V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 5. 2. 2018

Putinovo setkání s ruskými olympioniky * Jmenný sankční kremelský seznam * Sebevražda „Fidelita“, syna Fidela Castra * Britští soudci mají šéfovat novému soudu v Kazachstánu

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
11. 2. 2018 7:24

Viac ako tretina poslancov NR SR (58)pripojila svoj podpis k otvorenému listu adresovanému MOV v ktorom je vyjadrený protest proti nedôveryhodnému a účelovému rozhodnutiu MOV nevpustiť viacerých ruských športovcov na zimné OH v J.Kórei.
To dodáva človeku trochu optimizmu pri hodnotení slovenských politikov.
http://www.srspol.sk/clanek-zaznelo-na-protestnom-zhromazdeni-nie-je-nacase-otestovat-na-doping-clenov-mov-15986.html

peter.
11. 2. 2018 7:48

peter. napsal

https://www.hlavnespravy.sk/americky-fanusik-pocas-ceremonialu-otvorenia-olympiady-v-pjongcangu-rozvinul-rusku-zastavu/1307966

Komentár pod článkom :
Vyšetrovacia komisia potvrdila,že toho chlapca „hakli“ Rusi.
Dôkaz je,že žiadne dôkazy sa nenašli.
Jeho spolužiak zo základky povedal,že v r.2005 tento chlapec vypil poldeci ruskej vodky.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
11. 2. 2018 12:26

Perfektní analýza. Svět se blíží k bodu varu. Velká válka či globální krize je na spadnutí. Války na blízkém a středním Východě, rozbombardovaná Libye, masové stěhování muslimů ze zničených zemí do Evropy, zatím studená válka mezi Amerikou a Ruskem, teroristické útoky v západní Evropě, dramatické manipulace s cenami akcií, ropy, zlata a dalších komodit, majdany, barevné revoluce, státní převraty atd. mají jednu hlavní příčinu.Golema, který si hraje na světového četníka a přestože intrikuje, bombarduje nepohodlné a loupí po celém světě, je až po krk v nesplatitelných dluzích. Přitom chce všechno. Golemovi skuteční šéfové v bankách a korporacích ale stále mají… Číst vice »

peter.
11. 2. 2018 12:32

Ja som ruských športovcov ktorí sa rozhodli zúčastniť sa ZOH odsudzoval minimálne tak,ako ich odsudzuje Pjakin (parchanti,zradcovia) .Dnes už tú istotu nemám.Vychádzam z toho,že Rusko ich účasťou získalo nesmierne sympatie vo svete.Keď mám súdiť podľa atmosféry ktorá vznikla po celkom zjavne nespravodlivom rozhodnutí MOV na Slovensku,tak toto rozhodnutie vyvolalo obrovskú vlnu sympatií k Rusku a k ruskej výprave.A naopak,obrovskú vlnu odporu k MOV a predpokladaným iniciátorom tejto dopingovej pseudokauzy – k USA a obecne povedané k „západu“.Nie len 39% poslancov NR SR ktorí sa podpísali pod protestný list adresovaný MOV.Odsúdili to aj naši športovci – olympionici.Sú to aj naši hokejisti,biatlonisti(biatlonista… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
11. 2. 2018 12:38

Sakra, podle agentury Interfax se v neděli nedaleko Moskvy zřítilo letadlo společnosti Saratov Airlines. Stroj An-148 na lince do Orsku, na jehož palubě bylo 71 lidí, se ztratil z radarů brzy poté, co odstartoval z moskevského letiště Domoděvovo. Je to rpavda?

peter.
11. 2. 2018 12:44

Botičky od Diora napsal

Sakra, podle agentury Interfax se v neděli nedaleko Moskvy zřítilo letadlo společnosti Saratov Airlines. Stroj An-148 na lince do Orsku, na jehož palubě bylo 71 lidí, se ztratil z radarů brzy poté, co odstartoval z moskevského letiště Domoděvovo. Je to rpavda?

Bohužiaľ!
https://www.kp.ru/daily/26793.5/3827743/

peter.
11. 2. 2018 14:45

Ak MOV zbaví športovca možnosti štartovať na OH bez uvedenia dôvodu,tak ten má možnosť podať na Športový arbitrážny súd (CAS)žiadosť o spravodlivé súdne rozhodnutie.Problém spočíva v tom,že takáto žiadosť športovca podlieha schváleniu MOV. Ak MOV žiadosť neodsúhlasí,tak CAS nemôže vo veci konať.
MOV môže na OH vpustiť alebo nevpustiť hociktorého športovca a pre svoje rozhodnutie nepotrebuje žiadne dôkazy,vysvetlenia ani zdôvodnenia.
Keď som si to prečítal,tak som neveril vlastným očiam.Ani vo sne by ma nenapadlo,že J.Hellerom vymyslená „Hlava XXII“ nie je len fikciou.
https://www.hlavnespravy.sk/sportovy-arbitrazny-sud-vysvetlil-ze-mov-moze-zakazat-ucast-na-olympiade-hociktoremu-sportovcovi-aj-bez-vysvetlenia/1308032

Aleš
Aleš
11. 2. 2018 16:39

Jeden bývalý vyučující na chemickotechnologické fakultě v Pardubicích včera prohlásil zcela vážně, že by měl být doping povolen, že všechno je jen divadlo, že dopují téměř všichni. Já jsem mu jen doplnil, že na každý nový zakázaný prostředek v laboratořích, vymyslí několik dalších, nebezpečějších. Mezinárodní olympijský výbor je mafie šlapající a plivající po myšlenkách olympismu.
A co se týče hokeje, ať je klidně ve finále repríza Nagana. Ať Bach pukne vzteky.

Bety
Bety
11. 2. 2018 17:32

Myslím, že ten, kdo ztratil nejvíc jsou olympijské hry jako takové – ztratily zdání fair play, ztratily svou hodnotu, množství lidí, kteří si myslí, že sportovní výkony už nejsou to nejdůležitější stále roste – zlatá jsou špinavá politická rozhodnutí, stříbrná špinavé finanční zájmy, bronzová špinavá farmakologie… tak prostě k čemu jsou? Stojí pořádající státy neskutečné peníze a většinou ani nejsou rentabilní. Sportovci se všemi těmi reklamami vypadají jak prodejné děvky… I reprezentace států není v pořádku – jak může být, když nerozhodují sportovní výkony, ale to, co napíše nějaký byrokrat z bůhvíjak jmenované komise.. Já na tyto OH kašlu a… Číst vice »

fajt
11. 2. 2018 17:43

dnešní vrcholový sport vede čumily k ještě větší pasivitě a hlubšímu konzumu, takže původní myšlenka OH je naprosto kaput, no a jestli si sportovci nechali sebrat své kolbiště a prostor, ve kterém chtěli ukázat světu, co je to vlastně sport a jak může být prospěšný a každému užitečný a přenechali to zcela chamtivcům, tak si v plné míře zaslouží, aby o jejich výkonech a kariéře rozhodovali různí chemici, bankéři, politici, šupáci a nakonec i umanuté presstitutky, líto mi jich vůbec není, ať si užijí pověst umělých celebritek, které bulvár vystavuje jako bizarní jednohubky a stroje na jakési podivné nelidské rekordy,… Číst vice »

fajt
11. 2. 2018 17:49

co vlastně udělá kapitalistický sport se sportovcem docela nechutně ukazuje příklad Jágr – ten borok taky neví kdy přestat a naprosto seriozně si myslí, že je polobůh, kolem kterého se točí i oskar. ..)

Botičky od Diora
Botičky od Diora
11. 2. 2018 17:58

fajt napsal

https://slobodnyvysielac.sk/2018/02/11/norski-astmatici-ziskali-uz-44-olympijskych-medaili-teraz-si-znovu-priviezli-6000-davok-preparatov-proti-astme/ – OH zrušit a vrcholový sport vystavit finanční dietě. ..)

Zde stačí jen 2 slova:

ASTMATIC GAMES

peter.
11. 2. 2018 19:22

Sergej Lavrov v interview o sankciách,dopingu,rozpade ZSSR aj o NATO…
http://www.meras.cz/2018/02/sergej-lavrov.html