Voda, to je život

Dobrý den,

dovolte,abych Vás seznámil s prací a jasnými důkazy, které za patnáct let neúnavného snažení shromáždil pan Radek Novotný v oblasti vodárenství v ČR a hlavně pak ve Vaku Zlín. V tomto materiálu je dopodrobna zmapované, jak celý systém funguje, komu slouží, ale hlavně co je nutné udělat, aby se zase voda vrátila tam, kam patří. To je do majetku měst a obcí.

Seznamte se, prosím, s těmito podklady a hned pochopíte, o co jde a co je nutné udělat.

Pana Radka Novotného znám od roku 2013  a velmi si vážím toho, co za ty roky dokázal v zájmu nás všech, občanů ČR.

Z druhé strany je smutné, že ti, kteří rozhodují o dění ve Vaku Zlín, jen nečinně přihlíží tomuto zvěrstvu a jejich předvolební hesla se zatím nějak minula účinkem. No uvidíme, jak to celé dopadne, ale v tuto chvíli je nejdůležitější, aby tyto informace dostalo co nejvíce lidí a každý si už názor udělá sám. Přeposílejte toto vše dál, protože voda, to je život.

S úctou

Miroslav Rafaja

v letech 2011-2013 předseda DR Vak Zlín

Stanův komentář: Problematikou privatizace vodárenství v ČR jsem se velmi hluboce zabýval, takže mě šokující informace z výše uvedeného odkazu nepřekvapují. S panem Rafajou souhlasím, Radka Novotného osobně znám a jeho příběh by vydal na román. V MF Dnes, Lidových novinách nebo na Novinkách si ho ovšem nepřečtete. To, co se kolem převzetí českého vodárenství do rukou zahraničních korporací dělo, je česká verze tzv. Gorily. A slovenská Penta, kolem níž se točila celá tato nechvalně proslulá kauza, se mimochodem v celém tom procesu také velmi aktivně angažovala.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
envi
envi
14. 2. 2015 12:27

Lidé brečí kvůli privatizaci vodárenství, ale to je jen střípek z rozkradené republiky. Co privatizace dalšího nerostného bohatství? I to nás stojí miliardy, které odtékají uhlobaronům, i když nás to třeba tak přímo nebolí jako platba vodného a stočného. Co privatizace bank, průmyslu, energetiky, cukrovarnictví a všeho z čeho odtékají stamiliardové zisky mimo republiku a co mohlo přinášet užitek pro všechny? Ale jo, zanadávejme na střípek a budeme spokojeni.