Diskuze k článku


 • orinoko • 17. března 2016

  Kratke, vystizne, jdouci po jadru. Jak Lenka Prochazkova.
  Tribun v tomto pripade za jedna.

 • peter. • 17. března 2016

  Aký ekonomický systém uprednostňujú Rusi?
  http://kolybanov.livejournal.com/13927646.html

 • Béda • 17. března 2016

  http://www.rukojmi.cz/novinky/9472-fico-na-summitu-nadnese-protest-v4-proti-plynovodu-nord-stream-2

  „Země V4 poslaly nejvyšším představitelům Evropské unie dopis, který podepsaly i další země, Rumunsko, Chorvatsko a pobaltské státy. Žádáme v něm Evropskou unii, aby v jakýchkoli energetických projektech byly respektovány principy energetické unie a současně legislativa Evropské unie,“ řekl Fico. „Máme na mysli projekt Nord Stream 2, o kterém si stále myslíme, že je v rozporu s principy energetické unie a současně je v rozporu s dosavadní politikou, kterou vedeme vůči Ukrajině,“ doplnil. Už loni v listopadu protestovaly proti projektu Nord Stream 2 u Evropské komise země východní části EU. Nevoli na východě Evropy vyvolal už první plynovod Nord Stream, který v roce 2011 začal přivádět do Německa ruský plyn podmořskou cestou, a obešel tak území Polska, Běloruska a Ukrajiny. Na projektu Nord Stream 2 se dohodl ruský Gazprom s německými společnostmi E.ON a BASF/Wintershall, rakouskou OMV, francouzskou ENGIE a britsko-nizozemskou Royal Dutch Shell….

 • Béda • 17. března 2016

  http://www.rukojmi.cz/novinky/9472-fico-na-summitu-nadnese-protest-v4-proti-plynovodu-nord-stream-2

  Dovětek: …Podle kritiků by projekt výrazně ovlivnil situaci na poli energetické bezpečnosti. Zvýšil by totiž závislost Evropy na ruském plynu a zároveň by mohl mít negativní dopad na vztahy s Ukrajinou, přes jejíž území se nyní transportuje do EU část ruského plynu…

  Kterýpak plyn Slováci dostávali v čase, když UkraDina kradla plyn pro Evropu? Kterýpak plyn je přeprodáván přes Slovensko UkraDině?

 • Béda • 17. března 2016

  Čím UkraDina, která nemá na přímé nákupy ruského plynu platí zanákupy ruského plynu z Evropy? Jak může být ruský plyn proudícící velkou oklikou na UkraDinu z Evropy levnější než ruský plyn, který by na UkraDinu proudil přímo z Ruska?

 • nikdo • 17. března 2016

  Béda napsal

  Čím UkraDina, která nemá na přímé nákupy ruského plynu platí zanákupy ruského plynu z Evropy? Jak může být ruský plyn proudícící velkou oklikou na UkraDinu z Evropy levnější než ruský plyn, který by na UkraDinu proudil přímo z Ruska?

  Někde (v ruském internetu) jsem narazil na tyto informace:
  – ten plyn není levnější, naopak, že se to neříká je jiná věc
  – v obchodech s Gazpromem se používá princip odebírej nebo plať, ale odebírat není vždy možné, tyto objemy se realizují na Ukrajině, nikoli zdarma ani za sníženou cenu
  – Ukrajina může platit buď z úvěrů, nebo z rezerv, které získala zahraniční pomocí a nesmí je používat, ale pravděpodobně to dělá, nebo za dluh, který bude splacen privatizací něčeho

 • Dana • 17. března 2016

  Kapitalismus, jak si predstavuje pan Babis, tak takovy kapitalismus zde v Emerice nezname.. Zaplatpanbu.
  Mame kapitalismus 21.stoleti a ne, jako v Cesku, kapitalismus 19.stoleti.
  Podvody a la Capi hnizdo zde neexistuji. . Vite proc ?
  Za prve, nelze osobne podnikat v oblasti, ktera je pod vladni juristikci. Bud politik anebo podnikatel, aby se nedel stret zajmu. Zvoleny politik se musi stahnout z jeho firmy a musi, nekdy sice i naoko, predat firmu treba clenum rodiny. (J.Kerry, D.Trump).. Coz mozna udelal i Babis, ovsem „zatajil to“…To by byl velky pruser v USA, prave to zatajeni.
  Za druhe, dotace z Washingtonu neexistuji na osobnim vyjednavani, vzdy toto cini komise v senatu, rizena pozadujicim politikem, zcela otevrene. . Tedy politik neni sam, je pod dozorem.
  Za treti, i kdyz se nejaky politik domuze specificke dotace, zde „pork barrel“, vzdy aktualni finance spravuje jiny clovek nez ten, ktery tuto dotaci vyjednal. Prefrencne z oposicni strany.
  Za ctvrte. Tento typ capiho oligarchstvi a cachrovani je v USA velice vazny zlocin a politik by byl navzdy vyrizeny.
  V kapitalismu se musi prumerny obcan neustale prosazovat. Kdyz ale Cesi proti Babisum remcaji jen virtualne, nic se nezmeni. . Musite se take jednou zvednout ze zidli a jit si zademonstrovat, vy internetovi borci :-)

 • Béda • 17. března 2016

  Dana,

  v USA máte oligarchostan (diktaturu oligarchie) kvalitně ošéfovaný.

