V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 18. 9. 2017

Konec záhady: Vysvětlen pojem „globální prediktor“ * Podle kalhot natahuj svůj krok * Jak nastolit mír na Ukrajině * Rusko se opět nestydatě přiblížilo k základnám NATO! * Proč je Lukašenko černý a Nazarbajev bílý? * Vnitřní situace Ruska * ISIL je nepravidelná armáda USA * Proč Rusko podpořilo sankce proti Severní Koreji * Podvádí ruské vedení své občany? * Globální prediktor ztrácí své globální řízení

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
27. 9. 2017 8:14

Ještě, že aspoň rodinka oceňuje Porošenkův vklad do „zdárného rozvoje“ Ukrajiny, ke kterému tak mocně přispěl

http://voicesevas.ru/news/ukraine/34352-rodstvenniki-pogibshih-boycov-ato-pozdravili-poroshenko.html

Nevím, jestli se tohle ještě dá vůbec komentovat. Asi to má lidi s konečnou platností vyštengrovat…

Admirál
Admirál
27. 9. 2017 8:53

Tohle je nářez – http://www.novarepublika.cz/2017/09/utok-na-donbas-nedelejte-to-rusko-vas.html O čém to vypovídá a co není v článku zmíněno: – Pro státní tajemníka USA pro Ukrajinu byly přednášené názory a požadavky tak věrohodné, že bez problémů uvěřil, že mluví s autentickým Turčinovem. Víme tudíž z důvěrně obeznámeného a mainstrémem nezpochybnitélného a nedoknutelného zdroje, co se dá od Turčinova čekat a co plánuje. Seznámit s tím by se měl především Zaorálek a měl by na Ukrajinu poslat Chocholouška s odchytovou četou. – Uklidňující je, že pan státní tajemník je zřejmě realista a dává to určitou naději, že je takových v US výkonném aparátu takových víc… Číst vice »

Irena
27. 9. 2017 10:48

Admirál: Ta s..ě Zaorálek moc dobře ví, koho od začátku na Ukrajině podporuje – fašisty, zloděje, ničitele a vrahy, tak co od něj čekáte, že si uvědomí? Druhá možnost je, že má IQ tykve a v tom případě si nikdy nic uvědomit nedokáže.

Aleš
Aleš
28. 9. 2017 18:52

Zaorálek kdysi jel v dotačních podvodech (podobně jako bývalý šéf sněmvny za ČSSD Vlček) a přišly mu na to ty ludry od Kalouska (to vím, jedna z nich mi to prozradila před roky) a ty ho možná vydírají a ovlivňují jeho zahraniční politiku. To by mohlo být prozaické vyvětlení jeho největších sviňstev.

fajt
fajt
29. 9. 2017 8:58

https://blog.infovojna.sk/rusko-odpisuje-dlhy-jednej-krajine-za-druhou-ako-si-moze-sankciami-znicena-krajina-dovolit/ – oddluží je, aby se ( je) mohli znova zadlužit ( tímhle musí rothschildové a rockefellerové Vovu přímo milovat ). ..)