Veverka v kleci

„Běženci k nám přicházejí s cílem využívat naše omezené zdroje, na tvorbě kterých se nepodíleli.“

„To je jedna z největších lží naší doby. Boj proti nerovnosti mezi regiony je podfuk na entou, protože cizí chudoba je zdrojem našeho blahobytu, jinak kapík nefunguje. Nerostné zdroje jsou z valné části jejich, ovsem jejich využívání jsme přesunuli na náš kontinent. S ostatními zdroji je to podobné – práci, čistou přírodou atd. – i ty jsou jejich a my je využíváme a to za rozhodně ne tržní cenu.“ (sax)

Myslíme si, že náš pohodlný a blahobytný způsob života je naším dílem, naší zásluhou. Slyšíme to rádi, a i když to nevyslovíme, evokuje nám to, že my jsme „lepší lidé“, než ti chudáci umírající ve svých domovinách hladem.

Není ale zase na druhé straně pravda, že jsme se na našem „bohatství“ nijak nepodíleli. Podíleli jsme se na něm a podílíme stále a čím dál tím víc a platíme za něj způsobem velmi krutým. Platíme za něj KONZUMEM.

Aby mohl kapitalismus existovat, potřebuje dosahovat zisku. Toho nedosáhne, když bude naplňovat skutečné potřeby lidských bytostí, ale právě a jen vytvářením pseudopotřeb a příslušné výroby k uspokojení těchto pseudopotřeb. Ten kapitalista, který vytvoří více takových pseudopotřeb a uspokojí je, stahuje na svou stranu více peněz v podobě mezd a vítězí tak nad jiným kapitalistou.

A původně lidské bytosti, které nahradily své skutečné potřeby pseudopotřebami a konzumem, se změnily v kolečka běžícího soukolí, nebo také „poetičtěji“ – ve veverky běhající v kleci. O to jsme „lepší“ než ti uprchlíci, co se k nám valí.

Převzato z ostrova Janiky

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
96 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Ladys
Ladys
10. 8. 2015 10:02

O jakém blahobytu to píše? My jsme měli nějaké kolonie někdy? Co vím, tak jsme spíš teď kolonie my. Jestli to měl být jako článek odůvodňující masivní imigraci do Čech, tak je autor značně mimo mísu.

lomikel
lomikel
10. 8. 2015 10:42

tezke multikulty EMO
https://cs.wikipedia.org/wiki/Emo

sax zije v Svicarsku, takze ma jiste maslo na hlave skrz to Bohatstvi, ja bych nechtel byl v jeho kuzi, tak uvedomeli a musi zit v zemi ktera pos staleti tyje z utrpeni a smrti lidi na planete. Pridavam sve durazne FUJ!!!!

Svicarsko imigrantum, puvodni obyvatele prodat do otroctvo kde snad odcinni svuj dedicny hrich a spatnou karmu ktere je zrodila v tak HNUSNE ZEMI !!!!

abx
abx
10. 8. 2015 12:34

veverka v kleci, alebo skor – multikulti ukazuje zuby a pazury. v Prahe zatkli Mariana Magata, chcu mu nasit paragraf § 356-Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod, Trestného zákona. Marian Magat popiera obvinenie a uvadza nasledovne, citacia: „Ešte raz uvádzam, že som nepodnecoval k nenávisti voči žiadnej skupine osôb alebo obmedzovaniu ich práv a slobôd, práve naopak vyzdvihol som nutnosť, alebo potrebu na zachovanie každej jednej rasy a právo na jej existenciu. Zatracoval som len multikultúru a vysvetľoval, že stojí za zánikom každej jednej rasy, či už je čierna, biela alebo žltá. Rovnako… Číst vice »

peter.
10. 8. 2015 12:50

Ladys napsal

O jakém blahobytu to píše? My jsme měli nějaké kolonie někdy? Co vím, tak jsme spíš teď kolonie my. Jestli to měl být jako článek odůvodňující masivní imigraci do Čech, tak je autor značně mimo mísu.

No o tom,na ktorý sa pozerá z toho kolesa.Stále v ňom beží, myslí že už obehla celé Československo a všade vidí samý blahobyt.Plnú chladničku,pekne zariadený byt(dom),podobne zmýšľajúci súcitní návštevníci – tiež „humanisti“,takže o tomto blahobyte sa v článku píše.

merlin
merlin
10. 8. 2015 13:45

Nevím jestli jsem už uváděla na tomto foru historku jednoho inženýra zemědělství, terý byl ještě za totáče s jinými vyslán, aby naučil Afričany zvyšovt výnosy. Takže v jedné oblasti /fakt už se nepamatuju kde to bylo/ strávil přerušovaně dva roky. Byli z něho nadšení, úroda skvělá, dařilo se. Když se za pár let vrátil, vítali ho jako hrdinu, hostili atd, jenže ho málem ranila mrtvice, neb obděělávali z původní půdy jen třetinu, páč jim to stačilo díky tomu, co je naučil. Podobné zkušenosti nejsou jen z Afriky, historku s podobným obsahem mi vyprávěl kamarád často pobývající na papuy NG. Na… Číst vice »

Gatta
Gatta
10. 8. 2015 13:59

Re merlin
V knize „Dluh – prvních 4000 let“ autor (antropolog) popisuje a uvádí příklady, jak v historii náčelníci a králové uvalovali na své poddané záměrně likvidační daně a kdo neměl na zaplacení padl do dluhového otroctví. A takové otroky – své bývalé poddané, pak prodávali obchoníkům s otroky a plnili si tak svoji královskou pokladnu. Původ jejich otroctví pochopitelně nikdy nikoho nezajímal.
A to vše se dělo nejen v Africe …

hudryper
hudryper
10. 8. 2015 14:44

merlin napsal A mám dotaz, jak kulturně obohatilo vzdělání lidi jako Idi Amin nebo Jean Bedel Bocassa? Nějak to výrazně změnilo kulturní vzorce jejich myšlení, chování nebo snaad jídelníček? Změnilo, merlin, po „národním“ osvobození vznikla opozice ,kterou bylo možné udržovat v dobrém stavu. Je známo o Idi Aminovi,že ji uchovával ve velkoprostorových mrazácích.Zlí jazykové uváděli, že si na ní občas pochutnával. Obrovsky jsem fandil izraelským červeným baretům, kterým se podařilo zavolat k unesenému letadlu Amina a když právě vjížděl do areálu letiště ve svém MB (jediném v Ugandě),provedli útok na letadlo a osvobodili je od únosců.Zároveň měli na mušce Amina,… Číst vice »

fajt
fajt
10. 8. 2015 14:51

jen co se narodíme, tak jsme už v podstatě konzumní mrtvoly. ..)

fajt
fajt
10. 8. 2015 14:57

http://www.tojenapad.sk/co-sa-stane-ked-prezrety-banan-vysusite-fenom-genialne/ – a tady něco o banánu, co by každá veverka měla vědět. ..)

mm
mm
10. 8. 2015 15:00

Chtěl bych podotknout, s ohledem na poslední dobu ledovou, že třeba Afričané mají možnost využívat daleko širší spektrum cukrodárných plodin. Mají čirok, proso, cukrovou třtinu, původem z Papuy, palmu olejnou, a nejen onu, jakož i desítky druhů ovoce ( příkladmo datle a fíky), které obsahují glukózu a fruktózu, tudíž nezatěžují slinivku břišní. Je-li lék, zbytečný pro Afričana, je to insulin.Místní africké plody ovoce obsahují inulin, což nezatěžuje právě onu slinivku. Afričan toto své černé bohatství (ano, i cukr je v africe černý…) užívá tisíce let. Zcizili jsme čirok či proso? Nikoli. Třtinový cukr Evropa dovážela, pak, když osidlovala Ameriky, naučila… Číst vice »

