Xenofobové a migranti všech zemí, spojte se!

Přišel mi e-mail, na němž si migranti v Itálii stěžují, že jim dali peníze na kreditní karty, ale oni chtějí peníze v hotovosti. Chtějí více peněz. Nedostali žádná nová trička. Nemají si co obléci. V jednom oblečení chodí i dva dny. Nefunguje jim ani WIFI, musí hledat signál pěšky až dva kilometry.

Migranti si stěžují na špatné jídlo. Nechutnají jim snídaně, obědy a večeře. Každý den se musí přemáhat, aby ten humus snědli. Jsou zde již tři měsíce. Bydlí dva až tři na pokoji v hotelu. Nemají tam ženy a to je také špatné. Stěžují si. Jsou rozzlobení. Všechno je tu zlé. Nic tu není dobré. Ani ženy tady nejsou. Oni mají pořád erekci.

Mají pravdu ti migranti. My sami si již vůbec neuvědomujeme, jak je zde zle. Oni to poznali ihned, my ani po desetiletích a staletích. Nepoznáme to nikdy. Člověk, spíše jeho občanská atrapa, si zvykne i na šibenici, zvláště v umělém velkochovu.

Bereme jako zcela normální a zcela správné, že bydlení, potrava, voda, vzduch a páření nejsou zdarma, že nám živobytí neposkytuje matka příroda, kterou jsme vysáli, zmrzačili, vyvraždili a zdevastovali. Zvykli jsme si na podvod, otroctví a utrpení, že je považujeme za pravdu, svobodu a štěstí. Proto reagujeme nevrle na ohrožení těchto našich hodnot a tohoto našeho náramného způsobu života.

Otázku migrantů nemohu posuzovat osobně. To bych k ničemu kloudnému nedospěl. Nemohu být osobně zaujatý. Přece byste nechtěli, abych byl xenofob, nebo aby se komunisté vrátili.

Při posuzování otázky migrantů nemohu brát v úvahu, že často nemám peníze v hotovosti ani na kreditní kartě. Nové tričko jsem nedostal, nepamatuji. Nosím trička stará a vždy několik dní. V jednom oblečení, v jedněch kalhotách a jedné mikině chodím normálně 2-3 měsíce.

WIFI mi stále nefunguje, platím nejlevnější tarif, tak mne operátor šikanuje. Nemám vlastní mobil. Služebním řeším jen pracovní povinnosti. Do práce chodím pěšky tři kilometry. Nemám auto. Jezdím na kole. Ukradli mi již čtyři.

Na jídlo si nestěžuji, jsem rád, že vůbec nějaké mám, a neřeším, jestli mi chutná nebo ne. Nesnídám a neobědvám již 35 let. Jsem zde již přes 62 let. Pracuji celý život, odchod do důchodu mi prodloužili, protože jsem špatně pracoval na ty, kteří nikdy nepracovali. Celý život pracuji ve vedlejšku. Posledních 20 let jsem nemarodil, nebyl na pracovní neschopnosti, abych neriskoval ztrátu velice mizerně placeného zaměstnání, ve kterém denně nasazuji svůj krk.

Celý život jsem bydlel v malém bytě (1+2) se třemi dalšími osobami. Z toho více jak 30 let jsme topili uhlím, neměli vlastní záchod a koupelna pro sousedské spory nefungovala. Nemám ženy, mužná stará manželka je horší než šéf v práci. Má radši jídlo a televizi než lidi a sebe. Nesmím se ani ozvat, aby rodinná pohoda neutrpěla sebemenší úhony. Erekci už nemám.

Rozhodně si nestěžuji, nejsem rozzloben a nezdá se mi, že je tu vše špatné. Usuzuji tak z toho, že jsem to snášel těch více jak 62 let. Nemohu to posuzovat zaujatě. Snažím se být tzv. objektivní a hlavně blbý. Jinak bych to tu nevydržel.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
71 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
18. 6. 2016 6:13

Pěkně napsané.
Asi se nechám inspirovat…

peter.
18. 6. 2016 6:20

Pán Waschek! Ku skutočnostiam,ktoré popisujete a ktoré vás ako sa zdá trápia,by nemohlo dôjsť,keby sa o ne nepričinili ľudia pochodujúci európskymi mestami s heslom „Refugees welcome“.Užitočných idiotov, ktorí vedome alebo nevedome pomáhajú nekritizovateľnej skupinke šialencov ktorá si uzurpovala právo rozhodovať o tom ako má v budúcnosti vyzerať svet aby vyhovoval ich potrebám.To oni,táto skupinka najbohatších sa rozhodla,že vybombardujú Blízky východ,zavraždia Kaddáfího a rozpútajú v Európe imigrantskú pohromu.Bez európskych vítačov by uskutočnenie ich zámeru bolo sťažené.Tak sa spoľahli na to,že v Európe sa nájde dostatok naivných ľudí,bláznivých altruistov a vyznávačov zvrátenej neomarxistickej ideológie,ktorá sa postaví na ich stranu.Podarilo sa!Paradoxom pri tom… Číst vice »

hudryper
hudryper
18. 6. 2016 6:40

Skvělá analýsa živoření otroka NWO na jeho cestě „vpřed“.Naštěstí existuje Negatívní strana ,
bránící tomuto pokroku ryze pračeským švejkováním,které je třeba dopřát vedoucí úlohu v našem
pokrokovém,demokratickém a mírumilovném táboře hájícím eurosionistické hodnoty . Neboť
jak známo „pravda a láska…“

Dolmen
Dolmen
18. 6. 2016 7:36

Pěkně napsáno – v hutné zkratce řečeno vše.

fajt
fajt
18. 6. 2016 7:45

pro kvalitu posílám do světa. ..)

Sio
Sio
18. 6. 2016 9:16

Co si furt stěžuješ, ynteligente. Maš uhlí, maš. Máš byt, maš. Maš co žrat? Tak vidiš. Dokonce ai robotu. Gdovi, jestli tam něco robiš nebo si jen valaš kyty. Tak zavři paparnu a di vitať ty imigranty.

J. W.
J. W.
18. 6. 2016 9:45

Sio napsal

Co si furt stěžuješ, ynteligente. Maš uhlí, maš. Máš byt, maš. Maš co žrat? Tak vidiš. Dokonce ai robotu. Gdovi, jestli tam něco robiš nebo si jen valaš kyty. Tak zavři paparnu a di vitať ty imigranty.

Kurňa, copa si stěžuji? Jasi chvalim, zadekvalim, siyo myly. Sus pokojenej jakod Ebil, byť jináčby chnebyl.

J. W.
J. W.
18. 6. 2016 9:48

Peter, navštěvoval jste VUVN (Večerní Univerzitu Vědeckého Negativizmu)? Nebo aspoň VUML?

Sio
Sio
18. 6. 2016 10:24

J. W. napsal

Peter, navštěvoval jste VUVN (Večerní Univerzitu Vědeckého Negativizmu)? Nebo aspoň VUML?

A co ty? Robil si něgdy ve valcovně kuli?

peter.
18. 6. 2016 10:32

J. W. napsal

Peter, navštěvoval jste VUVN (Večerní Univerzitu Vědeckého Negativizmu)? Nebo aspoň VUML?

Ani jedno!Prečo sa pýtate?Iba sa mi nepozdáva pokrytectvo dnešných „vítačov“ktorí ešte včera burcovali ľudí proti iniciátorom toho „veľkého zabíjania“na Blízkom východe,Maghrebe a na Ukrajine.Z pohoršených sudcov sa dnes pretransformovali na dobrotivých,súcitných a solidárnych „vítačov imigrantov“ a stali sa súčasťou plánov zmieňovaných iniciátorov „veľkého sťahovania národov“.

J. W.
J. W.
18. 6. 2016 10:56

Sio napsal
A co ty? Robil si něgdy ve valcovně kuli?

Robyl a robym Dežo. Valims igulek aždyd eň vkan clu.
Tvoj Debyl

J. W.
J. W.
18. 6. 2016 11:02

peter. napsal Ani jedno!Prečo sa pýtate?Iba sa mi nepozdáva pokrytectvo dnešných „vítačov“ktorí ešte včera burcovali ľudí proti iniciátorom toho „veľkého zabíjania“na Blízkom východe,Maghrebe a na Ukrajine.Z pohoršených sudcov sa dnes pretransformovali na dobrotivých,súcitných a solidárnych „vítačov imigrantov“ a stali sa súčasťou plánov zmieňovaných iniciátorov „veľkého sťahovania národov“. Pítám se preto, lebo ste nepochopili tema članku. Vaše árgumenty netraba uvádzať lebo je káždy zna. Téma článku je o tom, že ti MIGRANTI IHNED POZNALI, JAK JE ZDE ZLE, JAK SE MÁME ŠPATNĚ, ZATÍMCO MY JSME NA TO NEPŘIŠLI ANI ZA NĚKOLIK DESETILETÍ (SVÉHO ŽIVOTA) NEBO STALETÍ (ŽIVOTA NĚKOLIKA GENERACÍ). Nepoznali jsme… Číst vice »

J. W.
J. W.
18. 6. 2016 11:09

Tolstoj napsal jednu bajku o vlku o psovi: Přišel vchrtlý vlk za vykrmeným psem na dvůr. Podivoval se a vyptával psa, jak je možné, že se má tak dobře. Pes se chlubil a vytahoval. Hlídá dvůr, štěká a zahání tuláky (migranty). Vlkovi se to líbilo. Už chtěl požádat o azyl, když si všiml, jak má pes odřený krk. „To mám od obojku, jak jsem uvázaný“, sdělil mu hrdě pes. Vlk nemeškal a ihned vzal roha…
Jaké poučení z toho vyplývá? Haf haf!!

peter.
18. 6. 2016 12:06

J. W. napsal lebo ste nepochopili tema članku Pochopil som veľmi dobre.No nie som ten typ,ktorý na staré kolená bude kritizovať každého a všetko,čo ho v živote postretlo.Chcem vidieť a spomínať na tie pozitívne veci ktoré som prežil a ak by som niekedy mal pocity psa uviazaného na reťazi,tak by som s tým určite niečo urobil.Napr.emigroval.Nehanbím sa za nič čo som v živote urobil.Preto sa vyjadrujem k tomu čo sa v súvislosti s migračnou krízou deje v Európe,lebo by som chcel,aby Slovensko ostalo pre ďalšie generácie takou krajinou ako som ju zažil ja aj so zmenami ktorými prešlo počas môjho… Číst vice »

Dolmen
Dolmen
18. 6. 2016 12:26

J. W. napsal
Téma článku je o tom, že ti MIGRANTI IHNED POZNALI, JAK JE ZDE ZLE, JAK SE MÁME ŠPATNĚ, ZATÍMCO MY JSME NA TO NEPŘIŠLI ANI ZA NĚKOLIK DESETILETÍ (SVÉHO ŽIVOTA) NEBO STALETÍ (ŽIVOTA NĚKOLIKA GENERACÍ).

Tak, tak. My jsme na takový objev nepřišli, poněvadž již trpíme tzv. provozní slepotou. Museli přijít čilí a reálným kapitalismem dosud neoslepení imigranti, aby nám otevřeli oči a sdělili nám v jakém hnoju to tady žijem.

J. W.
J. W.
18. 6. 2016 13:03

Peter jenom (pro druhé) potvrzujete, „že ti MIGRANTI IHNED POZNALI, JAK JE ZDE ZLE, JAK SE MÁME ŠPATNĚ, ZATÍMCO MY JSME NA TO NEPŘIŠLI ANI ZA NĚKOLIK DESETILETÍ (SVÉHO ŽIVOTA) NEBO STALETÍ (ŽIVOTA NĚKOLIKA GENERACÍ).“

J. W.
J. W.
18. 6. 2016 13:12

Sio napsal A co ty? Robil si něgdy ve valcovně kuli? Hádej, hádej hádači (po té vaší recenzi), kdo to pravil: „A tak chtěli imperialisté střelbou v N. zřejmě říci, že v budoucnu dávají přednost jednání s národní vládou pod nátlakem a za doprovodu dělostřelby. Takový je hudební vkus imperialistů. Že se tato podivná hudba podobá hudbě lidojedů, to imperialisty zřejmě neuvádí do rozpaků…“ Ten, kdo žere miliardy lidí, zvířat a rostlin, toho jako kanibala nepoznáváme. Kdo sežere misonáře ohřátého v páře, toho se ve své po zuby ozbrojené ušlechtilosti, civilizovanosti a humanitě děsíme, do nenažraného chřtánu globální obludy poslušně… Číst vice »

J. W.
J. W.
18. 6. 2016 13:18

Dolmen napsal
Tak, tak. My jsme na takový objev nepřišli, poněvadž již trpíme tzv. provozní slepotou. Museli přijít čilí a reálným kapitalismem dosud neoslepení imigranti, aby nám otevřeli oči a sdělili nám v jakém hnoju to tady žijem.

Naprostý souhlas. Podstatou demokracie je natvrdlost. Bez té by nebyly možné její trvale udržitelné rostoucí zisky. Proto bychom měli natvrdlost šířit, aby byli občané i ta obluda, která je požírá, šťastní!!! (Pěkně děkujeme některým příspěvkářům, za příhodné doložení této teze.)

peter.
18. 6. 2016 13:31

J. W. napsal Peter jenom (pro druhé) potvrzujete, „že ti MIGRANTI IHNED POZNALI, JAK JE ZDE ZLE, JAK SE MÁME ŠPATNĚ, ZATÍMCO MY JSME NA TO NEPŘIŠLI ANI ZA NĚKOLIK DESETILETÍ (SVÉHO ŽIVOTA) NEBO STALETÍ (ŽIVOTA NĚKOLIKA GENERACÍ).“ Iba potvrdzujem,že ja to tak nevidím ani zďaleka a vôbec si nemyslím,že by som sa niekedy mal horšie alebo rovnako ako tí imigranti.Tvrdím,že som prežil dobrý život,v donedávna krásnej a štedrej krajine.V štedrej preto,že mi umožnila pokojný život ktorý mi síce neponúkol milióny ale dal mi dosť na to,aby som v relatívnom dostatku mohol vychovať svojich troch synov a zabezpečiť ich kvalitným… Číst vice »

hudryper
hudryper
18. 6. 2016 13:33

Možná došlo v diskusi k malému neporozumění. Protože znám předsedu Negatívní strany osobně,
musím se ho zastat. Je třeba vzít na vědomí,že jde o humor. Černý a hořký,nicméně humor zhruba
na úrovni humoru v divadle Járy da Zimmermanna,nebo Haškova Josefa Švejka. Tomuto fenoménu hned tak každý není schopen přijít na chuť,to chce dostatek osobních zážitků z prostředí,
v němž se to ještě donedávna srandisty všeho druhu jen hemžilo. Autor není pouhým lektorem
tohoto humoru,on je jeho tvůrcem a přináší nám ho bez nároku na honorář. Už to o něm něco vypovídá,vážený Peter.

peter.
18. 6. 2016 13:54

Divadlo Járy Zimmermana,podobne ako Haškov Švejk je zdrojom humoru,ktorý rozosmeje a navodí dobrú náladu.Waschekov rádoby humor prináša výsmech a nie dobrú náladu.Nie je to ani „čierny humor“,je to humor ktorý dehonestuje.Takému ja naozaj neviem a nechcem rozumieť.

Sio
Sio
18. 6. 2016 14:06

J. W. napsal Hádej, hádej hádači (po té vaší recenzi), kdo to pravil: „A tak chtěli imperialisté střelbou v N. zřejmě říci, že v budoucnu dávají přednost jednání s národní vládou pod nátlakem a za doprovodu dělostřelby. Takový je hudební vkus imperialistů. Že se tato podivná hudba podobá hudbě lidojedů, to imperialisty zřejmě neuvádí do rozpaků…“ Ten, kdo žere miliardy lidí, zvířat a rostlin, toho jako kanibala nepoznáváme. Kdo sežere misonáře ohřátého v páře, toho se ve své po zuby ozbrojené ušlechtilosti, civilizovanosti a humanitě děsíme, do nenažraného chřtánu globální obludyposlušně běžíme. Správný lidožrut se s tym nepaře gdyž z… Číst vice »

