V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 30. 3. 2020

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Proč Putin všechny požádal, ať zůstanou doma? * Změna termínu referenda o ústavních změnách navržených Putinem * Jak se stal Sovětský svaz globálním hráčem

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
4. 4. 2020 10:03

Události a reakce na ně se tak zrychlily,že Pjakinovo časové zpoždění vadí. Z celé hodiny povídání mě zajímalo vysvětlení náhlého příkazu pro všechny obyvatele Ruska být ne týden,ale celý měsíc duben doma. Dověděl jsem se,že bylo třeba zastavit doručování pošty,aby FSB stačila prohlédnout zásilky,jestli neobsahují biologickou zbraň. Logický závěr ? FSB k tomu potřebuje ne 3,ale 30 dní. Podobně může Pjakinův “ posluchač „řešit“ i ostatní politická opatření gosudara ,a to bez čtení tlustých knih. Tentokrát to byla bohužel čistá ztráta času.Ale nešť, teď je času nadbytek.

Irena
Reply to  hudryper
4. 4. 2020 10:23

To jen dokládá, že neposloucháte pozorně, neboť pošta byla jen jedním z možných pokusů vyvolat destabilizaci – předpokládám možným rozšířením nějakého druhu silnější infekce. Existuje mnoho dalších způsobů, jak to udělat a ty se asi za tři dny nezlikvidují. To musí být operace jako s prominutím „kráva“ a to jak uvnitř tak i vně. Vám to čtení tlustých knih opravdu chybí, vaše logika obvykle pokulhává a arogance nedovoluje přijímat informace bez zafungování toho filtru: „Já sám stejně všechno vím nejlíp, mne poučovat nemusíš… Všechno vím, všechno znám a všude jsem byl dvakrát.“ Pokorný člověk se studiem nepřestane celý život. Ten… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
4. 4. 2020 10:58

Ireno, nic se nedeje, priznejme si to: Ted uz cely svet trpi PONORkovou nemoci. Doma mam takovy bordel, jako nikdy v zivote. A to jsem bordelar.

Irena
Reply to  orinoko
4. 4. 2020 11:18

No jestli se „nic neděje“ asi lidé posoudí nejlépe sami…
Doufám, že to znělo dost výsměšně, mělo to tak znít :-)

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
4. 4. 2020 11:53

Nikdy druhé nepodceňuji. Obzvlášť modré debily. Ale také se snažím OTTO druhý. Pokud to vyznělo jako výsměch,tak jsem trouba, který se pořád musí učit psát. Děje se mnohé. I mezi námi děvčaty.

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
4. 4. 2020 11:55

Karel právě zpívá … Je jí 17 , a nemá to chybu.

Patrik
Patrik
Reply to  orinoko
4. 4. 2020 16:02

V naší době to chce jiný level pohledu – buďme rádi za čas doma, za čas s blízkými a za všechno, co pořád ještě je, aneb „Jaká to nádhera“ https://www.youtube.com/watch?v=uJS0JLbBWUg PS: Jenom „Ruský medvěd“ to může pro svět zachránit a všichni ostatní tomu můžeme pomoci pouze a jen čestností a mravností, tzn. pravdivými postoji k tomu, co jediné má smysl, a to je život sám. Střecha nad hlavou, rodina, chléb, voda, země, vzduch. A protože ten lidský život je velmi krátký, buďme pravdiví a čestní a nechtějme více, než stačí ke štěstí, protože nikdy nevíme, který nádech může být posledním.… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
4. 4. 2020 16:11

Já čas využívám k pohledu do svého nitra. A jak tak koukám… nic moc.

orinoko
orinoko
Reply to  hudryper
4. 4. 2020 10:49

Mas recht, ja chvili poslouchal, ale zaroven jsem resil bluetooth technicke problemy. Poprve jsem vyuzil Alzu. Ta me vcera od noci bombardovala vzkazy, at si svoje zbozi rychle vyzvednu, neb kapacita je omezena. Rozvazeji nonstop. I press OM mi kdekdo nabizi jidlo. Jde o kseft, samozrejme, ale funguje to.
Putin reagoval spravne.

