Diskuze k článku


 • Dana • 13. září 2018

  V clanku nekdo zamenuje Daes-Isis s jinymi rebely a hazi je do jednoho pytle. V Syrii se pere najednou nekolik ideologickych frakci. Ze si Israel vybira naklonene islamisty pro urcitou podporu, tak to zase takove tajemstvi neni.
  Tyhle ruznorode skupiny zrejme islamiste jsou, ovsem hlavne bojuji proti cizakum, zde iranskym gardam, ktere se zahnizduji blizko Golanskych vysin. Jsou to skalni sunnite, vselijaci zfanatisovani rytiri a mesiasove, proto bojuji proti shiitskemu Hezbollahu, zaroven uhlavnim nepriteli Israele. Tak proc jim nepomoc, ze.
  ..A special Israeli army unit was created to oversee the costly aid operation, the WSJ reported, which gives Fursan al-Joulan – Knights of the Golan – an estimated $5,000 (£3,900) a month. The group of around 400 fighters receives no direct support from Western rebel backers, and is not affiliated with the Free Syrian Army, the official rebel umbrella organisation.

  Ruske jednotky patroluji v ramci bezpecnosti umluvy s OSN prave v teto oblasti Golanu, na pozadovani Israele o naraznikove pasmo.
  https://www.reuters.com/article/us-mideast-crisis-syria-golan-russia/russia-to-deploy-military-police-on-golan-heights-idUSKBN1KN1CD

 • Martin (už bez taky m) • 14. září 2018

  J. Kedmi, velmi výstižně k Izraelským „novinářům“, IDLIbu a tamním „umírněným opozičníkům“, snahám Sultána „zachránit Turkomany“, úloze USA, „hrátkám“ s chem. zbraněmi dodávaným „umírněné opozici“, ulhaným generálům USA, OTEVŘENĚ ŘÍKÁ, ŽE IZRAEL 12 TERORISTICKÝCH ORGANIZACÍ 5 LET ZÁSOBOVAL ZBRANĚMI a že „humanitární nemocnice“ byly jen krytím……že lháři co lhali dále klidně lžou…
  IDLIB čeká osvobození Assadovou armádou s pomocí RF…obhajoba Íránského angažmá v Sýrii…
  Я.Кедми: В Сирии все готово к химической атаке
  https://www.youtube.com/watch?v=XyY_UKQDJoU

 • Martin (už bez taky m) • 14. září 2018

  США ПРОИГРАЛИ России в Сирии!
  Кедми рассказал Соловьеву про ПРОВАЛ американцев
  https://www.youtube.com/watch?v=rF7d7IFFjXo

 • orinoko • 15. září 2018

  Soudržka dana nám nějak měkne. Byla doba, kdy by popřela i vlastni svěrač mezi prd-al nimi und rote armi frakcion.
  Nějaký stud? Ty vole, o čem to mluvís? Uletelo ti tělo v sejknwill?
  Emerika je chlivek prasecich penez. Každý den je to jinak , zpíval druhdy Abraxas.
  Ano , to je truth. Jen v emerice Dana je všechno sice jinak , ale jinak porad stejně.
  Lebeční jeskyně jsou také pro jeskynare? Nebo pro dutinare?

 • orinoko • 15. září 2018

  Zdravím do panenské Virginie. Co voko hurikánu? Už mrklo? Anebo vypadá jak oko bukanyra Flinta? Je překryté poklopcem donaldovych kulek?