V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 6. 7. 2020

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Výsledky hlasování o ústavních změnách * 5 typů lidské psychiky * Právo národů na sebeurčení jako nástroj zničení mnohonárodnostních říší * Sovětské ústavy jako časovaná bomba * Bolševici plnili to, co slíbili * Chybějící zprávy vnitřního prediktoru o koronaviru a ústavních změnách * Putin o koronaviru * Rusko jako subjekt globální politiky, suverénní stát, stát-civilizace

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
45 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
no one
no one
14. 7. 2020 20:47

Dnešní aktualita ohledně konfliktu na hranici Ázerbajdžánu a Arménie (mimo území Karabachu):
https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3139697-na-hranici-azerbajdzanu-a-armenie-zaburacely-vystrely-po-dlouhe-dobe-jinde-nez-v

Doufám, že se Putin bude brzy zase činit jako mírotvůrce. Nejlépe tak, aby obě země uspokojil a byl s oběma zadobře. Arménii i Ázerbajdžán Rusko velmi potřebuje (viz již dříve a mnohokrát zmíněný https://cs.wikipedia.org/wiki/Nabucco_(plynovod) )

Patrik
Patrik
Reply to  no one
15. 7. 2020 13:54

Hned po mém komentáři, ze kterého cituji: „Kdo nechápe souvislost Írán – Arménie – Turecko, tak souvislost je zde https://aeronet.cz/news/na-blizkem-vychode-jde-osud-evropy-do-finale-iran-s-armenii-prave-prebiraji-vladu-rusko-dela-vse-aby-nebylo-vysachovano-a-zradci-nespi/ viz můj komentář – https://outsidermedia.cz/gp-retro-aneb-jitro-probuzenych-kouzelniku/#comment-98571 který ale „jen“ navazoval na můj komentář nad ním, opět cituji: „Tak Erdogan už to podepsal….Írán se může radovat, byť jinak jen čeká na odpis Turecka (a to nejlépe přes Arménii, resp. Velkou Arménii). A pro Izrael to také není dobrá zpráva“ (a který navazoval i na ostatní mé komentáře v odkazu) tak hned na to se téma „Arménie – Ázerbájdžán – Írán“ rozjelo. A – světe div se (!) – režii konfliktu kolem Náhorního… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
15. 7. 2020 14:08

Šachista Putin do Globalisty naplánovaného dění vstoupil nejen Kaspickou dohodou, ale například v roce 2016 tím, že si udělal čas na schůzku, která prakticky nikoho nezajímala:
https://aeronet.cz/news/petrohradska-schuzka-putina-ktera-unikla-pozornosti-aneb-tazeni-k-obklicovani-ruska-a-vlivu-na-cernem-mori-pokracuje-a-kurdistan-a-nebo-velka-armenie/

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
15. 7. 2020 14:29

Ještě dopovím, že k Pjakinovi ze 6.7. na mě dnes vyskočil komentář, se kterým se velmi ztotožňuji:
http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-135/#comment-331501
Že dopadl, jak dopadl, mě nepřekvapuje, naopak jen mi to potvrzuje, jak vzácné je potkat někoho, kdo chápe PŘEDEVŠÍM TO, co Pjakin říká MEZI RÁDKY (byť i „v rámci řádků“ toho říká tolik, že to vydá za několik alternativ/“alternativ“….)

no one
no one
Reply to  Patrik
15. 7. 2020 19:35

Rusky bohužel neumím, protože zdaleka nejsem ta generace, která se rusky učila a už vůbec ne ta, která by si ji pamatovala a používala ji. Z toho důvodu nejsem schopen objektivně posoudit kvalitu překladu paní Ireny, ovšem díky za váš komentář s odkazem na komentář na vodaksb, který mě o to více utvrdil, že paní Irena dělá nám, rusky neumějícím, obrovskou službu a patří jí za to pocta. Co se týče Pjakinova výkladu, je opravdu složité jej pochytit v celé své kapacitě, a já sám odhalím jen velmi málo toho, co říká mezi řádky (ač doufám, že se to časem… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  no one
15. 7. 2020 20:45

