Diskuze k článku


 • Petrpavel • 31. ledna 2018

  Jaký je rozdíl mezi „demokratickými“ a „autoritářskými“ státy?
  V těch prvních se osnování vymyšlených kauz proti svým politickým nepřátelům považuje za samozřejmou politickou práci a praxi souboje mezi politickými stranami, po jejich provalení se na veřejnost ta zůstává rozdělena na „věřící“ a „nevěřící“ protože být účasten na moci a požívat díky tomu nezasloužené prebendy je tak lákavé že člověk přestane používat rozum a ztratí cit pro základní spravedlnost, a protože ti kterým je spravedlnost upírána nemají ani silové státní složky, ani peníze, ani média, ani žaludek na otevřený a nelítostný boj, jen sílu svého přesvědčení, a to je v tomto systému málo. Půl na půl (když odmyslíme nevolící třetinu), USA jako ČR.
  Druhé typy států jsou založeny na získané autoritě. Pomíjím a nechci rozebírat zda získané ve volbách nebo vojenským či politickým převratem nebo tradicí té které země. Ale je tu trvalá autorita která umí zacházet s mocí tak aby stát někam směřoval, která je okolnostmi nucena brát na vědomí blaho a zájmy svých občanů, která je „demokratickými“ okolními státy a světovými četníky neustále bičována, dehonestována a tím vystavena testu své udržitelnosti a výhodnosti pro své občany.
  Devadesát ku deseti, Rusko jako ČSSR.
  Ano, je to obecný pohled. Praxe našeho poznání ale ukazuje že sice má své výjimky (neboť výjimka potvrzuje pravidlo), ale platí. Stejně tak je zákonité že při tom dělení u nás „půl na půl“ s tím polovina nemusí souhlasit.

 • Admirál • 31. ledna 2018

  Tribun – palec nahoru – podepisuji.

 • senil • 31. ledna 2018

  Myslím si, že Zeman vyhrál ne proto, že by byl oblíbený a neporazitelný. Vyhrál proto, že Drahoš byl velice slabý protikandidát. Bez charismatu, bez originálních názorů. V debatách slabý. Jakýkoliv alespoň trochu charismatickým osobitý a rétorický zdatný kandidát by Zemana porazil. Ale protizemanovské elity nebyli schopny během 5 let vybrat zmysluplného kandidáta, tak mají co si zasloužili.
  Možná se báli, že kandidát s vlastním názorem by je naslovo neposlouchal.

  http://www.epshark.cz/clanek/395/povolebni-premitani

 • Jan Kristek • 31. ledna 2018

  Vzhledem k tomu, že na straně těch, co vytýkají Zemanovi neslušnost, je i Banga, nemluvil bych ani o vynechání vulgarismů. O slušnosti Jandovy roztažené ani nemluvě.

 • Bety • 31. ledna 2018

  Já bych řekla, že slušnost právě stála na Zemanově straně. U všech lidí, kteří mají cit pro podpásovky, okopávání kotníků a vůbec křivárny všeho druhu to právě zapůsobilo opačně, než si jejich autoři přáli. Neustále vnucované „ruské stopy“ už
  také lezou lidem pěkně krkem. Kdyby ta Drahošova kampaň byla skutečně založená na korektnosti a slušnosti, tak by zapůsobila víc.

 • tatar • 31. ledna 2018

  fajt napsal

  https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/27540932_974239582731831_4832445204943348624_n.jpg?oh=67ac6dfda396886cd6098f99451c0c5d&oe=5ADFF5BB Dubček se Sorošem a Janouchem, proč si dal rande zrovna s nimi. ..

  Protože v 80. letech pilně pracoval na „otevírání“ socialistické společnosti. Soros má vizi otevřené společnosti, která může podléhat krizím a náhlým změnám, ale ve výsledku je podle něj zdravější než uzavřený systém, proto se v 80. letech a vlastně dodnes spojuje se všemi, kdo vlastně tu uzavřenost a stálost podrývají. On se se svou vizí nikdy netajil, naopak je ve svých projevech, textech apod. velmi otevřený. Více např. https://www.amazon.com/Opening-Soviet-System-George-Soros/dp/0297820559/
  Hmm, oni to prodávají za skoro 50 doláčů, koukám, že jsem před léty správně investoval…

