Diskuze k článku


 • Alena • 10. prosince 2014

  ve sněmovně není nikdo, kdo by tam nebyl od počátku. Ať už jako lobbista ( Babiš) nebo jako politik v jakékoliv funkci . ( o Okamurovi nevím nic, abych byla objektivní). Co tedy po nich chcete? Myslím, že postupně budou uzákoněny takové postupy, které neumožní jakýkoliv postih.

 • idiotronic • 10. prosince 2014

  Všimněte si, jaké tresty jsou za vstup na cizí pozemek nebo černou jízdu tramvají
  před pěti lety. Tam vidí poslanci skutečné nebezpečí. A pak ještě byl zvolen
  nesprávný president. Toje také hrozné. Ten správný by totiž celou událost dávno amnestoval.

 • Sio • 10. prosince 2014

  K tomu padání hlav … je otázka, čí to budou.
  http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1383-utajena-brnenska-schuzka-a-jeji-dusledky-american-schapiro-uz-nehrozi-jen-prezidentu-zemanovi-bude-take-u-nas-guantanamo-na-rade-je-ceska-vlada.htm
  vměšování Schapira do záležitostí Česka jsou bezprecedentní. Co se má co scházet s lidma naši justiční a policejní exekutivy?

 • r.m. • 10. prosince 2014

  NOVINKA – objevil jsem zatím neznámý sklad zbraní a munice Bernatíků. Je ve firmě Areál PF Plasty CZ s.r.o. na adrese Masarykova 144, 747 24, Chuchelná.
  Majitelé Imexu totiž už před rokem, založili další firmu – Kedros s.r.o. se stejným předmětem podnikání )))
  Kedros. s.r.o. založená 15. února 2013. Sídlem zajímavá asi není, ale provozovnou zcela určitě.
  Už 18. února 2013 si pronajali část prostor ve firmě Areál PF Plasty CZ s.r.o. na adrese Masarykova 144, 747 24, Chuchelná.
  Obec leží severovýchodně od Opavy asi 500 m od státní hranice s Polskem a hraničního přechodu Chuchelná/Krzanowice. Sklady zbraní a výbušnin se nachází pár desítek metrů od civilní zástavby. Radnice Chuchelné leží cca 400 m jihovýchodně od areálu.
  Co se spojit s tamější radnicí a vyměnit si s ní informace? Starosta tel: 553 034 807
  Ing. Rudolf Sněhota email: starosta@chuchelna.com.
  http://www.chuchelna.com/obecni-urad/kontakty-a-uredni-hodiny/
  Vsadím se, že o tom ani nevědí. Firmou PF plasty se Chuchelná chlubí už v úvodním webu – „v prostorách bývalé továrny na len prosperuje firma PF.PLASTY.CZ. Tyto zdroje obživy využívají kromě místních i obyvatelé širokého okolí.“
  Asi se budou časem v Chuchelné divit. Asi jako vy.)))
  Mají oprávnění tam dělat toto:
  1/ Nákup a prodej výbušnin

  2/ Nákup a prodej, půjčování, vývoj, výroba, opravy, úpravy, uschovávání, skladování, přeprava, znehodnocování a ničení bezpečnostního materiálu

  3/ Vývoj, výroba, opravy, úpravy, přeprava, nákup, prodej, půjčování, uschovávání, znehodnocování a ničení zbraní, výroba, opravy, úpravy, nákup, prodej, přeprava, půjčování a uschovávání střeliva.

  Je zajímavé, že do 3. listopadu 2014 byl jednatelem Kedrosu mladý Bernatík. Funkce se zbavil a předal ji jednateli Bc. Liboru Mrozovskému.