Už úvod pořadu 6.7. stojí za to: „Moderátor: Dobrý den, milí diváci, posluchači a přátelé! Dnes je 6. července 2020. Hlasovalo se o pozměňovacích návrzích k Ústavě. A ti žádají, abyste se obecně vyjádřil k tomuto hlasování, jakož i k samostatnému hlasování podle regionů: „Proč je takový rozdíl ve volební účasti? Nebo je to odpověď lidí na to, že guvernéři pracují špatně? “ Valery Viktorovich: Nejprve řekněme obecně o podstatě pozměňovacích návrhů – o tom, o čem jsme tak či onak mluvili, ale ne v plném rozsahu. A to kvůli skutečnosti, že síly, které byly do jisté míry vlastenecké, se… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
15. 7. 2020 21:30

K času od cca 11.30 Pjakina – mělo by být šířeno, resp. nemělo by zapadnout:
http://www.novarepublika.cz/2020/07/rusove-kleci-jenom-pred-bohem-vlasti.html
(za pozornost stojí i diskuse)

což platí i pro to, že čas je cyklický a že tedy mnohé se může cyklicky zopakovat, ale že Rusko pracuje na tom, aby se žádná válka už nezopakovala
http://www.irucz.ru/cz/zpravy/1-/114000000000-ruska-federace/114001000000-centralni-fo/114001609100-moskva-hlmesto/405-historie/37169-cas-plyne-v-cyklech-hlavni/

no one
no one
Reply to  Patrik
16. 7. 2020 20:21

Neřekl bych přímo, že ho oslavují (pravda, označení Kurgiňana za analytika asi není zrovna namístě), spíš jen zmiňují to, o čem v posledním pořadu mluvil i Pjakin, a sice, že Kurgiňan poměrně dobře seřadil fakta ohledně koronaviru, sám Pjakin to označil myslím za dobrou faktologickou práci s tím, že faktologií to ale končí a metodologie práce s informacemi tam chybí. To ovšem nemění nic na tom, že je Kurgiňan hlavou projektu SSSR 2.0. A pokud jde o výčet faktologie všeho kolem koronaviru, tak tam dle mého všechno podstatné už dávno řekl Pjakin a na rozdíl od Kurgiňana s tou potřebnou… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  no one
17. 7. 2020 10:39

To „oslavují“ je nadsázka použita z toho důvodu, že Levanet Pjakina odstavil na vedlejší kolej, zatímco začíná k pozornosti doporučovat Panarina, Kisiljova, teď Kurgiňana. Že Pjakin doporučil Kurgiňanovu faktologickou práci, o tom si myslím své v souvislosti s tím, co hned v úvodu řekl o Komunistické straně Ruska – prostě Pjakin „mezi řádky“ (proto tak velmi souhlasím s komentářem v odkazu výše -15.7.,14:27). Kurgiňan vytvořil nějakou práci o koronaviru, jak ale Pjakin zdůraznil, je to FAKTOLOGIE. Faktologicky si o koronaviru ale můžu přečíst a poslechnout i na mainstreamu, ale k čemu je to dobré, když FAKTA (informace jakožto kamínky) nejsou… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
15. 7. 2020 14:50

Ještě musím vstoupit – můj komentář by nebyl úplný bez poděkování „příteli na mailu“. Mnou vložené odkazy jsou totiž od něj. Tak já jen, že někteří nebloudí (tedy věřím tomu u všech, kteří NAslouchají Pjakinovi) a že zdravím
http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-135/#comment-331501

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
15. 7. 2020 15:53

Oprava, oprava! odkazu, správně měl být takto:
https://www.youtube.com/watch?v=4BE02Mh5IjU

