Volby na Západě jako očisťující lázeň

Pokaždé, když na Západě po volbách odcházejí předešlí prezidenti, premiéři a vlády ze svých úřadů, zdá se, jako by se jejich předchozí zločiny a vraždy tím odchodem proměnily v bílé holubičky nevinnosti. Jakoby všechny opustila paměť o tom, jaké kriminální činy a zločiny se s těmito odcházejícím pojí. Změna vedení má efekt mokrého hadru v rokách uklízečky, kterým se všechny válečné zločiny, podvody a další nezákonné a nemorální činy předchozího režimu prostě smažou, a jejich pachatelé přecházejí z pozic vládních do prestižních postavení, jako by byli ze svých předcházejích zločinů očistěni do běla. Tonyho Blaira, spoluzodpovědného za zničení Iráku, například jmenovali vyslancem pro Střední východ.

Tony Blair, George Bush, Dick Cheney, Bill Clinton, Nicolas Sarkozy, Colin Powell a Hillary Clintonová odešli, a k odchodu od masových vražd a nevypověditelných hrůz, jež způsobili lidstvu, se chystají Cameron, Obama, Merkelová a Hollande. Bez hrozby, že za ně budou voláni k zodpovědnosti či dokonce souzeni.

Sadám Husajn a Kaddáfí byli zavražděni bez soudu a jen na základě propagandistických tvrzení.

Tohle se musí změnit a kriminálníci Západu musí být za své pobuřující zločiny volání k zodpovědnosti jako každý jiný.

Radko Mladič, vojenský velitel bosenských Srbů, byl uvržen do vězení za to, že bránil svou zemi proti vojenskému útoku. Avšak západní politikové, kteří zamořili Střední východ ochuzeným uranem, způsobujícím lidem rakovinu, neplodnost a norozencům nevratné defekty, a celkově zde zabili jeden milion lidí, se nemuseli zodpovídat ani za jedinou smrt.

Při každých volbách procházejí voliči na Západě procesem ztráty paměti o kriminálních činech, jichž se předchozí vlády dopustily. Zcela prokazatelně se ukazuje, že západní vůdci nejsou natolik psychicky vyrovnaní a duševně zdraví, aby jim mohla být svěřena pravomoc rozhodovat o věcech, dotýkajících se všeho lidstva.

Z článku zveřejněného na serveru P. C. Robertse vybral a přeložil Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Miloslav
Miloslav
21. 10. 2015 7:58

Je na čase změnit politické uspořádání světa. Jedna možná cesta k této změně je uvedena v článku: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html Vznik spojeného světa má už v plánu i OSN, viz článek: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/10/cile-udrzitelneho-rozvoje-sdgs-fakta.html

fajt
fajt
21. 10. 2015 9:57

pokud tady bude systém, který legalizuje vydírání člověka člověkem, nebude na světě klidu, míru a pohody – OSN je eufemismus pro celoplanetární spolupráci, tahle organizace by měla zaniknout. ..

GRENZER
21. 10. 2015 11:10

JAK NA ZŠ V TRUTNOVÉ INDOKTRINUJÍ DÉTI ISLÁMEM.
Pořád nemohu věřit svým očím, když jsem se na webu Základní školy Komenského v Trutnově dočetl o tom, jak v povinné hodině výuky učitelka, pod rouškou dějepisu, doslova intoxikuje žáky islámem – konkrétně: ponižováním žen čádorem, hidžábem a burkou (což jsou islámské atributy v mnoha zemích EU zakázaných zákonem).
http://mec-pravdy.blogspot.cz/2015/10/jak-na-zs-v-trutnove-intoxikuji-deti.html

Gatta
Gatta
21. 10. 2015 11:43

Dnes má „normální civilizovaný člověk demokratického typu“, že ta „volební očisťující lázeň“ znamená jít jednou za 4 roky někam, tedy pokud venku zrovna neprší a nefouká, není v televizi důležitý fotbal či nějaká telenovela a vůbec … pokud je právě ten den v dobrém rozmaru, tedy jít jednou za 4 roky někam a tam hodit do urny nějaké jméno či stranu, které se aspoň zčásti kryje s jeho momentálním názorem. A pak čeká a čeká a čeká zda se slibované věci splní a přitom víceméně rezignovaně skuhrá. Trochu mi to připomíná dětský „dopis Ježíškovi“, ale u něj je obvykle mnohem… Číst vice »

fajt
fajt
21. 10. 2015 19:02

http://ceskoaktualne.cz/2015/10/stephen-hawking-meli-by-jsme-se-zacit-obavat-kapitalismu/ – lidský genofond je navždy znehodnocen kapitalismem, snad jiný druh to dotáhne někde dál. ..)

Gatta
Gatta
22. 10. 2015 6:10

fajt napsal

http://ceskoaktualne.cz/2015/10/stephen-hawking-meli-by-jsme-se-zacit-obavat-kapitalismu/ – lidský genofond je navždy znehodnocen kapitalismem, snad jiný druh to dotáhne někde dál. ..)

To nemuseli až za panem Hawkingem – se stačilo zeptat kohokoliv ze zdejších diskutérů. Nebo u nás „Na růžku“.

fajt
fajt
22. 10. 2015 6:28

Gatta napsal
To nemuseli až za panem Hawkingem – se stačilo zeptat kohokoliv ze zdejších diskutérů.Nebo u nás „Na růžku“.

my to víme, jen panstvo na hoře si stále hraje na bohy, proto je na čase, aby i jejich elitní slouhové ( je řeč i o vědátorech ) jim přestali hloupě sloužit a přestanou je zásobovat technikou i vědomostmi, které nikam nevedou…leda snad od pekla. ..)