Domů » Vedlejší účinky po třetí dávce vakcíny dle reportu izraelského ministerstva zdravotnictví

Vedlejší účinky po třetí dávce vakcíny dle reportu izraelského ministerstva zdravotnictví

by Stan
5 komentáře

Izraelské ministerstvo zdravotnictví v únoru letošního roku bez velkých fanfár uvolnilo výsledky své studie týkající se nežádoucích účinků po třetí dávce vakcíny Pfizer (ti, kteří si chtějí počíst v hebrejském originále, můžou zde, pro nás ostatní bude asi lepší překlad do angličtiny uvedený zde; v druhé polovině přeloženého dokumentu najdete i originál). Na první pohled se nabízí otázka, proč se tyto výsledky zveřejnily až 10.února 2022, když data byla sbírána v září a říjnu 2021. Asi se nedá předpokládat, že by tato data byla považována za nedůležitá a jejich analýza se o tři měsíce odložila. Když se ale podíváme podrobně na výsledky, možná pochopíme, proč se report zveřejnil až v době, kdy je třetí dávkou už naočkovaná většina populace. Výsledky jsou totiž opravdu alarmující a jsou v naprostém protikladu k tvrzením, že vakcína je naprosto bezpečná a nežádoucí efekty závažnějšího charakteru se vyskytují pouze v jednotkách na 100 000 očkovaných.

Problémů vzniklých v hodinách a týdnech po třetí dávce vakcíny (a ano, bude určitě spousta křiku, že nebyla prokázána příčinná souvislost – ale jak ji chcete prokázat jinak, než že sledujete mnohonásobný nárůst výskytu daného problému oproti běžné populaci?) tedy nejsou setiny procent, ale desítky procent, těch závažných pak jednotky procent. A společnost je stále přesvědčovaná politiky, jejich experty a mainstreamovými médii, že vakcíny jsou naprosto bezpečné. Protože neexistují důkazy o závažných účincích – a nepřítomnost důkazů o existenci vedlejších účinků se stala jakýmsi zvrhlým obratem v myšlení důkazem jejich neexistence. A jak fungují mainstreamová média, to ukazuje například článek v Jerusalem Post, kde se přiznává, že „u malé části žen“ se objevují poruchy menstruace, ale „většina vedlejších účinků je jen mírná a odezní do tří dnů“. Ano, to je všechno pravda, ale většina je cokoliv nad 50 % a tuto „většinu“ tvoří opravdu nezávažné „standardní“ vedlejší efekty vakcinace. Do detailů ale Jerusalem Post raději nešel – evidentně vyšel pouze z tiskové zprávy ministerstva, která byla poněkud stručnější než kompletní report…

Celý článek najdete na blogu SMÍŠ


Diskuse pouze na vlastní nebezpečí, Stříž má oči ostříží…

Může se vám také líbit

5 komentáře

orinoko 23. 3. 2022 - 12:33

Zůstává jenom jedna otázka: Jak je možné, že něco takového provedl nosál nosálovi, když páriou je gojim? Nad tou krajinou se nějak smráká. A hlavně zapomeňte bláboly o boji globálistů proti meritornímu plebsu. Dneska je fšechno takový gulage, že přestal platit i atomový doláč. Jak praví klasik: Jedinou jistotou je nejistota.
Už přes týden se mi intenzivně zdá o ženských. Chci zkusit krátké lázně. Už nabízejí i rehabilitaci po covidu. Že by vstal staronový bojovník?

Alva 23. 3. 2022 - 14:49

Taky mě to překvapuje, ale není nosál jako nosál.
Oni taky potřebují něco jako plebs, aby vynikla jejich nadřazenost.
Je mnoho povolaných, ale málo vyvolených. A ONI se cítí být těmi vyvolenými. Na povolaných potom až tak nezáleží.

Gatta 24. 3. 2022 - 18:15

Sounáležitost peněz bývá silnější, neź sounáležitost víry nebo krve.

https://m.youtube.com/watch?v=2BYAWzv0E5o

Zanechat komentář