Vedlejší účinky po třetí dávce vakcíny dle reportu izraelského ministerstva zdravotnictví

Izraelské ministerstvo zdravotnictví v únoru letošního roku bez velkých fanfár uvolnilo výsledky své studie týkající se nežádoucích účinků po třetí dávce vakcíny Pfizer (ti, kteří si chtějí počíst v hebrejském originále, můžou zde, pro nás ostatní bude asi lepší překlad do angličtiny uvedený zde; v druhé polovině přeloženého dokumentu najdete i originál). Na první pohled se nabízí otázka, proč se tyto výsledky zveřejnily až 10.února 2022, když data byla sbírána v září a říjnu 2021. Asi se nedá předpokládat, že by tato data byla považována za nedůležitá a jejich analýza se o tři měsíce odložila. Když se ale podíváme podrobně na výsledky, možná pochopíme, proč se report zveřejnil až v době, kdy je třetí dávkou už naočkovaná většina populace. Výsledky jsou totiž opravdu alarmující a jsou v naprostém protikladu k tvrzením, že vakcína je naprosto bezpečná a nežádoucí efekty závažnějšího charakteru se vyskytují pouze v jednotkách na 100 000 očkovaných.

Problémů vzniklých v hodinách a týdnech po třetí dávce vakcíny (a ano, bude určitě spousta křiku, že nebyla prokázána příčinná souvislost – ale jak ji chcete prokázat jinak, než že sledujete mnohonásobný nárůst výskytu daného problému oproti běžné populaci?) tedy nejsou setiny procent, ale desítky procent, těch závažných pak jednotky procent. A společnost je stále přesvědčovaná politiky, jejich experty a mainstreamovými médii, že vakcíny jsou naprosto bezpečné. Protože neexistují důkazy o závažných účincích – a nepřítomnost důkazů o existenci vedlejších účinků se stala jakýmsi zvrhlým obratem v myšlení důkazem jejich neexistence. A jak fungují mainstreamová média, to ukazuje například článek v Jerusalem Post, kde se přiznává, že „u malé části žen“ se objevují poruchy menstruace, ale „většina vedlejších účinků je jen mírná a odezní do tří dnů“. Ano, to je všechno pravda, ale většina je cokoliv nad 50 % a tuto „většinu“ tvoří opravdu nezávažné „standardní“ vedlejší efekty vakcinace. Do detailů ale Jerusalem Post raději nešel – evidentně vyšel pouze z tiskové zprávy ministerstva, která byla poněkud stručnější než kompletní report…

Celý článek najdete na blogu SMÍŠ


Diskuse pouze na vlastní nebezpečí, Stříž má oči ostříží…

4.6 10 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
23. 3. 2022 12:33

Zůstává jenom jedna otázka: Jak je možné, že něco takového provedl nosál nosálovi, když páriou je gojim? Nad tou krajinou se nějak smráká. A hlavně zapomeňte bláboly o boji globálistů proti meritornímu plebsu. Dneska je fšechno takový gulage, že přestal platit i atomový doláč. Jak praví klasik: Jedinou jistotou je nejistota.
Už přes týden se mi intenzivně zdá o ženských. Chci zkusit krátké lázně. Už nabízejí i rehabilitaci po covidu. Že by vstal staronový bojovník?

Alva
Alva
Reply to  orinoko
23. 3. 2022 14:49

Taky mě to překvapuje, ale není nosál jako nosál.
Oni taky potřebují něco jako plebs, aby vynikla jejich nadřazenost.
Je mnoho povolaných, ale málo vyvolených. A ONI se cítí být těmi vyvolenými. Na povolaných potom až tak nezáleží.

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
24. 3. 2022 18:15

Sounáležitost peněz bývá silnější, neź sounáležitost víry nebo krve.

https://m.youtube.com/watch?v=2BYAWzv0E5o

peter.
25. 3. 2022 5:21

Tie kurvy už demokratické princípy ani nepredstierajú! Diktatúra ako žiadna iná v minulosti!
https://skspravy.sk/svet/odhalenie/statny-terorizmus-zatykanie-pravnikov-usvedcujucich-svetovych-lidrov-zo-spachania-zlocinu-proti-ludskosti/