Vymaní se české vodárenství z koloniální nadvlády?

<

Rozsudek znamená precedens, který umožňuje vrátit vodu zpět do rukou obcí a jejich vodáren.

prifit koncernu a vodárny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V minulém pořadu  informoval pořad NEDEJ SE + o usnesení Vrchního soudu v Olomouci, který rozhodl o nezákonném ovládnutí vodárenství na Zlínsku firmou Veolia. Z rozsudku soudu jednoznačně plyne popis nemravného a protiprávního stavu, který v regionu existuje od roku 2004  a je jednoznačně nastaven v neprospěch občanů Zlínska a také měst a obcí i okresní vodárny.Jedná se o přelomový rozsudek, ukončuje nemravný a protiprávní tunel okresní vodárny, kdy zisky z vody končí místo v obnově trubek v zahraničí. Navíc obdobné soudy probíhají nebo mohou začít probíhat na mnoha jiných místech České republiky. Proto je Zlínská kauza průlomová. Slouží jako precedens pro celou Českou republiku.

Zlín – Absurdistán

Absurdní je, že ukončení tunelu brání 6 let lidé ve vedení tunelované vodárny a ti jsou do ni dosazeni vedením Statutárního města Zlín.

VEDENÍ VAKU ZLÍN 2015

Pan Březík a spol., kteří pobírají neskutečné odměny,  zkouší na akcionáře i veřejnost různé mediální kličky a manipulace, ale rozsudky jeasně dokládají, kdo je pachatel protiprávního stavu a kdo nese odpovědnost za stamiliónové škody i nemožnost čerpat dotace.

Velkým hitem pana Březíka je údajně prohlašovat, že není rozhodnuto o smlouvách. Pokud toto tvrdí, tak jde  o jeho další fabulaci. Pánové kolem Březíka smlouvy znají, ví, že soud rozhodoval o neplatnosti procesu do samého počátku, tzn. o stavu „smluv“, v době kdy byly uzavřeny, rok 2004 a v tu dobu byly smlouvy vázané.

Smlouva o prodeji části podniku a Smlouva o nájmu a provozování byly v roce 2004 uzavřeny jako smlouvy na sobě vázané, tudíž neplatnost jedné vede k neplatnosti druhé. Rozhodnutí soudu se týká roku 2004, tzn. jak smlouvy o nájmu, tak smlouvy o prodeji.

Korýtka nebo odměny?

srovnání odměn Vaku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zde máte srovnání výše odměn 4 vodáren Zlínského kraje. 3 jsou městské a jen ve Zlíně prodává vodu zahraniční koncern. Evidentně se politikům a lidem dosazeným vedení města Zlín do tunelované vodárny daří velmi dobře. Dokonce více něž velmi dobře.

Totéž ovšem nejde říct o lidech, kteří léta díky těmto lidem platí neskutečné peníze za vodu a udržují tok zisků z vody do ciziny.

 srovnání cen
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments