Vůbec jsme nepřesvědčili, že jsme menšími vazaly a raby než ostatní

Včera se mi dostal do ruky článek, jehož autor naznačoval, že jsme v současném tažení proti Rusku ve věci agenta Skripala dopadli prý ještě slušně. Žádalo se na nás prý totiž, abychom vyhostili 30 ruských diplomatů, přičemž nám se podařilo tu nulu zlikvidovat, takže to budou diplomati jen tři. Takže na raba a vazala, jakým jsme, prý docela slušný výsledek.

Díval jsem se před chvíli na americký web Zero Hedge a jeho údaje tomuto optimismu neodpovídají. Podle něj totiž země západního společenství vypovídají ze svých zemí za údajný zločin Ruska, který není jediným důkazem podložen, takovýto počet diplomatů:

USA 60

Ukrajina 13

Francie 4

Německo 4

Polsko 4

Kanada 4

Litva 3

Česko 3

Holandsko 2

Dánsko 2

Itálie 2

Španělsko 2

Austrálie 2

Lotyšsko 2

Švédsko 1

Estonsko 1

Rumunsko 1

Finsko 1

Chorvatsko 1

Norsko 1

Ještě zajímavější a pro naši spokojenost s uhráním pouhých tři vypovězených diplomatů zničující je tento seznam států, které paní Tereze Mayové a Evropské unii oznámily, že jejich žádosti nevyhovují a nevypoví proto ze svých zemí jediného ruského diplomata. Jsou to tyto hrdé země, ke kterým jsme nenašli gule se připojit. Jsou to: Rakousko, Belgie, Bulharsko, Kypr, Řecko, Maďarsko, Irsko, Lucembursko, Malta, Portugalsko, Slovensko a Slovinsko.

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
29 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
zajoch
27. 3. 2018 19:25

Bohužel, pořád se řadíme mezi politické ubožáky.

peter.
27. 3. 2018 19:59

Pán Man:
Maďari vypovedali jedného ruského diplomata.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
27. 3. 2018 20:01

O 3 více než bylo „nutné“.
O 3 více pro pošpinění VLAST(n)i cti,
a odvahy lidu.
Stát rovně tam
kde zbabělý Albion se plazí
před „TransAtlantickou vazbou“…

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
27. 3. 2018 20:03

video o hajlujících Anglánech na OH Berlin 1936…
https://www.youtube.com/watch?v=g3uiOGpRpLM

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
27. 3. 2018 20:16
racek
racek
27. 3. 2018 22:20

Dneska jsem četl jeden názor: Přemýšlejte, komu se to nejvíc hodí. Vzpomeňte si, jak kdesi bylo ve správný čas sestřeleno letadlo. .. tak nějak to napsal. No, přiznám se, že mě to silně trklo. Taky byl správný čas … a stopy pro blbce. Stejný rukopis.
Mimochodem, ti dva postižení jsou ruští občané.

Gatta
Gatta
28. 3. 2018 6:27

Co mají společného vytěžený agent Skripal s dcerou a mladý neznámý novinář na Slovensku ?
Jsou pro někoho o mnoho cennější jako mrtví než jako živí …

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
28. 3. 2018 7:55

Právě včera jsem zjistil na základě sekundárních jevů že jeden z „roztomilých“ sousedů nejspíše dále vypouští obsah své žumpy po rozpuštění bakteriemi různých „žumprů“ (které jsou samy o sobě patogeny) stále „skrytě“ na mou zahradu… Je mi už šumafuk čekat dále „na právo a spravedlnost“v situaci, kdy každý „junnyj chimik“ si po návštěvě několika prodejen drogerie či „hobby- zahrada“ může obstarat svůj „binární jed“. V téhle zemi je snadné vést skrytou i otevřenou válku proti komukoliv- neb chemo-„bio“ byznys ve stylu nař. „jak si zařídit trávník bez jediné protivné pampelišky“, jak „se navždy zbavit klíšťat“ „poctivě opakovanými postřiky“, etc. vyhoví… Číst vice »

Irena
28. 3. 2018 8:18

Anglánské důkazy, které předložili na uzavřeném brífinku pro diplomaty

http://voicesevas.ru/news/37552-incident-v-solsberi-versiya-britanskogo-mida.html

To zadali ve škole dětem jako domácí úlohu?