 • Jura11 • 31. ledna 2018

  senil napsal

  Myslím si, že Zeman vyhrál ne proto, že by byl oblíbený a neporazitelný. Vyhrál proto, že Drahoš byl velice slabý protikandidát. Bez charismatu, bez originálních názorů. V debatách slabý. Jakýkoliv alespoň trochu charismatickým osobitý a rétorický zdatný kandidát by Zemana porazil. Ale protizemanovské elity nebyli schopny během 5 let vybrat zmysluplného kandidáta, tak mají co si zasloužili.
  Možná se báli, že kandidát s vlastním názorem by je naslovo neposlouchal.

  http://www.epshark.cz/clanek/395/povolebni-premitani

  No on v tom předvýběru vypadal nejschopněji a jediný další schopný porazit Zemana (Drahoš o 1%) byl Horáček (vyrovnaný výsledek) …. ostatní by s ním prohráli.

  Takže ten kdokoliv je jen Horáček (sám to pochopil a vyjádřil se: „Asi jsme vybrali nesprávného kandidáta“).

  Od Zemana perfektně vyhodnoceno, že Drahoše rozdrtí v debatách, takže nešel do debat v době protizemanovských primárek (1. kolo), aby nikdo neviděl, co se stane, když Drahoš otevře pusu.

 • zajoch • 31. ledna 2018

  Po první přímé volbě prezidenta, kdy také vyhrál Miloš, jsem se od režižéra (podle stařečka Pagáče – Jozefa Krónera) Hřebejka dozvěděla, že jsem prase, protože jsem nevolila Schw. Nadávka od takového člověka asi nikoho nerozhodí, jenom poukáže na „slušnost“ dotyčného. Hlavně, že akademika volili ti „slušní“ nóbl lidi a ti kteří mezi ně chtějí patřit. Líbí se mi jak „slušnost“ vyzyvatele a jeho týmu okomentovala Bety a Jan Kristek.

 • peter. • 31. ledna 2018

  Necyklopédia o slušnosti:
  Termín slušnosť, najmä v tvare „slušný človek“ sa začal využívať v dobách tesne po „Víťaznom novembri 1989“.
  Na začiatku slúžil len na to,aby sme o nových „hrdinoch doby“mohli povedať niečo pozitívne.Keď sa už o niekom nedalo povedať že je veľký vedec,spisovateľ,filozof alebo niečo podobné,tak sa povedalo,že je to „slušný človek“.
  No viacerí z tých „slušných ľudí“mali problém,že nespĺňali zastaranú no vždy „komunistickú“predstavu o slušnosti.Mnohí z nich sa ožierali,brali drogy,neumývali sa pričasto.podvádzali svoje manželky,vulgárne sa vyjadrovali,udávali svojich priateľov…budili dojem ľudí,ktorí sa zrazu dostali z krčmy rovno pred mikrofón.
  Dnes sa človek stane „slušným“vtedy ak má ako tak čistý register trestov,nebol komunistom a mal tých správne „slušných“kamarátov.Slušní ľudia sú dnes výlučne tí,ktorí sa hlásia k politike tých strán,v ktorých sa nachádzajú ľudia ktorí sa stali slušnými tesne po novembri 1989.

 • fajt • 31. ledna 2018

  tatar napsal
  Hmm, oni to prodávají za skoro 50 doláčů, koukám, že jsem před léty správně investoval…

  to jenom potvrzuje, že kdo má peníze může plácat kdejaké blbosti a nakonec ty kraviny může i realizovat, pravda je ve světě lidí tak relativní věc. ..)

 • fajt • 31. ledna 2018

  https://archiv.ihned.cz/c1-66033980-studenti-vyrazi-pomahat-na-sever-moravy-strachu-tamnich-lidi-vyuzil-zeman – další tunel, však soroš má zelených papírků dost, sociální inženýři jen vpřed, za císaře pána a jeho hnědou korunu . ..)

 • Gatta • 31. ledna 2018

  fajt napsal

  https://archiv.ihned.cz/c1-66033980-studenti-vyrazi-pomahat-na-sever-moravy-strachu-tamnich-lidi-vyuzil-zeman–další tunel, však soroš má zelených papírků dost, sociální inženýři jen vpřed, za císaře pána a jeho hnědou korunu . ..)

  Re fajt – to měli svazáci pomáhat aspoň rok před volbama … co teď …?

  Jinak je poučné, jak (obrazně) taková jedna „volební“ po čuni dovede rozsvítit v kebuli i vysokoškolským profesorům. Tohoto receptu bych se tedy držel i nadále.

 • fajt • 31. ledna 2018

  Gatta napsal
  Re fajt – to měli svazáci pomáhat aspoň rok před volbama … co teď …?