 • Béda • 17. března 2016

  Béda napsal

  http://www.rukojmi.cz/novinky/9490-sobotka-cr-navrh-na-zruseni-viz-s-ukrajinou-vita-neni-to-riziko

  „Podporujeme, když se země ucházejí – ať je to Gruzie, Ukrajina, i Turecko má zájem – o vízovou liberalizaci,“ uvedl Zaorálek. Zdůraznil, že země musí splnit požadované náležitosti i technická kritéria.

  Podle mluvčího Svazu průmyslu a dopravy ČR Milana Mostýna by se zrušením víz padla bariéra, která podnikání zatěžuje. Zaměstnavatelé proto návrh vítají…

  ČSSD, podporujeme víza (pro Ukrajinu, Turecko) a musejí splnit určitá kritéria (škoda že neuvedl jaká) – třeba nebýt fašistické a nacistické anebo nepodporovat genocidu vlastních menšin a terorismus – že vy dva socdmáčtí (**** píp autocenzura). Hlavně že se korporace již třesou na levnou pracovní sílu. Levicová partaj k pohledání, ti socdemáci.

 • fajt • 17. března 2016

  Enron: the smartest guys in the room … muhehe. ..)

 • Béda • 18. března 2016

  Sobotka se Zaorálkem podporují bezvízový styk s Ukrajinou a Tureckem. Samozřejmě při zachování určitých pravidel (to jsem se nasmál). Zaorálek zvlášť oceňuje, že se „českým“ firmám dostane chybějící pracovní síly.

  Koho zájmy vlastně hájí „levicová“ ČSSD? Snad cizích korporací? Jaká pravidla by chtěl Zaorálek pro fašistické státy, které utiskují vlastní menšiny a podporují terorismus, totalitu a násilí?

 • hudryper • 18. března 2016

  Přišlo mi dnes ze země,kde pozítří už je předevčírem :

  http://www.huffingtonpost.com/entry/donald-trump-arrest-petition_us_56eaeb94e4b084c6721f9b83

  Chteji Donalda zatknout, tak by si mel vybrat, kulku mezi oci, nebo radeji si odsedet ty volby pod slibem, ze ho po zvoleni Hillary propusti,tuto demokracii bude chlapec pamatovat do konce zivota

 • Aleš • 18. března 2016

  Vynikající Tribune.
  Souvisí to s naší mediální scénou. Ta si dovolila nazvat oligarchou právě jen Babiše. Toho s největší pravděpodobností nejslušnějšího a nejschopnějšího z nich. Kolikrát jste slyšeli sousloví oligarcha Bakala, oligarcha Klaus, oligarcha Schwarzenberg, oligarcha Kalousek, oligarcha Havel, oligarcha Komárek, oligarcha Kellner, oligarcha Roman, oligarcha Tykač? Bylo to víckrát než 0krát?

  Bédo: Pokud v nejbližší době ČSSD nezruší bohumínské usnesení, půjde cestou k postupné změně voličské základny a postupné vlastní anihilaci, něco jako Slota se svojí SNS před lety. A co se týče mezinárodní podpory TERORISMU A FAŠISMU, jdou Zaorálek a Sobotka téměř nejhorší možnou z cest a jejich politika se moc neliší od fašistické TOP09!!! Nejvtipnější je, když nějaký Erdoušův vlezdoprrdelista kritizuje Kotlebu a jeho voliče. Strašení hnědnutím je skvělé, pokud to dělají strašáci do zelí, umazaní hnědou od hlavy až k patě a na hony vábně vonící. Atmosféra čarodějnických procesů jak vyšitá. Výmar po česku, paní Ilony Š. v přímém přenosu. A pokud je takový strašák do zelí momentálně nejlepším kandidátem na předsedu vládnoucí strany a vlády, je něco prohnilého ve státě českém.

 • peter. • 18. března 2016

  hudryper napsal
  Chteji Donalda zatknout, tak by si mel vybrat

  p.hudryper:
  Je to len prejav paniky ktorá zavládla v židovských organizáciách z toho,že D.Trump sa im vymkol z rúk.Mohlo by sa totiž stať,že sa prezidentom stane človek,ktorého nebudú mať pod kontrolou.

 • Aleš • 18. března 2016

  http://www.novinky.cz/domaci/397964-nemcova-protestuje-proti-seminari-o-vztazich-ceska-a-ciny-ve-snemovne.html
  Tady se povedlo kompetentně Hamáčkovi udělat strašáka do zelí z Němcové…

 • ducatista • 18. března 2016

  Tuhle jsem četl, že prý v případě zvolení Trumpa nastane pokles světové ekonomiky. Spočítal to nějaký hrozně chytrý ekonom. Teď už jen čekám, kdy DT obviní z globálního oteplování. Každopádně americký politický establishment by se měl mít na pozoru – tak dlouho budou jim spřízněná média do Doníka šít, až nastane efekt Zeman a Trump bude v Oválné pracovně.

 • Béda • 18. března 2016

  Skvělý článek (s řadou fakt) o tom, jak se postupně mění pozice států z hlediska kapitálových toků: http://svobodnenoviny.eu/parazitismus-na-treti/

 • Admirál • 18. března 2016

  Ano, je to zabudováno v systému, žádná nahodilá záležitost. Nejlepší je, že prstem na Babiše ukazují ti, kteří jsou omočeni v mnoha předcházejících kauzách, zloděj křičí „chyťte zloďěje“. Je možné vyjmenovat desítky kauz, kdy byli namočeni a nebo taktně mlčeli.

  Pro mně je vodítkem mainstrém a mí oblíbení komentátoři. Ti vyhlásili na Babiše velkou naháňku, zní halali, střílí se ze všech stran a úhlů.

  K Babišovi jsem měl neutrální vztah, to se však mění. Je zcela jasné, že nepatří mezi naši „elitu“, že jim vadí, tudíž je hoden mé podpory. A nejsem to jen já, kdo se na to takto dívá.

  Pokud se naší „elitě“ nepodaří Babiše úplně odstřelit, bude se u voleb divit.

  Jinak, poslední výstupy naší milé soc. dem. jsou naprostá ohavnost, je to stejné, jako by ve Strakovce seděl Štětina s Langšádlovou. Eklhaft.

 • Vlastimil • 18. března 2016

  Kvalitně vystiženo. Poznámka pro nick Dana: Viděl(a) jste film Dokonalý gentleman, hlavní role Eddie Murphy? Dokonalá ukázka toho jak to funguje. Co například kniha Hloupí bílí, muži autor Michael Moore, případně film Vrtěti psem,či Erin Brockovich. Myslíte, že kdyby podklad k filmu či knize neexistoval, že by to někdo psal a točil?

 • cnemo • 18. března 2016

  Bohužel Tribuna nepochválím. Skočil na špek stejně, jako mnoho dalších. Předesílám, že agent Bureš není můj favorit.

  Ať je to jak chce, je to účelově nafouklá lapálie, které je dáván globální význam. Všimněte si, že kdesi jako by na „pozadí“ se řeší „lapálie“ typu privatizace OKD, v níž má své premiérské prstíky Slávek, škody v řádu desítek miliard (nikoli jen 6, jak se řeší u soudu, co třebas jen ušlý zisk státu, který Bakala z OKD vyvedl, restrukturace regionu, ekologické škody…). O zastavení církevních restitucích, na čemž ČSSD založila volební vítězství, raději ani nemluvit.

  Před branami stojí armáda muslimských teroristů, znásilňující a vraždící banda barbarů, „velký OKD privatizátor“ se chová jako zbabělec a kolaborant a vede nás neochvějně do války proti islámu, tentokrát bohužel na našem území.

  Je úplně zbytečné se pouštět do AB a to ze dvou důvodů. Pokud má jen elementární chytrost, bude osvobozen nebo ještě lépe, nebude ani formálně obviněn. To je totiž podstata anonymního vlastnění:) Za druhé máme o tři řády větší průsery k řešení, než je hnízdo toho ptáka za ani ne 2e6€.

  V tomto okamžiku je naším existenčním problémem Sobotka a jeho ČSSD a sluníčkáři. Chcete-li stíhat nepravosti kapitalismu, ano beru, nedělejte to na lapáliích ale systém ohrožujících kauzách.

  Tribune, můžete se rozhořčovat jak chcete. Jediné co hrozí, že Babiš bude souzen už podle zákona šaria:)

 • Aleš • 18. března 2016

  Ještě jednou připomínám, že za Kalouskovou naháňkou na Babiše stála i Kalouskova psychopatie, kdy záměrně chtěl pokazit Babišovi rodinnou dovolenou.
  Deprivanti by však měli končit v nápravných zařízeních, za škody, které páchají společnosti i za trestné činy, které se jim podařilo ututlat. Většinou je to u takových víc než o nemoci o životní strategii. Vhodnost ambulantní psychiatrické léčby uprostřed nápravně výchovného procesu ve vězení, kde by měla být povinná práce, nevylučuju. (Její výtěžky by platily jak pobyt ve vězení, tak by se podílely na odškodnění obětí či pozůstalých.) Kolik lidí napojených na politiky TOP 09 sedí u různých dotačních penězovodů? Kdo vše je do toho zatažen? Jakým způsobem politici zvolení za TOP09 upřednostňují svoje známé při zadávání veřejných zakázek? Chtělo by to začít s vyšetřováním!

 • Aleš • 18. března 2016

  cnemo: Máte pravdu v tom, kde je jedno z jader pudla. Zaprodanost našich (i evropských elit). Bakala byl šikovným prostředníkem NWO.
  Honem na muslimy a sluníčkáře však dokážete pravý opak. Podívejte se za oceán.
  Co když TRUMP dojede na to, že vsadil vše na jednu kartu? Nepostaví se za něj černoši ani přistěhovalci… Je vidět, že šance, aby byl zvolen, je. Ale je to taky velká šance pro Hitlary, amerického Zadolárka…

 • hudryper • 18. března 2016

  Aleš napsal
  Co když TRUMP dojede na to, že vsadil vše na jednu kartu? Nepostaví se za něj černoši ani přistěhovalci…

  Aleši,Trump řeší aktuální situaci všestranného útoku na něj po Zemanovsku ! Zrušil své vystoupení ve Fox News a místo toho naklusal coby fanoušek AIPAC a nepřítel Palestinců do kuloárů s kipama
  na hlavách. A ani to není Trumpova jediná karta. Existuje údajně vážná obava z celonárodní reakce v případě,že mu bude zabráněno kandidovat ať už administratívně,nebo fyzicky. Přistěhovalci, ti
  bez papírů,nejsou elektorátem a černoši také nejsou jenom paka,což bylo vidět na výsledcích z Floridy,kde tvoří spolu s Kubánci silnou skupinu voličů. Aby mohl být Bush jmenován nejvyšším soudem USA prezidentistou,musel jeho bratříček Jeb (tehdy tamní guvernér) tam udělat volební podvod. O kandidatuře Hitlery si myslím,že jde o natolik provalenou a neúspěšnou figuru,že může
  posloužit v předvolebním procesu,ale kterou si banksteři nakonec netroufnou prosadit silou.

 • Béda • 18. března 2016

  http://www.zemavek.sk/articles/view/narodne-vlady-tercom-sorosovej-siete-organizacii-a-globalistov

  Keď jediný multimiliardár ovláda nielen operácie amerických rádií Slobodná Európa, Slobodná Ázia a rádio Sloboda v Mníchove a Prahe, ale aj prakticky vlastní a prevádzkuje také neziskové mimovládne organizácie (NGO) ako Human Rights Watch a Amnesty International, poškodzované národné vlády by si tieto hrozby mali všímať a agresívne reagovať. George Soros bude aj naďalej dominovať línii zahraničnej politiky Hillary Clintonovej, ktorej nedávno daroval 8 miliónov dolárov na podporu prezidentskej kampane.

  Sorosova „mäkká sila“ (koncept opísal vedec Joseph S. Nye ako „schopnosť dostať to, čo chceš, vďaka svojmu pôvabu, a nie na základe donútenia“), ktorá útočila a aj bude útočiť na národné štáty, vždy dostáva súhlas od americkej CIA, ktorá prikývla na propagandistické operácie rádií v rámci Studenej vojny. Národné štáty by mali zriadiť tzv. tímy „anti-Soros operácií“ (ASO) v rámci ministerstiev zahraničných vecí alebo informačných služieb, ktoré by sledovali obrovskú Sorosovu ríšu propagandy a jej destabilizačné akcie….

 • Bety • 18. března 2016

  Dana napsal
  V kapitalismu se musi prumerny obcan neustale prosazovat. Kdyz ale Cesi proti Babisum remcaji jen virtualne, nic se nezmeni. . Musite se take jednou zvednout ze zidli a jit si zademonstrovat, vy internetovi borci

  Copak? Že bychom měli kvůli Babišovi udělat český Majdan? Nevládky by dodaly jednotná trička či deštníky, kníže s Topolánkem by rozdávali sušenky a sendviče,
  kdosi by zaplatil pojízdná WC, případně stany, sem tam nějaký Molotovův koktejl a pár ostřelovačů a do vlády bychom pak dosadili Bakalu a spol., případně bychom je mohli doplnit jistým politikem co ohryzává kravaty. Tak jste to myslela?

