Diskuze k článku


 • fajt • 13. dubna 2016

  v tom případě bych argumentoval, že si měl pán primář pořídit osobního řidiče, pokud na něj neměl, tak dělal příkoří a ostudu svému cechu a své společenské kastě – měl by ho soud třídně vyobcovat a navždy usnesením poslat mezi plebs, tedy mezi lidské zdroje, které fialoví prací a zelenají evropským odpadem. ..)

 • fajt • 13. dubna 2016

  http://www.novinky.cz/krimi/400322-v-den-kdy-naboural-51-aut-mel-byt-policista-pred-soudem-v-krvi-mel-pres-promile.html – české obrazy v kapitalistické realitě, platit daně v cz kolonii vyžaduje mít opravdu silný žaludek. ..

 • Sio • 13. dubna 2016

  Trochu zjednodušená úvaha. Zavádějící už v tom, že za člena elity byl vybrán primář, což není ani vyšší střední třída. Málo primářů asi vydělá tolik, co třeba „předseda tohonoho výboru poslanecké sněmovny“, „europoslanec“ nebo majitel „exekutorské firmy“ – to jsou skutečně lidé vyšší střední třídy až servisní elity. Přitom jejich kvalifikace, tedy zásluhovost je obvykle značně nižší, než ta u pana primáře. Popřeji Tribunovi, aby důležitost tohoto povolání jaksepatří procítil a pochopil, když vidí primáře jako papaláše v bouráku.
  Odškodnění. Proč by mělo jít jen o status? Třeba mu doma trčí auto, ztrácí na ceně. Třeba má tak nešikovné bydliště vzhledem k MHD, že zabije denně hodinu navíc, to není maličkost. Kolik by si byl mohl za tu hodinu denně při své kvalifikaci vydělat? Třeba bez auta nemůže vyřídit spoustu věcí.
  Nevím, kolik primářů má na to, aby si mohlo dovolit osobního řidiče a dát mu trochu solidní plat, tj. postrádat v rozpočtu 20000 měsíčně min. I při platu 100000 čistého si to myslím každý rozmyslí.

 • hudryper • 13. dubna 2016

  Tvé pochyby jsou Sio na místě. Primář nemocničního oddělení nebývá pouhým úředníkem,musí
  operovat,vést podřízené k pořádku a k dobrému jménu jím řízeného oddělení -zkrátka musí makat.
  Na rozdíl od nějakých členů správní rady komunálního podniku,o poslancích raději ani nemluvě.
  Nevím čím to je,Tribune,ale Vaše náměty a jejich zpracování v poslední době už není,co to bývalo.
  Evidentně jste znejistěn ve svých postojích k imigrantské budoucnosti a nejspíš z toho to pramení.
  Přeji Vám i Vašim čtenářům znovunalezení té formy,která bývala pravidlem. Kdy platilo,že Váš krátký článek měl stovku diskusních příspěvků a co do autorské proslulosti jste neměl konkurenci.

 • Gatta • 13. dubna 2016

  Díval jsem se na tn článek – co mě zaujalo:
  – „Nelze se přiklonit k závěru správního orgánu, že by k zadržení řidičského průkazu postačovalo důvodné podezření,“
  – „Za tohoto stavu nebylo možné o zadržení řidičského průkazu rozhodnout, neboť tak lze učinit pouze tehdy, pokud je prokázáno, že řídil vozidlo pod vlivem alkoholu,“ a
  – „Po 355 dnech tak dostal Kuntscher řidičák zpět.“
  Naše spravedlnost takovou věc řešila ROK !

  Tedy pán něco nadýchal, ale v krvi nic nenaměřili. Myslet si o tom můžeme cokoliv …
  Ale primáři se za této situace nedivím, že požaduje kompenzaci. Mohl nakonec donést i účtenky za taxíky.
  No a třeba si dá příště pozor a před jízdou už ani skleničku.