Konvoj, motorkáři a pravá tvář našich demokratů

Průjezd konvoje zanechal stopy na sociálních sítích a serverech i na tvářích některých obyvatel. Všiml jsem si jednoho momentu, kterého by si měli všimnout nejen obyvatelé naší obce kvůli nedávným opakovaným událostem. Plíživým jevem či vařením žáby v hrnci je zvyk na podobné události a jejich důsledky. Reaguji na tuto stopu na serveru Parlamentní listy.

A pak, že motorkáři mohou být slušní lidé. Slušní lidé se neúčastní provokací sloužících k rozpoutání 3. světové války. Ani nejsou členy zločineckých organizací. (Viz první odkaz)  A demokratičtí politici včetně manželů samozvaně demokratických politiků by neměli fackovat lidi s odlišným politickým názorem, jako se děje v případě politiků TOP 09 či hnutí Starostové a nezávislí. A slušní lidé se k takovému chování neuchylují na návštěvě ani v parlamentu. Slušní lidé nemají tendence adorovat zločince a vrahy. (Jako např. ti, co dnes adorují Banderu nebo pomyslně šlapou po hrobech vojáků, kteří osvobozovali Československo od fašismu, jako to dělá pan Klvaňa.)

Nevidím nic demokratického na lžích prezentovaných např. zde panem Kalouskem.  A aby nikdo neměl pocit, že jsem si zasedl na nějaký politický subjekt, tak nemůžu šetřit ani současnou vládní koalici. Nevidím totiž nic demokratického a křesťanského ani slušného v tom, co tvrdili zástupci Mladých křesťanských demokratů v ČT24 u pana Moravce ohledně verbování vojáků do vojenských konfliktů rozpoutaných ze zištných sobeckých zájmů korporací, či co tvrdí např. ohledně konvoje pan Bělobrádek i někteří další politici zde.

Za tím vším spatřuji jediné. Pravou tvář našich samozvaných demokratů, tedy fašismus a odhodlání poslušnosti vůči mocnosti, která tento fašismus zneužívá pro svoje mocenské i ekonomické zájmy ve smyslu „Rozděl a panuj“.

Ještě si někdo myslí, že Kříž a meč u nás nehrozí?

Přejít do diskuze k článku 96 komentářů