Diskuze k článku


 • senil • 16. listopadu 2017

  Saudům nevěřím ano slovo. Budou dál škodit podporovat teror. Saúdové jsou zlo. Jsou největším podporovatelem terorismu. Proti ní be se mělo zasáhnout. Saúdové jsou centrem zla a teroru. Ale mají hodně peněz, tak se s ní naše elity přátelí.

  http://www.epshark.cz/clanek/103/saudska-arabie-vazeny-spojenec-nebo-nepritel

 • fajt • 16. listopadu 2017

  zítra tady v kolonii máme další výročí korporátního převratu, doufám, že se pražská kavárna opětovně sežere pod havlův obraz a svoje holé pracky na chvíli vytáhne z lichvy, aby světu ukázala zač je toho sametově fašistický loket – už teď se děsím dalšího přívalu fekálií z mluvicích hlav medií, které jedovatě kurwí svět a z oveček dělají ještě větší sračky než bylo jejich alfa pedálovi potřeba. ..)

 • fajt • 16. listopadu 2017

  jediný reálný poselství zítřejšího okultního svátku prostě je = Lidé jsou svině, kdo očekávává něco jiného si za všechno špatné může sám. ..)

 • Martin (už bez taky m) • 16. listopadu 2017

  fajte i když je hodně takových jak píšete, zdaleka ne všichni. Když to ještě nebyl žádný „svátek“, zaregistrovalo nám 17. 11. r. 1994 tehdejší MV naše občanské sdružení. S ním jsme poté -po víc jak 12 let – v nejednom případě dokázali přírodě pomoci – proti bezohlednosti, fanatické „víře v ruku trhu“ i s/prosté chamtivosti řady lidí…
  A víte proč fajte??
  Nemodlili jsme se k nějaké demokracii, ale tvrdě pracovali, a pro podporu argumentů hledali podporu u jiných lidí, hledali a nacházeli jsme i ty, kteří žádné svině -alespoň tehdy nebyli.
  A mnozí se jimi nepochybně nestali dosud.
  A věřím, že nám to vydrží- byť sdružení samo už tu řadu let není…
  Zrada a nedodržení slibu ale byly, jsou a vždy zůstanou:
  zradou, a nedodržením – či přímo porušením slibu.
  Osobně nikdy nepřistoupím na nějaké sebeobviňování.
  Byť tato taktika k lidským bestiím mezi námi patří- a s oblibou ji používají.
  Tak jim fajte nenahrávejte když takový Vy sám nepochybně nejste.
  Na charakter či jeho absenci jako jednotící vazbu -každé skutečné osobnosti- nemá žádné datum samo o sobě vliv.
  Může jej ozřejmit, „vyjevit“ – více či méně.
  Ale záleželo, záleží a dokud budou bude záležet na lidech samotných.
  Včetně toho, jak dokáží „spolupracovat při rušení vlivu“ těch, kteří v hamižném sobectví či posedlosti mocí jakékoliv znaky lidství již odhodili, či je jen licoměrně předstírají…

 • fajt • 17. listopadu 2017

  Martin (už bez taky m) napsal
  Martin

  ano, Martine, i takoví lidé jsou, ale je jich strašně málo ( a nikomu nenahrávám, nebojte ). ..)

 • Martin (už bez taky m) • 17. listopadu 2017

  fajt napsal

  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/23032514_10203868774795581_4642739538723239706_n.jpg?oh=4eaaeac7987547c3c34362916d714b3d&oe=5AA6904A – boka nemusím, ale tohle má sakra ze života. ..)

  Fajte to je pravdivé, a kdo z nás se už takto nespálil, že…
  Někteří jsme na podobné i doplatili víc než jen „spálením se“…
  Ale přesto to člověk nemá vzdávat.
  Chce li- být člověkem.
  Souhlasím, že nesmí jít o naivní, slepou důvěru, a rozhodně už ne JEN o nepodloženou naivní a slepou „důvěru“. To ale není ani skutečná „důvěra“ (tak jako „slepá víra“ není v podstatě ani víra- v cokoliv, pozn.). Opakuji měli bychom věci nazývat pravými jmény a tedy ZRADU zradou (ne jen „vyprcháním ideálů“), porušení či nesplnění slibu nesplněním či porušením slibu – a tedy PODVODEM. Nevztahujte o prosím k nějakým „ideálům 17 listopadu“ – to je samo naprostý nesmysl. Jde o obecná pravidla ve vztazích mezi lidmi, DANÉ SLOVO, atp.
  Pokud se člověk dostane „až dolů“ je dobré pokud najde „stéblo“ po němž může zase zkusit „vylézt výš“, nezřídka se pak bez pomoci jiných neobejde. Ale to neznamená že je již zcela „hotov“ a nemůže jim či „světu“. zemi dále být platným a užitečným, neznamená to, že už vždy „musí“ živořit „tam dole“… Naopak jistě nejen Vy víte, že je to o tom poučit se a že platí i ono nejen Dostojevskému připisované „Hlupák který poznal že byl hlupák už není hlupák“ – jakkoliv to nemusí znamenat, že si takový „pomůže“. Ano – MŮŽE- ale nemusí. Nezáleží na tom, kolikrát nás život či lidé, zrady i zklamání či i naše vlastní chyby a omyly
  „skopnou“ „dolů“. Život je v mnohém „nahoru a dolů, nahoru a…“. Jistě nejen Vy fajte víte, že“poučení ze života“ má mnohé podoby, výsledky a že NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE VŽDY ZNOVU VSTÁT A JÍT DÁLE.
  https://www.youtube.com/watch?v=_93K7_fFnYw

 • fajt • 17. listopadu 2017

  Martin (už bez taky m) napsal
  Martin

  https://www.lidovky.cz/lobbista-janousek-hraje-o-svobodu-duvodem-maji-byt-zdravotni-komplikace-1ow-/noviny.aspx?c=A171108_221417_ln_noviny_ele – tyhle jelita jsou na vrcholu zdejší kolonie, a to podotýkám, že jde z pohledu světové lichvy o nicotné čudly – Martine, je hezké, že kolem sebe máte přátelskou smečku, o kterou se můžete opřít i v časech zlých a nepřátelských, obecně ale stále zůstává platit pravidlo, že důvěra v člověka je velmi osobní a individuální záležitost, nelze ji aplikovat plošně, to bychom jenom neustále opakovali ty samé chyby, které by nás aspirovaly na nechutné pitomce. ..)