Bety
Bety
Reply to  orinoko
5. 4. 2020 9:53

Myslím, že jenom blbec by si neuvědomoval rizika možného zneužití vzniklé situace – ať už ta situace vznikla jakkoli.
Koneckonců biologické laboratoře existují a spoléhat na morální zábrany západních států chce bezbřehou naivitu.
A tou Putin netrpí.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Bety
5. 4. 2020 10:56

Souhlas s „Bety“. Otevřením Pandořiny skřínky pitomí amíci na sebe, a nejen na sebe, přivodili nemoc, která byla určená POUZE PRO ASIATY. Stejně jako si otevřením Pandořiny skřínky na sebe, a nejen na sebe, přivodili nemoc AIDS určenou pouze pro černochy v Africe. Kolem Číny a Ruska je rozmístěno cca 400 biologických laboratoří. Kazachstán, Kyrgyzstán, Afghánistán, Pákistán, Vietnam, Tchajwan, Filipíny, Jižní Korea, Japonsko… a všude kolem americké vojenské základny. Všechny tyto výzkumy založeny, financovány, udržovány a kontrolovány Pentagonem. Žádná z referenčních laboratoří nespadá pod jurisdikci státu, ve kterém se nachází.A všude, kde jsou biolaboratoře (nebo v jejich blízkosti), se záviděníhodnou… Číst vice »

Patrik
Patrik
4. 4. 2020 11:58

Čas od 23:30 – téměř až do konce celého pořadu Pjakin odpovídá na dotaz, proč Putin pro referendum o změně ústavy zvolil datum 22.4. (a proč to datum najednou neplatí). Odpověď Pjakina do kamene tesat! A měli by si ji přečíst především všichni ti „analiťiky“ obzvláště z levanetu a aeronetu, kteří si přisvojili patent na jedinou pravdu, obzvláště pak do kamene tesat Pjakinovu větu „Nestačí se naučit poučky z tlustých knih, je třeba je umět uplatňovat v praxi“. A jak vypadá praxe „akademiků“? Diskusní dotaz: Mohl by někdo vypomoci s překladem, s přeložením významu z ruštiny, jednoznačnějším, tj. co je… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
4. 4. 2020 13:43

PS1: Občas nějaký ten „akademik“ z levanetu na jiný názor reaguje, ale vypadá to viz například takto: Oracle 911 1.4.2020 o 17:56 Neexistuje? Výmysel?! Tak ty si osvojila KSB a DVTR tak, ako ja Čínske znaky a Kórejský jazyk…..Takže platí to, čo som povedal na začiatku, snažila si sa ma prešťať, ale ty si celá od moču. http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-112/#comment-303536 Tak to jen taková vsuvka k času 54:40 Pjakinova videa, kde hovoří o mravnosti…. PS2: A ještě jednu věc mají aeronet a levanet společnou – první server Pjakina dávno tomu zrušil a zdehonestoval tak, že před jeho poslechem varuje (a označil ho… Číst vice »

racek
racek
Reply to  Patrik
5. 4. 2020 13:31

To upozadění je už obecný jev, který má za sebou Sorosova Hamáčka. Vyhození Spencerové a Stonjekoví z Primy na žádost CNN, předtím z Literárních listů na žádost sponzorů, teď ten Pjakin, A ode dneška na Právě dnes zařazení Perlamentních listů, jednoho vůbec nejsledovanějších serverů někam hooodně dozadu mezi marginální servery, které nikdo nečte. A vepředu samozřejmě placené servery, které se taky nedají číst, neb kdo by platil, že. Během pár dní to půjde dál. A nebude to vůbec příjemné. Přátelé, já jsem už stařec a můžu být prostořeký. Než by mě odsoudili, tak jim taky mohu umřít. Ale Vy mladší,… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  racek
6. 4. 2020 8:04

Upozadění Pjakina – vypadá to, že se tak děje na objednávku a že možná už brzy ani Pjakin nebude. A bohužel, na dalším znevěrohodnění Pjakina pracuje i levanet, konkrétně Hox (pro mě tedy opět obdoba aeronetu). Je to ale čerstvá informace, tak prozatím nebudu psát více.