Patrik
Patrik
Reply to  no one
16. 7. 2020 8:12

„Ráno 16. července se arménské ozbrojené síly opět pokusily napadnout pozice ázerbájdžánské armády v úseku (společné) hranice v oblasti Tavuš,“ citovala ruská tisková agentura TASS prohlášení Baku. https://eurozpravy.cz/zahranicni/evropa/po-kratkem-smiru-mezi-armenii-a-azerbajdzanem-opet-propukly-boje.f48ada55/ Vybavuje se mi ta sláva, když Arménie podepsala dohodu s EU, ač si to Rusko nepřálo https://www.youtube.com/watch?v=kOxvFX60C8E&feature=youtu.be více o tom zde https://aeronet.cz/news/brusel-v-soku-armenie-na-strane-ruska-to-uz-neplati-demonstrace-v-iranu-a-dohoda-eu-s-armenii/ Gruzie už je téměř členem NATO (však se o to zasloužilo i Česko, když tam Stropnický odhalil sochu Havla), Arménie přešla na stranu EU, na řadě je logicky už dlouho Ázerbájdžán – ropa Baku, Kaspické moře jako tranzitní uzel pro Írán a vším plynovod Nabucco (název „náhodou“ odvozen od „Nabukadnesar“… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
16. 7. 2020 8:35

K tomu 15. července v Moskvě a Petrohradu demonstrace proti změnám ústavy – svět může jásat, jak je Rusko proti Putinovi (už informuje i ČT), přitom ale jen jedou užiteční idioti – stačí se podívat na organizátory, „Лица кампании“ zde
https://2020go.ru/
a zde
https://t.me/pr_russia/21850

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
17. 7. 2020 12:01

To to jede: „Putin oznámil PŘEKVAPIVOU kontrolu vojsk“ „Na základě rozhodnutí prezidenta Vladimíra Putina vyhlásilo Rusko náhlou kontrolu vojsk jižních a západních vojenských obvodů, jednotlivých jednotek ústřední podřízenosti, vzdušných sil a námořních sborů, uvedl na setkání s vedením ministerstva obrany generál armády Sergej Šojigu. Ministr uvedl, že se provádí ověřování vojsk s cílem posoudit schopnost ozbrojených sil zajistit bezpečnost na jihozápadě země a připravit se na cvičení na Kavkaze 2020.“ https://vz.ru/news/2020/7/17/1050425.html Arménie-Ázerbájdžán: „Zprávy „Moskva-Baku“ „Ázerbájdžánská republika nemá žádný zájem na rozvoji eskalace na Ázerbájdžánsko-arménské hranici a pokus Arménie představit Baku jako podněcovatele situace neodpovídá žádné logice. Uvedl to prezident Ázerbájdžánu… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
17. 7. 2020 14:34

Už se zapojil i London (jak jinak!) a Azerbájdžánci a Arménci už tam jedou proti sobě tady i video https://moscow-baku.ru/news/proisshestviya/v_londone_proizoshli_stolknoveniya_mezhdu_grazhdanami_azerbaydzhana_i_armenii/ To se to to informační pole proti Rusku rozjíždí…, obrázek z Londýna, který zcela jistě bude šířen do světa a bude šířen stejně, jako jsou už hodný čas ozvučovány informace o turecké genocidě Arménů Arménský premiér Pašanjan (to je ten, co změnil výsledky voleb přes davy v ulicích), k tomu prohlásil, že nevidí žádnou možnost mírného řešení konfliktu s Ázerbájdžánem: „Премьер-министр Армении Никол Пашинян не видит альтернативы мирному решению конфликта на границе с Азербайджаном“. https://moscow-baku.ru/news/politics/pashinyan_zayavil_ob_otsutstvii_alternativy_mirnomu_resheniyu_konflikta_s_azerbaydzhanom/ ……… Vybavuje se mi role… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
17. 7. 2020 15:59

Hmmm… A komu slouží toto?
„Boj v ulicích Londýna: Ázerbájdžánci zaútočili na arménské velvyslanectví v Británii (FOTO, VIDEO)“
„Dnes ve Velké Británii na arménské velvyslanectví zaútočili zástupci ázerbájdžánské komunity.
V londýnské čtvrti Kensington, kde se nachází velvyslanectví, se rally rychle eskalovala na nepokoje.
ARMÉNSKÁ média o tom informovala s odkazem na předsedu LONDÝNSKÉ KOMISE „Hay Dat“ Anet Moskofyan.
Objasnila, že policie nemůže udržet situaci pod kontrolou, a že zástupci arménské komunity vstoupili do konfrontace s Ázerbájdžány.“
https://rusvesna.su/news/1594993062