 • Béda • 18. března 2016

  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/merkelova-ano-mam-prazdny-dum-ale-uprchliky-tam-neubytuji/

  Angela Merkelová má rekreační dům v Hohenwalde, během roku většinou prázdný, ale jak řekla, nedovedu si představit, že bych je ubytovala…

  Západní média jsou plná zpráv o návštěvě Angeliny Jolie v uprchlických táborech v řeckém přístavu Pireus a v Libanonu, kde jsou ubytováni syrští uprchlíci. George Clooney se setkal v USA se syrskými uprchlíky. Zde byli oba sledováni smečkou fotografů, takže fotografie se rozletěly po celém světě. Známý herec je zároveň zvláštním vyslanec OSN pro uprchlíky UNHCR a panenky NWO…I když oba herci projevují okázale vážné znepokojení nad osudem Syřanů, ve svém soukromí nenabízejí uprchlíkům žádnou pomoc.

  Dohromady mají osm obrovských pozemků a nemovitostí na celém světě, ale v žádném z těchto domů nesídlí syrská rodina. Raději nechávají nemovitost prázdné, ačkoli mohou současně obývat pouze jednu nemovitost….

 • Béda • 18. března 2016

  Dovětek: Jak je vidět ti, kteří druhým vnucují multikulturní islámské „obohacení“
  sami sebe ani omylem „obohacovat“ tímto způsobem nemíní. Vodu druhým kážou ale sami pouze víno pijí.

 • Béda • 18. března 2016

  Kuriozita dne a vtip roku. Hlavní kritik Babiše http://echo24.cz/a/wCnMY/kalousek-vyzyva-ke-spolupraci-s-levici-proti-oligarchizaci

 • Aleš • 18. března 2016

  hudryper: Říkal jsem si, jestli si toho cnemo všimne. Viděl jsem výsledek Trumpa na Floridě 99:0 a národnostní strukturu si také +- autobus vybavuju. Myslím, že se však tím povedl nástin i českého Matrixu. Soudy o soudech vyvolané na základě mediálně pokřivených realit.
  Však den, kdy jsem se o tom volebním podvodu dočetl v LIDOVÝCH NOVINÁCH (tenkrát se občas daly číst), jsem se začal víc zajímat o politiku. Byl jsem tehdy v
  druháku na vysoké…
  Nenapadlo mne, kam až ta mezinárodní situace zajde, přestože jsem hned za studií geografie ostře kritizoval vpády do Afghánistánu a Iráku.
  http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/ekonomika/Ilona-Svihlikova-Prijdou-zmeny-ktere-ve-svete-nenechaji-kamen-na-kameni-Znovu-opakuji-tohle-neni-bezna-krize-426659

 • Béda • 18. března 2016

  Aby tp nebylo tak jednoduché: http://www.denik.cz/z_domova/kuta-u-soudu-fond-byl-pouhym-administratorem-privatizace-okd-20160318.html

  Bývalý místopředseda Fondu národního majetku Pavel Kuta dnes u soudu v doplňujícím výslechu uvedl, že fond byl pouhým administrátorem privatizace OKD. Odpovědnost za cenu prodávaného státního podílu podle něj nesla ministerstva financí a průmyslu… (Bohušu, Bohušu – na každou sv… se někde vaří voda – pravil klasik)

 • Alena • 18. března 2016

  O co jde?
  Buď budou spravedlivě souzeni všichni, kdo se podíleli na zlodějně po roce 89, to jest od Klause, přes Babiše jako tehdy lobbistu, přes Kalouska, přes Zemana, nebo se přikloníme k současné situaci a oceníme bývalé- současné politiky hájící české zájmy- Klaus, Zeman ( imigranti). Hry rozehrávané proti jednotlivým současným politikům mají za účel zviditelnit pouze jiné politiky( bývalé ?) zloděje, viz Kalousek.
  A k těmto hrám, čili mohutným mediálním útokům ( Čapí hnízdo) se nemíním připojovat

 • peter. • 18. března 2016

  Zoznámte sa s fašistom Kotlebom:
  http://www.czechfreepress.cz/slovensko/kotleba-v-bratislave-to-si-musite-poslechnout.html

 • fajt • 18. března 2016

  peter. napsal

  Zoznámte sa s fašistom Kotlebom:
  http://www.czechfreepress.cz/slovensko/kotleba-v-bratislave-to-si-musite-poslechnout.html

  mluví hezky a srozumitelně, že ho nwo nazývá fašistou je pochopitelné – ale stále se neví, jak by se zachoval ( nebo už možná zachová ) až by se skutečně dostal k moci, na revolucionáře, který by se velmi radikálně postavil světovým banksterům a jejich servisní chásce moc nevypadá. ..)

