Diskuze k článku


 • Béda • 18. března 2017

  Americký Trojský kůň v NATO, protlačovaný vrchem spodem do EU a Schengenu.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/432481-mejte-pet-deti-jste-budoucnost-evropy-vyzval-erdogan-turky-zijici-v-eu.html

 • hudryper • 18. března 2017

  Holandsko se stalo v posledních létech existence EU klíčem k odemknutí její budoucnosti. Za pouhé mručení a nikoliv křiku v souvislosti s malajsijským Boeingem sestřeleným nad Ukrajinou
  dostalo zpět svoje zlato z amerického sejfu. Nepotrestání vraždy 300 pasažérů , mezi nimi také
  Holanďanů, bylo tím zlatem zřejmě kompenzováno. Holanďané ale dali referendem o bezvízové Ukrajině najevo,že nejsou tak blbí,aby nepochopili,že šlo o zločinnou operaci pod cizí vlajkou provedenou ukrajinskýma rukama pod kontrolou spolupracujících tajných služeb západu. Jejich vojáci v Srebrenici tam dokonale spolupracovali pro realizaci Clintonovy žádosti na Izerbegoviče zorganizovat nejméně 5000 mrtvol údajných Srebreničářů,aby mělo NATO aspoň nějaký důvod k sprosté letecké operaci vůči srbskému lidu a současně k zásadnímu porušení do té doby většinou respektovaného mezinárodního práva. Jde zkrátka o malou zemi,s jakými se velmoci nepářou a
  jež udělají s malou dávkou nevole co se od nich očekává. Navíc jejich obyvatelé (bílí) jsou známými
  skrblíky,kteří zvednou ze země i to,co Skotové zahodili. Otevírat zrovna tam evropskou revoluci
  proti Marokáncům a dalším muslimům z bývalých kolonií by asi nebylo moc úspěšné. Takový proces je možno s úspěchem zahájit ve velkých zemích Evropy a protože v Německu to bude trvat
  ještě nějaký čas,než většině v nadbytku si hovíví populaci dojde,že jde o jejich existenci,připadají
  v úvahu už jen Francie a Itálie. Ve Španělsku to mají globalisté celkem slušně zmáknuté, tamní sluníčkáři maří úspěšně práci ostrahy hranice s Marokem a v Madridu se „demonstruje“ za práva milionů Afričanů nastěhovat se do Evropy a zbytek bílých vyhnat místo nich do „jejich kolonií“…..
  Nemyslím si,že Vilders chtěl vyhrát volby,stejně by mu vládnout nedovolili,tak aspoň posiluje .

 • Dana • 18. března 2017

  Celkem zajimavy clanek od Le Samedi, jsou tam zablesky logickeho uvazovani.

  Ovsem, ve vypracovanych spekulacich p.Hudrypéra, tohle jedine se nejvice blizi pravde, protoze to jsou hola fakta:
  „………V Madridu se „demonstruje“ za práva milionů Afričanů nastěhovat se do Evropy a zbytek bílých vyhnat místo nich do „jejich kolonií“…..““““““
  a je uz jedno, zda se posleze bude vinit ta ci ona strana konfliktu, vymyslet si zastupne duvody, nebo se chlacholit tim, ze kdyby byly ryby v zadeli a ne v rybniku, bylo by vse jinak..
  Nebylo.

  Proces svetoveho stehovani narodu s hlavnim nosicem islamske viry a nasledneho plundrovani vyspelejsi civilisace, (ktera blahobytem zdegenrovala), byl jen otazkou casu.

  Valka nasi civilisaci byla oficialne vyhlasena O.B.Ladinem v roce 1998 , ackoliv nebyl bran uplne vazne. Tenkrat byl jeste „jen“ muslimskym teroristou, jakych v te dobe behalo povice. Ale arabsky svet to prijal jako povel k primemu svetovemu boji-jihadu.
  On February 23, 1998, Al-Quds al-Arabi, an Arabic newspaper published in London, printed the full text of a „Declaration of the World Islamic Front for Jihad against the Jews and the Crusaders.“ According to the paper, the statement was faxed to them under the signatures of Usama bin Ladin, the Saudi financier blamed by the United States for masterminding the August bombings of its embassies in East Africa, and the leaders of militant Islamist groups in Egypt, Pakistan, and Bangladesh.

 • Béda • 19. března 2017

  Dana,

  “ …Valka nasi civilisaci byla oficialne vyhlasena O.B.Ladinem v roce 1998 , ackoliv nebyl bran uplne vazne. Tenkrat byl jeste „jen“ muslimskym teroristou, jakych v te dobe behalo povice. Ale arabsky svet to prijal jako povel k primemu svetovemu boji-jihadu…“ Nesmysl. Saudskoarabský občan UbL byl agentem CIA. Jeho vyhlášení ani on sám neznamenal vůbec nic až do velkého Matrixu 11/9/2001 kdy „neznámí“ pachatelé (podle oficiální konspirace 16 saudských Arabů z 19 muslimů) dvěmi dopravními letadly shodilo 3 výškové budovy naplněné azbestovým protipožárním nástřikem, které bylo potřeba demolovat a dalším letadlem poté co vyřadili protiletadlový systém NORAD i obranu Pentagonu, zasáhli tu část pentagonu, kde se schraňovaly účetní doklady.

  Celý průser začal když G.Bush začal s realizací Projektu pro nové americké století v politické praxi a veden svou „boží rozmluvou“ nechal vojensky napadnout Afghánistán a poté Irák. (7 válek za 5 let – objasnil plán neokonů penzionovaný generál W.Clark)