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
17. 7. 2020 16:28

PS: „Komu slouží toto?“, tím je myšlen titulek z odkazovaného ruského zdroje s větou „Ázerbájdžánci zaútočili na arménské velvyslanectví v Británii“. Opravdu zaútočili Ázerbájdžánci? Dokonce ani český mainstream v tom nemá jasno, i když logicky jede proti Ázerbájdžánu
https://denikreferendum.cz/clanek/31443-armenie-a-azerbajdzan-opet-v-sobe-v-baku-se-demonstruje-za-valku
a ruský zdroj použije titulek v souladu s londýnskou informací….?

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
17. 7. 2020 21:35

Že Íránu (a Globalistům) by vyhovovalo, kdyby kromě části Turecka zmizel ve prospěch Arménie (a na úkor Izraele, o jehož likvidaci také jde) i celý Ázerbájdžán, to si Ázerbájdžán na rozdíl od pohlupavého Erdogana uvědomuje, proto každé tvrzení, že Ázerbájdžán má zájem o nějaký konflikt s Arménií, postrádá logiku. Logiku naopak má to, že Arménie má být vykreslována jako oběť té dokola omílané „ruské expanze“ – nově zástupně přes Ázerbájdžán tak, jak to prezentuje London a západní media. Ale je pro Rusko důležitější Arménie nebo Ázerbájdžán? Tady trasa „Sever-Jih“, která má být konkurencí k Nové hedvábné stezce: „Indie-Írán-Ázerbájdžán-Rusko“: https://aeronet.cz/news/rusko-zabranilo-valecnemu-konfliktu-a-vstupuje-do-projektu-sever-jih-aneb-vice-o-tom-o-cem-hovori-v-v-pjakin/ Trasa… Číst vice »

no one
no one
Reply to  Patrik
18. 7. 2020 9:03

Té zprávě na novinkách o „nečekaném“ vojenském cvičení na jihozápadě země jsem se včera musel zasmát.
Jinak mnohokrát děkuji za výše uvedené odkazy, hlavně za ten o zapojení Londýna a za tento https://rusvesna.su/news/1594993062 , kde mě po automatickém překladu do češtiny taky zaujal ten titulek.
Od začátku bylo jasné, že tažení bude proarménské a protiázerbajdžánské. Jen jsem zvědav, zdali ještě někde v českém informačním poli odhalí pravou podstatu a cíle toho procesu

Patrik
Patrik
Reply to  no one
18. 7. 2020 9:54

Arméni házeli boršč na ukrajinské velvyslanectví v Teheránu – takový článek na mě právě vyskočil https://www.dialog.ua/blogs/211677_1595003350 Šlo sice jen o několik aktivistů, ale kde se po Londýně vzali i na Ukrajině? Jinak ten ukrajinský autor článku situaci popsal docela trefně: Rusko je vůči podpoře Arménie zdrženlivé, byť jinak je Arménie ruským spojencem – no, to je objev… Tak či tak – arménský útok na ukrajinské velvyslanectví lze přirovnat k útoku na Izrael, protože Izrael a Ukrajina jsou spojené nádoby a bylo by zajímavé vědět, v čí režii ti aktivisté pracovali. Pro mě je ale pointa v tom, že Arménie má… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
18. 7. 2020 10:20

Oprava, oprava! a to hned dvakrát:
Úvod komentáře tohoto znění
„Arméni házeli boršč na ukrajinské velvyslanectví v Teheránu – takový článek na mě právě vyskočil https://www.dialog.ua/blogs/211677_1595003350 Šlo sice jen o několik aktivistů, ale kde se po Londýně vzali i na Ukrajině? “

má správně být
„Arméni házeli boršč na ukrajinské velvyslanectví v JEREVANU – takový článek na mě právě vyskočil https://www.dialog.ua/blogs/211677_1595003350 Šlo sice jen o několik aktivistů, ale kde se po Londýně vzali i v ARMÉNII?“

V ostatním všechno v komentáři platí.