J. W.
J. W.
18. 6. 2016 17:07

peter. napsal Divadlo Járy Zimmermana,podobne ako Haškov Švejk je zdrojom humoru,ktorý rozosmeje a navodí dobrú náladu.Waschekov rádoby humor prináša výsmech a nie dobrú náladu.Nie je to ani „čierny humor“,je to humor ktorý dehonestuje.Takému ja naozaj neviem a nechcem rozumieť. Pán Peter, tak to jednoduše nečítajtě. Neragujtě, jako potrefená husa, když vám to nesedí a trpíte mým „šířením pesimismu“. Nedehonestujte se, jak to stále a stále neadekvátními reakcemi tvrdohlavě činíte, vlastně jako to dělám sám, jak píši v závěru, čili „nesnažte se být tzv. objektivní a hlavně…., abyste to zde vydržel.“ Omlouvám se vám za to, že nechápete teze mých článků,… Číst vice »

J. W.
J. W.
18. 6. 2016 17:22

hudryper napsal Možná došlo v diskusi k malému neporozumění. Protože znám předsedu Negatívní strany osobně, musím se ho zastat. Je třeba vzít na vědomí,že jde o humor. Černý a hořký,nicméně humor zhruba na úrovni humoru v divadle Járy da Zimmermanna,nebo Haškova Josefa Švejka. Tomuto fenoménu hned tak každý není schopen přijít na chuť,to chce dostatek osobních zážitků z prostředí, v němž se to ještě donedávna srandisty všeho druhu jen hemžilo. Autor není pouhým lektorem tohoto humoru,on je jeho tvůrcem a přináší nám ho bez nároku na honorář. Už to o něm něco vypovídá,vážený Peter. Dýky za podporu, milý Brute. Čechoslováci… Číst vice »

panda
panda
18. 6. 2016 17:26

hudryper napsal Možná došlo v diskusi k malému neporozumění. Protože znám předsedu Negatívní strany osobně, musím se ho zastat. Je třeba vzít na vědomí,že jde o humor. Černý a hořký,nicméně humor zhruba na úrovni humoru v divadle Járy da Zimmermanna,nebo Haškova Josefa Švejka. Tomuto fenoménu hned tak každý není schopen přijít na chuť,to chce dostatek osobních zážitků z prostředí, v němž se to ještě donedávna srandisty všeho druhu jen hemžilo. Autor není pouhým lektorem tohoto humoru,on je jeho tvůrcem a přináší nám ho bez nároku na honorář. Už to o něm něco vypovídá,vážený Peter. Dobrý večer. Též znám předsedu „Negativní… Číst vice »

Kropac
Kropac
18. 6. 2016 17:54

Převážně vážně. Obecně platí, že dochází k proměnám v současné morální a politické filosofii. Proměny. Publius Ovidius Naso. Sice naprosto jiný styl, fabulace, atd. Avšak lze to považovat za antickou inspiraci k porozumění současné filosofii. Promiňte, jsem již starý muž, a když mne něco napadne, tak se neubráním. Ale snad bychom neměli WL posílat do vyhnanství, navrhovat mu emigraci. Digitalizací si lze zkusit i demo verzi Grácie.

PPK
PPK
18. 6. 2016 19:33

Na problém se soudobou organizovanou imigrací, islámem a terorismem se bez hořkosti ale s rozumem podívám trochu jinak a uvedu příklad: Národní elity EU jsou v roli, přirovnatelné k placené a dětmi nemilované cizí chůvě. Chůvě, opatrující děti (občany států) při procházkách v parku. Ta opatrovnice by chtěla, aby ji svěřené děti respektovaly, ale sama nemá motivaci ani schopnosti s dětmi zacházet slušně, zodpovědně a sociálně spravedlivě. A tak chůva děti vždy vodí k pískovišti, kde nenápadně podstrčí dvacku pár cizím (nejraději „islámským a teroristickým“) darebákům, aby oni občas ty svěřené děti bili a šikanovali. Tehdy chůva vždy po chvilce… Číst vice »

Aleš
Aleš
18. 6. 2016 19:44

Systémem reálného idiotismu se nelze prokousat jinak než z humorem, střízliví nás nedostanou.

J. W.
J. W.
18. 6. 2016 20:50

Vidíte, jak mnozí nepoznáváte, jak je zde zle a jak je zde všechno špatné? Jak někteří všechno přiznali, aniž si to uvědomili. Stačilo pár písmen. A to jsme nepoužili brutálních vyšetřovacích metod církevní inkvizice ve jménu Ježíše Krista, CIA nebo KGB. Lidé jsou zde na sebe zlí, sprostí, ponižují se. Jsou zlí a hloupí. Zabíjí se, okrádají, podvádějí a obelhávají. Dělají ze sebe blbce. Zotročují, mučí a zabíjejí sebe i druhé, vraždí všechno živé, devastují planetu atd. A ještě toto zlo, zločinnost a hloupost obhajují a chrání… A to žrádlo se tu nedá žrát, bydlení na tomto hotelu je špatné,… Číst vice »

peter.
18. 6. 2016 21:21

J. W. napsal
za to yááááááááááá……..panebože odpusť.

len sa z toho neposerte…humorista!

Bety
Bety
18. 6. 2016 22:41

Petr černý humor je také humor. A já jsem ráda, když mám příležitost se zasmát, jinak bych z toho věčného rozčilování a stresu vážně zblbla.

fantomas
19. 6. 2016 4:19

Lépe bych to nenapsal. :-) Rozesílám do éteru.

J. W.
J. W.
19. 6. 2016 6:14

peter. napsal len sa z toho neposerte…humorista! To bych velice rád. Jak vás může brát zlost po tom vašem krásném sluníčkově naivním vyznání lásky – „chcem vidieť a spomínať na tie pozitívne veci ktoré som prežil“. Musí vás brát zlost, neboť již to že „chcete vidieť a spomínať na tie pozitívne veci“, znamená že jako většina utíkáte před negativními věcmi a ty se hromadí a přinášejí následky (třeba v umoření „Slovenska -krajiny vyhovujúcej pre pokojný a zmysluplný život). Navíc Slovensko a jiné krajiny nejsou vůbec „vyhovujúcej pre pokojný a zmysluplný život“ toho občanského materiálu, té infekce planety, který všude na… Číst vice »

peter.
19. 6. 2016 6:57

J. W. napsal Navíc Slovensko a jiné krajiny nejsou vůbec „vyhovujúcej pre pokojný a zmysluplný život“ toho občanského materiálu, té infekce planety, který To je otázka názoru a nárokov ktoré si človek kladie na život.Som jednoduchý vidiecky založený človek a život som sa naozaj snažil vidieť z tej lepšej a krajšej strany.Neviem ako je to v iných krajinách ale predstavte si, že pre mňa bolo a je (ešte stále) Slovensko naozaj vyhovujúcou krajinou pre pokojný a zmysluplný život.Hrôza,čo?V posledných x rokoch sa ale situácia prudko mení k horšiemu,čo ma celkom prirodzene znepokojuje a rozčuľuje.My si p.Waschek asi neporozumieme nikdy,lebo ja… Číst vice »

hudryper
hudryper
19. 6. 2016 8:41

peter. napsal
Moja pomoc globalizácii bude spočívať v útoku na 5.priorite(DVTR).Budeme fajčiť,piť borovičku,zapíjať ju pivom a rozprávať neslušné vtipy.

peter.Citovat

Když čtu vaši diskusi,pánové Peter a Wachek,musím se opravdu upřímně smát. Pan Wachek kromě thai-chi totiž rovněž nedělá nic jiného… Rád bych zažil vaše setkání a debatu u jednoho stolu v krčmě tam na dalekém Východě,nebo v české hospodě s půlitrem poctivého Budvárku
v ruce. Po chvilce by z vás dvou kohoutů byli dokonalí přátelé,co si jen tu a tam udělí nějaká ten
„štulec“ , co se nejen vzájemně respektují,ale vlastně i mají docela rádi. Příjemný zbytek neděle !

