Diskuze k článku


 • Aleš • 29. září 2016

  Dobrý postřeh. Vyšetřování se nápadně podobá vyšetřování událostí 11. září. Jen místo velice rychlého odklízení trosek WTC 1,2 a 7 nikoho nenapadlo hledat kruh spálené země. Ale to jasné okamžité určení viníka, přestože neexistují žádné důkazy potvrzující oficiální verze. Příští rok je 2017…

 • hudryper • 29. září 2016

  Ona mezinárodní „komise“ je vlastně spoluviníkem úkladné vraždy skoro 300 lidí . Až se Ukrajina stane zase normálním státem,vyjdou na povrch dokumenty,jež určí jednoznačně nejen ty,kteří
  ten zločin provedli,ale hlavně ty,kteří jej naplánovali a dali pokyn k jeho uskutečnění. Tato operace pod cizí vlajkou měla být podle Pjakina signálem pro vyvolání války s Ruskem. Nejspíš proto,že
  byla zpackaná a Rusové okamžitě v pohotovosti,tak se v plánu nepokračovalo a nyní musí být komisaři slepí,hluší a hlavně preferovat jako klíčový důkaz záběr videa na náklaďák s chybějící raketou.Že je na snímku jasně vidět reklamní tabule servisu vyskytujícího se na známém místě
  pod kontrolou ukrajinské armády,nevadí. Vždyť přece dobře vědí,jak je ten kágébák Putin lstivý!

 • Irena • 29. září 2016

  http://www.vesti.ru/doc.html?id=2804299
  Vyhrožujou sv…
  Госдеп США: Россию ждут удары по городам и крушения самолетов

 • Irena • 29. září 2016

  Irena napsal

  http://www.vesti.ru/doc.html?id=2804299
  Vyhrožujou sv…
  Госдеп США: Россию ждут удары по городам и крушения самолетов

  https://cz.sputniknews.com/svet/20160929/3889399/Ministerstvo-zahranici-USA-Moskva-utoky-extremiste-ruska-mesta.html

 • Aleš • 29. září 2016

  Hodně věcí vychází na povrch až v době:
  Kdy už hodně lidí zapomnělo.
  Když už umřou nebo jsou staří pamětníci.
  Kdy už to ničemu nepomůže.
  Kdy už to nikoho nezajímá.
  Je jasné, že zčásti se to gaunerům podařilo i teď, od událostí již nějaký čas uplynul a negativní důsledky již nezvrátíme.
  VTTIP bude v tom, že tentokrát bude mnohem kratší doba mezi činem a odhalováním pravdy. A to bude mít grády, i když možná v době konzumní otupělosti celého euroatlantického prostoru trochu menší, než bychom si asi přáli.
  Dění na Ukrajině a v Sýrii jsou snahou o vyvolání války s Ruskem. U nás budou krajské volby. Pamatujme na to, kdo má program pro a kdo proti válce. U nás nerozhodneme o tom, zda válka bude, ale jestli my budeme v první linii a jestli budeme živými štíty či dopadovými místy sestřelené techniky a nakolik naše výroba a ekonomika bude přizpůsobena válečné. Pokud však dojde na konflikt, možná to bude poslední věc, kterou v životě zažijeme.
  Om zdar a NATU zmar.

 • Martin (už bez taky m) • 29. září 2016

  Chtěl bych upozornit na tiskovku s výrobcem ruského zařízení radarové kontroly na kterou zde dala odkaz aram.
  Na tiskovce bylo jasně řečeno, že rusové byli schopni zaměřit jakýkoliv cíl min. do cca 2 m velikosti (na příkladu s dronem z kompozitů- de facto větší model letadýlka), a raketa BUKu má kolem 5 m délky a je kovová a efektivní odrazovou plochu má podstatně větší.
  Na TK bylo také jasně řečeno, že ze strany JV, V (od území RF) nebyl v prostoru žádný další letoun vyjma dvou civilních. Také sdělili, že zjistit podobné fakty z Ukroruiny strany (údajně) nebyli tak přesně schopni, ale že všechna data musí mít špionážní družice, které nad územím v tu dobu byly…
  Osobně zopakuji svou hypotézu: letadlo bylo sestřeleno ZE VZDUCHU, nikoliv ze země. Pro svou „domněnku“ mám také ten názor, že odpálení BUKu zaregistruje i blb a je tedy těžko utajitelné.
  Odpal mnohem menší střely z letounu s příslušnou kamufláží ve výšce řekněme 8,5 tis m. nemáte ze země při náhodném pohledu na oblohu prakticky žádnou šanci zpozorovat.
  Museli by jste letoun sledovat výkonným triedrem – který má ale zase tu chybu, že vidíte jen nejbližší okolí stroje…
  Stále si myslím, že RF ví o dost více- pravděpodobně i proto, že sledovali a vyhodnocovali dosavadní letecké útoky Ukroruiny proti povstalcům (k nimž již tehdy ze známých důvodů nějakou dobu docházelo již jen ojediněle).
  Ještě ale nepřišla ona „správná chvíle“ – nejspíše.

