Výběr: FSB proti ruské vládě

Protest tajných služeb proti digitálnímu „digitálnímu profilu“ lobovanému finančníky

Jak poznamenávají experti SBD (systému ochrany dat), s blížícím se datem 8. prosince, na které se k dvacetiletí podpisu Svazové smlouvy předpokládá podpis programu integrace Ruska a Běloruska, jsou vystoupení „baťky“ Lukašenka stále kritičtější. Nicméně realizace „kyjevského scénáře“ v podmínkách Minska nevypadá reálně, zatímco pohrůžky „obratem k Západu“ v podmínkách rostoucího „pochopení Putina“ v Evropě,mohou sloužit prezidentu Republiky Belarus jen jako nástroj k získání jistých ústupků a preferencí na Kremlu…

Souběžně probíhající protesty proamerické opozice v Hongkongu, Chile, Bolívii, Íránu a Gruzii, ale také uznání „místní ukrajinské církve“ Alexandrijským patriarchátem byly možné jen díky naprosté blokaci Bílého domu politickými oponenty Trumpa, kteří zahájili proces impeachmentu 45. prezidenta USA, což přispělo k naprosté nekontrolovatelnosti a maximální mobilizaci tajných služeb USA, ježpod přímým vedením státního tajemníka Pompea zahájily „práci“ ve všech směrech najednou. Tato situace je zajištěna přílivem gigantických prostředků od Fedu přes velké banky a korporace, snížením procentní sazby a rekordním růstem fondového trhu, který překonal k 19. listopadu rekordní laťku 28.000 bodů indexu Dow-Jones 30 průmyslových společností. Totéž se týká totální ofenzívy v ruském směru, která se dnes roztáčí kolem různých falešných „hvězd“ typu Hasana Gusejnova, Borise Višněvského a Olega Sokolova při aktivním zapojení „liberálních“ intelektuálů do těchto podpůrných kampaní požadujících zastavení údajného protiprávního pronásledování těchto figur režimem. *)

Setkání lídrů Ruska, Německa, Francie a Ukrajiny („normandský formát“) 9. prosince v Paříži má být klíčové pro řešení nejen konfliktu na Donbasu, ale i tranzitu plynu přes Ukrajinu a postavení „Severního proudu 2“. Oznámili to z Berlína s upozorněním, že během těchto dní by mohli Zelenského „podrazit“ představitelé silových struktur, především ministerstva vnitra, zorganizováním velké provokace, nemířené proti lidovým republikám Donbasu…

Protest FSB (Federální bezpečnostní služba RF) proti zavedení totálního „digitálního profilu“ lobbovanému finančně-ekonomickým blokem Medvěděvovy vlády a zainteresovanými strukturami, jako jsou Vněštorgbank a Sběrbank, je vyvolán nejen starostí tajné služby o bezpečnost osobních údajů občanů Ruska, ale spíš korporátními otázkami, protože rizika dešifrování personálu FSB byly označeny za mimořádná a ohrožující národní zájmy naší země. Vytvořit pro ně „ostrov úplné elektronické bezpečnosti“ není možné, obzvláště s přihlédnutím k vývoji kvantových počítačů západními a čínskými firmami. Tvrdí to zdroje blízké silovým strukturám.

Zdroj: Zavtra.ru

Překlad: St. Hroch


*) Hasan Gusejnov – profesor liberální Vysoké školy ekonomické, o kterém liberaci tvrdí, že byl pohnán k odpovědnosti a vyhozen z práce za protiruská vyjádření v souvislosti s ruským jazykem. Skutečnost je taková, mu vědecká rada školy doporučila, aby se za svá urážlivá slova veřejně omluvil – což on odmítl. Dál se záležitost nevyvíjí (s výjimkou kampaně liberastů).

Boris Višněvskij – guru Petrohradských liberastů, byl hned několika masmédii veřejně nařčen ze sexuálního obtěžování studentek, včetně velmi mladých – což on označuje za pomstu za politickou činnost.

Oleg Sokolov – profesor Petrohradské státní univerzity požívá silné podpory „liberální“ intelektuální veřejnosti přesto, že byl usvědčen z brutální vraždy studentky (byl dokonce zadržen při pokusu o odklizení jejího rozčtvrceného těla).

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
29. 11. 2019 22:37

Nevím kolik zpráv ještě pošlu. Možná to alespoň trošku souvisí… I když nejlepší vězení je prý to, o němž netušíte že jste uvnitř, a „zalykáte se“ „svobodou“ „vlastního“ těla … Řada „starých dědků“- ale není to špatné, i když teda těch mrtvých a krve stejně jako té „neprůstřelnosti“ hl. hrdinů mohlo být i méně… Plán útěku https://www.youtube.com/watch?v=KdHt1p3gIV4 Každý kdo je „očipován“ (třeba i kvůli předtím mu cíleně poškozenému zdraví) je ve skutečnosti očipován k mnohem většímu sběru dat. A většinou s tím už pak moc dělat nemůže, a ani neví co vše a kdy „odevzdává“… Nezapomeňte na to prosím !… Číst vice »