Patrik
Patrik
15. 7. 2020 15:25

Vlaky, všude vlaky, tak k tomu aktualita – na dnešní 18.h Havlíček svolal jednání kvůli nehodám a změnám v bezpečnosti železniční dopravy. No, je to srandy kopec, když všichni tápou, jestli za tím je lidský faktor, shoda okolností a náhod a nevím, co všechno další. Vrcholem je komentář exposlankyně ODS, která žádá pád vlády: „Exposlankyně ODS Kateřina Dostálová zašla dál. Poslední ze série vlakových neštěstí je podle Dostálové na pád vlády. Někdejší politička volá po rezignaci premiéra, která by znamenala konec celého kabinetu. Svůj požadavek zdůvodňuje poukazem na skutečnost, že to byl právě Andrej Babiš, kdo připustil spojení dvou ministerstev… Číst vice »

Patrik
Patrik
17. 7. 2020 13:28

Pjakin, čas 1:46:45, otázka: „Zmínili jste COVID-19. „Rád bych slyšel váš názor na Putinův rozhovor, kde byla položena otázka, čím je koronavirus pro lidstvo.“ Na to Putin odpověděl neobvyklou větou: „Nechtěl bych říkat tvrdá slova – nebylo by to vhodné pro širokou veřejnost.“ (Putin zde https://www.youtube.com/watch?v=GanFuAxvDhs&feature=youtu.be&t=918 ) Putinova věta mě napadla u toho, co dnes jako „blesk z nebe“ uhodilo na Moravskoslezský kraj. Jak kriticky zaznělo i na čt24, nová šokující opatření přišla poté, co byly vyhodnoceny informace z 13.7. , tzn. informace 4 dny staré (!). Ale ono to trasování prostě bude a MS kraj zřejmě má být po… Číst vice »

Patrik
Patrik
19. 7. 2020 6:24

Francie jede! Zatímco Londýn jitří vztah „Arménie-Ázerbájdžán“, Francie se také dostává do důležité role – požár katedrály v Nantes (další katedrála – symbol křesťanství) a hned na to Francie dostala od Íránu černé skříňky z Íránem sestřeleného ukrajinského letadla v lednu https://eurozpravy.cz/zahranicni/blizky-vychod/iran-poslal-do-francie-cerne-skrinky-sestreleneho-ukrajinskeho-boeingu.a5d44e74/ Všechny akce mají jedno společné – dějí se ve prospěch Íránu/ÍRÁNSKÉHO islámu. Dnes už si asi nikdo nevzpomíná, co všechno se dělo, než bylo to ukrajinské letadlo sestřeleno a než se k tomu Írán přihlásil, ale Rusko tehdy chtělo pomoci s vyšetřováním – to však Írán odmítl a místo toho černé skříňky právě předal Francii (francouzským Rothschilldům). Vybavil… Číst vice »

no one
no one
Reply to  Patrik
19. 7. 2020 20:38

Jen krátká poznámka. Zaujala mě i zpráva následující po „Ruských manévrech u Ázerbajdžánu“, tedy protesty v Izraeli. A tak mě jen tak shodou okolností napadlo, nejde-li Izrael zlikvidovat zvenčí (protože Rusko se k tomu nemá a mít nebude, zatímco Írán na to nemá, protože Izrael je přeci „rusky mluvící zemí“), tak se rozkladu pomůže zevnitř.

