V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 26. 9. 2017

Vražda generálporučíka Asapova v Sýrii souvisí s kurdským referendem * Velký Túrán a Velká Arménie * Projevy Trumpa a Lavrova v OSN * Visegrádská čtyřka jako stabilizující faktor * Jak má vypadat reforma OSN * Putin jako řešitel sporů * Zacharčenko vs. Janukovič * Vynucování vakcinace v Rusku * „Chyba“ na památníku Kalašnikova: Válka na 2. prioritě * Infikuje V. V. Pjakin své posluchače démonismem?

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
3. 10. 2017 15:05

https://www.youtube.com/watch?v=J3hWCe7W4DI – co se týká informovanosti, tak se Kreml vrací i v tomto směru k brežněvovským praktikám. ..)

danaver
danaver
4. 10. 2017 8:49

fajt napsal
co se týká informovanosti, tak se Kreml vrací i v tomto směru k brežněvovským praktikám

Myslíte? Nejsem si úplně jistá, jestli je zrovna tenhle youtub ukázka zatajování informací. Spíš to vypadá jako nahození háčku na rozdmýchání vášní-jedna fotka, beze jména, bez popisu události, a pod tím jenom sprosté urážky, a diskutující se stejným slohem.
Přitom Rusové potvrzují od roku 2015 smrt 37 vojáků, a významné velitele uvádějí jménem.
Tak nerozumím proč taneček kolem jedné fotky, když američani své mrtvé taky nevystavují.

fajt
4. 10. 2017 8:58

danaver napsal
danaver

než se dáme společně v hlubší diskuzní kontakt, dvě kontrolní otázky směrem k Vám – byl zabit ruský plukovník ( dle některých dva) spolu s ruským generálem ? byl zabit američany z elitních jednotek?

Gatta
Gatta
5. 10. 2017 7:58
fajt
5. 10. 2017 9:14

Gatta napsal
Gatta

https://www.youtube.com/watch?v=9_kahrh-LW0 – no musí to být pořádný důvod navštívit Moskvu v takové zimě a ještě sešlapat pokažený eskalátor ( se divím, že se neotočil a neodletěl pryč ). ..)

Bety
Bety
5. 10. 2017 10:19

danaver napsal
Tak nerozumím proč taneček kolem jedné fotky, když američani své mrtvé taky nevystavují.

Možná je to tím, že fajt čím dál častěji hledá něco, co by Rusy postavilo do špatného světla, nebo se mi to jenom zdá?

fajt
5. 10. 2017 15:25

http://politikus.ru/events/99997-siriyskiy-soldat-rasskazal-kak-boeviki-igil-plenili-rossiyan-pod-ash-sholem.html – tak zajali rusy a nebo ne – jako že když je někdo dobrovolník a nemá oficiální status vojáka je pro Kreml inostraněc??

danaver
danaver
5. 10. 2017 15:27

fajt napsal než se dáme společně v hlubší diskuzní kontakt, dvě kontrolní otázky směrem k Vám – byl zabit ruský plukovník ( dle některých dva) spolu s ruským generálem ?byl zabit američany z elitních jednotek? Generál Asapov byl zabit na velitelském stanovišti dne 24.9., spolu s ním zahynuli na místě dva plukovníci. Byli roztrháni na cucky, jak už to tak bývá při minometném zásahu. Tato událost byla oznámeno ihned, nebo snad o den později, celému světu. Podrobnosti zde : https://www.vedomosti.ru/politics/news/2017/09/25/735150-generala-asapova Fajte, vaše ukázka z youtubu obsahuje několik tváří, jedna je označena jako командир 61-й отдельной Киркенесской бригады морской пехоты Северного… Číst vice »

fajt
5. 10. 2017 16:06

danaver napsal danaver https://www.youtube.com/watch?v=m5aXhK-QKfg – radio svoboda, které vysílá i z práglu, tohle je dost profesionální práce, krom toho tyhle informace lze považovat z větší části i za skutečnost – pokud jde o smrt ruského generála v Sýrii ( a dvou plukovníků – ti byli zmiňovaní pouze prvotně, pak byla jejich smrt ignorována) a měli bychom věřit Pjakinovi, tak je nejdříve odpravil snajpr a minomety jenom zakryly jeho práci ( o celé věci jsem už tady psal, jenom zopakuji , že bez práce zevnitř by takový minometný zásah byl hotová výhra v loterii a nebo životní rána blba, kterého bůh… Číst vice »

