Západ zničil Ukrajinu a žene ji do války s Ruskem

E4628c87c68dd0876a15bd2d390043a0

Na Ukrajině se chystá poslední dějství tragédie inscenované USA za cynického přihlížení EU. Ta přijde na řadu hned po Ukrajincích a svou zbabělostí a nečinností si připravuje vlastní záhubu.


Na Ukrajině se chystá poslední dějství tragédie inscenované USA za cynického přihlížení EU. Ta přijde na řadu hned po Ukrajincích a svou zbabělostí a nečinností si připravuje vlastní záhubu. Začněme filosoficky, ať víme, kdo nám vládne.

Jak vládne den, život, mír nad každým jednotlivcem, nad jeho tělem a duší? Pomocí smrti, ohrožením života. Z hlediska dne je pro jednotlivce život vším, je nejvyšší hodnotou, která proň existuje. Pro síly dne naopak smrt neexistuje, ty si počínají, jako by jí nebylo či, jak bylo řečeno, plánují smrt distancované a statisticky, jako by znamenala pouhou výměnu ve funkcích. Ve vůli k válce tedy vládne den a život pomocí smrti.

(Jan Patočka, Kacířské eseje, samizdat 1975)

Ministr zdravotnictví v kolonii zvané Česko už otevřeně plánuje tuto velkolepou podívanou. Běží studená válka s Čínou a Ruskem. Síly dne zvedly telefony, zmobilizovaly své podpindosníky a začaly vytvářet statistiku nezbytně nutné smrti, která zakládá každé válečné Mobilmachung. Vezmeme vakcínu AstraZeneca, protože ji západní Evropa odmítla jako nebezpečnou, ale pro nás je dobrá dost. Jinou vakcínu nemáme a nedostaneme, protože Deep state v USA musí očkovat lidi do května, když mu polovina obyvatel nevěří po zmanipulovaných volbách. Nemůže je nechat umírat na covid, aby se Američané v impériu nevzbouřili.

Chudým a beznadějně zadluženým dal Deep state úplatek 1400 dolarů jako držhubné, ale tuto pomoc zase bere přes lichváře, takže se vlastně nic nestalo. V Česku běží stejná aritmetika daná covidem. Necháme lidi umřít na komplikace s AstraZenecou, ale aspoň máme nějakou vakcínu, když z USA a EU jiné nedostaneme. A to jel Babiš do Izraele, kde už nyní prodal Palestince za vzdálené sliby o společné výrobě vakcín. Židé umí obchodovat. To co chtěli, dostali od vyplašeného Babiše hned, a Babiš za to dostal nezávazné sliby, kterými toho oligarchu jistě nijak nezarmoutili.

Ruský Sputnik V vzít nemůžeme, protože není Slovák jako Slovák. Slovenský premiér Matovič šel do parlamentu a řekl, ať podpindosníci USA otevřeně hlasují proti ruské vakcíně, kterou dovezl, ať je každý vidí na vlastní oči. Tím to skončilo a nyní běží na Slovensku jen okopávání kotníků. Mobilizace kolonií do studené války musí pokračovat a jedno prohrané kolo se Sputnikem ještě není prohraná válka s Ruskem, která se chystá.

Ve východních koloniích už „síly dne“ statisticky plánují mrtvé, protože podle Kaifáše a smyslu velikonoc je lépe, aby jedna či více kolonií umřely za studenou válku, než aby byla předčasně ukončena tvorba sanitárního vojenského koridoru. Ten má trvale obtěžovat Rusko, brát mu zdroje, vytvářet v zemi hlad, nepokoje a připravovat za součinnosti západních agentur další barevnou revoluci organizovanou USA a jeho vazaly. Jaké místo má v tomto scénáři Ukrajina?

Ukrajina je na konci cesty za evropským snem

Jaderné elektrárny jsou před výbuchem, stát je v rozkladu a bankrotu, vykradený Západem a místními oligarchy, národ je fedrovaný fašisty, kterým Západ pomohl k moci a posílá jim zbraně na frontu u Donbasu. Národ glorifikovaný fašisty vymírá hůř než za Stalina, investice do země se zastavily, každý čeká konec. Tady je tempo demografického vymírání Ukrajiny.

Ukr Demography

Lidé ze země utekli především do Ruska, kde ale nemohou mít dvojí občanství. Takže se ukrajinského občanství vzdali a už nefigurují ve statistikách jako ten milión emigrantů, který je v Rusku na zelenou kartu. Zbytek Ukrajinců šel na Západ, v zemi zůstali chudí a nemocní v rodinách podporovaných ekonomickými emigranty, plus vykradené a zbankrotované průmyslové podniky. Ukrajina už nevyváží hotové výrobky, jen rozprodává sama sebe, viz tento graf vývozu a obchodních partnerů za rok 2019.

Ukrajina 2019

Západ si místo placení zemědělských produktů a oceli jednoduše koupí půdu a fabriky. Při průměrném platu Ukrajinců 270 dolarů si ty věcí vyrobí prakticky zadarmo, jako v každé jiné východoevropské kolonii. Jenže zdejší oligarchové jsou nezávislá síla s politickými partajemi, milicemi a vlivem v armádě, která zemi ovládá částečně i proti Západu. Oligarchové vědí, že je Západ potřebuje proti Rusku a chladnokrevně obchodují s vlivem a budoucí smrtí vlastních lidí. Boj o kolonii není rozhodnut, protože zdejší oligarchové nemají kam jít a jinou kolonii už mít nebudou. Se Západem hrají stejně tvrdou hru jako běloruský Lukašenko, než mu Západ připravil barevnou revoluci. Ta se ale nevyvíjí podle západního scénáře, protože Rusové se mezitím hodně poučili a Bělorusové vidí rozpad Západem kontrolované Ukrajiny. Západní investice nutné k úspěšnému vykrádání země se zastavily, což je další důvod k přípravě na válku. Tady je graf deseti let zahraničních investic. Zlomil se v roce 2016 a poslední rok mluví za vše.

Ukr Invest 2020

Kolonie ztratila cenu a zbývá ji zničit ve finálním úderu. Ukrajina s jadernými elektrárnami vstupuje do fáze klasického failed state před sociálním výbuchem. Tentokrát to nebude barevná revoluce placená USA a EU, ale skutečná revoluce z hladu a nenávisti. Ta smete neoliberální systém Ukrajiny cíleně budovaný jako východní samoděržaví. A co přijde potom?

Scénáře rozpadu Ukrajiny

Rozpad země už dávno běží, protože hranice současné Ukrajiny jsou dárek SSSR po roce 1920. A to je příliš krátká doba na to, aby se lidé žijící celá staletí v jiných státních celcích identifikovali s novým státem, který měl silně utlačovatelský charakter. Tady je mapa historického vývoje území.

Ukraine History

Z mapy je jasné, co je původní jádro ukrajinské státnosti a co je dar carského Ruska a komunistického SSSR. Mimochodem, to historické jádro Ukrajiny jsou slavní ukrajinští kozáci, kteří bojovali proti fašismu a aktivně podporují Novorusko. Tomu odpovídá jazykové a etnické rozdělení země, což je důležitý indikátor v zahájené ekonomické a politické demontáži zničeného a rozkradeného státu.

Russian Language Distribution

Na mapě vidíte podíl rusky mluvícího obyvatelstva, což jsou dnes občané druhé kategorie, stejně jako v Pobaltských republikách. Dobře se podívejte na jazykovou hranici, protože je to politická hranice a linie budoucího rozpadu země. Tady je mapa velmi důležitých samostatných voleb po rozpadu Sovětského svazu, kdy rusky mluvící část měla svého prezidentského kandidáta.

Ukraine Historical Vs Electoral 19941

Hranice mezi východem a západem země je jasná a odpovídá a etnickému a jazykovému rozdělení. Stejně vypadaly důležité prezidentské volby v roce 2010 před barevnou revolucí a před válkou na Donbase.

E4628c87c68dd0876a15bd2d390043a0

Zajímavé jsou modré enklávy proruského prezidenta Janukoviče hluboko v západní části Ukrajiny. To jsou nespokojená území etnických menšin, které utlačují ukrajinští nacionalisté a fašisté. Shrňme současný stav. Země je před rozdělením, střílejí se opoziční novináři, prohrála se válka na Donbasu a na Krymu, zemi ovládají místní fašisté a oligarchové podporovaní Západem, je zakázán nezávislý tisk (dokonce i opozičních oligarchů!), opoziční TV kanály (totéž), připravuje se zákaz opozičních partají. Dokonce se odstraňují na intervenci US-kolonizátorů i zcela nezvladatelné exempláře ukrajinských oligarchických zlodějů, jako je výtečník Kolomojský, hrdý občan Izraele. Co je velmi pravděpodobný scénář Patočkou popsaných „sil dne“, které připravují Pax Americana skrze válku s Ruskem? Nahnat do proxy-války na Donbasu hladové Ukrajince připravené na vzpouru proti kolonizátorům Západu, aby pro západní zájmy udělali poslední akt užitečné idiocie.

Konec Minských dohod a příprava další války na Donbasu

Ruské šachy během války v Donbasu a v Sýrii vejdou do historie 21. století jako příklad brilantního strategického postupu. Spojené státy nevyhrály ve 20. a 21. stol. ani jednu válku, protože my starší víme, že 2. světová válka se rozhodla na východní frontě. Ale ve východní covidové kolonii Německa se dnes oficiálně ani nezmiňuje nacistická okupace Československa zahájená 14. března 1939. Na Donbasu neudělali Rusové jedinou větší chybu a nevlezli do pasti nastražené Západem. Neposlali tam vlastní armádu, jen Specnaz s lehkou výzbrojí spojenou s těžkou výzbrojí povstalců. Způsob, jakým tito elitní borci uzavřeli Děbalcevský kotel proti ukrajinským (ergo ruským tankům) vzbudil za Západě zděšení, což pak potvrdila ruská intervence v Sýrii. Ukrajina prohrála a Minské dohody podepsal Západ, a ne Rusko jako skrytý vítěz konfliktu. Studená válka de facto anulovala Minské dohody a Západ naivně doufá, že Rusové snad doopravdy vojensky vlezou do Ukrajiny a budou ji okupovat, aby konečně sklapla past připravovaná Západem od té doby, co ztratili Jelcinovo Rusko. Pravděpodobné to není, protože jsou Rusové strategicky a diplomaticky na koni a připomínají proradnému Západu, že neplní ani ty dohody, které sám uzavřel.

Takže nezbývá, než zabít několik much jednou ranou a připravit další proxy-war s Ruskem skrze jarní ofenzívu na Donbasu. Západ už má v revolveru poslední výstřel před rozpadem Ukrajiny, tak se musí hodně snažit. Fašistické jednotky Azov a další prapory už dostaly západní zbraně a poradci NATO byli na frontě už dávno předtím. Problémem jsou ukrajinští generálové, kteří musí podepsat střelbu raketometů ze zázemí Ukrajiny na civilní města, která jsou oficiálně součástí státu Ukrajina. Tomu se říká vlastizrada a je na to v ruské kultuře bojující „otěčestvennuju vojnu“ proti Napoleonovi a Hitlerovi trest smrti, a to zcela automaticky. A Rusové už také hned po zahájení války zřídili vyšetřovací tribunál pro válečné zločiny v Novorusku, kde jsou černé na bílém shromážděny podpisy velitelů k palbě na povstalecká města a osady. A všichni velitelé KBU, kteří provedli teroristické útoky proti velitelům armády na Donbase, už byli zavražděni. Stejně tak spáchal sebevraždu střelbou do hrudi i ukrajinský pilot SU-27, který jistě neasistoval při nesestřelení civilního letadla linky MH-17 v roce 2014 ukrajinskou protivzdušnou obranou.

Generálové armády mohou hypoteticky podepsat střelbu do vlastních lidí, pokud jim NATO zaručí, že je schová v nějaké funkci na Západě. Ale to je slabá útěcha, a ještě slabší ochrana. Zrádci jsou po převratu a po prohrané válce dvojnásobně zbytné zboží a nikdo se o ně nestará. To ukrajinská armáda má dnes a denně před očima. Takže Západu zbývají na rozpoutání proxy-war s Ruskem už jen ozbrojení fašisté a nacionalisté, kteří Novorusko nenávidí za své vlastní selhání. Přišli do těchto bohatých měst poprvé loupit na příkaz protiruských ukrajinských oligarchů spiknutých proti ruskému zloději Achmetovovi jako načalniku na Donbase. Přitom dostali na kokos od obyčejných občanů Donbasu, kterým ve druhém kole pomohli Rusové. Takže armáda složená s ozbrojených fašistů je k dispozici, má cca 30-50 tisíc žoldnéřů, a s tím se už dá něco dělat. Styl podpindosníků, jako byl gruzínský Saakašvili střílející raketomety na ruskou posádku, aby na příkaz Západu rozpoutal cca třídenní válku s Ruskem, ten je také zavedený a vyzkoušený. Prozápadní kolaborant se na nenávistí prosycené Ukrajině určitě najde, stejně jako se našel Sorošův muž v Jerevanu, který právě prohrál válku v kolonii Arménie. Ani do této provokace Rusové nevlezli a opět z ní vytěžili zásadní strategické vítězství obsazením klíčového strategického koridoru, a navíc si upevnili spojenectví s vítězným Tureckem. Pašinjan je na odpis. Jeho odchod chce armáda a opozice v tentokrát zcela nebarevné a zcela reálné revoluci, na kterou se Západ dívá s velkými obavami.

Takže modely na proxy-válku s Ruskem už se dávno praktikují a nyní se podívejme na její velmi nebezpečnou verzi na Donbasu. Fašisté zruší de iure Minské pohody podepsané Západem tím, že vystřelí onu klíčovou salvu z raketometů vzdálených 50 km od hranice kontaktního příměří a zasáhnou civilní cíle v Novorusku. Prostě, klasický styl Saakaškvili, který si pod vedením USA udělal na Ukrajině svou militaristickou živnost. Saakašvili jako prezident Gruzie nařídil ostřelování ruské vojenské posádky v ruském městě Cchinvali raketomety BM-21 Grad 8 srpna 2008 a tím rozpoutal přímý konflikt. Dnes je to mezinárodně hledaný zločinec pod ochranou USA. Pak je jasné, že odvetná salva ze stejných ruských raketometů na druhé straně zlikviduje tyto jednotky ve vnitrozemí Ukrajiny. Tím začne „ozbrojená agrese Ruska“ proti nevinné oběti zvané „demokratická Ukrajina“. Válka možná skončí do 3 dnů jako v Gruzii, ale to není pro Západ podstatné, protože dosáhl hlavního strategického cíle, což je přechod do další fáze studené války. Rusko pochopitelně na Ukrajinu vojensky nevleze, protože není blázen a nemá to vůbec zapotřebí. Po prohrané válce pojede klasický scénář nebarevných revolucí ve stylu Jerevan, protože zde stejně jako v Bělorusku zvítězí umírněné proruské strany podle politické a jazykové hranice uvedené výše. Pak se Ukrajina asi rozdělí na západní a východní zónu a tím skončí jako samostatná kolonie Západu.

Varovný příklad pro východní kolonie EU a NATO

Popsaný sci-fi scénář války v Donbase má pro východní vazaly na naší straně EU hranice mnohem zásadnější charakter, než měly vzdálené války vedené prozápadními kolaboranty, jako byli Pašinjan a Saakašvili. Nyní má eskalovat velký proxy-konflikt v kontinentální Evropě, aby se mohlo militarizovat. To úplně stačí ke štěstí jednoho procenta a 3. světovou proti Rusku a Číně tak jako tak vyhrát nelze. Také je třeba dostat pod kontrolu zatím nevzbouřené, ale již znepokojené poddané ve východní EU-gubernii. Také je třeba kontrolovat nespolehlivé oligarchy, jako je zmatený Babiš, svéhlavé politiky jako Orbán a dát konečně Polákům možnost, aby bez přímé anexe politicky ovládli západní Ukrajinu a v lepším případě hrdinně zemřeli ve válce proti Rusku. Jak je vidět, cíle „sil dne“ a cíle Deep state jsou rozmanité, ale mají jeden společný základ, což je kontrola území, zdrojů, zrušení zbytku „covidové“ demokracie a vytvoření základního Mobilmachung nutného pro kontrolou jednoho procenta nad zbylým 99procentním zbytkem. Je dobré vědět, že klasický třídní boj popsaný Marxem dostal v 21. století nový imperiální charakter se stejnou válečnou aritmetikou. Je jistě lépe, aby umřelo 99 % za jedno procento učebnicově šílených sociálních psychopatů, než abychom konečně dostali rozum.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 550 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

4.3 15 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Botičky od Diora
Botičky od Diora
18. 3. 2021 9:30

„Německo musí vyvinout veškeré úsilí, aby vrátilo Krym Kyjevu, protože nese morální odpovědnost před ukrajinským lidem za zločiny fašismu.“
Toto prohlášení učinil ukrajinský velvyslanec v Berlíně Andriy Melnik. Bundestag označil tato prohlášení za šílenství a připomněl, že pokud má Německo vůbec nějaký dluh, tak určitě ne vůči Ukrajině.
Vrána – vráně, fašoun – fašounovi … :-)

Aleš
Aleš
Reply to  Botičky od Diora
18. 3. 2021 23:37

Kdo viděl dnešní zápas Evropské ligy Glasgow – Slavia Praha, měl by mi dát za pravdu. To bylo něco jako prolog, Gliwice znovu a lépe… https://www.sport.cz/fotbal/evropska-liga/clanek/2212342-strach-o-kolare-vyhrozovali-ze-po-nas-pujdou-lici-kapitan-slavie-skotske-maso.html#dop_ab_variant=542401&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=K0ErpwhBuea-202103182249&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu Západ jsou vrazi. Nikoliv jen elity. Kolektivní vinu si lumíci NESOU. Mozkem nebyli obdarováni jen tak pro nic za nic a za neskutečný luxus si ho dovolit nepoužívat draze platí. Třešničkou na dortu bylo, když po zápase, kdy málem ZAVRAŽDILI v přímém přenosu našeho brankáře a dalších několik hráčů bylo atakováno na úrovni kriminálního činu, našeho hráče, který jen bránil svého na zemi ležícího spoluhráče atakovaného zbaběle násilníky, za pár slůvek povedou před tribunál,… Číst vice »

Aleš
Aleš
Reply to  Aleš
18. 3. 2021 23:46

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/slavistu-kudelu-zbili-do-krve-v-utrobach-ibroxu-slavia-vola-policii-147694#seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=nIgVrNgbobM-202103182338&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Po zápase ještě došlo k pokusu o likvidaci jednoho z našich hráčů.

Co přijde teď? Vyloučí Spojené Království a všechny jeho sportovce z mezinárodních soutěží i z olympiády? Ne?
Představte si však, co by se stalo, kdyby incident spáchali Češi nebo třeba Rusové.

Bety
Bety
18. 3. 2021 9:48

Probíhá další kolo eskalace napětí, fašisté se chystají na Donbas, Biden prohlásil, že je Putin zabiják, podpindosníci stojí v pozoru a čekají na povel… a vše probíhá mimo pozornost jak lidí, tak médií, řeší se jen covid, covid, covid, covid. Debilové prohlašují, že raději zemřou s covidem, než by vyzkoušeli Sputnik a nějak jim nedochází, že po tom, co by Amerika ráda rozpoutala, bude nějaký virus to poslední, co by je mělo zajímat.Někdy mi připadá, že jsme jako lumíci, s jedinou myšlenkou v hlavě -jak co nejrychleji doběhnout ke srázu a vrhnout se do moře. Přesto doufám, že přece jen… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Bety
18. 3. 2021 10:49

Pokud vyděšení lumíci opustí tento svět, žádná škoda nenastane. Jen uvolní místo. Nerad bych doporučoval nějakou segregaci, ale nějaká opatření se stanou nezbytností.
Například pass lumíka.

orinoko
orinoko
Reply to  Bety
18. 3. 2021 10:54

Jen jsem nahlédl jinam, a už to tam řeší také. Lumíky bude třeba do budoucna řešit. Nejlepší by bylo po jejich …

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
18. 3. 2021 11:59

S lumíky žádná budoucnost nebude.

Irena
18. 3. 2021 12:06

Americký prezident Biden označil ruského prezidenta Putina za zabijáka v rozhovoru s novinářem. https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/usa-volby-donald-trump-joe-biden-rusko-putin.A210317_063053_zahranicni_kzem/diskuse Na tiskové konferenci Státního departmentu (ministerstva zahraničí USA) to Jen Psaki nezahrála do autu, přestože jí k tomu novináři dávali šanci několikrát.  Rusové odvolali svého velvyslance v USA do Ruska ke konzultacím, což je bezprecedentní krok. Z USA znějí směrem k Rusku neustálé výhrůžky, že na ně zaútočí kyberneticky, že uvalí další sankce, takže se nejedná jen o to jedno označení, jak by si někdo mohl myslet, je to celý souhrn skutečností, na které Rusové reagují, které takto jen vyvrcholily. Přicházejí informace z Donbasu, že tam… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Irena
18. 3. 2021 13:16

Putin právě odpovídá ve videokonferenci :-) „S panem Bidenem se známe osobně. A co bych mu měl odpověděl. Řekl bych mu: buď zdravý. Přeji mu hodně zdraví. Říkám to bez ironie a bez legrace.“ „Mluvím o tom v širším aspektu, tohle bych mu chtěl říct. V historii každého národa, každého státu je mnoho velmi obtížných, dramatických a krvavých událostí. Ale když hodnotíme jiné lidi nebo když hodnotíme i jiné státy, jiné národy, vždy se zdá, že se díváme do zrcadla. Vždy se tam vidíme, vždy přehazujeme na jinou osobu to, co sami dýcháme, čím jsme v podstatě my sami.“ „A… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  Botičky od Diora
18. 3. 2021 13:40

Lépe to říct nešlo. Ale tahle odpověď se ve světových a našich médiích citovat nebude.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Bety
18. 3. 2021 16:24

Připomíná to situaci před čtyřmi lety, kdy jiný „šampion“, americký prezident Donald Trump, poskytl rozhovor na jiném televizním kanálu a jinému novináři, Billovi O’Reillymu a šlo o totéž, o vztahy s Putinem.
Trump mu odpověděl, že Putina respektuje.
„Ale Putin je zabiják,“ řekl O’Reilly.
„Existuje mnoho zabijáků. I my máme spoustu zabijáků. Myslíte si, že je naše země tak čistá a nevinná?“, odsekl tehdy Trumpeta.
Bidet – to je jiná káva, „ten se nezakecá“.

Dolmen
Dolmen
Reply to  Bety
18. 3. 2021 18:31

Ano, u nás se zase říká: Každý cikán hádá podle sebe.

idiotronic
Reply to  Irena
19. 3. 2021 20:54

Dost podobně jako před 80 léty. Vojensky bez významu (Tenkrát Áda taky věděl, že Češi mají vojenský výcvik a jsou bojeschopnější,než třeba Italové, ale nasadit je nechtěl), na rozdíl od 2.světové kvalifikované diplomaty, loajální s ČR , naopak pátá kolona má zastoupení v parlamentu, sociální demokrati,školení v USA. Tenkrát banky financovaly Ádu, Josifa, Franklina Delano ,ale i Beneše (poslední splátka dluhu počátkem 80. let, krátce před převratem), záleží kdo sem pošle platné peníze, sami máme jen pracovní sílu (z Bulharska přes holandské agentury). Jeden rozdíl si tu představuji. Po případné válce už resuscitaci budou řídit instituce a politické režimy, jejichž… Číst vice »

fajt
fajt
18. 3. 2021 13:25

mrtvá ruka má v tuto chvíli největší opodstatnění – válka bude, ta proxy už zuří, v situačních a plánovacích místnostech velmocí už tečou potoky krve… lumík nelumík nakonec zdechnou všichni. ..

Aleš
Aleš
Reply to  fajt
19. 3. 2021 9:17

Mrtvá ruka je jen poslední pojistka. Krom silné obrany je tu i další věc. Obava z přímé konfrontace, protože tentokráte by z povrchu země vymizel kus Záchodu i s Bidetovým bidetem. Nevím kolik let to bude těm Záchodním psychotikům trvat, ale zatím by od Wrangelova ostrova směrem nad Aljašku Rusové mohli vyhlásit bezletovou zónu a militarizaci Aljašky rázně ukončit Aljaškou v plamenech. Rusové však s tímto vůbec nepočítají a důrazně a slušně říkají. Pojďme se domluvit, jste slabší, přeci nechcete, aby válkou trpělo vaše obyvatelstvo, vždyť závody ve zbrojení jsou pitomost. My jsme na ně tentokrát lépe připraveni. Vždyť přeci… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
18. 3. 2021 16:11

Musíme se něčemu zasmát jinak se zblázníme.
Zvířeti se nic nestalo ale takový jogging po ránu stojí za to :-)

https://www.youtube.com/watch?v=4Oze0ZyHqWY&t=20s

Botičky od Diora
Botičky od Diora
18. 3. 2021 18:49

Šílenství a další demence Bidena jsou a priori pochopitelné. Nemá čas (a není schopen) vybavit si nedávnou historii Spojených států od počátku 50. let 20. století, kdy si každý prezident USA dovolil zahájit vlastní válku: 33. prezident Spojených států – NATO (1949), korejská válka (1950), intervence v Guatemale (1952). 34. prezident USA – Vytvoření vojenských bloků SEATO / CENTO (1954-57). Invaze na Kubu (1960). 35.prezident USA – vietnamská válka (1961). „Karibská krize“ (1962). 36. prezident USA – puč v Brazílii (1964), invaze do Dominikánské republiky (1965), aktivní fáze války ve Vietnamu (od roku 1965). 37. prezident USA – kambodžský převrat… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Botičky od Diora
18. 3. 2021 19:24

Biden je celkem zvláštní figura. Prdí do kamery, do téhož zařízení kecá doložitelná dementária, a je schopen alternovat se Sleeping Khárlem. Také v přímém přenosu.
Jak dlouho může ochmatyka v tomto módu fungovat? Anebo jde o záměr co nejvíce ho veřejně ztrapnit, aby se urychlilo jeho uložení do obludária bílé chýše?
Příčetnost nikdy nebyla výrazným znakem emerických prezidentistů. S předešlým eurosojuz nenašel společnou řeč, s Bidetem těžko hledat písmena. Už se nabízejí jenom chemické vzorce.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
20. 3. 2021 10:42

Porošenko: „Jsme odhodláni vrátit Krym!!“

Vladimir Putin: „Děkuji. Krym jste již vrátili. Pojďme diskutovat o dalších regionech“ :-)))