Aleš
Aleš
28. 3. 2018 10:28

peter: Tak to můžu být hrdý na to, že čtvrtina mých kořenů je z Kysuc.

peter.
28. 3. 2018 18:38

Aleš napsal

peter: Tak to můžu být hrdý na to, že čtvrtina mých kořenů je z Kysuc.

Žiarivá chvíľka slávy pre Slovensko skončila.MZV SR – Lajčák,odvolal z Moskvy slovenského veľvyslanca na protest proti ruskému použitiu „novičoku“ vo V.Británii pri atentáte na agenta Skripaľa.

zajoch
29. 3. 2018 4:54

ČT 24 zpovídá Andora Šándora ohledně Skripala
https://www.youtube.com/watch?v=SpWRrFywtA0

Gatta
Gatta
29. 3. 2018 8:37

Větva se poslední dobou nějak odmlčel, ale tentokrát stojí za pozornost a za přečtení. A to včetně odkazu na konci článku.
https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=656058

Bety
Bety
29. 3. 2018 8:45

iDnes chtěla zesměšnit alternativní weby – podle diskuze pod článkem neuspěla.
Zvlášť se mi líbil jeden příspěvek – zkráceně:
Specialisté dosud identifikovali největší koncentraci nervové látky na domovních dveřích Skripalova bydliště. Má to být látka 8x účinnější než Sarin, který zabíjí ne po hodinách, ale po vteřinách.
Nervový jed po jehož aplikaci si ještě stihnete nakoupit a zajít na procházku?
Chčijí nám na záda a už se ani nesnaží předstírat, že je to déšť.

fajt
fajt
29. 3. 2018 8:59

Gatta napsal

Větva se poslední dobou nějak odmlčel, ale tentokrátstojí za pozornost a za přečtení. A to včetně odkazu na konci článku.
https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=656058

njn, na Kubě honil baby ( to musely být dobré orgie) a to asi dalo zabrat i Klacku ze slezské Ostrawy :)

Bety
Bety
29. 3. 2018 9:27

Též se mi Větvička líbil. Heydrich měl pravdu když říkal, že Češi jsou smějící se
bestie (a Ostravaci v tom zvlášť vynikají – říkám já).

peter.
29. 3. 2018 10:08

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Priprava-na-valku-Asi-vas-to-bude-sokovat-Karel-Kocher-o-akci-Skripal-a-vyhaneni-ruskych-diplomatu-530010
Dva citáty špióna Kochera :
1 – Vyhosťovanie ruských diplomatov vnímam ako cielenú snahu výrazne obmedziť zpravodajské možnosti ruskej Služby vonkajšej rozviedky.Podľa mňa,taká snaha môže byť veľmi dobre súčasťou príprav k nejakej agresívnej akcii proti Rusku.

2 – Aj keď sa rozum vzpiera predstaviť si nepredstaviteľné,všetko to bohužiaľ vyzerá ako príprava k vojnovému konfliktu.

Gatta
Gatta
29. 3. 2018 10:10

Ještě jeden pozornosti hodný článek na PL:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Priprava-na-valku-Asi-vas-to-bude-sokovat-Karel-Kocher-o-akci-Skripal-a-vyhaneni-ruskych-diplomatu-530010

Popravdě, popravdě potom, co jsem se poprvé dočetl, že Skripalova dcerka pravidelně jezdí do Ruska právě se zrovna z Ruska vrátila, a že „možná ji tam někdo podstrčil jed do kufru“ , tak jsem si říkal, že vypadá jako klasicka pašeračka a pracuje v rámci nějakého tatínkova podnikání na důchodku.
Tedy – možná nehoda, možná něčí záměr – a že spíš než uoPutina, by se britové měli zajímat o Skripalovi vazby na kriminální a teroristické podsvětí GB.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
29. 3. 2018 10:34

Bety napsal

Též se mi Větvička líbil. Heydrich měl pravdu když říkal, že Češi jsou smějící se
bestie (a Ostravaciv tom zvlášť vynikají – říkám já).

