V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 25. 1. 2016

Putin o Berijovi, Leninovi * Vztah Ruska a ostatních postsovětských států * Putin vs. vnitřní prediktor * Co znamená nabídka Putina Židům? * Pozemní operace USA v Sýrii * Turné čínského prezidenta po arabských zemích * Přesídlení globálního prediktora * Dvojníci * Bělorusko * Moldavsko a Podněstří * Mrtvá a živá voda

Kdo má zájem, na této adrese najde překlad první poloviny knihy Sad roste sám, o které Pjakin nejednou mluvil.

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Aleš
Aleš
29. 1. 2016 20:43

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/393329-pentagon-ruska-stihacka-ohrozila-americky-letoun-priblizila-se-na-4-5-metru.html http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/393327-iran-vyslal-dron-nad-americkou-vojenskou-lod-nenormalni-zni-z-armady-usa.html http://www.novinky.cz/zahranicni/393300-operace-anarchista-britove-a-americane-hackli-izraelske-drony.html http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/393311-svedsko-se-pripravuje-na-valku-prozradil-general.html Švédské gripeny budou určitě klíčové pro anexi Evropy po Gibraltar, švédské tajné služby perlí. Asi se inspirovali v čuníkovinách. Strategické parkování jaderných ponorek v Botnickém zálivu, to je teprve terno, s Ukrajinou je začíná spojovat víc než jen žlutomodrá vlajka. Laponští separatisté podporování Putinem, to zas budou titulky. Kolikátá rozbuška už zhasla? Kolik úplně zbytečných mrtvých? Četli jste již britské hlísty, zahlédli jste šídlo, nebo poslouchali mločí smích, hehe? Saša jede. Návrat idiota. Mitrofanov nebo Vondra? Místo umírajících vidí hippochondra. Když se osvobozuje od fašismu, prý umírají najednou lidé. Ale když umírají miliony civilistů, je to… Číst vice »

Béda
29. 1. 2016 20:51

Švédi teď budou mít spíš vnitřního nepřítele. Ten s Rusy nemá nic společného. Vyrobili si ho sami. Na toho Gripeny neplatí.

Nevím proč by se ruské letadlo nemohlo připojit k americkému špionážnímu letadlu 60 km od ruské hranice nad Černým mořem. Co má co špionážní letadlo ze země vzdálené 10.000 km dělat v Černém moři? Nevzdalují se nějak stále víc NÁRODNÍ bezpečnostní zájmy USA od území USA? Že by Američané měli špatný globus anebo jim selhala navigace?

peter.
30. 1. 2016 20:13

Viac ako tisíc rokov sa Germáni snažia udržiavať medzi Slovanmi nepriateľstvo a nenávisť.Zatiaľ sa im to darí.Neviem či silné Rusko,založené na tradičných hodnotách dokáže Slovanov zjednotiť.No viem,že kým západná civilizácia je už za zenitom a upadá,tak Slovania ešte môžu byť na vzostupe.
http://www.isstras.eu/cs/2016/01/07/tradicni-hodnoty-jsou-pro-rusko-strategii-narodni-bezpecnosti/

peter.
30. 1. 2016 20:35

Ten pokrok v nových technológiách výroby zbraní,zbraňových systémov a zapájanie poznatkov biologických vied do vývoja zbraní v priebehu možno len 10-tich rokov je naozaj pre mňa nepochopiteľný.Znovu sa musím odvolať na 10 násobne nižšie sumy fin.prostriedkov ktoré vkladá RF do zbrojenia v porovnaní s USA.Toto je ohromujúce:
http://rusvesna.su/news/1454175838

xerox
xerox
30. 1. 2016 20:41

pod článkem je , že je tu 8 komentářů … otevřu a osmička skutečně sedí ale komentáře už ne , našel sem tu pouze 10 odkazů , možná by to chtělo mít tam číslici na počet odkazů pod článkem …
zdá se že všem je všechno jasné … je to vzrušující být mezi tolika chytrýma hlavama … :–)

Béda
30. 1. 2016 21:56

Merkelová začíná otáčet – teče ji do bot. Ale jak je tam chce dostat? (obzvlášť když si pořídí v Německu děti – německé muslimské občánky?) http://www.hlavnespravy.sk/merkelova-utecenci-sa-musia-po-skonceni-vojny-vratit-domov/737815

Taky kam by se vraceli? Doklady zahodili a jejich země se k nim již nehlásí.

Dolmen
Dolmen
31. 1. 2016 17:19

Pjakin je velký fabulátor a někdy i fantasta. Nevím, jak by Írán mohl Kitajcům zajistit přístup k Dardanelám a Bosporu. Nevíte někdo?

Bety
Bety
31. 1. 2016 19:17

Dolmen napsal
Pjakin je velký fabulátor a někdy i fantasta. Nevím, jak by Írán mohl Kitajcům zajistit přístup k Dardanelám a Bosporu. Nevíte někdo?

Pokud by se Turecko i jen částečně rozpadlo (např. Kurdové), je možné leccos.
Možná je Pjakin fantasta, možná mají některá jeho prohlášení účel jakéhosi neoficiálního varování před chybným rozhodnutím…
Pro mne je zajímavý. S jeho hodnocením situace s ztotožnit mohu a nemusím, ale vždy se dovím něco, co je pro mne nové a nad čím se dá přemýšlet.

zajoch
1. 2. 2016 9:04

Na rubriku s Pjakinem pokaždé čekám a pokaždé ji se zájmem a s vděčností Ireně za jají práci čtu. Samozřejmě nad ledasčím uvažuji, nad něčím (výjimečně) kroutím hlavou, ale nikdy mě nenapadne cokoliv kategoricky zavrhnout. Za prvé Pjakinovy rozhovory jsou asi určeny ruské veřejnosti a jistě je v nich snaha tuto veřejnost poučit a zároveň uklidnit a za druhé si uvědomuji, že nemohu vidět všechny okolnosti toho o čem Pjakin informuje. Něco řekne, ale pochopitelně ne všechno. Nemohu kritizovat, když nemám stoprocentní informace. Takže nějaké sebevědomé odsudky mě ani nenapadnou. Pouze nevylučuji občasné pochybnosti.

Sio
Sio
1. 2. 2016 15:14