Patrik
Patrik
Reply to  no one
20. 7. 2020 9:44

Hned po vložení toho odkazu, když mi právě ještě hrál, mě přesně tohle napadlo! Všechno je to mazaně připravené k tomu „předpovězenému“ (naplánovanému) Armagedonu mezi Biblí a Koránem – Izraelem a Íránem. A když ten se díky Rusku nedaří, tak klasika – rozklad zevnitř. Ta mazanost přitom je zjevná už při pohledu na dělení Palestiny poté, co po první světové skončila (m.j.) Osmanská říše a tím i vliv Turka nad celým územím – kus území spadl pod mandát Británie, kus pod mandát Francie. Britští a francouzští Rothschilldové se podělili tak, že Libanon a Sýrie (hlavní spojenci Íránu) spadli pod jejich… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
20. 7. 2020 11:01

Naprostá mimoza od začátku do konce. Mapy od příborů sestavené z Libuše do Libye. Roubovani arabského světa na perský, přestože jde vetsinove i o jinou vetev islámu, a jinou islámskou doktrinu. Pokud nejsou v Íránu idioti , a já verim, že nejsou, tak o žádnou regio jet vládu nebudou usilovat. Jaký by k tomu měli duvod? Rozpustit se v multikulti jako imbecilove na tzv. Zapade? Pokud si chce Írán zachovat vlastní identitu, tak bude dal dělat to, co dela s pomalým uvolňováním vlastního systému dovnitr. Írán má dost vlastních zdrojů NATO, aby loupil a vrazdil. Je na tom stejně jako… Číst vice »

orinoko
orinoko
20. 7. 2020 5:25

Vážně by mě zajímalo ,co se děje v hlavách místních náročných čtenářů, když pravidelně zkonzumují takovéto tasemnicové dávky pod Pjakinem. Tak například – Irán má všechno… Já osobně si myslím, že právě ted má Irán dost velké h@@@vn@@@. Kromě toho, že chce vyzkoušet logicky svoje raketové systémy v Sýrii, tak mu doma bouchá kdeco. V Iráku se mu příliš nedaří,, což je celkem evidentní. Snaha vypudit emíky z Iráku zatím vůbec nepokročila a doma zjevně probíhá mocenský boj generačního charakteru. Celková situace je zjevně zablokovaná, a kdo se ji pokusí vojensky odšpuntovat pro sebe , tak prohraje svoji vlastní hru.… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
Reply to  orinoko
20. 7. 2020 7:04

ori zdravím. Tvůj rozbor je velmi povedený a realitě světa odpovídající. Nevím zda jsem řazen ke skupině Tebou nepřímo oslovených, ale já Patrikovy komentáře nepotřebuji a jejich „řetězové“ provedení mne odradilo natolik, že jsem je vůbec přestal číst. Nejvíce myslím vadí jeho „uhranutost“ či zaseklost na tématice Íránu a jeho „přesvědčení“ o jeho roli. Tak velká země jako Írán (dle našich měřítek obrovská) má také řadu „problémových os“ a krom obrovského potenciálu při neodpovídajícím způsobem jednajících elitách také kupu problémů. Osobně rozhodně nesdílím Patrikovo přesvědčení, že Írán musí postupovat jak nám sděluje. Navíc jím odkazované zdroje v dlouhodobém „navádění k… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Martin (už bez taky m)
20. 7. 2020 8:03

Čau, no Ty osobně máš především zásluhu na tom, že se tady přemýšlí přes tu nejširší optiku. Podobně to dělá Viki, čímž ovšem nijak nesnižuji schopnosti ostatních. Není třeba jmenovat každého, stejně to vědí. Já samozřejmě nijak nezlehčuji svinské schopnosti světového dobytka, ale ten tak překombinoval svoje cíle i cesty k jejich dosažení, že dneska zápolí sám se sebou a s dalšími podobnými. Já jsem definitivně zakotvil v penzi, ačkoli bych tak rok v práci ještě vydržel, ale kolem je všechno tak rozjebané, že se do toho nehodlám zapojit a barmana dělat nemám v úmyslu, ačkoli, kdo ví… Hodlám zajet… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Martin (už bez taky m)
20. 7. 2020 9:57

Téměř v každém komentáři doporučujete Kedmiho – bojovníka za Izrael, naposledy pod posledním Pjakinem z 13.7. Teď obhajujete Írán a souzníte s názorem, že Izrael je zlo. Mě z toho vychází spíše alternativní zmatek.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
Reply to  Patrik
20. 7. 2020 13:07