 • peter. • 18. března 2016

  fajt napsal
  jak by se zachoval ( nebo už možná zachová ) až by se skutečně dostal k moci, na revolucionáře, který

  Neviem,čo by sa vo svete muselo stať,aby sa strany podobne zamerané ako tá Kotlebova,dostali k moci.Mne bráni v tom,aby som ho volil moja osobná zaujatosť súvisiaca s postojom Kotlebu k Povstaniu a k Tisovmu režimu.Keby ale takto hodnotili naše postavenie a ekonomickú situáciu komunisti v parlamente alebo na mítingoch(lebo to patrí do ich agendy),tak si trúfam povedať,že by sa ich preferencie dostali minimálne na úroveň soc.demokratov.Hovoriť otvorene pravdu,ktorú poznáme všetci,sa dnes nenosí.Ľudia ktorí to robia sa stanú terčom pre odborne vyškolených „likvidátorov“.A nemusia byť rovno fyzicky odstránení.Je mnoho iných spôsobov ako zničiť človeka.Som rád,že Kotleba v tom parlamente je.Lebo vládne strany budú nútené k väčšej opatrnosti a k ráznejším krokom vo všetkých svojich rozhodnutiach.

 • Clair • 18. března 2016

  je tady vynikajici odkaz dokonce v cestine:
  http://czechfreepress.cz/emil-kalabus/donald-trump-muz-urceny-k-likvidaci.html
  jen tak mimochodem, Eric, syn Donalda T. dostal dneska vyhruzny dopis s jakymsi praskem, ve kterem je uvedeno, ze jestli se jeho otec nevzda presidentske kandidatury, dalsi dopis pry nebude uz takto pratelsky

  http://www.startjuno.com/news/read/article/the_associated_press-ap_source_threatening_letter_sent_to_trump_sons_ho-ap

  NEW YORK (AP) — Police and the FBI are investigating a threatening letter sent to the Manhattan apartment of Donald Trump’s son Eric that contained a white powder, two law enforcement officials said Friday.

  Preliminary tests on the substance in the envelope sent to Eric Trump’s apartment Thursday indicated it was not hazardous, according to the officials, who were not authorized to disclose details of the threat and spoke to The Associated Press on condition of anonymity.

  The handwritten letter was postmarked March 5 from Boston and referenced Donald Trump’s presidential bid.

  The letter said: „If your father does not drop out of the race, the next envelope won’t be a fake.“ It was signed „X,“ according to one of the law enforcement officials, who had seen the letter.

  In a statement, the New York Police Department confirmed that it had responded to a Trump building overlooking Central Park to investigate a suspicious letter received by a tenant but didn’t name the recipient.

  Eric Trump, 32, is one of five children of businessman and Republican presidential front-runner Donald Trump. He has been campaigning for his father.

  Donald Trump’s representatives did not immediately respond to a request for comment.

 • fajt • 18. března 2016

  peter. napsal
  Je mnoho iných spôsobov ako zničiť človeka.Som rád,že Kotleba v tom parlamente je.Lebo vládne strany budú nútené k väčšej opatrnosti a k ráznejším krokom vo všetkých svojich rozhodnutiach

  přesně, Peter, tuhle ( tedy podobnou) roli na české mocenské politické scéně odváděl Rath, než ho celá armáda policajtů, operativců a hnědých soudních skautíků zkriminalizovala, dnes jsou prasata v poslanecké sněmovně bez přirozeného oponenta a tak se bezmezně přežírají a degradují česko na ještě otřesnější kolonii bez národní a státní budoucnosti, jediný, kdo jim trochu kalí jejich žranici je Miloš Zeman, jenže to je na skutečnou změnu k lepšímu zatraceně málo. ..)

 • peter. • 18. března 2016

  fajt napsal
  v poslanecké sněmovně bez přirozeného oponenta a tak se bezmezně přežírají a degradují česko na ješ

  Sám som zvedavý,ako sa tá likvidácia uskutoční.Musia sa poponáhľať,lebo Kotlebova popularita rastie.Predpokladám rozsiahlu diskreditačnú kampaň,v ktorej preperú nie len členov strany ale aj ich rodinných príslušníkov.Spočítajú mu každý cent,každú tehlu na jeho dome(ak nejaký má),budú odpočúvať každý jeho telefonát a vyhodnotia každé jeho slovo,či niečim neporušil zákon.Žalovať ho bude kde-kto aj za krivý pohľad a na súdoch strávi poriadne dlhú dobu.Ak nič nenájdu,obvinia ho z týrania,z pomeru s maloletou…všetko sa bude hodiť.