Kamil Mudra
Kamil Mudra
10. 8. 2015 15:39

peter. napsal No o tom,na ktorý sa pozerá z toho kolesa.Stále v ňom beží, myslí že už obehla celé Československo a všade vidí samý blahobyt.Plnú chladničku,pekne zariadený byt(dom),podobne zmýšľajúci súcitní návštevníci – tiež „humanisti“,takže o tomto blahobyte sa v článku píše. Ach jo. A zase ten „náš blahobyt“ za který bychom se měli stydět. Všechny ty chytré hlavy co pro nás vymyslely hromadu technických udělátek od praček, přes lokomotivy, ledničky, auta až po multikina, internet a vše co s ním souvisí, jakoby neexistovaly. Všichni lidé co v Evropě tvořili její kulturu k nám asi byli přivlečeni coby otroci, o osvícencích… Číst vice »

Kamil Mudra
Kamil Mudra
10. 8. 2015 15:40

(pokračování) Takže když mi dnes někdo vykládá o tom jak Evropa vyrostla na tom co vydrancovala u muslimů tak zpravidla odpovídám „Nojo, holt každej chvilku tahá pilku.“ a říkám si: proč bychom se dnes, jak jedni tak i druzí, měli za své předky stydět, když byli jedni za osmnáct a druzí bez dvou za dvacet? Oligarchové na obou stranách jakbysmet. Akorát že v těch dřevních dobách nenazývali kumulaci majetku kapitalismem.
A vykládejte dnes mnohým českým občanům s příjmem pod 12000,-Kč (i méně) o blahobytném KONZUMU.

merlin
merlin
10. 8. 2015 15:43

Gatta napsal Re merlin V knize „Dluh – prvních 4000 let“autor (antropolog) popisuje a uvádí příklady, jak v historii náčelníci a králové uvalovali na své poddané záměrně likvidační daně a kdo neměl na zaplacení padl do dluhového otroctví. A takové otroky– své bývalé poddané, pak prodávali obchoníkům s otroky a plnili si tak svoji královskou pokladnu.Původ jejich otroctví pochopitelně nikdy nikoho nezajímal. A to vše se dělo nejen v Africe … jasně, prý jsme taky obratně kšeftovali s otroky se semitskými kupci. knihu neznám, díky za titul. Jen jsem chtěla upozornit, že naprosto největší ztráty které afričané utrpěli, si během… Číst vice »

merlin
merlin
10. 8. 2015 15:50

hudryper napsal Změnilo, merlin, po „národním“ osvobození vznikla opozice ,kterou bylo možné udržovat v dobrém stavu. Je známo o Idi Aminovi,že ji uchovával ve velkoprostorových mrazácích.Zlí jazykové uváděli, že si naní občas pochutnával. Obrovsky jsem fandil izraelským červeným baretům, kterým se podařilo zavolat k unesenému letadlu Amina a když právě vjížděl do areálu letiště ve svém MB (jediném v Ugandě),provedli útok na letadlo a osvobodili je od únosců.Zároveň měli na mušce Amina, což jim umožnilo odstartovat své a unesené letadlo. Byl to husarský kousek v době stále častějších teroristických únosů letadel. jsem psala a odbíhala se chladit, tudíž jsem neviděla… Číst vice »

fajt
fajt
10. 8. 2015 15:55

kdyby nebylo poptávky, nebyla by ani nabídka, i u afričanů se velmi dobře uplatnilo pravidlo, rozděl a panuj – jediné v čem v tom lidském světě pochybili bylo asi to, že nebyli agresivnější než jejich obchodní partneři – nakonec i takto civilizačně zmáknutí vládcové většinou končili v řetězech. ..)

Kamil Mudra
Kamil Mudra
10. 8. 2015 16:06

merlin napsal
Proč rozvoj obchodu nevedl k dalšímu rozvoji materiální kultury, výrobních sil a vůbec celé společnosti, protože by to bylo očekávatelné, neb takhle ty věci fungovaly v evropě a dalších světadílech. A tady to tak prostě nebylo.

