Česká televize: Megapodvod s vodou v ČR?

Zdravím všechny a posílám dobrou zprávu. Ve spolupráci s ČT2 jsem připravoval reportáž o „privatizaci“ zisků z vody na Moravě a v Čechách. ČT problematika VODY zaujala a udělala dva pořady:

První, týkající se Moravy, odvysílala symbolicky na Světový den vody dne 22.3.2015. Druhý, týkající se Prahy, bude vysílán na ČT2 v neděli 12.4.2015.

Z vyjádření politiků, např.pana Gazíka (STAN), plyne, že se politici v ČR konečně přestávají chovat jako pštrosi a strkat hlavu do písku před nevýhodným systémem prodeje vody přes překupníky, na který lidé, města i stát doplácí.

Lidé se již ptají politiků na radnicích i v parlamentu, (v tomto případě města Zlína, Luhačovic, Valašských Klobouků či Napajedel), proč udržují nebo zavádí systém „PRIVATIZACE ZISKŮ A ZESTÁTNĚNÍ NÁKLADŮ Z VODY“, když znají negativní ekonomické důsledky i usnesení soudů o protiprávnosti procesu, který ho zavedl?

Začněte se ptát také!

Cestu, jak z tunelů ven, ukazuji 15 let. Některým politikům to pomohlo, jinde „politici“ zisky z vody vyvedli na zahraniční koncerny, i když ode mne měli informace, že to je pro města a lidi nevýhodné.

V tom případě jsem šel cestou obrany soudní cestou a soudci mi dávají za pravdu.

O dění ve vodě, vodárnách za 15 let informuji v rámci projetu PRAVDA O VODĚ, jehož součástí jsou:
a) stránky www.pravdaovode.cz a www.facebook.cz/vodalidem
b) semináře pro lidi, které voda zajímá
c) VIDEA o vodě v ČR a zahraničí na YOUTUBE

ČT 2 v pořadu Nedej se vše výše uvedené popisuje:
Megapodvod s vodou v ČR? 

ČT2 děkuji, protože díky ní se informace o vodě  dostávají blíže k lidem a to, co se děje v posledních 15 let v ČR, se děje jen díky tomu, že lidé informace nemají.

Nesmyslný systém prodeje vody přes překupníky lze napravit, stejně jako například ve Francii, pokud lidé informace mít budou!

Ve Francii pochopili, že není dobré, když je voda byznys korporací

4
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Autoři komentářů
Follow me to do Hunan cuisine- Farewell My Concubine(with picture) free downloadsLiving in the Environment: Principles, Connections, and Solutions - G. Tyler Miller free downloadsAleštožtak Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
tožtak
Člen
tožtak
Aleš
Člen
Aleš

tožtak: Čtete mi myšlenky. Už jsem klikal na ctrlV na erepublice. Od kdy pan Gazdík nehraje druhé housle u banksterů? Nebo hraje a pan Novotný to zatím nezaregistroval… Lesk a bída aktivismu po milionté desáté. Cnemo zažívá předčasný apríl. A to naposledy pan Koželouh vytěžil ty zhasínající uhlíky mozkové činnosti pod nánosy propagandy a cnemo si jen řezal vlastní větev. Bbb a zedd se snaží, co mohou, ale jestli na Grofových myšlenkách něco je, je posléze pohřbeno tady. TTIPujte čím. Jestli Sedmá generace je přístupná diskusi o GMO a zhoubnosti konzumní společnosti, není zatím přístupná k diskusi o PMO (propagandou… Číst vice »

trackback

Living in the Environment: Principles, Connections, and Solutions

About the AuthorTyler Miller has written or co-authored 60 editions of various textbooks for introductory courses in environmental science, basic ecology, energy, and environmental chemistry. Since 1975, Miller’s books have been the most widely used t…

trackback

Follow me to do Hunan cuisine- Farewell My Concubine(with picture) free downloads

Physical fitness