 • fajt • 18. března 2016

  peter. napsal
  peter

  a možná zkusí jinou taktiku, přiváží si ho částečným přenesením moci na něj a pak ho lehce zkompromitují za nedodržení slibů a za množství kompromisů, které navíc nafoukne propaganda ( klidně i na korupci nebývalých rozměrů), pak by stačilo opravdu málo, aby se proti němu postavili i vlastní lidé … ale uvidíte, jak nakonec proti němu půjdou, ale určitě ho nenechaj v klidu a natož, aby rozvíjel svůj program a názory na činy. ..)

 • fajt • 18. března 2016

  Alena napsal

  neustálé zlodějny
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pomluvy-nebo-dalsi-prusvih-ceskych-tajnych-sluzeb-V-pripade-Hany-a-Antonie-pry-zmizela-cast-vykupneho-426859

  jestli to celé nebyla malá domů, je zajímavý jak velkou armádu parazitů dokáže podhradí rozmazlovat. ..)

 • Béda • 18. března 2016

  Jako kdyby ho psal dnes: https://www.marxists.org/cestina/lenin/1916/061916/ch00.html

 • Dana • 18. března 2016

  Bety napsal
  Copak? Že bychom měli kvůli Babišovi udělat český Majdan? Nevládky by dodaly jednotná trička či deštníky, kníže s Topolánkem by rozdávali sušenky a sendviče,
  kdosi by zaplatil pojízdná WC, případně stany, sem tam nějaký Molotovův koktejl a pár ostřelovačů a do vlády bychom pak dosadili Bakalu a spol., případně bychom je mohli doplnit jistým politikem co ohryzává kravaty. Tak jste to myslela?

  Ne, zadny majdan, proste jen ukazat svou nevoli nad situaci, prinejmensim povolat k vysvetleni Babise a zodpovezeni otazek kladene vladnimi poslanci. . Sice si nemyslim, ze by to k nejakemu smysluplnemu reseni vedlo, – protoze vase opisicni elita se v tom take castecne veze, – ale aspon neco. Tohle michani politiky a podnikani je cesta do pekel. Jedine co funguje, je oddeleni moci, zde osetreno zakonem „conflict of interests“ .. (A conflict of interest (COI) is a situation in which a person or organization is involved in multiple interests, financial interest, or otherwise, one of which could possibly corrupt the motivation of the individual or organization.))
  Nasledne je silne omezeno jedinci se obohacovat v politice pro jeho individualni zajem.
  Americane jsou take lidi a jako mnozi, kdyz je neco davano zadarmo, tak by nekteri podlehli mamonu a finance zproneverovali. . To by v tom byl pak bordel jako v Cesku nebo Zimbabwe. . Ovsem, nejake komedie, zvelicovani a fantasie, jak by to byt mohlo, treba i agitky od M.Mooreho, to jsou jen zabavne spekulace podobne pribehum policejnich utvaru v ceskych detektivkach..
  P.S.: Ceska spolecnost hnedne, takze nejaky „mejdan“-majdan- muze klidne v budoucnu prijit ze stran narodnostnich extremistu a la pan Kotleba a takovi, jak znamo, vnimaji socialni citeni trochu jinak… :-)

 • Béda • 19. března 2016

  Dana napsal
  Ne,zadny majdan,proste jen ukazat svou nevoli nad situaci, prinejmensim povolat k vysvetleni Babise a zodpovezeni otazek kladene vladnimiposlanci. . Sice si nemyslim, ze by to k nejakemu smysluplnemureseni vedlo,– protoze vase opisicni elita se v tom take castecne veze, –ale aspon neco.Tohle michani politiky a podnikani je cesta do pekel. Jedine co funguje, je oddeleni moci, zde osetreno zakonem„conflict of interests“ .. (A conflict of interest (COI) is a situation in which a person or organization is involved in multiple interests, financial interest, or otherwise, one of which could possibly corrupt the motivation of the individual or organization.))
  Nasledne je silne omezeno jedinci se obohacovat v politice pro jeho individualni zajem.
  Americane jsou take lidi a jako mnozi, kdyz je neco davano zadarmo, tak bynekteri podlehli mamonu a finance zproneverovali. . To by v tom byl pak bordel jako v Cesku nebo Zimbabwe. . Ovsem,nejake komedie, zvelicovani a fantasie, jak by to byt mohlo,treba i agitky od M.Mooreho,tojsou jen zabavne spekulace podobne pribehumpolicejnich utvaru v ceskych detektivkach..
  P.S.: Ceska spolecnosthnedne, takze nejaky „mejdan“-majdan- muze klidne v budoucnu prijit ze stran narodnostnich extremistu a la pan Kotleba a takovi, jak znamo,vnimaji socialni citeni trochujinak…

  Njlepší prevencí všech Majdanů je vykopat ze své země Sorose a jejich ne“ZISKOVKY“ (to znamená cizí agenty a organizaci CIA) a zrušit americké velvyslanectví. Jednoduchý důkaz: v americké oligarchické totalitě nikdy žádný majdan nebude, protože tam zakázali cizí agentury. Základem všech Majdanů jsou politické investice amerických lichvářů a podvracení cizích států za přímého působení americké ambasády a amerických politiků (McCain, Nulandová etc.)

