Zpravodajství ČT pod palbou

 

Mapa

Rozpravy pořádá Institut komunikačních studií a žurnalistiky FSV UK, mediálními partnery akce jsou Médiář a PRESSpektivy – Budoucnost žurnalistiky.

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/427121724079835/

Pořadatel: http://iksz.fsv.cuni.cz/

Abyste věděli lépe, jaká je situce v mediální oblasti, doporučuji přečíst toto:

http://hlidacipes.org/michal-kubal-ceska-televize-je-pod-brutalnim-tlakem-kvuli-rusku/

http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Nemcova-ODS-Vyvesite-seznam-propagandistickych-serveru-ktere-podporuje-Rusko-369083

Na této akci bude možná prostor položit přítomným redaktorům nějaké vhodné otázky a případně jim něco od srdce sdělit. Doporučuji přijít na akci s časovou rezervou, protože lze očekávat velký zájem.

Těším se na případnou shledanou

Jan Korál

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
kedu
kedu
6. 4. 2015 19:48

S některými lidmi nemá naprosto žádný smysl ztrácet čas a energii. Mezi ně patří rozhodně celé vedení ČT, zpravodajství nevyjímaje. Každý, kdo se o problematiku hlouběji zajímá ví, že taková akce poslouží výhradně pouze ČT, která tím bude legitimizovat svou existenci na úrovni komunikace s veřejností v rovině formální plurality názorů. Půjde jen o mediální výstup, který bude naprosto kontrolovaný a absolutně nic se nezmění a ani nevyřeší. Zároveň mi přijde neskutečně vtipné, že Jan Korál čte „Hlídacího psa“, což je nastrčený web na špinavou práci. Jan Korál tím jen dokazuje, že se ve světě médií neorientuje a hraje vědomou… Číst vice »

Palo58
Palo58
8. 4. 2015 5:49

V čera na mě v nějaké upoutávce ČT „vykoukl“americký yenki a že jestli víme,že Aš bylo první město osvobozené americkou armádou? No,nic proti tomu a čest všem hrdinům,ale nějak mě chybělo to vyvážení zpravodajství a kde byla v té době Rudá armáda? Že by tady v té době vůbec nabyla? Nějak mě ta historie asi uniká.