128
Úspěšný start rakety z kosmodromu Vostočnyj, likvidace státního převratu * Natalja Poklonská s ikonou cara Mikuláše II. v pochodu „Nesmrtelného pluku“ * Ukrajina * Eurovize * Manévry NATO v Moldavsku * Odstavení brazilské prezidentky od moci * Kazašský majdan * Islamizace Evropy
Překlad a titulky: Irena
86 komentáře
V té dvacítce je řada opravdu moc hezkých a sympatických žen.
A nejmladší generál v Rusku. Jestli to nadšení poněkud nepřehánějí. Ještě nemá dost rozumu.
Natálie Poklonská, které je věnovaná jedna pasáž Pjakinovy relace, byla Rusy zvolena za nejkrásnéjší ženu Ruska pro rok 2016. Dostala 13 tisíc hlasů, přibližně dvojnásobek než za ní druhá.
http://expert.ru/russian_reporter/2016/12/20-samyih-krasivyih-zhenschin-rossii/
Ze země kde nic není nemožné: http://www.hlavnespravy.sk/savcenkova-je-pripravena-stat-sa-prezidentkou-ak-si-to-ukrajinci-budu-zelat/787023
http://cz.sputniknews.com/svet/20160524/3117333/kadyrov-usa-komik-kocka.html – Kadyrov hledá kocoura, no a tady je – https://static33.cmtt.ru/club/3a/9a/25/45d8ecb205292c.jpg . ..)
http://svobodnenoviny.eu/rusko-odhalilo-turecke-spolecnosti-pomahajici-isis-vyrabet-bomby/
http://politikus.ru/events/77142-okolo-tysyachi-boycov-pravogo-sektora-nastupayut-na-lnr.html
Tarify na přepravu plynu Severním proudem 2 budou o 50 % nižší, než přes Ukrajinu, oznámil finanční ředitel společnosti Nord Stream 2 Paul Corcoran na konferenci v Petrohradě.
http://cz.sputniknews.com/byznys/20160526/3135018/tarify-severni-proud-2-plyn-ukrajina.html
p.Martin:
Zabudol som dodať,že vám prajem veľa zdravia.Cukor treba držať pod kontrolou.Diabetes je svinstvo,aj keď sa hovorí,že je to panská choroba.Ak si nedáte pozor,môže postihnúť vašu CNS a to už je nepríjemné nie iba pre chorého.
Ten nový Pjakin je na: http://politikus.ru/video/76978-vvpyakin-vopros-otvet-ot-23-maya-2016g.html
http://www.kommersant.ru/doc/2996651 – Peskov, to je hlas Kremlu, který má dovoleno mlžit a lhát. ..)
http://ya62.ru/news/economy/sberbank_nameren_otkazatsya_ot_kartochek/ – opravdu hezké, vůbec mužikům nevadí, že sberbank patří FEDu a tak bude mít nepřítel možnost je pěkně a dokonale zaevidovat a během vteřiny je dle potřeby i zbavit ekonomické svobody, tedy oddělí je od jejich finančních zdrojů … no, ale kde v podstatě udělat tak radikální test NWO než na nenáviděném slovanském národů, který opustily jeho elity, že. ..)
propuštění Savčenkové versus názory pana Pjakina?Obávám se , že pan Putin tentokrát nebude shledán dobrým gosudarem
v pohode.
PS: ještě na vysvětlení: při kolísání glykemie 2 – 30 mmol/l pochopitelně chyby uděláte…
Je to samozřejmě můj omyl pán peter, měl jsem na mysli pochopitelně Kyjevskou bandu.
Kremlu se tímto ospravedlňuji a omlouvám.
Beriem späť.Dobré trojky sú to.Nie slabšie.
Vaska:
odhadujem to na slabšie trojky
http://rusnext.ru/sites/default/files/styles/node_pic/public/savchenko_25.jpg?itok=3KY5hzED
Trochu som sa pozastavil nad výrazom „Kremelská banda“,lebo neviem koho konkrétne medzi ňu počítate.
Keby ste sa zmienil o „Kijevskej bande“tak by mi to jasné bolo.
Takže : Kto podľa vás tvorí „Kremeľskú bandu“ ?