 • peter. • 19. března 2016

  fajt napsal
  mluví hezky a srozumitelně, že ho nwonazývá fašistou je pochopitelné – ale stále se neví, jak by se zachoval ( nebo už možná zachová ) až by se skutečně dostal k moci, na revolucionáře, který by se velmi radikálně postavil světovým banksterům a jejich servisní chásce moc nevypadá. ..)

  http://medzicas.sk/je-po-volbach-chystajme-sa-na-utecencov/
  Vždy to bude len o otrokárovi a otrokovi.A otrok môže byť vzpurný len potiaľ,pokiaľ siaha reťaz ku ktorej je priviazaný.

 • peter. • 19. března 2016

  peter. napsal

  Zoznámte sa s fašistom Kotlebom:
  http://www.czechfreepress.cz/slovensko/kotleba-v-bratislave-to-si-musite-poslechnout.html

  Kotlebovcov splodili a porodili všetky politické strany ktoré sa za 26 rokov vystriedali pri vláde.Pred každými voľbami boli po celom Slovensku plgáty na bilboardoch z ktorých nás usmievaví politici ubezpečovali,že práve tá ich strana „zachráni Slovensko“.Zacráni pred čím?Ako?Tým,že z nás urobili toto?
  http://www.novarepublika.cz/2016/03/zli-este-horsi.html

 • fajt • 19. března 2016

  peter. napsal
  http://medzicas.sk/je-po-volbach-chystajme-sa-na-utecencov/
  Vždy to bude len o otrokárovi a otrokovi.A otrok môže byť vzpurný len potiaľ,pokiaľ siaha reťaz ku ktorej je priviazaný.

  a nový Spartakus ( či Cromwell ) v nedohlednu … přeci jenom má slovenský národ jednu výhodu ( dle slovenských předků ), je ( většinově) houževnatý. ..)

 • Sio • 20. března 2016

  Béda napsal

  Jako kdyby ho psal dnes: https://www.marxists.org/cestina/lenin/1916/061916/ch00.html

  Tohle už tvrdím několik let. Jenže málo lidí to dílko zná.

 • Sio • 20. března 2016

  cnemo napsal
  cnemo

  Samozřejmě. Míra problémů vyjádřená výší škod je důležitá. To, co se odehrává v médiích je prostá demagogie realizovaná na politickou obhednávku. Tím se nevylučuje, že se sviňárnička stala, ale zakrývají se sviňárničkou megasviňárny jiných a to je špatně.

 • Gatta • 21. března 2016

  Sio napsal
  Samozřejmě. Míra problémů vyjádřená výší škod je důležitá. To, co se odehrává v médiích je prostá demagogie realizovaná na politickou obhednávku. Tím se nevylučuje, že se sviňárnička stala, ale zakrývají se sviňárničkou megasviňárny jiných a to je špatně.

  Vidím to podobně ja cnemo.

  Ono každé podnikání obecně je vždy souboj se zákony a v podstatě nikdo není čistý. Od malého stánkaře po Babiše nebo Microsoft či VW. A to jednak z principu – Neustálé hledání nových cest a kdo se pohybuje na hraně, ten vždy snadněji uspěje. Druhou příčinou je samotný právní systém ve kterém je prakticky nemožné vše dodržovat. A za třetí – Moc – která k obojímu svádí a nedodržování zákonů umožňuje.

  Babiše rád nemám pro jiné věci než Čapí hnízdo – řepkový byznys a skupování půdy ve velkém, iDnes …
  Současná vládní garnitura ČSSD je ale mnohem nebezpečnější. Nejen kvůli utečencům a lokajskému posluhování kdo ví komu, ale i proto, že svým vedenímstátu, to vše co Babiš napáchal – to vše mu vlastně umožnila.

 • fajt • 21. března 2016

  http://byznys.lidovky.cz/nemci-oznamili-prodej-skladu-s-ceskou-naftou-jeji-zachrana-je-v-ohrozeni-1og-/energetika.aspx?c=A160318_225823_energetika_pave – takhle se podniká v česku, tohle je výsledek demokraturníků, kteří vyrábějí krvavý bič na sprostý lid…a ovečka drží a drží…až prostě chcípne. ..)