J. Kedmiho sem dávám jako PANA ANALYTIKA. S řadou jeho názorů souzním, je často správně kritický- i k Rusku i k USA. Jeho vyjádření k „Západu“ na síti patří mezi ta nejpřesnější, nejvýstižnější, nejpohotovější, a jeho práce pro to jak správně vidět RF -odjinud než z Ruska- v rozumném světle je naprosto dokonalá. Udělal za cca 5 let neuvěřitelnou práci pro rozumné lidi a rozumnou politiku. A VŮBEC NEMUSEL… Pro orientaci mnoha lidí je to ale velká pomoc. Velice správně dokáže odmítnout odpovědět na návodné a zavádějící otázky, „zpucovat“ moderátora… Je dost kritický i k dění v Izraeli, nejednou kritizoval… Číst vice »

Viky
Viky
Reply to  Martin (už bez taky m)
20. 7. 2020 17:31

Martine, Kedmi je … dnes důchodce. S generálským důchodem, inu po dlouhé službě státu Izrael, v jejich tajných a diplomatických službách, myslím že dokonce „Nativ“ vedl. Zabýval se především emigrací Židů ze SSSR a Východní Evropy obecně. To nebylo po chuti zemím, kterých se to týkalo = „Nativ“ byla tajnou službou. Určitě měl i krytí ministerstva zahraničí, diplomatický pas. Kedmi JE BOJOVNÍKEM za Izrael. Ale rozešel se ve zlém /a hodně zlém/ s Netanjahu, ale také s agresivním A.Liebermanem. Takže nemá žádné zábrany říci na jejich účet některé nepříliš hezké skutečnosti. Nějakou dobu se zabýval i bezpečnostními otázkami spojenými s… Číst vice »

orinoko
orinoko
20. 7. 2020 12:57

Nejnovejsi perspektivní emericke stihacky z Boeingu vypadají jako „stare“ ruské Suchoje. Cimpak to asi bude? Stealth už neni, co byval? Je to bezedna díra na čím dal kratší cmrdliky? Slavný F35 už nebude dále rozvijen, neb má kolem stovky nedostatku včetně softwarových, a jejich řešení je mimo myslitelny rámec finančního kryti. Nadzvukovou rychlosti tato impotentní chlouba emericke vzdušné nadřazenosti může letět nejvíce snad minutu, jinak ji hrozí odtrzeni skalpu, takto oholení stealth nátěrů za letu. Podle vrcholového kripla pentagramu espera je emericka atomová nadřazenost ve světě mimo pochybnost , a dle trumpovych kyselin se pracuje na vojenském úderu vůči vzpurne… Číst vice »

orinoko
orinoko
20. 7. 2020 13:49

Janika rozvedla můj komentář u ní do obrazového a odkazového režimu s dalším rozšířením.
V Kutné Hoře v uličce u Hrádku v hodovní místnosti, která se nachází v prvním patře, je výsernice přímo do uličky , a to v jejím nejužším místě. Vedle prevítu je okno , z něhož pověřená osoba volala ve chvíli, kdy jiná osoba posílala hodovní selfička – Dále od hradu dále nebo se stane neštěstí nenadálé.
A to je dnešní emerika.

https://janica9.wordpress.com

https://colonelcassad.livejournal.com/6031699.html#cutid1

orinoko
orinoko
20. 7. 2020 14:45

Miluju pravdu a lásku v její nejčistší havloidní podobě. Ten blb absolutně neměl anunk , o co go. Co vlastně tzv. lepšoidní sluníčkář ještě chce?
Je vymalováno!! Vzory ztratily podstatu, emerika v roli krále Lávry, h@vno zůstalo h@vnem , ačkoli ho bakalice šmajchluje na pozoruhodný civilizační projev a bezpečno přestává být v celém hitlerově sprostoru.

https://usa.liveuamap.com

orinoko
orinoko
20. 7. 2020 16:42

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/belorusko-se-probudilo-lukasenkuv-rezim-je-pod-tlakem-trech-gracii-113022