Nad tím jsem se, merlin, už také víckrát zamýšlel. Vidím jediné vysvětlení: Oligarchům vyhovoval jejich život v těch pozemských rájích které si zařídili a všichni ostatní jím byli ukradení pokud jim nepřepadávali karavany příliš často.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
10. 8. 2015 16:44

Kamil Mudra napsal Nad tím jsem se, merlin, už také víckrát zamýšlel. Vidím jediné vysvětlení: Oligarchům vyhovoval jejich život v těch pozemských rájích které si zařídili a všichni ostatní jím byli ukradení pokud jim nepřepadávali karavany příliš často. Důvodů je mnoho. Napadá mne např. toto: 1. Evropské klima a příroda je drsnější, například je třeba počítat se střídání ročních období. Něco v tom upěstovat dá více přemýšlení a zkoušení, dodržování agrotechnických lhůt (zvyklostí) vytváří to tlak na rozvoj myšlení, experimentování. A ve výsledku zde není příroda zase o tolik drsnější, aby to občas nepřineslo inspirativní a další zkoumání podněcující poznání…… Číst vice »

lomikel
lomikel
10. 8. 2015 16:52

http://afinabul.blog.cz/1508/stan-se-paserakem-uprchliku Staň se pomocníkem při útěku! – těmito slovy vyzývají ke spolupráci aktivisté, kteří si v posledních dnech získali mediální pozornost hlavně německojazyčných levicově-liberálních sdělovacích prostředků. Tito aktivisté provozují německy psané webové stránky http://www.fluchthelfer.in Velmi zajímavou okolností je, že celá „pašerácká“ kampaň byla vynalezena v USA. Doména webu patří americké organizaci „The Ayn Rand Institute“. Tento americký think tank apeluje ve své kampani především na „lidskost“ a na „soucit“ Evropanů. Velká část lidí, kteří jsou pašováni do Evropy, jsou muslimové a Arabové. Což se jeví poněkud paradoxně, poněvadž „The Ayn Rand Institute“ se doposud neprojevoval obzvláštní „láskou“ vůči muslimům. Jméno… Číst vice »

lomikel
lomikel
10. 8. 2015 16:53

to bylo pro vitttu aby mel o cem premyslet :)

ja to beru tak ze bohum zel semitske valky dolezky i do cech …

Béda
10. 8. 2015 16:53

http://www.czechfreepress.cz/emil-kalabus/kdo-stoji-za-imigracni-vlnou-valici-se-do-evropy.html „…Rakouský časopis Direkt přinesl informační bombu. Na základě výslechů uprchlíků v rakouských táborech, zdroj vojenské tajné služby potvrdil, že imigrační vlnu pomáhají financovat americké organizace. Rakouská policie a tajné služby imigranty intenzivně vyslýchají. Například tábor Traiskirchen má pro tyto účely kolem 100 lidí. Podle zjištěných informací pocházejí prý peníze na financování převozu migrantů z velké části z Ameriky. Podle zdroje Direkt, jde o organizace z USA, které zaplatily, vybudovaly a neustále financují strukturu na převoz lidí ze Severní Afriky do Evropy. Podle tohoto zdroje prý už dříve poskytnuté důkazy naznačují, že za tímto obchodem s lidmi a migrační vlnou… Číst vice »

orinoko
orinoko
10. 8. 2015 16:55

Tady budu hodně na ocasu.
Škoda , že ti lidé na videu neskandovali HAVEL HORE DUCE!
Kristepane, čím nás PámBůůůůů navštívil, že výsledkem byl puberťák a chuj , na kterého se bude odvolávat světový imperialismus. Ty vole, to není možné. Já to pořád nedokážu pochopit. Dítě, puberťák, nekonečný hippie světové poblitiky … a ženské před ním házely záda a roznožkou vyhazovaly kopyta.
Kretén hlásal mravnost a sám byl přitom jejím posledním uživatelem.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
10. 8. 2015 16:55