 • r.m. • 10. prosince 2014

  POKRAČOVÁNÍ
  … Funkce se zbavil a předal ji jednateli Bc. Liboru Mrozovskému. (první výbuch ve Vrběticích přišel 16. 10. dopoledne!!!)
  Mrozovský není z oboru jak mají Bernatíkové ve zvyku u nájemních obětních beránků. Podnikal v realitách a měl/má velkoobchod s papírem a kancelářskými potřebami. (vzpomeňte si – jednatel Imexu je pro změnu poradce pro zdravou výživu).
  Jedou, zdá se, stále stejné schéma, které užívá třebaorganizovaný zločin. Zločinec profesionál má spočítané reakční doby policejních a zpravodajských služeb. Půl roku se neděje nic, trvá to než někoho oškubou tak, že na ně podá trestní oznámení nebo něco vyletí do vzduchu. Další minimálně 3 měsíce trvá sledování a shromažďování informací. Ale spíš déle. S jistotou vědí, že mají k dispozici rok času, v našem Bananastánu určitě.
  Proto se v předstihu zakládají další „čisté“ firmy k pozdějšímu umazání :-))) Zprofanovaná končí prázdná v likvidaci. Tady je vysledovatelá řada Arms Moravia (po likvidaci), Imex Group (právě začíná likvidace), Kedros ( zatím čistá)

  Zdroje:
  http://www.mapy.cz/zakladni?x=18.1190836&y=49.9867450&z=14&l=0&base=ophoto&source=addr&id=9547761&q=Masarykova%20144%2C%20747%2024%2C%20Chucheln%C3%A1

  http://zivnostensky-rejstrik.cz/kedros-s-r-o-1417983/
  dolní polovina stránky s adresou zatím v médiích neznámé provozovny

  http://topkontakt.idnes.cz/f/bc-libor-mrozovsky/2285548/
  Mrozovský z Kedrosu, jsou na netu i jeho další angažmá, ale tohle mi k vzhledem k činnosti Kedrosu připadá nejlegračnější

  Jednatel Imexu Martin Čuřík provozuje v Litoměřicích Poradenství pro zdravou výživu. V roce 2010 kandidoval za ČSSD v komunálních volbách v Litoměřicích.
  http://www.vyzivovi-poradci.cz/ing-martin-curik/detail-88-81.html
  další lama?
  Na tohle všechno noví študovaní novináři nejsou schopní přijít.

 • fajt • 10. prosince 2014

  a nezapomněl bych i tř. na cajty, kteří z toho maj přilepšený důchodový fond…když banánovku dojebat tak pořádně. ..)

 • idiotronic • 11. prosince 2014

  U příležitosti tzv. výročí nezbývá, než téma pořádně dorazit:

  Když na nás dohlížela Rudá armáda, muničáky nebouchaly.

 • fajt • 11. prosince 2014

  idiotronic napsal

  U příležitosti tzv. výročí nezbývá, než témapořádnědorazit:

  Když nanásdohlíželaRudáarmáda,muničákynebouchaly.

  ano, si dovedu živě představit ten poprask na západě, kdyby muniční sklady bouchaly ČSLA tedy Varšavské smlouvě – to by se presstitutky z rajchu šly posrat – no a dnes je ticho po pěšině, i když pod bedlivým dozorem torza české armády a masou policejních drbanů ohňostroj jede vesele dál a majitel pidi firmičky si v klídku dokrádá své sklady a případné maňasy posílá panu bohu a místním chalupníkům do oken… se divim, že Hurvajzovi s jeho Chovancem při jejich trapné vizitě nenaložili pěkně na hřbet. ..)

 • fajt • 11. prosince 2014

  http://www.lidovky.cz/rekonstrukce-zemanovi-lide-pomahali-zbrojari-z-vrbetic-vyvazet-zbrane-1nd-/zpravy-domov.aspx?c=A141210_180608_ln_domov_rak – a tohle bude taky prča, emerický emisar nezahálí – bylo by dobré „odhalit“ všechny dokumety k prodeji zbraní z ČSR a ČR do kritických oblastí, hlavně ty, kde figurují emeričtí „spojenci“…když už to někdo otevřel, tak ať to vyluftuje pořádně, budou maloměšťáci valit bulvy. ..)