Západ potřebuje ruské území jako „záložní letiště“

Na území Ruska hledí Západ ze dvou hledisek.

První – to jsou, samozřejmě, obrovské zásoby přírodních zdrojů, které podle názoru Západu patří Rusku nespravedlivě.

Druhé – to je rozsáhlé území Ruska. Zvláště pak Západu nedá spát území Západní Sibiře.

Západní Sibiř leží na tektonické desce, která je nejstabilnější ze všech k různým kataklyzmatům.

Podle názoru vědců je Západní Sibiř v případě možných zemských otřesů jediným místem na planetě, kde lze přežít dokonce i nejtvrdší klimatické katastrofy planetárního rozsahu. Plus k tomu je na Západní Sibiři soustředěno ohromné množství přírodních zdrojů, což z této roviny dělá skutečně lákavé sousto. Klimatické změny posledních let ukazují, že možné zemské patálie nejsou za horami.

Američany zvláště straší vulkán Yellowstone. Poslední zprávy geologické služby USA hovoří o tom, že tento vulkán se může probudit už v nejbližší době. Pokud k tomu dojde, pak planetu čekají globální změny, zhoubné pro většinu obyvatelstva Země. Od roku 2002 začal Yelowstone projevovat aktivitu a všechny následující výzkumy místa napovídají, že tato aktivita postupně nabírá otáčky. Tento fakt vážně znepokojuje nejen USA, ale i další země nacházející se na jižní polokouli planety.

Už za několik let po prvních projevech aktivity byla v USA ustavena vědecká rada, podřízená bezprostředně prezidentovi. Tento fakt už hovoří o vážnosti situace. Některá území rezervace, na nichž se nachází vulkán Yelowstone, byla uzavřena pro návštěvníky a změnila se v důkladně střežené zóny. Dnes nejsou žádné údaje o tom, co se na území Yelowstonu děje, veškeré informace jsou tajné a nedostupné. Ale podle různých úniků informací se stává zřejmým, že k dnešku vulkanická kaldera Yelowstone dosáhla nejvyššího bodu varu. Na síti se pohybují videa, na kterých je zaznamenána migrace zvířat z této rezervace. Zvířata jsou nejcitlivější k nejrůznějším kataklyzmatům, a proto tato skutečnost vážně znepokojila obyvatele severních a centrálních států USA. Vědci spočítali, že v případě erupce vulkánu bude většina Spojených států zničena.

Samozřejmě, že pokud k erupci dojde, tak se to dotkne naprosto všech obyvatel Země. Někoho více, někoho méně. Ale nejpříznivější situace pro život bude, podle názoru vědců, bude – jak už chápete – v Západní Sibiři. A USA jsou v tomto případě naprosto bezmocné, a právě proto je to jako magnet táhne k Rusku. Území naší země bude jediným ostrůvkem bezpečnosti v případě takového vývoje událostí.

Teď je zřejmé, proč nejzuřivější jestřábi americké politiky hovoří přímo a beze studu, že Rusko je nezbytné rozbít na menší územní celky. Západní Sibiř se v takovém případě logicky dostane Spojeným státům a další ruská území budou předána spojencům Washingtonu. Dnes lze sledovat, jak to s plány USA pomalu „jde s kopce“. Rusko se nějakým zázrakem „otřepalo“ po závažných otřesech, a zabrat naše území vojenskou silou Západu se už nepodaří. Odsud pramení divoká nenávist k naší zemi a k nám všem.

Zdroj: InfoRuss

Překlad: st.hroch 191219

P.S.: Zcela mimořádný zájem věnují superbohatí Američané, a nejen oni, oblasti Altaje (Altajský kraj a Republika Altaj) nacházející se na jihu při hranici s Kazachstánem. Nejen z ruských zdrojů, ale i ze svědectví známých, kteří Altaj opakovaně navštívili, budují tam cizinci usilovně svoje sídla.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments