Zpravodajské služby USA: Rusko to neudělalo

 

Po dlouhých dnech nepřátelského obviňování Ruska za sestřelení malajského letadla dovolil Bílý dům pracovníkům amerických zpravodajských služeb, aby sdělili novinářům, že neexistují důkazy o tom, že je do případu jakýmkoli způsobem zapletena ruská vláda.

Je zřejmé, že americké satelitní fotografie nepodporují lži Obamova režimu. Pokud by Bílý dům měl jakýkoli důkaz o zapojení Rusů, už by to dávno vytroubil s velkými fanfárami.

Máme štěstí, že analytická složka CIA v rozporu se složkou specializovanou na stínové operace, analyzuje věci férově i po čistkách, které v ní nařídil Dick Cheney. Tuhle čistku provedl Cheney, když ho rozlítilo, že se CIA bez zaváhání neztotožňuje se vším tím válečným lhaním Bushova režimu. Něco jiného je ovšem temná strana CIA, která se zabývá stínovými operacemi. Mnozí věří, že té část CIA, která operuje v rozporu s americkými zákony, by mělo být ukončeno financování a že by měla být rozpuštěna.

Nemusíte tajit dech, dokud Washington nezakáže stínové operace, nebo dokud se Obamův režim neomluví ruské vládě za nepodložená obviněné a stupňované urážky Bílého domu. Ministerstvo propagandy navzdory tomuto přiznání amerických zpravodajců pracuje právě na tom, aby ho znevěrohodnilo. Sami zpravodajci tvrdí, že Rusko je možná nepřímo zodpovědné, protože Rusko „vytvořilo podmínky“, které způsobily, že Kyjev zaútočil na separatisty.

Jinak řečeno, převrat původem z Washingtonu, nad nímž dohlížela představitelka amerického ministerstva zahraničí Victoria Nulandová, jenž svrhl demokraticky zvolenou ukrajinskou vládu a přivedl v Kyjevě k moci extrémní rusofoby, kteří napadli vzpouzející se bývalá ruská území, jež byla k Ukrajině připojena vůdci KSSS, když Rusko a Ukrajina byly součástí stejného státu, nemá žádnou zodpovědnost za tento výsledek.

Washington je nevinen. Může za to Rusko. Konec příběhu.

Jen den předtím se mluvčí ministerstva zahraničí Marie Harfová, jedna z těch válečnických bezmozkyň Obamova režimu, vztekle obořila na reportéry, kteří se jí ptali na oficiální odmítnutí odpovědnosti ze strany ruské vlády. Nerozumíte tomu, řekla a trvala na tom, že to, co řekne americká vláda, je důvěryhodné, a naopak to, co řekne ruská vláda, je nedůvěryhodné!

Buďte si jistí, že vlastníci médií a editoři těchto reportérů byli terčem telefonátů a hrozeb. Nebyl bych překvapen, kdyby tihle reportéři přišli o práci jenom za to, že se ji pokoušejí dělat.

Tady to máme. Svobodný americký tisk. Americký tisk je svobodný, pokud lže pro vládu, ale nesmí se ani opovážit předvádět jakoukoli jinou svobodu.

Washington nikdy nepovolí úřední zkoumání MH17. BBC hlásilo 23. července: „Britské vládní zdroje nám předaly šířící se informaci, že s důkazy o pádu MH17 bylo svévolně manipulováno, jakmile černé skříňky dorazily do Spojeného království.“

BBC poté, co vytvořilo toto tvrzení o upravených černých skříňkách, popřelo samo sebe: „Holandský bezpečnostní výbor, který vede vyšetřování, řekl, že z hlasového záznamníku (CVR) v kokpitu MH17 byly staženy „validní informace“, které budou „dále analyzovány“. Výbor řekl: „CVR byl poškozen, ale paměťový modul byl nedotčený. Dále nebyly zjištěny žádné důkazy nebo náznaky manipulace s CVR.

BBC nám neřeklo, jak mohly být černé skříňky současně v britských a holandských rukou, ani jak se do britských a holandských rukou dostaly, když je separatisté předali Malajcům pod zárukou, že tyto černé skříňky budou otevřeny Mezinárodní organizací civilní letecké dopravy (ICAO), kde měly být podrobeny expertnímu a nikoli politickému šetření.

Takže – kde jsou ty černé skříňky? Pokud je Malajci předali Britům, britské úřady nám řeknou jakoukoli lež, kterou po nich bude Washington požadovat. Pokud mají černé skříňky britské loutky Washingtonu, nikdy se nedozvíme pravdu. A soudě podle nepřátelských a neověřených obvinění proti Rusku od zkorumpovaného holandského premiéra můžeme očekávat, že Holanďané také lžou v zájmu Washingtonu. Je zřejmé, že se Washingtonu podařilo přemístit „vyšetřování“ z rukou ICAO do rukou svých loutek.

Problém s psaním úvah založených na západních novinových zprávách je, že oni vůbec nemají ponětí o tom, co je to pravdivé zpravodajství.

Podle všech indicií to vypadá, že Obamův režim má v úmyslu změnit „mezinárodní vyšetřování“ v obžalobu Ruska. Vypadá to též, že Holanďané se s tímto zmanipulovaným způsobem vyšetřování ztotožnili. Tento článek ve Washington Post ukazuje jasně, že neexistuje žádný prostor pro vyšetřování jakéhokoli podezření, že by mohl být odpovědný Kyjev a Washington.

Tím, že opět důvěřovali zkorumpovaného Západu postrádajícímu integritu a dobrou vůli vůči Rusku, vystavili se separatisté a ruská vláda opět na pranýř. Copak se nikdy nepoučí?

Už jsem psal o tom, že v tomto příběhu je stále více nejasností. Teď zrovna přišla na moji obrazovku zpráva od Reuters: „Alexandr Chodakovský, významný ukrajinský povstalecký velitel potvrdil, že proruští separatisté měli protiletadlový raketový systém toho typu, o němž Washington tvrdí, že jím byl sestřelen malajský let MH17 a že mohl pocházet z Ruska.“ Reuters říká, že tento separatistický velitel (nebo spíše bývalý separatistický velitel, Reuters Chodakovského později popsal jako „bývalého šéfa protiteroristické jednotky Alfa v Doněcku“) je ve sporech s ostatními veliteli, jež se týkají způsobu vedení války.

Chodakovský jasně řekl, že neví, která jednotka by mohla mít rakety, ani odkud byly odpáleny. Také na rovinu řekl, že nemá žádné přesné nebo skutečné informace. Jeho teorií je, že ukrajinská vláda oblafla separatisty tím, že uskutečnila nálety na oblast, v níž dopravní letadlo letělo a poslala vojenská letadla do okolí tohoto dopravního letadla, aby vytvořila zdání vojenského letadla, a ti pak vystřelili rakety do daného prostoru. Reuters cituje Chodakovského: „Pokud by tam i byl BUK a pokud by byl použit, Ukrajina udělala všechno pro to, aby zajistila, že bude sestřelen civilní letoun.“

Není známa povaha Chodakovského sporů s ostatními veliteli ani jeho motivace, a proto je těžké ověřit pravdivost toho příběhu, ale jeho povídání vysvětluje dosud nevysvětlené rozhodnutí ukrajinského řízení leteckého provozu navést malajské letadlo do válečné oblasti.

Zdá se, že po senzační části svého příběhu Reuters trochu ustupuje. Reuters cituje Chodakovského, který říká: „Separatistické hnutí má různé vůdce a naše spolupráce je poněkud podmíněná.“ Chodakovský potom kličkuje ohledně toho, zda separatisté mají či nemají provozuschopné rakety BUK. Chodakovský podle Reuters „řekl, že žádný ze systémů BUK ukořistěný od ukrajinských jednotek nebyl provozuschopný.“ Z toho by se dalo vyvodit, že Rusko poskytlo separatistům provozuschopné raketové systémy, pokud takové systémy existovaly.

Tuhle reakci separatistů považuji za přesvědčivou. Pokud bychom měli tyhle zbraně, proč by ti blázni z Kyjeva posílali letadla, aby nás bombardovali, a proč by jejich bombardování bylo tak úspěšné? Separatisté mají ručně ovládané protiletecké zbraně toho druhu, kterými Spojené státy zásobovaly Afghánistán během sovětské invaze. Tyto zbraně jsou účinné na letouny v nízké letové hladině. Nemohou zasáhnout cíl ve výši 10 km.

Podle Reuters byla zpráva od jedné osoby, poté přepsána druhou osobou a editována třetí. Mé zkušenosti se žurnalistikou mi říkají, že my nevíme, čí příběh to je, jak byl změněn a jaká je jeho hodnověrnost.

Můžeme bezpečně dojít k závěru, že mlžení teprve začíná, a stejně jako při 9/11 a zavraždění Johna F. Kennedyho, nebude žádná možnost, aby si jednotlivci mohli udělat svůj vlastní názor zkoumáním důkazů. Vláda Spojených států nikdy nekápne božskou, britská vláda a mediální presstitutky nikdy nepřestanou šířit lži v zájmu Washingtonu.

Podvody a hrozby Washingtonu vytvoří jakýkoli příběh, který si Washington přeje. Uvědomme si, že totálně prohnilý Bílý dům přes námitky svých vlastních zpravodajských služeb poslal ministra zahraničí do OSN, aby lhal světu o iráckých zbraních hromadného ničení, přestože Bílý dům věděl, že neexistují. Výsledkem byly miliony mrtvých, zmrzačených a uprchlých lidí, a to vše jen kvůli lhaní Washingtonu a rostoucí nestabilitě na Středním východě.

Obamův režim lhal na základě vymyšlených „důkazů“, že Asad použil chemické zbraně proti syrskému lidu, čímž překročil „červenou čáru“, kterou narýsoval Bílý dům a ospravedlnil tím americký vojenský útok na syrský lid. Ruská vláda odhalila tyto falešné důkazy a britský parlament zamítl jakoukoli britskou účast na útoku Obamova režimu na Sýrii. Obamův režim zůstal v izolaci, takže se neodvážil převzít svoji obvyklou roli válečného zločince.

Když se tahle cesta zablokovala, Obamův režim financoval a zásoboval zahraniční džihádistické bojovníky, aby zaútočili na Sýrii, v důsledku čehož se teď radikální hnutí ISIL s úspěchem pokouší vybojovat nový kalifát z částí Iráku a Sýrie.

Uvědomme si, že Bushův i Obamův režim lhal o „íránských jaderných zbraních“.

Jediný možný závěr je, že vláda, která soustavně lže, není důvěryhodná.

Už od zkorumpovaného Clintonova režimu jsou američtí novináři nuceni svými šéfy lhát v zájmu Washingtonu. Je nadějným znamení, že někteří z nich při své konfrontaci s Marií Harfovou našli trochu odvahy. Doufejme, že tato odvaha zapustí kořeny a poroste.

Nemyslím si, že se Spojené státy mohou zotavit ze škod způsobených neokonzervativci, kteří určovali politiku vlád Billa Clintona, G. W. Bushe a Baracka Obamy, ale kdekoli vidíme známky odporu proti masivním lžím a podvodům, které jsou příznačné pro vládu USA v 21. století, měli bychom podporovat ty, kteří se postaví těmto lžím.

Záleží na tom budoucnost naše i celého světa.

Námět: Lubomír Man

Překlad: Stan

Převzato z webu autora

Foto: Banksy

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
38 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
25. 7. 2014 8:44

Souhlasím s myšlenkami PCR v tomto článku. Taky mě napadlo to samé, poté co jsem shlédl výstupy holandského premiéra. Černé skříňky zcela jistě nebudou podrobeny nezávislému expertnímu šetření – mezinárodní expertíze odborníků z ICAO. Podle mého mínění je to dáno již tím, že Malajsie je poslušným vazalem USA. Všemocný podvodník a konspirátor, který již tolikrát „důvěryhodně“ lhal světové veřejnosti nepustí svou příležitost z ruky poté co důkazní materiál opustil jihovýchod Ukrajiny. Tak jako nepustil satelitní snímky,radarový záznam a záznam komunikace letového dispečinku, neumožnil nezávislé šetření konspirace 11/9/2001, neumožní ani nezávislé mezinárodní šetření střelby na dvě strany na majdanu, kterým odstartoval… Číst vice »

mirror
mirror
25. 7. 2014 8:59

O útoku na civilní dopravní letadlo nevíme technicky skoro nic. Na internetu se objevily dvě fotografie nosných ploch nebo směrovky s rýhami, které naznačují směr útoku. Dále je k dispozici část boku kabiny prostřílená jako řešeto. Asi to nebyla dávka z kulometu. Je vidět také část boku s únikovými dveřmi, na které není vidět žádný zásah. Rusové uveřejnily dráhy letu několika letadel ve stejnou dobu, kdy ke „sbití“ došlo. Tyto trajektorie ze satelitní navigace budou i v datech černých skříněk. Svoje budou vědět piloti v ostatních dopravních letadlech. Asi se na obrazovky palubních radarů za letu podívali, protože jistota je… Číst vice »

petr
petr
25. 7. 2014 9:01

Jak to vidí Benjamin Fulford http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/

mirror
mirror
25. 7. 2014 9:14

Ještě je tady možnost, že se jeden proudový motor letadla rozpadl uvolněním lopatky. Třeba únavou materiálu. Je tady zkušenost, že se něco stane vždy, když se to nejméně očekává.

nikdo
nikdo
25. 7. 2014 9:35

Objevila se zcela nová a velmi zajímavá zpráva, http://vz.ru/news/2014/7/25/697195.html, s odkazem na RIA Novosti. Podle anonymního zdroje z „jedné ze silových složek“ Ukrajiny prováděla ukrajinská armáda cvičení protivzdušné obrany v okolí Doněcka, pro případ napadení z Ruska. 156 pluk PVO (зенитный ракетовый) měl rozestavit techniku do bojových pozic a nacvičit dopravázení cílů a algoritmy fingovaného sestřeku. Raketa vypuštěna být neměla. Velitelé baterií ale prý dostali klíče pro vypuštění raket. Dále prý byly do oblasti vyslány 2 Su-25 ze základny Kubalkino. Měly provést vzdušný průzkum a označit kontrolní cíle západně od Doněcka. „Po vstupu jednoho ze strojů do zóny kontroly BUKu… Číst vice »

Béda
25. 7. 2014 9:41

Jednoduché zjištění. Stačí zjistit počet raket BUKu u jednotky vyslýchaného velitele.

mechakapradí
mechakapradí
25. 7. 2014 9:47

Netvařme se poříd jako nevědomé ovce. Vždyť všíchni dobře víme, že USA si vždy důvod najde k čemokoli. Třeba i k rozpoutání světové nukleární války. Před I.Světovou válkou hrozil lid velkou generální stávkou proti válce. Nepovedlo se. Myslím, že jediné východisko proti zlovůli USA, potažmo globálnímu kapitalismu, je masové a celosvětové vystoupení lidí, kteří svými mozky a těly zajištují chod lidské společnosti. Jsou to „pracující“. Jistě ne oligarchové, miliardáři, burzovní maléři a podobní paraziti.

nikdo
nikdo
25. 7. 2014 10:01

Béda napsal Jednoduché zjištění. Stačí zjistit počet raket BUKu u jednotky vyslýchaného velitele. Ale jistě. Nedá se ovšem čekat, že by se Ukrajina přiznala a zveřejnila jak to bylo. USA ji podporují a takový hezký protiruský klacek si nenechají vzít. Prostě někdo, kdo má svědomí se ozval a řekl co ví, předpokládá, že k sestřelu došlo tímto způsobem. Resp.: „Zdroj nebyl schopen objasnit příčinu neschváleného vypuštění rakety. >>Touto otázkou se zabývají pracovníci SBU, kteří kolem půl desáté večer zatkli velitele baterie s posádkou<<, objasnil a dodal, že nemá zprávy o vyšetřování. Ono se v tom článku přímo neříká, že raketa… Číst vice »

Béda
25. 7. 2014 10:28

nikdo napsal Ale jistě. Nedá se ovšem čekat, že by se Ukrajina přiznala a zveřejnila jak to bylo. USA ji podporují a takový hezký protiruský klacek si nenechají vzít. Prostě někdo, kdo má svědomí se ozval a řekl co ví, předpokládá, že k sestřelu došlo tímto způsobem. Resp.: „Zdroj nebyl schopen objasnit příčinu neschváleného vypuštění rakety. >>Touto otázkou se zabývají pracovníci SBU, kteří kolem půl desáté večer zatkli velitele baterie s posádkou<<, objasnil a dodal, že nemá zprávy o vyšetřování. Ono se v tom článku přímo neříká, že raketa byla vypuštěna. Říká se, že bylo cvičení, že BUKem doprovázeli vojenské… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
25. 7. 2014 10:37

Takže nejen že poslali civilní let do bojové zóny kterou NEKOKTROLUJÍ, oni si ještě prováděli cvičení. Když jsem v komentáři uvedl, že jednou z možností jak zdůvodnit přítomnost BUKů -opolčenci nemají letectvo- a již vůbec NE takové pro lety ve výškách cca 10 km (jde o systém PVO středního dosahu)by byla možnost „být připraven na úder RF“ (který mohli chtít vyprovokovat) aby se nám situace NEZVRATNĚ ESKALOVALA, tak mne nenapadlo, že si tam navíc uspořádají „cvičení“… Nevím, stále si myslím že to spíš byla jiná raketa, ale mohli „skoro minout“ – a tím by se vysvětloval pád letounu víceméně v… Číst vice »

Béda
25. 7. 2014 10:39

Ono těch „náhod“ již začíná být již docela dost. – někdo pozměnil trasu letu – junta nesplnila mezinárodní závazek a neuzavřela pro civilní dopravu vzdušný prostor nad válečnou zónou – slova „Carlose“ ať to byl kdokoliv se naplnila = SBU zabavila veškeré záznamy letového provozu – radarové i zápisy komunikace věže s letadlem, Rusové doložili satelitními záběry letecký „doprovod“ dopravního Boeingu bitevníkem junty – Rusko doložilo satelitními záběry rozmístění BUKů junty – „věcné důkazy“ junty a USA se ukázaly jako podvrh (záznam komunikace byl předpřipravený kompilát, podivná postava zpravodajce – velitele Chodakovského popírá autentičnost citací Reuters, internetová fotodokumentace BUKu vzbouřenců… Číst vice »

Gatta
Gatta
25. 7. 2014 10:54

Re Béda:
Obecně – Každá „náhoda“ je potenciálně podezřelá.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
25. 7. 2014 10:55

POKUD TOTIŽ DE FACTO DOCHÁZÍ K ÚPLNÉMU HROUCENÍ STÁTU, CO BUDE NÁSLEDOVAT? Nehoda v JE, chemičce, vyhození přehrady do povětří? Naše současní přetechnizovaná civilizace závislá na neustálém příjmu kvant energií je nesmírně zranitelná – a to se týká i zemí jako je Ukrajina. To co se tam děje je obrovská humanitární katastrofa, v letadle to přineslo smrt již i zahraničním občanům. Takže pokud Duma RF o něčem jedná, či jednat bude – měla by zohlednit, že obyvatelstvo RF je „první na ráně“. Bude mi mnohem milejší, pokud znepřátelené strany pro začátek oddělí „euroasijské sbory“ třeba šikmookých (bez urážky), než kdyby… Číst vice »

nikdo
nikdo
25. 7. 2014 12:41

Pro úplnost – Ukrajina už popřela, že by se nějaké cvičení PVO konalo. Zdroj má nepřesné informace, používejte pouze oficiální informace. http://vz.ru/news/2014/7/25/697271.html

leho
leho
25. 7. 2014 15:46

Co vím já: Rusko to udělalo, resp. ruské „proxies“ z území obsazené ruskými separatisty. Připomínám, že mé zdroje nejsou Fox či CNN…

Béda
25. 7. 2014 15:54

leho napsal

Co vím já: Rusko to udělalo, resp. ruské „proxies“ z území obsazené ruskými separatisty. Připomínám, že mé zdroje nejsou Fox či CNN…

Tak to víš víc než američtí zpravodajci. Předpokládám, že ti to o těch Rusech povídala bába Smithová u vás na pavlači.

nikdo
nikdo
25. 7. 2014 17:22

nikdo napsal Pro úplnost – Ukrajina už popřela, že by se nějaké cvičení PVO konalo. Zdroj má nepřesné informace, používejte pouze oficiální informace. http://vz.ru/news/2014/7/25/697271.html Tak ještě jedno upřesnění (?), z diskuze na topwar http://topwar.ru/55004-padenie-boinga-ukrainskie-siloviki-rassmatrivayut-versiyu-nesankcionirovannogo-puska-rakety-vo-vremya-ucheniy.html , diskutujíci antiaircrafter, 12:57. 1) Při cvičení se používají cvičné rakety, bez motorů a hlavic 2) Klíče mají u zbraní pořád, nedostávají je zvlášť 3) Radiolokační stanice měří vzdálennost k cíli a nepřestaví se automaticky. K chybě sledování ovšem dojít může, tu má pak napravit obsluha. A týž, 18:34 Teoreticky je možné přenastavení na větší cíl u samonaváděcí hlavice rakety, ale u radarové stanice ne. Mohlo… Číst vice »

Béda
25. 7. 2014 17:40

nikdo,

já bych nepředbíhal. Kdoví co z toho nakonec vyleze?
Řekl bych, že UKr.Us fašisté jsou v důkazní nouzi. Prozatím všechno ve věcné rovině počínaje přesměrování trasy, neuzavření prostoru, nejrůznějších důkazních podvrhů, ruské důkazy, zabavování a zadržování komunikace, záznamů… i jejich argumentační nemohoucnost svědčí ve prospěch ruské argumentace, že to udělala (ať již z jakéhokoliv důvodu) junta.

bbb
bbb
25. 7. 2014 18:05

„Ukrajinský velitel rebelů přiznal, že bojovníci měli raketový systém BUK? Opravdu? Alexander Chodakovsky. Ukrajinský James Bond.“ http://neviditelnypes.lidovky.cz/ukrajina-neuveritelna-shoda-okolnosti-d9c-/p_zahranici.aspx?c=A140724_222828_p_zahranici_wag

Ibrahim Ag Alhabib
Ibrahim Ag Alhabib
25. 7. 2014 18:23
Béda
25. 7. 2014 18:39

http://www.youtube.com/watch?v=-8C2OKib7HQ
Masové protesty pořádané rodinami mužů odvedených do Ukrajinské armády

leho
leho
25. 7. 2014 18:51

Béda napsal
Tak to víš víc než američtí zpravodajci. Předpokládám, že ti to o těch Rusech povídala bába Smithová u vás na pavlači.

Nikoliv, to co si myslíš ty že američtí zpravodajci vědí je tak pravdivé asi jako to o té Červené Karkulce…

Béda
25. 7. 2014 18:54

leho,

kdyby něco na Rusy měli, okamžitě by s tím vyrukovali a drželi jak krokodýl. Mají velké h.. A MUSELI to přiznat.

orinoko
orinoko
25. 7. 2014 19:24

…“ 25.7.2014 14:10 Už se začíná vyjasňovat, jak to bylo doopravdy s letem MH17! – …Dnes přišla další pikantní a do značně míry už ani ne překvapující zpráva. Indické noviny Times of India totiž přinesly svědectví indického pilota Boeingu 787 Dreamliner, který se svým strojem letěl ve vzdálenosti jen 90 sekund od letu MH17 a slyšel na společně frekvenci v rádiové komunikaci Kyjeva s letem MH17 zajímavou věc. Kyjev totiž namísto klasické koridorové navigace pomocí „waypoints“, tedy pozemních stanic, kterou řízení letového provozu v Kyjevě používá pro naprosto všechna letadla, použil přímé směrování a poslal let MH17 přímo nad povstalecké… Číst vice »

Sugar Ray
Sugar Ray
25. 7. 2014 19:51

Tak kde ten leho bere informace je napíchlej na CIA , NSA nebo na koho ? Nebo NSA maj napíchnutýho leha ?
Jeho zdroje jsou tak tajný že odkazy sem dávat nemůže . Jistý je jenom to že všechno ví a za všim jsou Rusáci a separatisti .
Vidim to jak Béda kdyby měly cokoliv tak už to dávno vytáhly , dávno , jenže oni jenom vyrábí „důkazy“ a to je kurva rozdíl .