Máme dnes jako „dědicové i pokračovatelé“ lepší pozici – dosud. Vinou „konzumu pro konzum“ a vlastní pohodlnosti (technizace a komputerizace nahrazující nejen lidskou pracovní sílu – ale i nutnost přemýšlet) vede ke zlenivění… odmítání kritického myšlení. Neměli bychom „upalovat vnitřní nepřátele“, ale hledat řešení. Tím není multikultu, ale ani pokračování našeho surového vysávání jiných…našeho života na dluh… kdy „ta bezohlednost jako „vedlejší kolaterální škoda“ mnohé v Evropě či Americe nezajímá…ale sakra zajímá ty co tam žijí… Pokud včas „nepřehodíme výhybku“, přes lepší výchozí pozici prohrajeme. Nepřítelem Evropy a této civilizace je její vlastní sprostota a bezohlednost, ne ti co to… Číst vice »

orinoko
orinoko
10. 8. 2015 17:34

Brzy bude paráda buzerantů v Praze. V režii Šapito židovského původu. A můžeme se divit? O svoje se už hlásí pedofilové. Mají nárok.

http://www.zvedavec.org/komentare/2015/08/6547-rabini-jednaji-s-mestem-new-york-jak-ochranit-deti-a-zachovat-nabozenskou-svobodu.htm

orinoko
orinoko
10. 8. 2015 18:17

Aspoň trochu britského zdravého humoru.

https://www.youtube.com/watch?v=FjiQvo0JFf4

Sasin
Sasin
10. 8. 2015 18:39

Veverka v klecí? Nesmysl. Muheeeeeee

Každý potřebuje podíl, i veverka. Tenhle psychopatický systém nelze opravit. Je psychopatický a dochází mu inspirace. Jediné v čem ještě může expandovat je, že v budoucnu použije všechny znalosti, které vytahal za bankocetle od lidí, a použije je v míře větší než malé proti nim. Lepší je ten podíl. Věřte!

peter.
10. 8. 2015 18:40
Sasin
Sasin
10. 8. 2015 18:49

Gdybyste dali do zamřížovaného kolotoče ovci, bude běhat dokola stejně jako křeček, myš nebo neomarxista či neofašista páč oba jsou liberálové, kterří mají na srdci udržet v chodu úroky, inflaci a vydělávání na lidech. Hamba.

Sasin
Sasin
10. 8. 2015 19:15

Otázka do kolotoče 6) Muammar Al-Kaddáfí: Proc se pracujícím dávají mzdy? Protože vykonávají výrobní proces ku prospechu ostatních, kterí si je najímají na výrobu urcitého výrobku. V tomto prípade nespotrebovávají svou produkci, ale jsou nuceni vzdát se jí za mzdu. Zdravé pravidlo však zní:„Ten, kdo vyrábí, je tím, kdo spotrebovává.“ Námezdní delníci jsou druhem otroku, at mají sebelepší mzdu. Námezdní delník je témer otrokem ve vztahu k pánovi, který si ho najme. Je dokonce docasným otrokem, protože jeho otroctví trvá tak dlouho, dokud pracuje za mzdu od zamestnavatele, at je jím jednotlivec nebo stát. Pane PPK, myslíte, že by Kalousek,… Číst vice »

fajt
fajt
10. 8. 2015 19:35

http://www.novinky.cz/muzi/377010-reinhold-messner-manzelka-mi-davala-podepisovat-zavet.html Na horách jsem nikdy nevedl žádné morální diskuse. Mimo ně ano. ..

orinoko
orinoko
10. 8. 2015 19:46

Bohužel musím konstatovat, že slavný hrdinný národ Srbů se nachází na atolu Haliče. A opět … podepsal se na nich český hyperkretén Havel-Veškrna.
Je to zvláštní … možná nakonec lidové cítění a tvořivost toho zásadního omyla českých dějin zasadily do konečného rámce: VEŠ-Krna.
Má i svůj beton. Pamatuju , jak ho archiTEKTONICKY nenáviděl. Viděl králíkárny. A my vidíme hovado.