Pane peter, snad nejsem úplně vedle s názorem, že prostí Ukrajinci mají už dávno všeho „poskakování“ dost a rozhodně si žádné „další kolo bojů na Donbase“ nepřejí… a fanatiky nevyřešíme slovy, ty vyřeší jen…
Pokud tedy bude ta kráva vyzývat že se „opět zapojí do bojů“, myslím že ji brzy někdo pošle „někam“…
Tam je nyní tolik zbraní bez kontroly, tolik různých skupin, nespokojenců a zoufalých….
A pokud ta mrcha kolem sebe shromáždí další podobné – inu znáte tu průpovídku „více much jednou ranou???“
Jistě, nemusí to být hned…
Pokud byl Putin konfrontován s přáním pozůstalých a nechce se dále špinit s takovým odpadem….
Karty v každé hře, stejně jako ty šachové figurky v podstatě s časem mění svůj význam, a POZICE je někdy více než „hodnost“…
Sám bych byl asi radši kdyby seděla „až zčerná“, ale jakkoliv mám třeba pro Starikova také své sympatie, nejsou nekonečné…
Putin má bezesporu nejlepší info o tom „jak si nyní figury (a figurky) stojí“, a jak jich nyní nejlépe využít.
Porošenko je hajzl, ale je evidentní, že se alespoň snaží se zachránit, a některé „dobrovolníky“ poněkud pacifikovat – protože i „Evropa“ zmetků Schultzů nesnese úplně všechen ukradinský bordel… a příliš mnoho „kohoutů na jednom smetišti“…
A očekávat nějakou „totální spravedlnost“ v dnešním světě – resp. světě v dnešním stavu by asi bylo naivní… stále Putinovi věřím a myslím že dělá co umí. Nepochybně také musí se svou „komandou“ kličkovat. To co tam desetiletí za Jelcina fungovalo nezmizí samo od sebe a hned. Je to o neustálém citlivém vyvažování, protože Putin bezesporu (na rozdíl od tvrzení západních lumpů) není neomezený vládce…
https://www.znak.com/2016-05-26/smi_v_moskve_vozrosla_ugroza_massovyh_besporyadkov
http://crimerussia.com/criminalauthorities/po-sledam-khovanskoy-boyni-obroki-povysilis-posle-ubiystva-smotryashchego-ot-vorov/
http://www.novayagazeta.ru/news/1703744.html
http://ng72.ru/globalnews/view/26-05-2016-deneg-net-no-vy-derjites-kak-internet-otreagiroval-na-frazu-dmitriya-medvedeva-podborka-memov-i-fotojab-video-razgovora-s-krymskoy-pensionerkoy-26-maya-2016
???
Savčenková je takový dement, že se spolehlivě „pověsí sama“…
Já myslím, že je důležité, že ji ruský soud ODSOUDIL a její svinstva ji dohoní…
Musí…
Nejsem psycholog, ale toto už není dávno normální člověk…
Po mém soudu si Putin a spol řekli, že to „nejlepší“ pro Kremelskou bandu co mohou udělat, je pustit na ně samotné takovou šílenou mrchu…
Jen gradují poznání slušných Ukrajinců, že ten bordel budou muset nakonec ŽELEZNOU METLOU vypráskat pryč…
„Ekonomický rast“ – metóda ovplyvňovania verejnej mienky?
Som človek,pre ktorého je ešte aj označenie „insitný“alebo „laický“ekonóm lichôtkou.Tento článok ma však zaujal a veľmi by som uvítal,keby sa diskutéri – ekonómovia k nemu vyjadrili.
http://politikus.ru/articles/77098-valentin-katasonov-ekonomicheskiy-rost-blef-zapadnogo-blagopoluchiya.html
http://www.mkset.ru/news/chronograph/26-05-2016/29240/
http://tyumentimes.ru/2016/05/26/kogda-priexali-po-adresu-pyanyj-saxalinec-lob-v-lob-vletel-v-avtomobil-dps/
http://cz.sputniknews.com/svet/20160525/3126658/savcenkova-porosenko-vratit-krym-donbas.html – podej fašistovi prst a už chce i tvou hlavu, ale s tím Donbasem to není až tak nereálné, nakonec i Krym by se mohl opětovně stát základnou banderovských opičáků ( Poklonská ctí každého feudála ). ..)
