Domů » Veselé Vánoce! Šťastný nový rok!

Veselé Vánoce! Šťastný nový rok!

by Stan
12 komentáře

Za redakci OM a Kamelot CZ přejeme všem outsiderům i insiderům zdraví, lásku a mír. To ostatní se prý dá koupit v Penny nebo v Lidlu…

Může se vám také líbit

12 komentáře

peter. 23. 12. 2015 - 13:01

Na Roždestvo Christovo
svitlo jak zo zlata.
Pamiataj na otca,matir,diti
muža,ženu,sistru i brata.

Spomjaň si na predkiv
obyčaji i slova:
Tot ščo svoje zabyv,nemať chyžu ani dvora.

Na statok nezabuď,daj mu smitku chliba
U proluky sja umyj,prekresti sja.
Naj ťa cilij rok obchodit bida.
Naj ti diti zdravljom prokvitajut.
A iz pomicou Hospoda
lem radisť prinašajut.

Týmto starodávnym rusínskym vinšom prajem všetkým,prežitie krásnych a pokojných Vianočných sviatkov.

Sio 23. 12. 2015 - 12:44

hudryper napsal

Nědaleko Bohumina héééj,
spadla baba do komína hééj,
němogli ju vytahovač héééj,
museli go zbombardovač
hej , hej , hej, hej ….

Fotr rudy ,matka rudá hééj,
ujec rudy, ťotka ruda héééj,
cosig sa jim narodzilo hééj,
aj to pšakrev rudé bylo
hej , hej , hej , hej…

Jsi mi připomněl babičku. Ta zpívala:
Kupala se baba v mořu hééj
ščurala sa na bachořu hééj
🙂

hudryper 23. 12. 2015 - 11:46

Nědaleko Bohumina héééj,
spadla baba do komína hééj,
němogli ju vytahovač héééj,
museli go zbombardovač
hej , hej , hej, hej ….

Fotr rudy ,matka rudá hééj,
ujec rudy, ťotka ruda héééj,
cosig sa jim narodzilo hééj,
aj to pšakrev rudé bylo
hej , hej , hej , hej…

slava 23. 12. 2015 - 10:47

Bohumín- město , v kterém stojí za to žít. Heslo starosty Petra Vichy.

hudryper 22. 12. 2015 - 11:10

peter. napsal
Čo poradiť tomuto nešťastnému slovenskému teenagerovi?

Celkom vážne mu vysvětlit,že pokakané znamená štěstí a to jeho přišlo hned v zápětí. Ta nepravá mu nebere telefon a on byl zachráněn před ní a jejím hloupým a necitlivým fotrem a ještě lepší možnou tchýní. Nech si uvedomí,že tyhle ženské sú jak električka. Keď odijde,za 5 minut jede dalšia.

Aleš 22. 12. 2015 - 10:08

Gatta: I já občas mívám takové dny. Říkám tomu pracovně my fight.

Gatta 22. 12. 2015 - 9:59

By tady z toho nebyl jen veselý monolog …

Zde – pozornosti a diskuze hodný „Vánoční proslov“ z letošního března.
Je zajímavé, že od té doby církev opět zarytě mlčí.

http://gloria.tv/media/QrketPv4z4U

fajt 22. 12. 2015 - 9:37

peter. napsal
Pripájam sa k vinšu.A keďže sa blíži koniec roka,tak si dovolím pridať niečo na rozveselenie.
Prípad pre psychológa.
Čo poradiť tomuto nešťastnému slovenskému teenagerovi?
https://b3b3ce99afb6c9d67af1865a9530c80abb633d39.googledrive.com/host/0B1sNGag5lFQkcTlvSF9xc2UxeTA/posral_sa_u_frajerky.jpg

🙂

mladý ať si zajde koupit los, či podá sportku … pak si najde novou lásku ( i zesraný ). ..)

peter. 22. 12. 2015 - 9:24

fajt napsal
tož hezké svátky a šťastný rok opice. ..)

Pripájam sa k vinšu.A keďže sa blíži koniec roka,tak si dovolím pridať niečo na rozveselenie.
Prípad pre psychológa.
Čo poradiť tomuto nešťastnému slovenskému teenagerovi?
https://b3b3ce99afb6c9d67af1865a9530c80abb633d39.googledrive.com/host/0B1sNGag5lFQkcTlvSF9xc2UxeTA/posral_sa_u_frajerky.jpg

fajt 22. 12. 2015 - 7:51

Bohumín nebo-li Bogumin, dnes jedno ze zbytečných ( a také pomalu mrtvých ) měst na periferii česka, jediný větší pohyb převážně starších obyvatel se zaznamenává při slevách v kaufech a na pak na dušičky, kdy se místní jdou poklonit minulé době, usmířit s předky a pokochat výhledem na budoucnost ( měli bychom říci, že už bezstarostnou )…jsou tady i morgoši, kteří město dozajista přežijí a jejich okupace centra ( jedné historické památky ) je určíte v pořádku, ale s nimi ať si poradí třebas sobotkoví ( a všichni u lizu po něm ) islamisté … tož hezké svátky a šťastný rok opice. ..)

Zanechat komentář