V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 9. 3. 2020

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Setkání Putin-Erdogan * Asadovo prohlášení o stažení cizích vojsk ze Sýrie * Erdogan se pustil do konfrontace s evropskými státy * Koronavirus v Itálii * Koronavirus v Číně a Hongkongu jako řídící manévr * Koronavirus a Vatikán * Propad cen ropy a vystoupení Ruska z OPEC+

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
kysarg
kysarg
15. 3. 2020 18:07

To je dřystala ten Pjakin. Je na něm nápadná jedna věc: když se splete, NIKDY se neomluví. Buď se k věci nevrací, anebo řekne, že to tehdy myslel jinak.
Nejhorší je u něj ten „sovětský“ přesvědčovací tón absolutně vševědoucího.
Kdyby se Putin (jako že si Putina vážím) posmolil, tak Pjakin najde důvod, proč to bylo z mezinárodního hlediska důležité.

Bety
Bety
15. 3. 2020 19:57

Zase dvojí metr. Neslyšela jsem žádného politologa, že by se někdy omluvil.
A jestli je přesvědčovací absolutně vševědoucí tón sovětský, no to by všichni
naši politologové osypali, kdybyste jejich dřísty tak označil.
Na rozdíl od nich on nemluví na objednávku, co říká myslí upřímně.

Patrik
Patrik
16. 3. 2020 14:12

Pjakin skvělý jako vždy! Jeho názor na koronavirus je popsán coby kamínek mozaiky a tak je to správně na rozdíl od všech, kteří naskočili na vlnu paniky kolem koronaviru. V žádném případě nechci tuto epidemii zlehčovat, širokospektrálním (mozaikovitým) pohledem vzato, si ale u každé informace ohledně koronaviru naplno uvědomuji především jeden fakt: „Udržitelný růst je zde!“ Nad vším totiž jako hlavní fakt ční ceny ropy (+ krach na euroatlantických burzách k tomu). Mnozí si dnes připomínají 15. březen 1939, ale nikdo nepřipomíná březen 2015, který byl ve velkém spojen s Čínou a tím se Sýrií a s Íránem, k tomu… Číst vice »

Patrik
Patrik
16. 3. 2020 14:51

Doplnění: Pluto v Kozorohu, to je kombinace energií Pluta a Saturna. Saturn (v okultismu nazývaný „Pan“ a „Strážce hranic“) vládne orgánům, které nejdéle odolávají času: kostra, kosti, zuby. Saturn je tak představitelem vrcholného konzervatismu a jediný, kdo tento konzervatismus je schopen porazit, je Pluto (plutonium,Štír , energie, která čas nezvratně dělí na „předtím a potom“, jinak také plutokracie, připisována Židům, proto také je jejich role odepisována). Od roku 2008 je Pluto v Kozorohu (doména Saturna) a to znamená, že všechny konzervativně a ze všech sil ještě udržované vládnoucí energie (Západ) se mají zhroutit (má se zhroutit páteř po cca 240… Číst vice »

hudryper
hudryper
16. 3. 2020 16:30

Tato čtyřkonjunkce čtyř planet v Kozorohu je naprosto unikátní událost<….
připomněl jste mi scénu z filmu Císařův pekař a pekařův císař, Tam Tycho de
Brahe, zde Patrik.A jaké budou k snídani rohlíčky? Budou zvlášť dobře vypečené ?

Patrik
Patrik
16. 3. 2020 18:48

hudryper Jaké budou rohlíčky nevím, každopádně Tycho de Brahe a Praha a golém, to jde dohromady http://abicko.avcr.cz/miranda2/export/sitesavcr/data.avcr.cz/abicko/2008/3/file/golem_3.pdf A jen tak mimochodem – Velikonoce jsou pořád pohyblivé svátky a pořád se jejich oslava odvíjí od prvního jarního úplňku, rozdíl v naší době je ale v tom, že zatímco až do 16. století Velikonoce slavili nejdříve Židé a až pak křesťané, papežským zavedením gregoriánského kalendáře došlo k tomu, že nejdříve Velikonoce slaví křesťané a až po nich Židé. Jediný, kdo si výhodu obětování beránka až po Židech udržel, je pravoslavná církev – podívejte se například na letošní rok: 12. dubna křesťanské velikonoce,… Číst vice »

Patrik
Patrik
16. 3. 2020 19:12

Stan „Z twitteru: Nepoužívejte na koronavirus homeopatika bez konzultace se svým astrologem!“ Já doporučuji sodu bicarbonu (k tomu koupi lakmusových papírků ke kontrole ph moči), která snižuje překyselenost organismu, protože čím kyselejší prostředí těla, tím snadnější napadení jakýmkoliv virem (cukr je jed! a platí to i pro rakovinu a Číňané moc dobře vědí, proč kyselé tělesné prostčedí léčí kyselým – například cukrovku kyselým zelím). A k tomu doporučuji kvasnice – pro střevní bioflóru, neboť tlusté střevo je základem imunity (mimochodem je to čistící párový orgán k plícím a kůži, proto například mnoho kuřáků paradoxně umírá na metastáze rakoviny tlustého střeva,… Číst vice »

Patrik
Patrik
16. 3. 2020 23:02

Přišlo mi mailem a protože odkaz mi velmi ladí s mým dlouhodobým pohledem a zapadá mi do současného dění, tak odkaz vkládám a šířím:
https://www.middleeasteye.net/news/oil-prices-how-saudi-arabia-gambit-russia-could-backfire-vision-2030
Autora odkazu tímto i takto veřejně velmi zdravím s tím, že ač má ban na všechny strany, tak pro mě je to člověk, se kterým si dlouhodobě mám nejvíc co říci.

Aleš
Aleš
16. 3. 2020 23:19

Pobučen z krizového vývoje doporučuji siderické kyvadélko do každé rodiny. Na věčné časy a nikdy jinak. On už ten klystýr a chynin vyšel z módy a je potřeba ho něčím nahradit, když vakcínu pustí do oběhu, až když půjde o kejhák mocným.
Na gymplu jsem vynalezl uklidńující hlášku: „Zachovávejte systematický chaos!“ Ani jsem tenkrát nevěděl, jak moc se trefím na obří kuří oko doby.
https://cz.sputniknews.com/slovensko/2020031611660191-globalizace-selhala-stejne-jako-liberalismus-prichazi-nova-era-blaha-promluvil-o-nasledcich/
Vzpomněl jsem si na starou dobrou Vesničku mou, střediskovou. Jaromíre, neděláš dobře… Čím víc EU, tím víc Adidas a čím víc NATO, tím víc koronavirus.
ÉTO NAŠE DĚLO. V mantinelech euroatlantismu. GAME IS OVER.

Patrik
Patrik
16. 3. 2020 23:53

Aleš
Siderické kyvadélko neznám a nechci znát. Vím jen tolik, že když se mi někdy v 95 všichni smáli za moje tvrzení, že USA končí, protože nahoru jde Čína, a že je to v rámci principu Jang a Jin s tím, že planeta nemá na to, aby celý svět převzal životní styl ala Pax Amaericana,tzn. ala americký dravý a individualistický Jang, tak dnes, po létech pozorování, které mi dává za pravdu, už mě žádný smích ani výsměch nemůže nejen překvapit, ale ani rozhodit.