Tři grácie – Minerva, Godiva a Fatima.
Aby se Bělorusko brzy nejmenovalo Černorusko.

orinoko
orinoko
20. 7. 2020 16:54
Patrik
Patrik
21. 7. 2020 8:56

Opět jednou díky, díky za Pjakina! Kritika mých zdejších komentářů jde mimo mě, když Pjakin mi právě potvrdil, že jsou správné, a to dokonce tak, jako by mě téměř citoval, viz moje věta : „…hned na to se téma „Arménie – Ázerbájdžán – Írán“ rozjelo. A – světe div se (!) – režii konfliktu kolem Náhorního Karabachu má převzít Írán, viz: „Írán je připraven zprostředkovat mezi Ázerbájdžánem a Arménií mír“ https://outsidermedia.cz/v-v-pjakin-otazky-a-odpovedi-ze-dne-6-7-2020/#comment-98644 Hned v úvodu O-O z 20.7. Pjakin toto téma rozebírá, od cca 7. minuty zdůrazńuje roli Íránu, doplňuje, že Arménie je už 3000 let starým nástrojem Globalistů, že Vatikán… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
24. 7. 2020 19:09

„Ázerbájdžán-Arménie“ – už je to i v Moskvě
https://www.dialog.ua/world/212077_1595585658
https://www.znak.com/2020-07-24/smi_v_moskve_azerbaydzhancy_ostanavlivali_mashiny_armyan_i_izbivali_lyudey

A jaká to náhoda, zrovna v čase, kdy se v Hagia Sophia konala první muslimská modlitba
https://cz.sputniknews.com/svet/2020072412264766-chram-hagia-sofia-se-dnes-otevrel-jako-mesita-a-po-86-letech-se-v-nem-konala-prvni-modlitba-video/
https://ria.ru/20200724/1574802875.html

A tady další náhoda:
„Kardinál Dominik Duka považuje požár katedrály v Nantes za druhý útok na naši civilizaci“
http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=254909

Ono datum 8.8.2008 se blíží a ne náhodou Putin Kadyrova jmenoval generál-majorem
https://www.rferl.org/a/putin-names-kadyrov-major-general-transfers-him-to-the-national-guard/30743931.html

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
25. 7. 2020 6:10

Kult SS v Arménii: „Ten, kdo zemře pro Německo, zemře pro Arménii.“ Jeho slova. Památky, ulice pojmenované po něm, mince s jeho profilem. Jak se to liší od kultu UPA * / Shukhevych / Bandera? Nic.
https://rusvesna.su/news/1595156907

Je to reakce na článek Margarity Simonyanové pro RT:
https://t.me/margaritasimonyan/6567

PS: RT je globalistické médium – viz slavnostní večeře k výročí existence RT, kde se zúčastnil i Cyril Svoboda
comment image

Šlo o tzv. „sbližování s Ruskem“, něco o tom zde
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/trumpuv-poradce-pro-bezpecnost-je-blizky-moskve-zeme-se-zacn/r~8788b552b7de11e6a12d002590604f2e/
„Sbližování“, zahájené už Kissingerem, hlavním to poradcem D. Trumpa, a autorem věty, že Izrael přestane existovat ….
comment image

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
26. 7. 2020 5:48

„Akce – mezinárodní konference Arménská genocida“ : J. Štětina a role Prahy už o dva roky dříve, než přišlo datum 8.8.2008 (to už nastoupila i Petra Procházková):
https://www.senat.cz/xqw/xervlet/pssenat/webNahled?id_doc=38179&id_var=32194
Česko aktuálně : květen 2020 –
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/turecko-ceska-republika-senat-usneseni-kritika-genocida-armeni.A200522_084233_zahranicni_aug

Rusofóbové Štětina a Procházková budiž jasnou ukázkou, o co rozjitřeným konfliktem „Arménie-Ázerbájdžán“ jde, o roli Prahy (pobočky Vídně a tedy V4, přesněji V5, protože V4+Rakousko) v globalistických plánech, nemluvě…