  Jinak je poučné, jak(obrazně) taková jedna „volební“po čunidovede rozsvítit v kebuli i vysokoškolským profesorům. Tohoto receptu bych se tedy držel i nadále.

  to by měl zbytečnou zpětnou vazbu, tu si ale vůbec nezaslouží, potkat ho, tak se mu vyhnu a hlavně ode mne nic seriozního neuslyší – ať se vrátí do Práglu a šetři ( krade) svému potěru na nějakou novou kůču ( m2 bratru za sto tisíc klausokaček ), za kterou by se bývali komunisté hluboce styděli, krom toho české vysoké školství je teď ve světě bráno jako těžký brak a za pár let to bude i jeho přičiněním horší než v americké korporaci, takže jemu svěřená generace už nikoho neoslní a spadne do třetího rozvojového světa (ale mohou jezdit jako mezci z drogami, jak to udělala ta peroxidová bloncka, kterou teď v Pákistánu ojedou všichni patřiční muži islámu ) . ..)

 • Martin (už bez taky m) • 1. února 2018

  Nežli bych byl „slušný“ s mentálním úchylem Jakubem Jandou a jeho ještě úchylnějšími „šéfy“ – to raději budu neslušný s Milošem Zemanem – coby „alkoholikem, senilním starcem, belhavým rusofilem antievropského ovarovitého ražení „- jak zaručeně pravdivě a „demo“kraticky píší zástupci našeho „Syndikátu hovninářů“…
  Tady se již opravdu někdo zbláznil!
  Po vrcholně sprostých útocích na prezidentovo zdraví a jeho „strkání do rakve“ tady někdo chce prosím mluvit či psát o SLUŠNOSTI??!
  Zeptám se tedy slušně: tomu idiotovi J. Jandovi – a všem Mitrofanovům a Klvaňům a jiným „pussy…“ Kalouskoidům dá pár facek kdo??
  Opravdu bude muset jet do „naší matičky“ Prahy jeden „poctivě“ za práci pro společnost „odměněný“ (a zatím bez hůlky) „schopný bez vady“ ze zapadlé vísky jižního okraje Severní Moravy??
  Tady- v tomto stáDě LŽI, PODLOSTI A TOTALITNÍ „PRAVDY“ jediného EuroAtlantickoBruselského amorfního „názoru“ si opravdu někdo myslí, že již skutečně nebyly překročeny VŠECHNY MEZE SOUDNOSTI A SKUTEČNÉ SLUŠNOSTI??!
  Do očí bijící sprostí parchanti se promenádují po bulvárech „za svitu veřejnoprávních lamp“ a chrochtání propagandistických merdií – a skutečně čestní lidé mají chodit kanálama??!
  NAS.AT !!!

 • Gatta • 1. února 2018

  fajt napsal

  https://archiv.ihned.cz/c1-66033980-studenti-vyrazi-pomahat-na-sever-moravy-strachu-tamnich-lidi-vyuzil-zeman–další tunel, však soroš má zelených papírků dost, sociální inženýři jen vpřed, za císaře pána a jeho hnědou korunu . ..)

  2. Re fajt – ono to bude ještě jinak …
  Škola vypíše sociologické studijní téma – získá na to grant od pana Soroše, nebo od daňových poplatníků – „dorovolníci “ budou mít výlet se stravou a s ubytováním a k tomu jistý zápočet, no a pan rektor si bude moci vyplnit do všech možných kolonek další zásluhy … a vplatit si nějaké ty prémie.
  A co z toho budou mít ti sociálně potřební v MS kraji … ???
  To bych tedy opravdu chtěl vidět …

 • fajt • 1. února 2018

  Gatta napsal
  2. Re fajt – ono to bude ještě jinak …
  Škola vypíše sociologické studijní téma – získá na to grant od pana Soroše, nebo od daňových poplatníků – „dorovolníci “ budou mít výlet se stravou a s ubytováním a k tomujistý zápočet, no a pan rektor si bude moci vyplnit do všech možných kolonek další zásluhy… a vplatit si nějaké ty prémie.
  A co z toho budou mít ti sociálně potřebnív MS kraji … ???
  To bych tedy opravdu chtěl vidět …

  moc chytrej nebude , mazanější nikam nejezdí, jenom si nechaj přistát na účtu prašule a některá jejich praktická studentka ( nevylučuje se ani homo snaživej, teď je to v módě ) napíše patřičný elaborát a zprávu ( ušetří si roky studia, plus studentské výpalné ) o úspěšné cestě prófy do pustiny, země rudokožců, které přivedl na cestu liberálně boží – ať na SM raději nejezdí, mohl by se vrátit s morem pochybnosti a ještě by to v Práglu na někoho přenesl … že z toho budou mít slezané h0vn0 už počítají i oni, taky mohli z tohoto masochistického svazku už dávno odejít, takhle zůstanou pražské svoloči na kožku. ..)