fajt
fajt
10. 8. 2015 19:56

peter. napsal

Láska Bruselu k Srbom sa nedá ani opísať!Boh im pomáhaj!
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/364161-blic-eu-zvazuje-zriadenie-centra-v-srbsku-pre-400-tisic-utecencov/

když ne albánci, tak islámisti, prostě neoconi nikdy nepřestanou kurwit a likvidovat svět. ..

orinoko
orinoko
10. 8. 2015 20:12

Aeronet v akci. Zdrojem jeho existence je dneska už i Česká TV kraksna. I na tohle je třeba žaludek.

http://aeronet.cz/news/zacina-turecky-majdan-bombovy-utok-na-tureckou-policii-strelba-na-konzulat-usa-demonstrace-v-evrope-videa/

vittta
vittta
10. 8. 2015 20:14

No já na tu židovskou vinu moc nejsem, Lomikeli. Mě připadá, že těmi Židy se více-méně odvádí pozornost. Od čeho je těžko specifikovat, napíšu „od všeho“ a tak nějak to bude. Když na to přijde, nemusím moudře přemýšlet, kdo za to může, kdo z koho žije a jaký je kdo chudák. U nás jsou také chudáci a když bych to pojmul propagandisticky, uměl bych zrežírovat takový dokument o bídě v Čechách, že by oko nezůstalo suché. Sluníčka se mi snaží namluvit, že to za prvé sluníčka nejsou (to je někdo úplně jiný) a také že můj život závisí na utrpení… Číst vice »

orinoko
orinoko
10. 8. 2015 20:28

Pane Bože … Čum sem … čum tam … tak se prý čínsky řekne rozhledna.

Homodějky už jsou tématem i v KATholické církvi. Jsem rád , když se černoprdelníci stávají stále více účastníky HOMODĚJIN!!

http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/otevreny-dopis-arcibiskupovi-graubnerovi.html

orinoko
orinoko
10. 8. 2015 20:31

Tak to bychom měli:
Pravěk, středověk, novověk …. a HOMOVĚK.
poHlavní aktivitou Homověku bude pokrokové hulibrctví. Už se nemůžu dočkat až ten emerický kočkodan bude řádně čadit bílé Marlboro.

peter.
10. 8. 2015 20:41

vittta napsal
No já na tu židovskou vinu moc nejsem, Lomikeli.
Mě připadá, že těmi Židy se více-méně odvádí pozornost

Tak vysvetlite,ako je možné,že zohrávajú hlavnú úlohu v propagácii a presadzovaní multikulturalizmu hlavne vo svete,pri čom samotný Izrael túto zvrátenosť striktne odmieta,žiadnych utečencov neprijíma a dokonca prijal zákon o tom,že Izrael je národný štát židov a pre židov!
http://afinabul.blog.cz/1506/multikulturalizmus-nie-je-pre-izrael-je-potrebny-iba-pre-narody-v-eu
http://www.hlavnespravy.sk/izraelska-vlada-schvalila-zakon-ze-izrael-je-narodny-stat-zidov/448063

vittta
vittta
10. 8. 2015 20:43

Martin (už bez taky m) napsal Máme dnes jako „dědicové i pokračovatelé“ lepší pozici – dosud. Vinou „konzumu pro konzum“ a vlastní pohodlnosti (technizace a komputerizace nahrazující nejen lidskou pracovní sílu – ale i nutnost přemýšlet) vede ke zlenivění… odmítání kritického myšlení. Neměli bychom „upalovat vnitřní nepřátele“, ale hledat řešení. Tím není multikultu, ale ani pokračování našeho surového vysávání jiných…našeho života na dluh… kdy „ta bezohlednost jako „vedlejší kolaterální škoda“ mnohé v Evropě či Americe nezajímá…ale sakra zajímá ty co tam žijí… Pokud včas „nepřehodíme výhybku“, přes lepší výchozí pozici prohrajeme. Nepřítelem Evropy a této civilizace je její vlastní sprostota… Číst vice »