Nerad přiznám, že máte pravdu, ale pokusím se to trochu zjemnit:
Čech se vždycky ohne. Vždycky. Bohužel.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
29. 3. 2018 10:49

Nemůžete mít válku, aniž byste nejprve zničili mezinárodní vztahy…a ty vztahy byly právě zničeny. Vyhoštěním velvyslanců to vždy začíná, je to poslední krok před tím, než začnou létat kulky. Vypovězení diplomatů je jednou z prvních známek války. Znamená to, že všechny nepřátelské prostředky jsou odstraněny, aby nemohly činit nic zevnitř.

Béda
29. 3. 2018 13:48

Doznání z Brna Podle ředitele Vojenského výzkumného ústavu v Brně Bohuslava Šafáře se tyto látky u nás dosud vyrábějí – ovšem „výhradně pro laboratorní účely“. Podle zprávy, kterou přinesla ČTK a kterou zapracoval do svého zpravodajství již 19. března deník Právo, Šafář tuto informaci potvrdil. „Malé množství jich vyrábí i Vojenský výzkumný ústav v Brně“. Ústav k tomu má podle ředitele souhlas Organizace pro zákaz chemických zbraní. Řádově jde prý o gramy, takže vlastně nejde o výrobu. Spíše o laboratorní přípravu „malého množství“, kvůli testování jejich vlastností. Ano, laboratorní podmínky. Neviděli jsme právě jeden z těch „testů“ náhodou v Británii?… Číst vice »

Bety
Bety
29. 3. 2018 15:31

Botičky – proč zjemnit? Výsměch, smích a vůbec humor je velmi dobrá zbraň a kolikrát účinnější než než sáhodlouhé kritické tirády. I ten Heydrich si to uvědomoval. A momentálně máme, a to ne poprvé, díky našim „elitám“ skutečných zbraní zatraceně pomálu – snad až na ty malé dávky různých jedů v našich výzkumných ústavech. A jinak – proti našemu národu se možná nevede tak agresivní kampaň jako proti Rusům, ale je i tak masivní až dost. Naše národní povaha, naše dějiny, naši obrozenci i národní hrdinové, náš ostudný vztah ke kulturnímu německému národu a další a další… bla, bla, bla.… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
29. 3. 2018 18:33

To: Bety Též se snažím přemýšlet o tom, odkud se bere ta malost českého národa. Malé sebevědomí, stát mezi mlýnskými kameny? Nikoliv. Náš pocit malosti definuje inteligence, která se nedokáže sžít s tím, že je česká. Národní obrození vybudovala česká inteligence, která byla hrdá na svůj národ. A tím ten národ pozvedla z bahna. Co dělá nynější inteligence? Odsuzuje Čechy, necítí se českou, vše české je pro ni mizerné, nevýznamné, urážející. A podle toho pak národ vypadá, podle toho se pak cítí, takový pak je. Malý, nesebevědomý a ohrožený malostí vlastních inteligentů. Jsme společnost, jejíž rozum, to jest česká inteligence,… Číst vice »

Bety
Bety
30. 3. 2018 6:58

Botičky: my se tak trochu míjíme. Opakovat po tzv. inteligenci všechny ty odsudky našeho národa je velká chyba a vy, místo abyste s touto infekcí bojoval/a po nich
tyto odsudky opakujete. Je třeba se jim vysmívat a nebrat tyto odsudky na vědomí. Oni jsou přinejlepším pseudointeligence a já na jejich žvásty kašlu.