDR si zahrává

Projev V. Putina v Mnichově, o kterém mluví Pjakin
Překlad první poloviny knihy Sad roste sám..?
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
33 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
19. 2. 2016 20:52

to je jak když se opakuje špatný sen, to je situace jako v předvečer první světové, všichni křičí a střílí do světa jak nikdo strašně nechce válku a jak moc zachraňují mír a pak se do ní agresoři po hlavě vrhli. ..

fajt
19. 2. 2016 21:04

https://russian.rt.com/article/149679 – turecký paša má volné ruce. ..

Martin (už bez taky m)
19. 2. 2016 21:22

fajt napsal

https://russian.rt.com/article/149679– turecký paša má volné ruce. ..

Jo, aby si to mohl sám hodit…
Turecký paša skončil.
1. moc se chvástal…
2. musí NĚCO splnit…
3. musí se dívat do každé záchodové mísy na kterou si sedne…a pak proč prý vznikl Turecký HAJZL…
4. to co zbyde z něj I Osmánie
půjde spláchnout…
5.aby se to nepřilepilo k míse, použije se PATŘIČNÝ prostředek
6. samozřejmě že v „PŘIMĚŘENÉM“ množství

hudryper
hudryper
19. 2. 2016 23:05

Přečtěte si překvapivou výpověď o situaci v Sýrii od šéfa tamní skupiny „Člověk v tísni“ Kociána.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Reportaz-Terenni-expert-Cloveka-v-tisni-podrobne-vypravel-o-Syrii-Asadovi-a-Turecku-Jinak-nez-byste-mozna-cekali-422101
Takovou změnu tónu by člověk opravdu nečekal…

Martin (už bez taky m)
19. 2. 2016 23:16

Je to schizofrenik…
v pokročilém stadiu…
Tu nenávist k RF mají snad povinně implantovanou…
Implantát ale jaksi přestává při srážce s realitou spolehlivě fungovat…
A to nejsou skutečně v kůži těch Syřanů…
Jo hudrypere- všichni se asi bohužel nedožijí, ale DROLÍ SE JIM TO, DROLÍ…
a to obvykle BOLÍ…
Počítám, že v případě „partičky“ která si dala dostaveníčko v Azazu to ale bude buď milosrdně rychlé, nebo celý svět zřetelně uvidí KDO JE S KÝM…
Pak bude mít RF skutečně volné ruce…
Teprve pak bude reakce mnohých teprve zajímavá…

Béda
20. 2. 2016 2:45
PPK
PPK
20. 2. 2016 9:51

Akademik Pjakin má sice v mnohém pravdu, která se dá podepsat, nicméně je, podle mého názoru, poněkud posedlý významem slov „řízení procesů“ pomocí těch různých „prediktorů“, což ho vede až k představám, občas dovozujícím společenské události jen jako scientologicko – teologické a „biblické“ děje v souladu s jeho profesí šířitele DVTŘ a KSB. To se mi zdá jako škoda pro správné pochopení jeho jinak pozoruhodných výkladů politiky. Ostatně, jak může něco nějaký prediktor řídit, když z definice dokáže cosi jen předvídat? Typické je to např. v Pjakinově interpretaci globalizace, jíž definuje jako objektivní společenský proces subjektivně řízený, což imho neodpovídá… Číst vice »

Irena
20. 2. 2016 10:33

PPK napsal a ona sama je chaosem, ovlivněným jak mocensky „kreativními nápady“ politiků všeho druhu, tak záměnami zvykového mezinárodního práva za vynucovanou „smluvní“ zvůli a samozvanou vojenskou sílu. Víte v tomto si asi neprotiřečíte. Globalizace je z pohledu ne samotného Pjakina, ale vnitřního prediktoru SSSR objektivní proces – neboť v důsledku zvyšování technického pokroku se zákonitě lidé z jednoho konce planety přibližují těm druhým a to je to objektivní, co nikdo neovlivní. To subjektivní je pak to, jakým způsobem to bude probíhat, a tady už bychom všichni měli tak nějak přiložit ruku k dílu. PPK doporučuji vám si přečíst Sad… Číst vice »

Asfalt
Asfalt
20. 2. 2016 11:19

PPK: Pod pojmem chaos se všeobecně rozumí takové chování, které je projevem absolutní a čisté náhody, není v něm tedy místo pro působení zákonitostí. Takovéto chování by bylo možno nazvat absolutně nekoherentní, kdy neexistují zákonité vazby mezi sousedními stavy (jak v prostoru tak v čase). Chaotické chování skutečných systémů v přírodě však charakterizuje termín „deterministický chaos“. Jedná se o proces samoorganizace složitých systémů, kdy vznikají soustavy koherentních struktur chovajících se v souladu s přírodními zákony. Z hlediska jedné určité struktury má vývoj systému prvky náhodnosti, systém jako celek se však vyvíjí zcela zákonitě a tedy deterministicky. Tento jev lze nalézt… Číst vice »

PPK
PPK
20. 2. 2016 12:57

Irena: Díky za odkaz. Podívám se na to, jakmile mi to okolnosti dovolí.