Sio
Sio
19. 6. 2016 11:24

hudryper napsal
Když čtu vaši diskusi,pánové Peter a Wachek,musím se opravdu upřímně smát.Pan Wachek kroměthai-chi totiž rovněž nedělá nic jiného… Rád bych zažil vaše setkání a debatu u jednoho stolu v krčmě tam na dalekém Východě,nebo v české hospodě s půlitrem poctivého Budvárku
v ruce. Po chvilce by z vás dvou kohoutů byli dokonalí přátelé,co si jen tu a tam udělí nějaká ten
„štulec“ , co se nejen vzájemně respektují,ale vlastně i mají docela rádi. Příjemný zbytek neděle !

To by se dalo charakterizovat takto (Peter neurazte se)
Sešli se spolu
na 5. prioritě
rozuměli si
dvě holé řitě

J. W.
J. W.
19. 6. 2016 11:47

Pán Peter, Hudryper to vyjevil, myslím, správně. Jsem rád, že to berete s nadhledem. Vím, že jsem pitomec a z toho vycházím, na rozdíl od jiných. Kdybychom se v diskusi zde na OM spolu neservali, byla by to v ní příšerná nuda, proto děkuji za vaši spoluúčast. Nejsem vaším nepřítelem, chápu vaše postoje, ačkoliv to není z vaší strany reciproční, a jen si myslíte, že je chápete, ale to není trestné. „Mé“ postoje a názory jsou pro vás negativní a pesimistické, pro mne zase ty vaše. Třeba si myslete, že mééé články jsou zkouškou vašeho optimizmu. Pokud není chabý a… Číst vice »

peter.
19. 6. 2016 12:38

J. W. napsal
Hudryper to vyjevil, myslím, správně

p.J.W.
U mňa je to v pohode a čo sa vašich článkov týka,tak aj napriek mojim žlčovitým výlevom duše musím konštatovať,že sú zjavne prínosné čo sa odráža v počte komentárov pod nimi.Tak prosím píšte ďalej a ja sa budem usilovať správne pochopiť vaše myšlienkové pochody.Aj keď veľké nádeje si v tomto ohľade nerobím.

peter.
19. 6. 2016 15:35

Sio napsal
To by se dalo charakterizovat takto (Peter neurazte se)
Sešli se spolu
na 5. prioritě
rozuměli si
dvě holé řitě

Dobré!
Od teraz už nebudem chodiť na pivo ale na 5 prioritu.Možno to zoberie vietor z plachiet mojej žene.Znie to akosi vznešenejšie..“Idem na piatu prioritu!“Keď poviem že idem na pivo,tak žena si neodpustí rôzne pripomienky typu ..Zase ideš do tej hnusnej krčmy?Je to ťažké keď vaša vlastná žena nerozumie politike,geopolitike ani Putinovi ani futbalu….nerozumie mi!Nechápe ich dôležitosť a nutnosť riešiť problémy sveta.A kde inde ako v krčme sa to dá,keď nie som v parlamente?

Sio
Sio
19. 6. 2016 16:36

peter. napsal
Dobré!
Od teraz už nebudem chodiť na pivo ale na 5 prioritu.Možno to zoberie vietor z plachiet mojej žene.Znie to akosi vznešenejšie..“Idem na piatu prioritu!“Keď poviem že idem na pivo,tak žena si neodpustí rôzne pripomienky typu ..Zase ideš do tej hnusnej krčmy?Je to ťažké keď vaša vlastná žena nerozumie politike,geopolitike ani Putinovi ani futbalu….nerozumie mi!Nechápe ich dôležitosť a nutnosť riešiť problémy sveta.A kde inde ako v krčme sa to dá,keď nie som v parlamente?

Přesně tak! Očekávám, kdy si někdo otevře hospodu „Na páté prioritě“

M.C.
20. 6. 2016 12:09

Sio napsal Přesně tak! Očekávám, kdy si někdo otevře hospodu „Na páté prioritě“ Vidíte, to mě nikdy nenapadlo, že když se odebírám do nějakého příjemného prostředí počíst si něco zajímavého nebo podiskutovat, že se jedná o činnost na 5. prioritě řízení. Holt mám ještě ve studiu KSB co dohánět. Slibuju, že zvýším svoje úsilí v sebevzdělávání. Stran původního článku bych jenom podotkl, že manželka může člověku otrávit a zkomplikovat život docela hodně. A to jsem o 20 let mladší než autor. Naštěstí existují i další stránky života. Debaty s internetovými lidmi nejsou zas tak od věci. V reálu se někdy… Číst vice »

