Diskuze k článku


 • hudryper • 4. října 2014

  Tribun : „na stříbrném podnosu přinést Iráčanům svobodu a demokracii “
  a také Tunisanům,Egypťanům a Lybijcům.Díky zlým Putinovcům to nešlo tak
  hladce v Sýrii,ale to se spraví demokratizačním úsilím ISIL . Též na Ukrajině se us.úsilí za mír ,svobodu a demokracii setkalo s nepochopením rusky hovořících podlidí,kterým se naše civilizační hodnoty podařilo putinovcům pomluvit.Stejně tak i v Afghanistánu či
  Pakistánu,Somálsku či Jemenu a vlastně skoro všude ! Proč nás lidé nemaj rádi i když už jsme se pokořili natolik,že máme černého prezidentistu ? Tribune, Vy provokatére !

 • Béda • 4. října 2014

  Napadení Iráku nebyxla „pouze obrovská strategická chyba“, byla to taky chyba morální, byl to taky dodnes nepotrestaný a nestáhaný mezinárodní zločin v přímém přenosu.

  Pokud jde o ty náboženské fanatiky a „židokřesťanské“ hodnotyčert aby se v tom vyznal. Jenom v samotném Iráku se to stále mění. S náboženskými fanatiky, které západní „civilizační okruh“ a jeho demokratické spřízněné náboženské totality původně podporovaly, s těmi dnes v Iráku bojuje. Rovněž bojuje s těmi náboženskými fanatiky v Sýrii, které ještě nedávno podporoval, když demokraticky a „umírněně“ uřezávali hlavy křesťanským maronitům a islámské jinověrce pod okamžitým trestem smrti nutili konvertovat ve víře.

 • Martin (už bez taky m) • 4. října 2014

  No pro nalezení fanatiků „volného trhu“ (V. Klaus), „svobody“ (M.Kalousek),atd… nemusíme chodit daleko.
  Jsou „otci zakladateli“ dnešního „státu“, dosud formují prostřednictvím svých pohrobků -i sami- (Kalousek) chování „našich“ politických „elit“…
  Nejhoršími fanatiky jsou TINA korporátní zmetkové, podle kterých není možný jiný vývoj, než to jejich fanatické šílenství. Oni přece mají mozek, my jsme jen „automaty“…tedy spíše dle nich máme být… Jednotnou frontu strany nahradila jednotná fronta tištěných zelených papírků.
  Peter to tady včera dal jinde, s dovolením to překopíruji i zde – a mělo by se to stát povinnou „občanskou naukou“ na dnešních základních, středních i vysokých školách – máme-li mít jako lidé nějakou budoucnost…
  http://slobodnemedia.wordpress.com/2014/09/30/povstat-dokazeme-to-niekedy/
  Nejhorším nepřítelem všech fanatiků je aktivní a informovaný občan. A nejlepším spojencem fanatiků naopak připos.aný pasivní oVčan.
  To v jakém světě žijeme dnes neovlivnili jen fanatici, ale zejména fanaticky pasivní ovčané. A pro svět „příští“ platí to, že pokud lidé neprocitnou a nezačnou konat, fanatici ruku v ruce a „v nerozborné jednotě“ s ovčany tento svět určí natrvalo.

 • fajt • 4. října 2014

  když je řeč o fanaticích a darebácích tady je jedna reklama na jednoho cílená na mládež a jistou skupinu lidí mající rádi movie propagandu ( film není podstatný, ale to okolo jo ) – http://www.csfd.cz/film/545-pearl-harbor/ . ..)

 • Irena • 4. října 2014

  Citace z článku: „Ale šlo především o mesianistickou snahu (ze stran USA) rozvrátit staré uspořádání a na stříbrném podnosu přinést Iráčanům svobodu a demokracii.“ To snad ne. Ten chlap není s prominutím odborník, ale debil.

 • peter. • 4. října 2014

  Ak sa toto stane skutočnosťou,tak už nikto nebude môcť povedať,že ČSSR bol totalitný štát.
  http://afinabul.blog.cz/1410/dalsi-prival-politicke-korektnosti-bude-jiny

 • Aleš • 6. října 2014

  Irena napsal

  Citace z článku: „Ale šlo především o mesianistickou snahu (ze stran USA) rozvrátit staré uspořádání a na stříbrném podnosu přinést Iráčanům svobodu a demokracii.“ To snad ne. Ten chlap není s prominutím odborník, ale debil.

  Nebo spíš odborník na debilizaci národa?

 • Béda • 6. října 2014

  peter. napsal

  Ak sa toto stane skutočnosťou,tak už nikto nebude môcť povedať,že ČSSR bol totalitný štát.
  http://afinabul.blog.cz/1410/dalsi-prival-politicke-korektnosti-bude-jiny

  peter,

  přečetl jsem si ten článek a nestačím zírat. Píše se v něm kupř.“ “ ,,Kulturní marxismus politické korektnosti, stejně jako ekonomický marxismus, zjednodušuje celý historický vývoj je na jedno hledisko. Ekonomický marxismus tvrdí, že veškeré dějiny určuje vlastnictví výrobních prostředků. Kulturní marxismus neboli politický korektnost tvrdí, že veškeré dějiny určuje moc, pomocí níž různé skupiny definované na základě rasy, pohlaví apod. ovládají ostatní skupiny. Všechno ostatní je lhostejné.““ (William Lind) Co píše autor těchto slov o ekonomickém marxismu, to bych potvrdil ale kulturní marxismus alias politická korektnost? Co to vlastně je za „postmodernostický“ antilevičácký konstrukt? Kam na to autoři těch nesmyslů vlastně chodí? Byl Marx politicky korektní? A ten žvást o tom, že prý různé skupiny na základě rasy, pohlaví atd. ovládají jiné skupiny…? Co to je? Odkud to autor vzal? U marxe to asi těžko našel ten psal o moci skupiny vlastníků výrobních prostředků nad skupinou, která je na nich závislá.