Asfalt: Osobně zastávám zkušenostní názor, že politici kapitalismu nepracují vědecky, ale naopak spekulují, předstírají a improvizují. Nevěřím proto na respekt k vědeckosti jejich činů, kdy věda a technika jsou pro ně jen služkami k posílení jejich mocenských pozic. Pozic psychologie síly, peněz, slibů, lží, přetvářky a úskoků. Pravda, nicméně i to lze chápat jako objektivní realitu, pokud to někdo chce právě takto vidět. Já to tak nevidím.

hudryper
hudryper
20. 2. 2016 13:24

PPK napsal PPK • 20. Únor 2016 Akademik Pjakin má sice v mnohém pravdu, která se dá podepsat, nicméně je, podle mého názoru, poněkud posedlý významem slov „řízení procesů“ pomocí těch různých „prediktorů“, což ho vede až k představám, občas dovozujícím společenské události jen jako scientologicko – teologické a „biblické“ děje v souladu s jeho profesí šířitele DVTŘ a KSB. To se mi zdá jako škoda pro správné pochopení jeho jinak pozoruhodných výkladů politiky. Máte můj plný souhlas,PPK. Pjakinem zdůrazňované vazby mezi pokusy mocnářů a událostmi ,jež od sebe odděluje několik století působí na kriticky myslícího posluchače kontraproduktívně. Snad ruská… Číst vice »

peter.
20. 2. 2016 15:02

Vzájomné vzťahy medzi RF a USA sa určite zmenia k lepšiemu,keď do funkcie prezidenta USA nastúpi môj favorit a obľúbenec p.Donald Trump.Trochu mi na ňom prekáža jeho famózna „prehadzovačka“ale keď si ho predstavím,ako na Moskovskom letisku kráča po červenom koberci a vykonáva prehliadku čestnej vojenskej jednotky vo veternom počasí,tak ten pohľad na neho by bol pre mňa k nezaplateniu :
http://img.ifcdn.com/images/e769b3655e59d8f49dc1862aed6d66102cbc645b2ae11864dbad55b5a5f4069e_1.jpg

Irena
20. 2. 2016 17:12

Британское Министерство постаралось выкрутиться каким-то образом и опубликовало довольно поверхностное объяснения. В нём утверждается, что стратегия Королевских ВВС в Сирии заключается в нанесении ударов по ключевым объектам инфраструктуры «Исламского государства», но в тот же момент, министерство не предоставляет никаких доказательств нанесения соответствующих ударов. Максимум того, что они могут сделать – это украсть видео, где показана воздушная операция ВКС РФ, но никак не Королевских ВВС. Такое уже в порядке вещей.

Источник: http://politikus.ru/events/70483-britanskie-umnye-rakety-brimstone-okazalis-durami.html
Politikus.ru

Admirál
Admirál
20. 2. 2016 17:23

hudryper napsal Přečtěte si překvapivou výpověď o situaci v Sýrii od šéfa tamní skupiny „Člověk v tísni“ Kociána. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Reportaz-Terenni-expert-Cloveka-v-tisni-podrobne-vypravel-o-Syrii-Asadovi-a-Turecku-Jinak-nez-byste-mozna-cekali-422101 Takovou změnu tónu by člověk opravdu nečekal… Člověk v plísni není jen tak nějaká dobročinná vývařovna polívek. Jejich špička ví od svého řídícího rezidenta, co se s velkou pravděpodobností bude dít a jaká k tomu zaujmou v „cetrále“ postoj. Tak se vyjadřují ve sdělovadlech tak, aby nebyli až se běh věcí naplní za idioty a zachovali si zdání věrohodnosti a aby na věci příští připravili veřejnost, které do nedávna tvrdili pravý opak. Člověk v plísni není sám. Takový Saša Vondra od… Číst vice »

peter.
20. 2. 2016 18:48

Keď hovorí pravdu,tak to konfliktu na Blízkom východe veľmi nepomôže:
http://medzicas.sk/saudska-arabia-sa-prave-vysmiala-sankciam-na-iran/

Béda
20. 2. 2016 18:57

peter. napsal Keď hovorí pravdu,tak to konfliktu na Blízkom východe veľmi nepomôže: http://medzicas.sk/saudska-arabia-sa-prave-vysmiala-sankciam-na-iran/ S. Husajn musel být svržen a zabit, Irák musel být do základu přeorán kvůli „hypotetické hrozbě jadernými zbraněmi“. Sýrie se měla stát cílem mezinárodní „demokratizační humanitární“ mise světového predátora kvůli „použití chemických zbraní“ režimem B.Asada. Írán byl embargován, politicky vydírán a zastrašován kvůli hypotetické možnosti vlastnictví jaderné zbraně. U Izraele a muslimského Pákistánu jaderné zbraně nevadí. U hlavního (spolu s USA a Tureckem) podporovatele muslimských radikálů a teroristů, mimochodem střepdvěkého despotického režimu jaderné zbraně zdá se vadit nebudou. Západ nebude mít snahu přeorat od základů S.Arábii kvůi… Číst vice »

Irena
20. 2. 2016 18:59
Béda
20. 2. 2016 19:07

Irena napsal

http://politikus.ru/events/70500-smi-v-kieve-pogiblo-67-chelovek-za-dva-dnya-demonstraciy.html

Za dva dny demonstrací prý v Kyjevě zahynulo 67 lidí!!!