 • Admirál • 1. února 2018

  Gatta „A co z toho budou mít ti sociálně potřební v MS kraji … ???“

  Mám na to odpovědět?

 • Béda • 1. února 2018

  Elitní Slušňáci nazávají své politické oponenty „rudými a hnědými prasaty“ (režisér Hřebejk) , zesměšňují prezidentovo zdraví a přejí prezidentovi smrt

  A tak je to správné, tak to má být, protože pražská kavárenská pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí.

 • Aleš • 1. února 2018

  Raději budu za hulváta s kalašnikovem než za samozvaného slušného šiřitele demokracie, pravdy a lásky, tak, jak je učí pánové Halík a Jakub Janda z Evropských hodnot.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Tereza-Spencerova-Mam-slusnosti-plne-kecky-Drahosovci-byli-slusni-jak-kanal-Pane-Pehe-bude-tu-za-5-let-jeste-EU-Ukrajine-hrozi-nedostatek-jidla-522602

 • fajt • 1. února 2018

  https://www.youtube.com/watch?v=AmuYBpY1QC4 – takových tady není málo, ti nakonec zahoří jako papír. ..)

 • Sofie • 1. února 2018

  Opět jsem zabloudila na OM a pročítám si příspěvky v diskuzi….
  A chci Vám říct, přátelé, že mi mluvíte z duše. Jsem tak ráda, že jste! Pocit sounáležitosti je k nezaplacení, proto díky za Vás a Vaše vidění světa.

 • Gatta • 1. února 2018

  Admirál napsal

  Gatta „A co z toho budou mít ti sociálně potřební v MS kraji … ???“

  Mám na to odpovědět?

  Zkuste – jestli projdete přes filtr :-)

 • Vaska • 1. února 2018

  no jestli se dá věřit tomuhle tak jsme (aspoň prozatím) v poslední vteřině utekli hrobníkoj z lopaty a zároveň by to mohlo vysvětlovat ten řev fašizoidních havlojdů — http://tadesco.cz/spiknuti-odhaleno/

 • koloděj • 1. února 2018

  Vaska napsal

  no jestli se dá věřit tomuhle tak jsme (aspoň prozatím) v poslední vteřiněutekli hrobníkoj z lopaty a zároveň by to mohlo vysvětlovat ten řev fašizoidních havlojdů — http://tadesco.cz/spiknuti-odhaleno/

  Je to bez odkazů na zdroje, a popravdě není to moc důvěryhodné.

  Kalousek by těžko dělal předsedu sněmovny, pokud bylo v plánu, aby šel opět na minfin. Tam se točí prachy, a moc, ne v poslaneckém křesle

 • Aleš • 2. února 2018

  Martin (už bez taky m) napsal

  http://www.novarepublika.cz/2018/01/ilona-svihlikova-zeman-porazil.html

  Proč se profesor Oskar Krejčí naštěstí zmýlil v odhadech?
  Voliči Zemana skutečně zcela dobrovolně neorganizovaně přesvědčili některé nerozhodnuté či nevoliče, aby šli k volbám.
  Někteří nevoliči vyslyšeli apel, jít k volbám. Mladí rádoby z „intelektuálnějšího“ prostředí jistě v takovém případě volili Drahoše. Ale mobilizační potenciál i mladých voličů číra a jeho pokračovatelů je vyčerpán a pokud tu nově příchozí muslimáci či Ukrové nebudou rodit o sto šest, tak jen zvolna budou Drahoušové těžit z toho, že generace lidí s nepřeformátovaným myšlením pomalu odchází do věčných lovišť stářím, či v mladším věku uštvání hnusem a nenávistí „slušňáků“/andílkůdebílků na rakoviny, infarkty, cukrovky…
  Naopak naše nevoličstvo je nevoličstvem především díky znechucení z politiky a politiků. Tady samozřejmě může nastat ten efekt, že starou známou tvář díky tomu nezvolí. Ale s větší pravděpodobností si to znechucení lidé spojí s politikou těch, kteří to znechucení zavinili. A jestli Drahoše podporovali některé subjekty, které tady nějakým způsobem vládly, ne všichni lidé zapomněli.
  Samozřejmě že v tomto hrají roli i médii vytvořené kauzy licoměrně někoho dehonestující. Ale přesto všechno bylo vidět, že právě tihle nevoliči zcela nezávisle a demokraticky se rozhodli a dokázali zvážit pro a proti.
  A tohle jsem před volbami říkal. Vysoká volební účast pomůže Zemanovi vyhrát volby. Všichni včetně Krejčího tvrdili, Zeman vyhraje jen při nízké účasti v 2. kole.
  Nevím, jaká byla přesně struktura hlasů nevoličů, co z toho převážilo.
  Ale uvedu klasický příklad. Moje sestra není zrovna vzorem občanské zodpovědnosti. O politiku se nezajímá. Nikdy se o ní nebavíme, ani teď. Asi moc nezná moje názory . K volbám nechodí. Ale vím, koho volila v sobotu.