 • hudryper • 29. září 2016

  Martin (už bez taky m) napsal
  Ještě ale nepřišla ona „správná chvíle“ – nejspíše.

  Ta chvíle je ale na dosah. Fakta v rukou protivníků zůstanou zřejmě ještě chvíli nezveřejněny,ale
  jen do té doby,než by se podařilo neoconům zaútočit tak,že by nezbylo než odpovědět. Půjde zřejmě í o to druhé malajsijské letadlo ,které se svými 10 čínskými vědci na řízení raket nesmělo doletět do Pekingu a v neposlední řadě i o 9/11. Vykřikovámí Kirbyho a vyhrožování teroristy v
  samém Rusku – to je už přímo projev naprostého zoufalství z nepřetržité série neúspěchů.

 • Tribun • 29. září 2016

  Ptal jsem se podobně a bylo mi vysvětleno, že se ptám nevhodně a že takhle by se žádný slušný člověk neptal. Ale dávno už mne nepočítají mezi slušné lidi, tak se budu ptát dál.

 • peter. • 29. září 2016

  Reakcia Zacharovej:
  https://cont.ws/post/385907

 • peter. • 29. září 2016

  http://www.rukojmi.cz/

 • Dana • 29. září 2016

  Vojin Dana se nestara o pomatene Ukrajince, kteri se masakruji mezi sebou. . Opolcenci jsou pomateni o mnohem vic, protoze odtrzeni od Ukrajiny si uz zrejme nepreje ani Putin.. Jeho instigovani prestalo, Donbass mu za ty mezinarodni dopady nestoji. Myslim, ze jim pomahal stejne jen naoko, jakoby z vlasteneckeho presvedceni, vedouce, ze jsou to bridilsti fanatici. Ty slavne bile nakladaky s ruskou humanitarni pomoci byly poloprazdne.

  Jinak dohady o sestreleni MH 17 vubec nectu, protoze bylo od zacatku jasne, ze letadlo omylem sestrelili rebelove z Donbassu, jak se sam usvedcil Igor Girkin, vam asi znamy jako Strelkov. . Kratce pred oficialnim hlaseni o padu letadla informoval Girkin na ruske socialni siti „V kontakte“, ze v oblasti Terez sestrelili povstalci nepratelske letadlo An-26. . Dokonce uvedl, ze spadlo v okoli Progress Mine (zrejme dul), ze z nej zbyl jen odpad a ze nedoslo k urazu lidi na zemi. … Potom, co se roznesla informace, ze spadlo civilni letadlo, tak Strelkov jeho ohlaseni ihned stahl. Opolcenci toto masivne podelali a tim prohrali jejich moralni prevahu.. Dopad to zrejme melo i v rebelskych radach, protoze pak zacly mocenske cistky a od te doby se zabijeji mezi sebou.

 • Pocono • 30. září 2016

  Dana napsal

  Vojin Dana se nestara o pomatene Ukrajince, kteri semasakruji mezi sebou. .Opolcenci jsou pomateni o mnohem vic, protoze odtrzeni od Ukrajiny siuz zrejme nepreje ani Putin.. Jeho instigovani prestalo,Donbass mu za ty mezinarodni dopady nestoji.Myslim,ze jim pomahal stejne jen naoko, jakoby z vlasteneckehopresvedceni, vedouce, ze jsou to bridilsti fanatici. Ty slavne bile nakladakys ruskou humanitarni pomoci byly poloprazdne.

  Jinak dohady o sestreleniMH 17 vubec nectu, protoze bylo od zacatku jasne, ze letadlo omylem sestrelili rebelove z Donbassu,jak se samusvedcil Igor Girkin, vam asi znamy jako Strelkov. . Kratce pred oficialnim hlaseni o padu letadla informoval Girkin na ruske socialni siti „V kontakte“, ze v oblasti Terez sestrelili povstalci nepratelske letadlo An-26. . Dokonce uvedl, ze spadlo v okoli Progress Mine (zrejme dul), ze z nej zbyl jen odpad a ze nedoslo k urazu lidi na zemi. … Potom, co se roznesla informace, ze spadlo civilni letadlo, tak Strelkov jeho ohlaseni ihned stahl.Opolcenci totomasivne podelalia tim prohrali jejich moralni prevahu.. Dopad to zrejme melo i v rebelskychradach, protoze pak zacly mocenske cistky aod te doby se zabijeji mezi sebou.

  A proč teda musíte mermomocí komentovat, když to nečtete? Schýza, nebo grafomanie? :-)))

 • Dana • 30. září 2016

  Pocono napsal
  A proč teda musíte mermomocí komentovat, když to nečtete? Schýza, nebo grafomanie? :-)))

  Ale kdez, Pocono.
  Precetla jsem si prvni prispevek a mela jasno.
  :-)

 • Martin (už bez taky m) • 2. října 2016

  Dana napsal
  Ale kdez, Pocono.
  Precetla jsem si prvni prispevek a mela jasno.