Tak to jsem zvědav, co o kyjevské důstojné oslavě výročí barevného puče zblebtne český mainstream (včetně Blitek). Asi že šlo o Putinovu konspiraci proti úspěchům křehké ukraDinské demokraDcie.

Béda
20. 2. 2016 20:26

peter. napsal Vzájomné vzťahy medzi RF a USA sa určite zmenia k lepšiemu,keď do funkcie prezidenta USA nastúpi môj favorit a obľúbenec p.Donald Trump.Trochu mi na ňom prekáža jeho famózna „prehadzovačka“ale keď si ho predstavím,ako na Moskovskom letisku kráča po červenom koberci a vykonáva prehliadku čestnej vojenskej jednotky vo veternom počasí,tak ten pohľad na neho by bol pre mňa k nezaplateniu : http://img.ifcdn.com/images/e769b3655e59d8f49dc1862aed6d66102cbc645b2ae11864dbad55b5a5f4069e_1.jpg Nedělám si žádné iluze o jakémkoliv kandidátovi na amerického prezidenta. Buďto jsou to sami miliardáři (v každém případě všechno pravičáci, vyznavači neviditelné ruky trhu, kteří jdou na ruku nadnárodním korporacím, lichvářům a vojenskoprůmyslovému komplexu) anebo loutky miliardářů.… Číst vice »

Béda
21. 2. 2016 4:55

Po neúspěchu summitu EU si chce Bavorsko zabezpečit své hranice samo http://www.zvedavec.org/vezkratce/12218/

Béda
21. 2. 2016 5:04

http://www.nwoo.org/2016/02/20/erdogan-turecko-kurdsky-pas-nedovoli/

Osmanský Hitler si zřejmě myslí, že severní Sýrie je součástí Turecka, nebo co. A podpora, teroristických band na cizím území podle tohoto výlupka „demokracie“ je asi legitimní. „…Erdogan zdůraznil, že Ankara nedovolí, aby syrské město Azaz, které je blízko k hranicím s Tureckem, padlo pod kontrolu kurdské strany Demokratická unie.

„Naše útoky jsou zaměřené tak, aby zabránily pokračování tohoto. Nebudeme se tiše dívat na ilegální aktivity na našich jižních hranicích,“ dodal Erdogan…“

Béda
21. 2. 2016 5:12

Jak sleduji cvrkot v Evropě, docházím k přesvědčení, že bruselští byrokrati s Angelou Merkelovou a papežem se na nějaké utajené schůzce rozhodli nahradit takzvanou „židokřesťanskou tradici“ jako přežitek velice pokrokovým „umírneným“ wahábismem.

Starý doktor
21. 2. 2016 10:17

Toto 19. února prohlásil ministerský předseda Lucemburska Jean Asselborn, píše Der Spiegel.
Premiér zdůraznil, že vojenský blok NATO se nehodlá podílet na eskalaci turecko-ruského konfliktu, jak si to přeje Ankara. Asselborn zdůraznil, že vlády všech členských států NATO zastávají jednotné řešení dané otázky.

„Členské země aliance nesmí být zataženy do eskalace konfliktu Turecka s Ruskem. Podle zakládajícího dokumentu NATO se záruky vzájemné obrany vztahují pouze na případ otevřeného útoku“, zdůraznil ministerský předseda Lucemburska.
Zdroj: http://regnum.ru/news/polit/2083353.html
Publikováno: http://www.novarepublika.cz/2016/02/nato-nepodpori-turecko-v-pripade.html

Bety
Bety
21. 2. 2016 12:56

PPK – také mám někdy k Pjakinovi určité výhrady, nicméně stínová vláda určitých struktur (hlavně finanční) je neoddiskutovatelná. To, že existují státní struktury (byrokracie), které dělají vše pro zachování své moci a přitom jsou ovlivňovány touto stínovou vládou se mi zdá také na základě dostupných informací zřejmé a to, jak jsou nazývány je z mého hlediska nepodstatné – program NWO byl koneckonců vyhlášen. Pjakinovy historické exkurze jsou myslím mimo jiné podmíněny tím, že Rusové mají dojem, že jejich stát je světovými elitami stále zatlačován do role otloukánka a dehonestován jako stát tupých a ožralých mužiků, kteří jsou použitelní jen jako… Číst vice »