 • Aleš • 2. února 2018

  Drahošova arogance a nadutost se ovšem může honosit jednou věcí. Pan Miroslav Kalousek má tak 3 % podporu ve společnosti, s celou TOP kou tak 4%. A jestliže jednoznačně je Drahoš jeho kůň a na 99% by Drahoš na hradě razil jeho politiku, povedl se mu neskutečný marketingový tah. 44% všech voličů a to je 92% voličů Drahoše volila, protože jim nedošlo, že si volí Kalouska na Hrad!!!
  Dokud je on, či jeho politická strana ve sněmovně, nelze je brát za politické mrtvoly. Vliv jim uniká, ale ještě ho mají větší, než si myslíme. Přesnější termín pro ně je ZOMBIE.
  Zombifikaci společnosti uplatňují i přes spřízněné členy pedagogických sborů. Obávám se, že se neštítí tohle dělat již v mateřských školách. A když se rozhlédneme po poslanecké sněmovně. Hamáček sice není členem samozvaného demokratického bloku, ale jejich politiku uplatňuje lépe než Václav Klaus mladší.
  O co tady ve skutečnosti jde? Spojování společnosti má probíhá tak, jako by pokračoval holocaust. Všichni se musí spojit v uniformní jedinou demokraticky správnou hnědobílou rasu, euroatlantský národ nadlidí. Všichni, co se nepodřídí, budou označeni jako dříve šesticípou hvězdou dnes jako nedemokrati, hulváti, lůza, špína, rusofilové, kolaboranti Kremlu, bolševickáprasata a eliminováni. Nejdříve problémy v životě, vyhrožování, ztráta práce. Ztráta voličských práv, rovnosti ve správních a soudních řízeních před zákony a institucemi. Dále raději ani nepomyslit. Mnoho z řečeného již v menším probíhá.
  V Polsku naštvali Izrael překrucováním historie. Jenže naše veřejnobezprávní televize miluje sionistické zbohatlíky v USA, jejichž rodičové a dědové zbohatli na podpoře Hitlera, 2 . světové, holokaustu i vybudování Izraele a jeho zločinech. Obyčejní Židé i Izraelci jsou jim u zádele. Humanismus a slušnost Drahoušova ražení.

 • Martin (už bez taky m) • 2. února 2018

  Humanismus a slušnost Drahoušova ražení je NELIDSKOST, PŘETVÁŘKA a VRCHOLNÁ SPROSTOTA.
  Tentokráte jsem chtěl také věřit, že se Oskar plete.
  Není ale dlouhodobě možné ignorovat ten bordel ve „veřejnobezprávních“ institucích, dělat že je vždy „přepereme“…
  Velice se bavím tím, jak „Babooligarchovi“ hnízdícímu v „jejich kapíku“ budou „bránit coby obviněnému“ vládnout… Nejspíše z titulu toho, že je se nikdy nikdo obvinit pořádně nepokusil, a když, tak si svoje „prostituce“ ještě stihli schválit, aby si to „tam nahoře“ také „posichrovali“.
  ČSSD se dopracovala k naprosté neviditelnosti a bezvýznamnosti, ani Hamáček, ani Chovanec z ústavu úpících Bohušů už nikoho zajímat nebudou.
  Soudě podle chování většiny merdiálně toaletně používaných „komunistů“ (vyjma Skály) je naše „levice“ již definitivně v…- tedy tam, kde je již roky „pravice“…
  Nastupuje národovectví, či snad i STŘÍZLIVOST.
  Po „dosavadní verzi“ „pravice-levice“ není poptávka- a již nebude. Proto Pehe a spol. plédují za „slušnost“…
  Ovšem slušnost HOVAD.
  Drahouš s podporou Schvarzenbergova Kraďouska, Fialového Bělobrádka si „na.ral“ do vlastního hnízda- a to v době kritiky toho „Čápího“…
  Ano, rozhodli naštvaní, rozzlobení nevoliči, které mnohem lépe nakonec oslovili byť podmíneční a zdaleka ne ve všem prozemanovští voliči Zemana a částečně i „Babioligarchy“ hnízdícího vysoko bez Kalouskových padáků. Udělali jsme to ZADARMO, protože jak říká jedna reklama: „TO NEJLEPŠÍ JE ZADARMO“…
  a BYLY NÁS STOVKY, TISÍCE zcela mimo vliv kulturní národní demagogické fronty.
  Nelze ale počítat jen ty 3% která převážila ty „čtyřprocentní“ „diverzifikované“ Jandovy propagátory Euroatlantidy ve verzi „SODOMA – GOMORA 2018“. Je třeba POČÍTAT VŠECHNY TY POCTIVĚ NA SYSTÉM NAŠTVANÉ LIDI, a je nutné aby je „velká dvojka“ NEZKLAMALA.