danaver
danaver
5. 10. 2017 16:52

Souhlasím se zradou, na velitelská stanoviště se z nějakého důvodu zas až tak často neútočí, dokonce si myslím že pokud zahynuli najednou tři lidé, mohlo jít i o nálož uvnitř, těch možností je víc. Rusové obecně své bolístky nevytrubujou do světa, nerozmazávají to, takže se nedivím tomu tichu. Někdy jsou schopni neuvěřitelného odpouštění, čímž si až škodí, ale zlepšujou se :-) Jestli spolupracujou s amerikou – určitě, v něčem. Určitě se počítalo s tím, že isilovci budou aktivní dlouho, možná pořád, jsou nepravidelní a s podporou ameriky budou blbnout furt pryč. Ale tahle vražda generála zapadá do jiných kolejnic –… Číst vice »

koloděj
koloděj
6. 10. 2017 4:21

Tak podle prvních zpráv, které pak „zapadly“ nebyl obětí jen Asapov, ale i jeho tlumočník, a dva plukovníci + velení místních syrských vojsk. Komentoval jsem to na Sputníku ( a bylo odstraněno (!) ), že se jedná o ohromné selhání ruské rozvědky, když se Asapov ( na kterého prý už delší dobu pořádala umírněná opozice lov) vydal k bojové linii, že neprovedla opatření pro jeho bezpečnost. Museli ( měli ) vědět že amíci vědí o jeho pohybu, měli sledovat, zda se v okolí nechystá nějaká uvítaná ). A protože ruská rozvědka moc chyb nedělá, mám trochu dojem, že Asapov byl… Číst vice »

koloděj
koloděj
6. 10. 2017 4:22

danaver napsal
Souhlasím se zradou, na velitelská stanoviště se z nějakého důvodu zas až tak často neútočí

Protože velitelská stanoviště se budují tak, aby nebylo poznat, že tam velitelské stanoviště je.

Gatta
Gatta
6. 10. 2017 5:36

fajt napsal
https://www.youtube.com/watch?v=9_kahrh-LW0 – nomusí to být pořádný důvod navštívit Moskvu v takové zimě a ještě sešlapat pokažený eskalátor ( se divím, že se neotočil a neodletěl pryč ). ..)

Pokažený eskalátor :-)
Normální ruský šlendriánn – neotřelý smysl pro humor – neboúvodní testík vyjednávací síly Saudů ??

fajt
6. 10. 2017 6:09

Gatta napsal
Pokažený eskalátor
Normální ruský šlendriánn – neotřelý smysl pro humor – neboúvodnítestík vyjednávací síly Saudů ??

a nevozí si saudové svůj eskalátor ( něco jako papež papa mobil ) ? ale i kdyby to byla mazaná finta hostitele , či jenom sabotáž z vlastních řad, tak vidět zmrzlého a dost bezradného krále saudů jak po chvíli váhání se vydal se svoji majestátnosti dětinsky nejistě dolů stálo za to ( co kdo z toho vydedukuje pro vysokou feudální politiku je už v celku šumák, síla okamžiku festně pobavila ) :-)

Gatta
Gatta
6. 10. 2017 6:30

Re fajt – no, eskalátor asi vozit nebudou, ale nějaká (pochopitelně zlatá) nosítka se do letadla určitě vejdou.

fajt
6. 10. 2017 6:45

http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/77977/neuveritelne-saudsky-kral-ma-v-indonesii-1500-clenu-doprovodu-vcetne-25-princu-z-rodiny.html – tahle velbloudí pakáž když někam jede, tak jich je jak ukrajinských miki mausů, jeden eskalátor na jaderný , či lidský pohon by se jim tam někde ke zbytečné bagáži klidně vlezl :-)