vittta
vittta
10. 8. 2015 20:54

peter. napsal Tak vysvetlite,ako je možné,že zohrávajú hlavnú úlohu v propagácii a presadzovaní multikulturalizmu hlavne vo svete,pri čom samotný Izrael túto zvrátenosť striktne odmieta,žiadnych utečencov neprijíma a dokonca prijal zákon o tom,že Izrael je národný štát židov a pre židov! http://afinabul.blog.cz/1506/multikulturalizmus-nie-je-pre-izrael-je-potrebny-iba-pre-narody-v-eu http://www.hlavnespravy.sk/izraelska-vlada-schvalila-zakon-ze-izrael-je-narodny-stat-zidov/448063 Peter, já věřím spíš vlastní hlavě, než odkazům. Každý odkaz může být svým způsobem propaganda, a to i ten, který se mi líbí. Nejsem člověk, který VÍ, já nevím. Tyhle všechny odkazy podle mě vyvolávají obrovský informační chaos, a já si třeba myslím, že to ani není organizované, že nejlepší je prostě nechat kde-koho žvanit, co chce a… Číst vice »

K. J.
K. J.
10. 8. 2015 20:55

orinoko napsal

Tady budu hodně na ocasu.
Škoda , že ti lidé na videu neskandovali HAVEL HORE DUCE!
Kristepane, čím nás PámBůůůůů navštívil, že výsledkem byl puberťák a chuj , na kterého se bude odvolávat světový imperialismus. Ty vole, to není možné. Já to pořád nedokážu pochopit. Dítě, puberťák, nekonečný hippiesvětové poblitiky … a ženské před ním házely záda a roznožkou vyhazovalykopyta.
Kretén hlásal mravnost a sám byl přitom jejím posledním uživatelem.

Tomu se říká uhodit hřebíček na hlavičku. Zejména v poslední větě.
Nemáte tam ještě kousek kvalitního suchého britského humoru?

peter.
10. 8. 2015 21:15

vittta napsal
Peter, já věřím spíš vlastní hlavě, než odkazům.

No.Keď neveríte ani tomu,že 23.novembra 2014 bol v Izraeli schválený zákon o Izraeli ako národnom štáte židov a pre židov,keď popierate,že židovský štát neprijíma žiadnych imigrantov mimo židov a že dokonca diskriminuje aj falašov – čiernych židov,keď neveríte,že sú hnacou silou pri vnucovaní multikulturalizmu celému svetu ,tak ste buď zúfalo neinformovaný,alebo(a to je pravdepodobnejšie)úmyselne tieto informácie odsúvate a popierate.Popierate to,čo nepopierajú ani samotní židia.

vittta
vittta
10. 8. 2015 21:38

peter. napsal No.Keď neveríte ani tomu,že 23.novembra 2014 bol v Izraeli schválený zákon o Izraeli ako národnom štáte židov a pre židov,keď popierate,že židovský štát neprijíma žiadnych imigrantov mimo židov a že dokonca diskriminuje aj falašov – čiernych židov,keď neveríte,že sú hnacou silou pri vnucovaní multikulturalizmu celému svetu ,tak ste buď zúfalo neinformovaný,alebo(a to je pravdepodobnejšie)úmyselne tieto informácie odsúvate a popierate.Popierate to,čo nepopierajú ani samotní židia. Peter, data přece nikdo nezpochybňuje, stejně jako přijatý zákon v Izraeli. To jsou fakta. Ale že jsou Židé hnací silou vnucování multikulturismu-to už je jen spekulace. Na konci mého textu jsem se ptal na… Číst vice »