 • Martin (už bez taky m) • 2. února 2018

  Ani jeden z „velké dvojky“ není v ničem „IN-OVÁTOR“ (AČKOLIV NĚKTEŘÍ PRÝ TAKÉ „HNÍZDÍ“). „Jdem-okrást-i je-cká“ sPDOVODa se nyní děsí, co by tito „rodičové“ mohli vysedět…
  Ne, nezrodí se nový druh čestných a spravedlivých…
  Ale…
  Může se sbírat materiál na skutečné „hnízdo“, a z něj už něco lepšího časem -PŘI NEZBYTNÉ MINIMÁLNÍ SPOJITOSTI A AKTIVITĚ občanů vylétnout jednou může…
  Teď je tedy nutné „dohlédnout“ co a jak a čím budou oba „rodičové“ krmit, jak budou „zahřívat“, případně jakými „křídly“ chránit před úpalem…
  Aby to nakonec nebyla „veleKUKAČKA“…
  Věřme, že v tom obřím hnízdě se podaří vyhnízdit i spoustě drobnějších, ale o to čipernějších nejen ptačích druhů… pod jeho krytem a „ochranou“ nedopustivší totální rozpad funkcí státu a snad jejich postupné zlepšení- když národ sobě pochopí, že sám musí „přiložit nějaký ten klacík k dílu“…(sídlu), jinak by jiní natahali doslova klády na HRANICI… nejspíše tu „východní“, a „zažehli pochodeň svobody“ skrze atomový holocaust „desinfekce planety po fajtovsku“…
  A to by – řečeno s praktikem fajtem – mohlo „opičáka“ ještě i mrzet…
  Byl by to totiž asi opravdu ten poslední „táborák“…

 • Aleš • 2. února 2018

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pan-Pithart-ma-asi-pocit-ze-lidi-jsou-tupa-hovada-Drahos-nabizel-multikulturni-pokusy-na-lidech-desi-se-poslanec-Foldyna-A-jako-boxer-nabidl-zcela-prevratny-pohled-na-incident-mezi-novinari-u-Zemana-522498
  Nechtěl jsem si kazit chuť snídaně, tak jsem byl vůči Drahošovi a jeho podpoře nekritický a žádný ostrý výraz jsem proto raději nepoužil…
  Svatá pravda, Martine, jen ještě existuje šance, že se Foldynovi zadaří chirurgický řez v pravý čas, do sjezdu má málo času a on kandiduje jen na místopředsedu. Co se týče velké dvojky, velké B zatím dokazuje sklon k obstrukcím, protože zatvrzele
  trvá na euroatlantských zhovadilostech, které papouškuje, když dostane příležitost. Nicméně jestli je ve hře striktní DODRŽOVÁNÍ 1. článku WASHINGTONSKÉ SMLOUVY aspoň Českou republikou, i tak by při konsenzu v sociálních otázkách, národním bohatství, zdravotnictví, školství, životním prostředí a zemědělství a přehodnocením jistého zákona schváleného jediným hlasem pravomocně odsouzeného poslance a podporou zákona o obecném referendu mohlo dojít k tolik vytouženým změnám, po kterých prahnou voliči.
  https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Grebenicek-KSCM-Prima-demokracie-versus-klientelismus-522726