aram
aram
25. 7. 2014 20:09

http://novorus.info/news/interesno/25667-mechta-ukrofashistov-batalon-mazhor-iz-detey-glavarey-hunty.html
Sen ukrofašistů. Batalion „Мажор“ (něco jako vyšší nebo větší z angl. major) z dětí pohlavárů chunty.
Ukrajinští nacionalisté jsou rozlobeni, že synové Turčinova, Avakova, Porošenka a juščenka nejsou dosud na frontě. Synové ukrajinských politiků nejdou zachránit Ukrajinu píše Taras Čornoivan hlavní redaktor stránek „Tarasova pravda“ a „Kompromat(kompromitující materiály) Ukrajiny a Ruska“. „proč umírají pouze naše děti, proč v době války vaši synové hodují“ píše.

koloděj
koloděj
25. 7. 2014 20:37

Sugar Ray • 25. Červenec 2014

Tak kde ten leho bere informace je napíchlej na CIA , NSA nebo na koho ? Nebo NSA maj napíchnutýho leha ?

To jste ještě neslyšel o „záznamech Akaši“ ? .. píše se to různě podobně
Leho = pravda (+láska) ! Kam se hrabe Dolejší

koloděj
koloděj
25. 7. 2014 20:41

aram • 25. Červenec 2014
Sen ukrofašistů. Batalion „Мажор“ (něco jako vyšší nebo větší z angl. major) z dětí pohlavárů chunty.

Hm, tento „batalion“- pokud to není úplně fake – bude tak max vytrhavat zlaté zuby mrtvým a bezbranným, a případně „sbírat suroviny“ na výrobu luxusních rukavic a implantátů.

leho
leho
25. 7. 2014 23:32

Sugar Ray: „Tak kde ten leho bere informace je napíchlej na…“

Nejsem napíchlej nikde. Napovím: 25 let v US Army, několikrát na Středním východě, Iráku, Kuvajtu, Německu, v tichomoří, snad ve všech státech Unie, atd…

Vaska
Vaska
26. 7. 2014 4:23

vřele doporučuju k přečtení tento odkaz – hlavně pasáž co dělaj amíci s užitečnejma idiotama které už nepotřebujou (snad se místní trolíci poučí) http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Ohromujici-zjisteni-filozofa-Baudyse-o-sestrelenem-letadle-Patral-a-toto-pak-napsal-328300

merlin
merlin
26. 7. 2014 21:12

leho napsal

Sugar Ray: „Tak kde ten leho bere informace je napíchlej na…“

Nejsem napíchlej nikde. Napovím: 25 let v US Army, několikrát na Středním východě, Iráku, Kuvajtu, Německu, v tichomoří, snad ve všech státech Unie, atd…

Vám nechci nějak radit, ale tady s tím působíte trošičku tak nějak neśtrojně. Obávám se, že to asi nikdo neocení. Kam noha amerického vojáka šlápne, tam sto let tráva neroste, a když roste, tak pokud není přímo radioaktivní, tak je aspoň obohacená o ochuzený uran. Neměl byste si najít nějaké přátelštější prostředí? Jinak to totiž vyhlíží, že si přivyděláváte k důchodku :-)

leho
leho
26. 7. 2014 23:24

merlin: „…Vám nechci nějak radit, ale tady s tím působíte trošičku tak nějak neśtrojně. Obávám se, že to asi nikdo neocení. “ Ocenění ve zdejší diskuzi rozhodně neočekávám. Spíše mne překvapuje, že sem vůbec mohu psát. Svým způsobem to oceňuji… merlin: „Kam noha amerického vojáka šlápne, tam sto let tráva neroste…“ V celé západní Evropě, Německu a ani v Japonsku ještě nevyrostla žádná tráva? Do Německa jezdím každý rok a travička tam je vždy jak báseň. Furt ale je to rozdíl, když se přejede hranice směrem na východ, tam travička tak zelená není. Ještě je to občas i cítit, hlavně… Číst vice »