Zprávy od čučkařů

Večer po slovní kulometné palbě, kterou jsem nic netušíc schytal od zfanatizovaných diváků České televize, v níž za pomoci insiderů u Koudelky a jeho kolegů vycucali z prstu fantasmagorický příběh, podle nějž údajní traviči Skripala vyhodili dvakrát do vzduchu muniční sklad ve Vrběticích a vyšetřování skoro po sedmi letech prý vrcholí ke konci čirou náhodou ve stejný okamžik, kdy máme jako lumíci naklusat na Moskvu, přečetl tento článek od Jana Schneidera.

Je napsán v obecné rovině, ale z jeho postřehů lze postupovat i v dnešní situaci.

Je vidět, že vládní činitelé jsou přepracovaní, když už se rozhodují podle takových absurdit. Holt přidušeni pod rouškami už i stát řídí jako firmu před bankrotem…

Článek pana Schneidera končí důležitým postřehem: „S publikováním zpravodajských informací pro veřejnost zákon opravdu nepočítá, a chtějí-li se zpravodajské služby stát tajnými a odstřihnout se od veřejnosti, mělo by to být učiněno důsledně. Potom však by měla být každá mediální odvolávka na „informace, stanoviska, analýzy zpravodajských služeb“ okamžitě a důsledně šetřena Národním bezpečnostním úřadem a trestněprávními orgány, protože buď by šlo o porušení ochrany utajovaných informací, anebo o nehoráznou lež.“

Když si člověk uvědomí, jaké funkce zastává takový pan Bartošek a jemu podobní, ani není divu, že žádná z dotčených institucí se nechová v národním zájmu, nýbrž v zájmu Nadnárodní Americké Teroristické Organizace, pro niž si z prstu vycucají jakékoliv informace, které mají sloužit k útoku na Rusko. Takové bezpečnostní či zpravodajské služby by v zájmu bezpečnosti republiky měla vláda okamžitě rozpustit, a ne se jejími nezákonnými výstupy ovlivňující veřejnost a politiku ještě řídit. Pokud situace bude pokračovat dál, nálady ve společnosti mohou brzo končit podobnými tragédiemi, jako se stala v roce 2014.

Otázkou je, zda bezpečí mnohým v takovém případě nezajistí jen politický azyl v Ruské federaci?

4.9 24 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Aleš
Aleš
18. 4. 2021 16:40

https://cz.sputniknews.com/nazory/2021041813495255-analytik-o-vyhosteni-ruskych-diplomatu-nevylucuji-mocensky-proud-ktery-shledal-hamackovu-cestu-do/ Doporučuji přečíst tuhle analýzu od Schneidera. A jen tak pro připomenutí: Neoliberální sametový bordelistán a roky rozpočtové zodpovědnosti liberálních demokratů, které v roce 2014 stály za těmi výbuchy, mě tenkrát přiměli k článku: https://outsidermedia.cz/ceska-rozpoctova-odpovednost-v-praxi/ což, byl „jen“ kompilát z tehdejších otevřených zdrojů. Ani náznak toho, že v tom má prsty někdo z východu. Proč? A proč ano? Když něco vypadá jako kachna, plave to jako kachna, vyluzuje zvuky jako kachna a vynoří se to zcela náhle na hladinu jako kachna. Co to je? No přeci kachna. A naše BIS je strůjce kachen v deníku N, ČT, Respektu, Fóru 24… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Aleš
18. 4. 2021 19:02

Roli užitečných idiotů sehrálo opět Česko.

Aleš
Aleš
18. 4. 2021 18:36

http://www.novarepublika.cz/2021/04/smiracka-fraska-pokus-o-ceske-11-zari-o.html
Koudelku by měli okamžitě degradovat a žalovat za vlastizradu!

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Aleš
18. 4. 2021 19:38

Velmi zajímavý a kvalitní článek – dlouhý, ale fakt kvalitní – DÍKY.

orinoko
orinoko
Reply to  Botičky od Diora
18. 4. 2021 20:30

Praská to různě. Nějak se nám rozvášnil Mick Jagger z Rolling Stones spolu s Davidem Grohlem, původně bubeníkem Nirvány.
Jagger má na mušce deepstatu, vakcinaci i mengeleho Gatese.

https://www.youtube.com/watch?v=MN9YLLQl7gE

Botičky od Diora
Botičky od Diora
18. 4. 2021 18:48

Hoplááá, české velvyslanectví v Moskvě je o rovnejch 20 krků lehčí.
Jak se do lesa volá :-)

zajoch
18. 4. 2021 19:11

Už to víme. Zpráva stará necelých 30 minut. Rusko vyhostilo našich 20 diplomatů. Podle Zacharové museli na Západě překrýt informace Ruska i Běloruska o přípravě ústavního převratu v Bělorusku. Proto přišly obě zprávy, tedy o účasti Rusů na výbuchu ve Vrběticích a přípravě převratu v Bělorusku ve stejnou dobu. Zacharová poukázala na satiričnost situace, kdy Západ musel za každou cenu nějak přebít závažnou informaci o převratu v Bělorusku. Poznmenala, že české orgány předvedly svoji závislost co se týká mezinárodních událostí a ve vztahů s Ruskem.
Zdroj: https://tass.ru/politika/11182355

g.hrosik
g.hrosik
19. 4. 2021 0:39

Inu, Bartošek je malý Bartoš – jen na něj intelektuáílně nemá.

Dolmen
Dolmen
19. 4. 2021 6:44

Zajímalo by mě, proč amíci právě českému hovnostánu určili roli vzteklého ratlíka kousajícího Rusko do kotníků. Nabízí se několik odpovědí: Málokterý z jiných amerických poskoků by byl ochoten se s snížit k takové směšně trapné exhibici, zato v Česku je u moci dost ochotných vohnoutů, kterým žádná špinavost není cizí, bylo třeba Česku překazit některé aktivity – dostavba Dukovan, vakcina Sputnik V – a zároveň mu připomenout, kde je jeho místo, v Česku má stále velká část obyvatelstva kladný vztah k Rusku a s tím je potřeba něco udělat, předvést, jak je to Rusko zákeřné – troufne si jen na… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Dolmen
19. 4. 2021 8:07

Zajímavé, napsali jsme obsahově prakticky totéž ve stejnou chvíli.

Aleš
Aleš
19. 4. 2021 19:18

Vzpomínka na J. Kadubce: Vyzobáno z webů – Nová republika
Kostěj Nesmrtelný19. dubna 2021 7:06
Nejhezčí je, jak vrchní čučkař zhodnotil konání vlády ČR „Takto se chová vláda suverénního a nezávislého státu…“ Hnedle mi to připadá, že ho někdo pověřil, aby tu pochvalu předal, protože zadavatel tak otevřeně jednat nemůže. A aby zaměstnanec hodnotil činnost zaměstnavatele v médiích, ať už vypadá z jeho pohledu jakkoliv, to jako vážně? On to tu řídí Koudelka? Zřejmě lepší oddíl, který se pustil do větších akcí.

Aleš
Aleš
19. 4. 2021 20:12

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021041913501489-co-si-to-ten-smejd-dovoluje-poslanec-ondracek-zautocil-na-ministra-vnitra-kvuli-sputniku-v/
Po té, co jsem otevřel tuhle stránku mne na několik desítek minut přerušili připojení k internetu. Sebevědomá a suverénní… Kolonie Fashingtonu.