Probohaživého, jen ne Füleho

ANO nechce za komisaře EU nominanta ČSSD Mertlíka. A tak se prý jako o tzv. kompromisním nominantu a východisku z nedohody hovoří o panu Štefanu Fülem. Onom pánovi, kterého jsme si v době kyjevského Majdanu skutečně užili a viděli jsme ho zcela jasně. Je to elegán neelegantního ducha a držitel hladké řeči nejhrubšího obsahu: Postaví­-li se policie legálně zvolené vlády a legálně zvoleného prezidenta proti davu vzbouřenců, podplacených Washingtonrm, pak by bylo nejtěžším zločinem proti lidskosti, proti EU a vůbec proti civilizovanému světu, kdyby tato policie proti vzbouřenému davu zakročila. A on Füle, reprezentant EU, stojí v tomto historickém okamžiku zeširoka rozkročen na neméně historické dlažbě Majdanu, aby tuto novou pravdu, vypracovanou v síních washingtonských neokonzervativců, zvěstoval nejen všem občanům Ukrajiny, ale prakticky celému světu jako jakýsi nový společenský zákon a morální kodex platný minimálně pro 21. století.

ALE POZOR: Pokud by se lid vzbouřil proti vládě nikoliv řádně zvolené, ale jen podvodně jmenované a Washingtonem inspirované, pak je povinností policie a armády vystoupit proti tomuto lidu a střílet do něj z děl, kulometů, letadel a bojových vrtulníků tak dlouho, dokud se lid i jeho revolta nezalkne vlastní krví. Tak praví Washington, tak praví i současná EU a nadšeně a bez výhrad tak hlásá i skvěle vyštafírovaný a hladkou řečí obdařený Štěpán Füle. A mně se zdá, že kdyby pravý opak hlásal ­ a třeba i ve špinavém svrchníčku i co nejkoktavěji ­ kdosi úplně jiný, vyšel bych na ulici s rozhalenou košilí a rozjařen bych děkoval za něj i za jeho slova nebesům.

5
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Autoři komentářů
Thorpeter.mirrorducatistaBéda Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Béda
Člen
Béda

Jeden za 18 druhý bez dvou za dvacet. O Fülem žádná. Článek jej hodnotí objektivně. Je to prodloužená ruka NWO. O moc lepší není ani Mertlík. Ten patří ke světovému lichvářskému bratrství.

ducatista
Člen
ducatista

Fülle je neuvěřitelně slizký člověk. Jednotka slizu = 1 fülle

mirror
Člen
mirror

Dosud jsem si myslel, že bývalí komunisté, kteří se vypracovali do vysokých funkcí v politice, jsou slušní lidé. Opak je pravdou. Je to spodině, která lačně hrabe prachy a neštítí se ničeho. Zvláště u Mertlíka jsem myslel, že bude hledat uplatnění v akademické sféře. Od toho druhého, Fülleho jsem nečekal vůbec nic. Nebyl mi sympatický nikdy.

peter.
Člen
Thor
Člen
Thor

V Bruselu by se zkurvil i Ježíš Kristus. Takový Kalousek je optimální kandidát, ten už se víc zkurvit nemůže a Evropě ještě může prokázat,zač je toho bechyňský chemický loket. Nebo kníže naše jasné, symbol sklerotické demogracie, pravdy a lásky – zaspí i konec EU a s bláboly zapadne do průměru. Ale tolik radosti z exportu našich politických a hospodářských talentů a géniů bychom asi ani neunesli. Obávám se, že ani ten Eurosojůz ne.