Proč máme léta nejdražší cenu vody v kraji?

Kvůli komu máme léta nejdražší cenu vody v kraji?

Kvůli protiprávnímu jednání politiků. Hadi na radnici a v oblecích zaprodali v letech 2001-2004 monopol vody koncernu. Další Hadi tento stav udržují v chodu i přes rozsudky. Místo ODS, KDU, ČSSD přišel STAN, TOP09 a ANO a vše jede dál, nové strany se pokoušely zabránit odhalení pravdy a dosažení pravomocných rozsudků. Je třeba vytřídit politický odpad na radnicích, jinak se nedoplatíme. Občané Zlína kvůli nim přišli o tři čtvrtě miliard korun a stamilióny z dotací na obnovu infrastruktury.

Chcete čistou vodu nebo dál financovat jachty magnátů? Čistou vodu?

Tak nám pomozte vytřídit odpad na radnicích. Nájezdu bílých límečků jsem se postavil. Soudci mi po právní bitvě trvající 15 let, kterou jsem musel vydržet ufinancovat, i když jsem stál proti miliardářům, dali pravomocně zapravdu a proces, jehož realizace je zákonnou podmínkou pro platné uzavření smluv s koncernem, označili za neplatný a protiprávní. První část bitvy je vyhraná, nyní je třeba vyhnat z radnice darebáky. Prosazení provozního modelu došlo postupem in fraudem legis (obcházení zákona) to je postupem, kterým došlo k obejití shora citovaného ust. čl. § 13 stanov a ust. § 156 odst. 4 a § 156a ObchZ…

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Svoboda
Svoboda
1. 10. 2018 9:42

Radek Novotný má samozřejmě pravdu ve svém spravedlivém hněvu a fandím mu. Akorát nepochopil jednu zásadní věc, pokud si dodnes klade otázku, která je v nadpisu. Skutečně hlavní příčinou, a to dodnes nechápe ani většina alternativy, byly nebezpečné hrátky s „demokracií“, které tu vypukly po převratu v roce 1989. Takže hlavní příčinou je mýtus o demokracii a kouřová clona, která tím vzniká, aby se dalo nerušeně rozkrádat, manipulovat, zamlčovat, vyhrožovat, ubližovat, ostrakizovat, diskriminovat, absurdně přerozdělovat, atd. Z tohotu úhlu pohledu se dá bez nadsázky říct, že lidé si přejí být okrádáni, přejí si být obelháni, přejí si být napadáni a… Číst vice »

idiotronic
idiotronic
2. 10. 2018 12:40

Ochranu vodě (a nejen jí) poskytovalo státní vlastnictví. Změna režimu ovšem nepřišla přes nějaké pouliční demonstrace ( v malých městech strhávali milicionáři plakáty OF ještě v prosinci 1989) , ale byla nařízena z Moskvy, kde Gorbačov odmítl setkání s československým premiérem. Nebyla náhlá, proto již v roce 1988 byly vydány některé nové zákony a například JUDr. Lubomír Štrougal se na realizaci takovéto změny odmítl podílet. Ohánět se voliči a jejich vůlí je mnohdy falešné, sestavování kandidátek a proškolování kandidátů před volbami probíhá v zahraničí. Sestavování kandidátek je důležitější, než volby, před 50 léty už o tom byly vtipy v Dikobrazu.