V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 19. 9. 2016

Americký letecký útok na syrské vládní jednotky * Zatčení plukovníka Zacharčenka * Američané si v Sýrii naběhli * Šidítko Brzezinski * Předvolební kampaň v USA * Úniky z WADA * Formát Astany * Hry kočovníků v Kyrgizii

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
25. 9. 2016 6:10

„Věřím, že všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku, by měli být zastřeleni hned první den občany své země.“ Ernest Hemingway Voják v záloze Martin Holkup v rozhovoru pro ČT poukázal na tento moudrý citát a za svoje slova je nyní souzen. Hrozí-li mu trest, hrozí i nám všem, neboť i my se cítíme být vázáni povinností bránit svou zemi, své ženy, děti, přátele a sousedy, nejsme však povinováni slepou oddaností politikům, armádě či zbrojním magnátům. Stojíme za kolegou Martinem Holkupem a slibujeme, že se postavíme na odpor každému, kdo by nám upíral nejzákladnější lidská a… Číst vice »

Béda
25. 9. 2016 6:13

…The Washington Times uveřejnil článek se zajímavým rozuzlením. Policie prý má dostatek důkazů o tom, že protesty a násilnosti se nedějí spontánně, ale jsou rozdmýchávané najatými lidmi. Jak dnes v Charlotte, tak před časem ve Fergusonu, byla vlna násilí vyprovokovaná cizími lidmi a ne občany města. Ze zjišťování jiných médií v USA vyplynulo, že např. nyní v Charlotte bylo 79% zatčených z cizích míst, byli svezeni do Charlotte a také koordinováni z jednoho centra. Obdobná čísla zjistili i z Fergusonu, kde jakýs takýs pořádek obnovil až zásah Národní gardy. Zjistilo se, že financování lidí, najatých pro tyto rasové a sociální… Číst vice »

fajt
25. 9. 2016 8:04

je pravdou, že Zjuganov zamrzl v gorbačovských časech, ale dávat si rande s Tefttem a pak se ještě chovat tajemně a pitomě jako Brežněv, to v podstatě posral, pak se nesmí divit, že všechny vývody z tohoto chování jsou nasnadě a legitimní – takže jestli chtěl pomoci ruským pracujícím a potřebuje pro to poradu s americkým rozvracečem státních celků, tak kandiduje na zrádce ruského lidu a jeho zájmů numero adin. ..)

peter.
25. 9. 2016 8:06

fajt napsal

je pravdou, že Zjuganov zamrzl v gorbačovských časech, ale dávat si rande s Tefttem a pak se ještě chovat tajemně a pitomě jako Brežněv, to v podstatě posral, pak se nesmí divit, že všechny vývody z tohoto chování jsou nasnadě a legitimní – takže jestli chtěl pomoci ruským pracujícím a potřebuje pro to poradu s americkým rozvracečem státních celků, tak kandiduje na zrádce ruského lidu a jehozájmů numero adin. ..)

+++++

koloděj
koloděj
25. 9. 2016 8:38

Béda napsal
…The Washington Times uveřejnil článek se zajímavým rozuzlením.

Váš odkaz ale vede na leva-net… leva net odkazuje na https://cont.ws/post/380468, autorem článku je Сергей Шинкевич. Odkaz na WT nikde.

To podle mne neni informace hodna zřetele.

fajt
25. 9. 2016 8:41

peter. napsal +++++ je nasnadě ještě jedna hypotéza, že Zjuganov byl u amerického operativce na sebevražedné misi za Jednotné Rusko ( možná vnitřně pochopil, že ruští komunisté mají historický neopravitelný proval, ašibka rozbití sovětského svazu – a to bez války a bez finančního kolapsu – této partaji už nikdy nepřinese vedoucí úlohu a tak pro jednou poslouží někomu, kdo má šanci s Ruskem mocensky a celosvětově uspět ), pak by to zase totálně podělali američané a Kremlu se dostali informace a modus operandi, který je ( amíky ) na velmi dlouho postaví v Rusku na druhou kolej … ale jenom… Číst vice »

peter.
25. 9. 2016 9:11

fajt napsal
že Zjuganov byl u amerického operativce na

Nemal tam chodiť!Priznal tak závislosť na USA.

fajt
25. 9. 2016 9:33

peter. napsal
Nemal tam chodiť!Priznal tak závislosť na USA.

to neměl – ale vysoká politika je taky velká špína, kde pravidla určuje něco jiného než čestnost, rovnost, přesvědčení a pravda, když už jednou propadnete peklu, tak se vezete – ani v Rusku to nebude jinak ( proto taky můj názor na politiky je globální … a bez výjimky ). ..)

peter.
25. 9. 2016 14:19

Pjakin sa často sťažuje na nízku úroveň a nezáujem ruských analytikov o závažné témy.Ja som našiel článok -analýzu od Dugina,ktorý rozoberá otázku 5.kolóny v RF a celú tému obohatil o existenciu 6.kolóny,ktorú tvoria akoby priatelia a spolupracovníci Putina,no v skutočnosti ide o prívržencov euroatlantického
združenia štátov – „civilizácie Mora“.Veľmi dobre sú tu vysvetlené rozdiely medzi skupinami vo vnútri tzv 5.kolóny a odlišnosť medzi 5. a 6.-tou kolónou.Do 6.-tej kolóny Dugin zaraďuje ľudí predstaviteľmi ktorých sú najmä D.Medvedev a V.Surkov.
http://evrazia.org/article/2511