Sio
Sio
20. 6. 2016 12:37

M.C. napsal Vidíte, to mě nikdy nenapadlo, že když se odebírám do nějakého příjemného prostředí počíst si něco zajímavého nebo podiskutovat, že se jedná o činnost na 5. prioritě řízení. Holt mám ještě ve studiu KSB co dohánět. Slibuju, že zvýším svoje úsilí v sebevzdělávání. Stran původního článku bych jenom podotkl, že manželka může člověku otrávit a zkomplikovat život docela hodně. A to jsem o 20 let mladší než autor. Naštěstí existují i další stránky života. Debaty s internetovými lidmi nejsou zas tak od věci. V reálu se někdy partner k diskusi špatně hledá, mezi sousedy a kamarády moc takových… Číst vice »

J. W.
J. W.
20. 6. 2016 14:33

peter. napsal
p.J.W.
U mňa je to v pohode a čo sa vašich článkov týka,tak aj napriek mojim žlčovitým výlevom duše musím konštatovať,že sú zjavne prínosné čo sa odráža v počte komentárov pod nimi.Tak prosím píšte ďalej a ja sa budem usilovať správne pochopiť vaše myšlienkové pochody.Aj keď veľké nádeje si v tomto ohľade nerobím.

Válečná sekera zakopána.
Váš Vinettou

Vaska
Vaska
20. 6. 2016 16:12

není to sice k tématu ale k zamyšlení to rozhodně je : http://www.zvedavec.org/komentare/2016/06/6931-trinact-let.htm

orinoko
orinoko
20. 6. 2016 17:28

Coxova je dalsi vyrazny sutr do mozaiky, z niz je jasne, ze zenske nemaji v prakticke politice, co pohledavat. – Tedy … ty zapadni … mimo jakoukoli pochybnost. A Savcenkova ovsem. Tu uz si zacali prehazovat jako velmi obtizny hmyz.
Coxova byla v Britanii oblibena? Pokud ano, tak britska populace vykazuje vyrazne znamky celoplosne degenerace. A to bez konce.
Takovy pruser … takovou melenu … ust politicke πce jsem uz dlouho nevidel. O mrtvych pry jen dobre.
Ze bychom zacali velebit Hitlera?

Gatta
Gatta
20. 6. 2016 17:48

Orinoko – máš tady nějaké neomluvené hodiny.

orinoko
orinoko
20. 6. 2016 18:43

No nejak se nam v Cesku rozlila slachta … pardon , chci rici slichta. Trapne jsem se spletl pri pohledu na Icka Langera, ktery soudruha Slachtu instaloval do funkce. Mit za profesniho celfotra takoveho smradlaveho politickeho Colinu, tak snad radeji lezu UVOZem a nikoli UOOZem. Je zvlastni , jak lide , majici jinak dobre vyvinuty politicky cich, v pripade kubicozniho Slachty drzi sametovou basu. Ale nic noveho … pripad Davidka Ratha je symptomaticky jako dolby pro logic. Popravde … nejak me posledni dobou nic moc neoslovovalo v ramci OM, a tak jsem se projevoval minimalne. Slichta nebo Slachta … je… Číst vice »

Gatta
Gatta
20. 6. 2016 19:37

Re orinoko – těžký surreaalismus – nebo – námět na oskarový film. :-)

hudryper
hudryper
20. 6. 2016 20:02

orinoko napsal
Ale nic noveho … pripad Davidka Ratha je symptomaticky jako dolby pro logic.

Je vidět,Orinoko, že ani intenzívní vydělávání peněz Ti nezabránilo ve vytvoření pozoruhodného závěru ke kauze,o níž jde řeč. Také si myslím,že nakonec sedět nepůjde a kdoví,kdo si sedne a kdo
bude langrovsky,tedy dlouze,bručet. Jsem opravdu zvědav na kolaterální ztráty a na to,jak se s tím
„vypořádají“ cizinci s imunitou. Co to vedeš za řeči ? Celou dobu oslovuješ OM Ty, a nyní, když jsi se učinil vzácným,bys chtěl,aby Tě oslovovaly OM ?