V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 9. 9. 2019

15 let od teroristického útoku na školu v Beslanu * Předčasné propuštění Kokorina a Mamajeva * Skandální vyjádření šéfky tiskové služby vlády irkutské oblasti o obyvatelích postihnutých povodněmi * Útok na Pamfilovovou * Výměn zajatců mezi Ruskem a Ukrajinou * Kádrové problémy Ruska * Putinova cesta po Dálném východě

Kniha V. V. Pjakina bude přeložena do češtiny v listopadu na webu www.zakazanevzdelani.cz, můžete si ji objednat už teď!

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
17. 9. 2019 17:34

Putin už se nachází za svým zenitem. Začíná připomínat Gorbacova. Jakoby souhlasil s tim, že izrazidovi bude dělat devku stejně jako kačer a Saúdská uterka.
Bouří se mu armáda a zamini. A to je vazne. Nelze totiž prodávat vlastní bezpečnost a pater za chimery. Jeden a půl milionu Rusů v Izraeli je izraelský problem. Nikoli rusky.
Njn, všichni jedeme v nějakém pruSERU.

Irena
17. 9. 2019 18:03

Zajímavé video, neříkám tak ani tak k jeho závěrům, ale určitě se podívám i na další videa toho autora, abych si udělala názor. Ten odkaz sem dávám kvůli tomu kousku, kde popisuje město Pullmana, jak to v něm chodilo a jak dopadlo, nepřipomíná vám to něco?

https://www.youtube.com/watch?v=FddETR9dTms

PPK
PPK
17. 9. 2019 19:00

Ad ruská dichotomie: Orinoko, dík za důležitý odkaz, který jsem neznal! Jeho url si rád poznamenám.
A k věci samé: Mám dojem, že vždy, když Putin nechal nějakého svého „partnera“ čekat řádově hodiny (a zde to byly hodiny tři!), tak vždy tím vyslal nejen pokles míry úcty k němu, ale zejména i varování. Takže, uvidíme ještě, jak se události dále budou vyvíjet.

orinoko
orinoko
18. 9. 2019 15:18

Ty 3 hodiny jsou prý faktem. Někde to Rusové dementovali, ale asi je to tak.
Soudruh Bibi se domniva, že když se projde v rámci oslav s Putinem po Rudém namesti, tak má automaticky dveře otevrene, a může si dělat , co chce.

Irena
19. 9. 2019 12:37

Jen pro zajímavost zpěvák z Kazachstánu, prý má šest oktáv
https://www.youtube.com/watch?v=D6ISsKLrypM