V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 19. 8. 2019

Chce Trump koupit Grónsko? * Projekt Mezimoří jako pokus o Rakousko-Uhersko 2.0 * Probémy globalistů s řízením * Zákaz fašistických a nacistických symbolů a literatury jako propaganda fašismu a nacismu * Jak vysvětlit KSB a DVTŘ dětem

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
26. 8. 2019 18:05

Severní mořská cesta – to je racionální odpověď na otázku, co to Trumpa
napadlo za šílenost.
Kdysi USA koupily od carského Ruska Aljašku za sedm milionů zlatých rublů, které ovšem carovi nikdy nedošly, prý se cestou nějak ztratily či co.
Dnes už by slíbily jen zaplatit zelenými papírky, což vyjde nastejno.
No uvidíme.

orinoko
orinoko
29. 8. 2019 11:14

Doporučuji návštěvu diskuse na oficiálním webu České armady. Jeden nedávný článek „resil“ ruskou vojenskou průmyslovou vyrobu, a to byl velký diskusní zahul: Prostě ozraly mužík nemá narok. Teď se tam hned vzapeti objevil článek o zaostávani skvělé emeriky v army agendě na oceanu, a hned je tón někde jinde. Emericti soudruzi toho mají moc na starosti, to jeden prostě neda. Musíme NATO hledět z hlediska globalu, ze. Před časem jsem se do diskuse Tam chtěl zaregistrovat, ale ve chvili, kdy jsem zvolil Nick „ruce vzhůru“ , tak se další kroky zablokovaly. Takovou moudrost Pro émerickych kretenu nenajdete hned tak nekde.… Číst vice »

orinoko
orinoko
29. 8. 2019 11:27

Soudruh Kačer už nebude zvolen za prezidentistu USA. A nigdo tam nemá anunk , co bude. DUCK rozvalil to , co už stejně nemělo narok. Émerika se riti do riti. Návrat výroby se nekona, přicházejí znePOKOJOVE zpravy , že i DEEP STATA už má nějaké problemy, zacinaji se sčítat ztraty. Velká válka nigde, malé nevynaseji, není kam naházet munici, která prochazi, protože Rus pravil „uze nikagda“ , kam se émerický trouba podívá , všude na něj koukají jen Nosrane ksichty, zatímco izrazid nezit má zelenou. Vsechno jednou konci. Émerika už dojela. Jen spoustě lidských hovad všude na světě to ještě… Číst vice »