  Ale jistě, vy přece máte jasno vždy, ani střípek pochybností…
  K smíchu – kdyby nešlo o tolik mrtvých, kteří byli LIDMI.
  Ano, na obou stranách jsou kromě normálních i různí „povedení týpkové“… Soudím ale, že na opolčenecké straně je jich podstatně méně.
  Proto také museli najatí vrazi začít zabíjet ty, kteří se díky osobnostním kvalitám projevili a vypracovali ve schopné velitele a možné vzory obyvatel. Ale vzory a hrdinové jsou nejlepší mrtví, že… Nebudu zmiňovat dvě z tajných služeb „světového formátu“ které mají v podobném konání světové prvenství, všichni přece víme. A aby bylo jasno: FSB k nim nepatří.
  Putin vždy pro Rusko potřeboval Ukrajinu pokud možno celou a neutrální s rozumným vztahem k RF.
  Ano, bez Haličských štváčů a verbeže se obejdou nejspíše i na Rozkradině současnosti. Tipuji že nakonec toto území a obyvatelstvo připadne k skutečnému rozlousknutí Polsku.
  I kdyby byli chtěli, neměli v té letové výšce čím Dano.
  Na pohádku o „zapůjčeném BUKu z RF“ věří jen naprostí pošahanci.
  Pokud vůbec někdo střílel ze země, tak Ukroruina v dosavadním průběhu konfliktu který její „dosazené“ „elity“ (zmetci vyzdvižení účelově ze dna společnosti) samy rozpoutaly na pokyn štváčů z roztomilých USA/Izraele (v případě obou zemí jde o jejich největší špínu) jasně dokázala, že řadový četař „režimní“ ČSLA by si s jejími „ofenzivami ATO“ věděl rady.
  Totální diletantství UK „armády“ je zřejmé po naprostém rozvalu důstojnického sboru, ale i pochopitelném postupu většiny poddůstojníků- kteří pokud vysloveně nemuseli, nedělali nejlépe nic, a vše nechali na „dobrovolnických haličských batalionech“. Výsledek pak byl logický.
  Opolčenci ani RF neměli naprosto žádný motiv ty lidi v civilních letadlech vraždit. Jde tedy nejspíše o „false flag“ v „mistrovském provedení“ made by US…

 • Martin (už bez taky m) • 2. října 2016

  Idiotské navěsení „akce“ na RF po úspěšné Olympiádě svědčí o pokračovacím rukopisu jak neocons, tak jimi dosazených „elit“ (společenského dna) „povýchodnělého Západu“. Jedna banda, jeden zcela zřetelný rukopis.
  Stejná surovost, stejný cynismus, stejné „kolaterální ztráty“, stejné „omluvy“. Všude kde jste vlezli onu „svoboděnku“ „vyvážet“.
  U nás k vašim „elitám“ patří zejména TOP 09 – také zcela bez skurpulí, bez svědomí, ne s hroší kůží- ale přímo s kanáloidním xichtem…
  Ten rukopis je nezaměnitelný, a je hořce smutné, že právě zejména „Východ“ Evropy (vždy jsme byli Střed) je po zkušenostech se „svými“ režimy schopen vše jasně a zřetelně vidět.
  Naivita US neocons není naivitou, ale jak ztrátou soudnosti těch, kteří si mysleli že již „navždy budou otáčet Zeměkoulí po svém“, tak surovou bezohledností kolonialistů. Jak zde i jinde mnozí velmi správně napsali, ten „pocit věčné viny“ se stále sugeruje Němcům (ne že by neudělali neskutečná svinstva) – ale onen „Evropský“ i „zaoceánský“ „základ společnosti“ vůbec ve své deprivaci nechápe co je to pochopení, soucit a lidskost.
  Věřím, že se zvolením Trumpa (nebude-li odstraněn před volbami) se i v „zaoceánských koloniích civilizace“ začne uklízet.
  Měli by jste tam ovšem nejprve dokázat dost soudnosti, a toho Trumpa si zvolit.
  Protože pokud prokážete opět „hluboký jemnocit, pochopení a astrální inteligenci“ necháte si stejně jako v podobě „Křováka mladšího“ podstrčit zcela „svobodně“ dalšího De-Billa…
  Věřím že většina přispěvatelů tohoto webu nemá zájem ničit Ameriku, ale s chutí by kopla do žumpy tu „vaši neocons – elitu“… s „nabalzamovanou“ Hitlary v čele usilující o další 5-leté krvavé ožebračování celého světa, obyvatel USA samotných včetně.
  Takže netrollujte, a makejte pro Trumpa – je pro USA důležitější nežli Putin.