http://izvestia.ru/news/615413 – že by Kerryho polibek smrti pro cara. ..)
http://www.24nf.ru/1297-syn-vice-prezidenta-lukoyla-ruslan-shamsuarov-transliroval-v-periscope-pogonyu-policii-za-gelendvagenom.html
Me to prijde jako vynucena chyba, podobne to preci bylo u Chodorkovskeho. Podle meho neni dobre, ze o Rusku se mluvi bud cerne, anebo bile, protoze Rusove jsou normalnim narodem,ktery dela chyby jako kazdy druhy. Navic jsou medialne nezdatni a neumi kontra/propagandu. Chodorkovskeho pustili zrejme take vymenou za neco a s casem na nej museli navazat mnoho sil, aby ho zneutralizovali, takze jestli se jim to vyplatilo neni jasne (a jeste neni hotovo).
Me tu na OM nazvali „nepritelem Ruska“, aniz by mi bylo jasne proc. Z toho vyplyva, ze debata se vede urputne a je spise ideologicka, nezli vecna: Putin Savcenkovou nikdy nepusti, protoze by to znamenalo konec ruske zahranicni politiky a kdyz ji pusti, jde o Putinuv velmistrovsky tah, kteremu nikdo nemuze rozumet. To je jak na schuzi SSM 🙂
Podle meho nemeli volbu, bud Savcenkovou nepusti a pak jim umre ve vezeni, coz se stane dukazem ruske hrubosti a zvule anebo ji pusti a to se stane projevem Ruske slabosti. Co byste si na miste Putina vybral vy? Drzel Savcenkovou v umelem spanku a na umele vyzive dalsich 20 let?
Rusko je na vysluni a samo o sobe tak mluvi, tim se dostalo do pozice premianta, ktery si nemuze dovolit delat chyby…ovsem nekdy se veci zasmodrchaji tak, ze chybu nemuzete neudelat. Nejvice skody pak udelaji kyvalove, co Rusum odkyvou vsechno, i kdyz jde o protichudne kroky, pak se hloupost kyvalu prelije na Rusko a to se stane vsem k smichu, takhle preci funguji zaklady kabaretu, i toho ciste zabavniho, nejen politickeho.
http://www.noveslovo.sk/c/Dejiny_demonizacie_Ruska
Vaska:
S odstupom času,keď sa už moja nasratosť ustálila na normále,som dospel k tomuto:
Putin predsa nie je žiadny idiot,aby takéto rozhodnutie dôkladne nezvážil aj s jeho dôsledkami a dopadmi na svoju popularitu.A popularita je jednou z mála vecí o ktoré sa môže pri svojom vládnutí oprieť.Veď viete ako sa spieva v tej pesničke.Popularita je pre Putina tou vodou,čo ho drží nad vodou.Tak som si to s chladnou hlavou prebral a dospel som k názoru,že ak sa rozhodol tú suku pustiť,tak k tomu musel mať sakramentsky pádny dôvod.Prejde nejaká nie dlhá doba a my sa ten dôvod dozvieme.Tak ho zatracovať nebudem.Ako som napísal.Požijeme,uvidíme.
http://cz.sputniknews.com/svet/20160525/3124548/rusko-letecke-utoky-syrsti-ozbrojenci.html – kdyby raději řekli, že se jim už nechce na BV bojovat. ..)
jedno je jistý, ode dneška se stal Putin skutečným carem … v dobrým, i v tom špatným. ..)
Výstižné!Páči sa mi zmienka o zlom ťahu šachového veľmajstra:
http://www.hlavnespravy.sk/vymena-savcenkovej-za-odsudenych-jevgenija-jerofejeva-a-alexandra-alexandrova/786092
http://www.verstov.info/news/inrussia/57079-bez-uvazhitelnoy-prichiny-ni-ni-v-rossii-predlozhili-vvesti-ugolovnoe-nakazanie-dlya-bezrabotnyh-roditeley.html – na to, že tam maj kovaný kapitalismus ( a nechtějí ho vůbec rušit ), je to docela bezprecedentní zavedení trestu příživnictví. ..)