peter.
10. 8. 2015 22:17

vittta napsal Peter, data přece nikdo nezpochybňuje, stejně jako přijatý zákon v Izraeli. To jsou fakta. Ale že jsou Židé hnací silou vnucování multikulturismu-to už je jen spekulace. Na konci mého textu jsem se ptal na konkrétní věc, zopakuji jí. „V každém případě….když přijmu myšlenku židovského spiknutí či židovské viny, jak bych na to měl prakticky reagovat?“ Tak sa tomu trochu venujte,vygúglite si o tom informácie,overte zdroje,ich hodnovernosť,prečítajte si nejakú literatúru a možno na to,kto a prečo vymyslel multikulturalizmus prídete.Ak nie,mňa hlava preto bolieť nebude. Mimochodom,čítal som váš príspevok pod iným článkom,kde o OM tvrdíte,že je to potuchnutý web a… Číst vice »

Béda
11. 8. 2015 4:47

ČR je součástí kapíku posledních 25 let a je v pozici nesvéprávné vysávané zadlužené vykradené kolonie (nikdy nebyla v pozici imperialisty a kolonizátora), která musí bez odmluv poslouchat přání a nařízení svých četných majiterlů a pánů.

Béda
11. 8. 2015 4:57

http://www.novarepublika.cz/2015/08/vyzva-ceskeho-miroveho-fora-k-reseni.html

Výzva Českého mírového fóra k řešení problému ilegální imigrace

abx
abx
11. 8. 2015 5:44

veverky v kleci. v Prahe vacsie horucavy ako v Islamabade. Shapiro vo svojom zivle, ako v zaslubenej zemi Palestine. Berounka skoro suchou nohou tam aj spat. prazski luftaci nedbaju na pokyny a plytvaju vodou na napustanie bazenov a umyvanie svojich aut… Teploty sa u našich susedov už druhý týždeň pohybujú pod hranicou 40 stupňov Celzia , čo je teplejšie než aktuálne počasie v stredomorí a Praha je momentálne druhé najteplejšie mesto sveta. Zaostáva za ňou aj pakistánsky Islamabád. Omnoho väčším problémom než vysoké teploty je však dlhodobá absencia zrážok. Tohoročné sucho je najväčším v histórii merania. Pôda je vyschnutá minimálne… Číst vice »

vittta
vittta
11. 8. 2015 5:52

peter. napsal Tak sa tomu trochu venujte,vygúglite si o tom informácie,overte zdroje,ich hodnovernosť,prečítajte si nejakú literatúru a možno na to,kto a prečo vymyslel multikulturalizmus prídete.Ak nie,mňa hlava preto bolieť nebude. Mimochodom,čítal som váš príspevok pod iným článkom,kde o OM tvrdíte,že je to potuchnutý web a že vy sa ho svojimi kokotinami snažíte oživiť,napraviť,vylepšiť tým,že niekoho vždy vyprovokujete a naseriete.Mňa sa to trochu dotklo a aj keď som sa snažil v tom spore ktorý tu vediete skoro s každým, správať sa neutrálne,tak vám musím napísať,že ak tu je niečo potuchnuté,tak je to vaša sebestrednosť,drzosť a neschopnosť akceptovať aj iný názor ako… Číst vice »

fajt
fajt
11. 8. 2015 6:09

abx napsal veverky v kleci. v Prahe vacsie horucavy ako v Islamabade.Shapiro vo svojom zivle, ako v zaslubenej zemi Palestine. Berounka skoro suchou nohou tam aj spat. prazski luftaci nedbaju na pokyny a plytvaju vodou na napustanie bazenov a umyvanie svojich aut… Teploty sa u našich susedov už druhý týždeň pohybujú pod hranicou 40 stupňov Celzia , čo je teplejšie než aktuálne počasie v stredomorí a Praha je momentálne druhé najteplejšie mesto sveta. Zaostáva za ňou aj pakistánsky Islamabád. Omnoho väčším problémom než vysoké teploty je však dlhodobá absencia zrážok. Tohoročné sucho je najväčším v histórii merania. Pôda je vyschnutá… Číst vice »