Diskuze k článku


 • orinoko • 20. prosince 2015

  Zvlastni zapletka. Nekde mezi Popelkou a Pretty Woman. Nemohu se zbavit pocitu, ze mnoho epiky v teto pohadce je postaveno na zivotnich realiich.
  A nejedna se pritom o pohadku Kralovstvi krivych zrcadel.
  Dluzno podotknout, ze to je sovetska pohadka s prvky hororu.
  Hrdina Hurd, mistr Kabaz, a zenska dvojcata.

 • Sio • 20. prosince 2015

  :-) Tak nějak mi taky šel na mysl Mrazík. Nebo popelka.

 • Sasin • 20. prosince 2015

  Jste-li nároční diváci, „v místní hospodě jsou šichni“, a máte rádi pohádky, zkuste se naladit na program Československá lidová televize. Stan s velkým stanem a Sio s malou nulou to milují.
  http://slagrtv.cz/program

  Muheeeeeeee

 • Sasin • 20. prosince 2015

  $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
  Tohle je taky dobrá pohádka o inteligenci šašků, komediantů a všech těch učitelů národů, co je to NA učili. Gdož objevili renta bilitu jedou dneska už čistě virtuálně na nuly a jedničky a diváky si přivezou. Za to chtějí pořídít více daní, více zisku a více růstu a ještě a ještě více pohádek.

  Todle néní kopíje studijních závěrů PRO školených pit OM ců, ELITA VĚDCŮ, UMĚLCŮ A ŠIKOVNÝCH PRACOVNÍKŮ PŘIŠLA DO EVROPY

  Todle je jiná kopíje. :-)
  VÝPOVĚĎ MUSLIMA: SPADLA MI NA NŮŽ A PAK JEŠTĚ 13X

  Neuvěřitelné! Tohle se neděje v islámských zemích, ani na Západě. Tohle se děje přímo v tady!!! Pamatujete napřípad Anety, která zemřela v bytě muslima Ahmeda za podivných okolností?Ahmed vypovídal, že se prý bodala sama. Policie případ uzavřela s tím, že se jedná o sebevraždu (takže Aneta se 13x sama bodla, z toho 3x do srdce). Jenže to není všechno. V rozhovoru pro tisk matka Anety sdělila, že těch podivných věcí je na celém případu mnoho. Například zmizelo Anetino srdce…

  Ateď největší bomba.Ahmed podstoupil test na detektoru lži.Výsledky detektoru lži jsou šílené, protože onlže v pěti otázkách, a je to vyhodnocené tak, že se musí přihlédnout k tomu, že jemuslim, takže má trošku jiné cítění!!! Toto má být právní stát? Kde je svědomí lidí, kteří tohle vyšetřují? Kde jsou všichni ti novináři a hatefree lidičky? Kde je Dienstbier a Šabatová?! Proč o tom neinformuje a neburcuje naše veřejnoprávní televize? Všichni jsme si rovni, ale někteří jsou si rovnější…

  Jak asi mohl tedy takový test na detektoru lživ tomto „specifickém“ případě probíhat?

  Pane Ahmede, můžete nám říct, jak to vlastně celé bylo?
  No, Aneta se začala bodat. Já jí v tom chtěl zabránit, ale ona se bodala, bodala a bodala.

  Píííp, píííp, píííp…

  Ten detektor lži se nám nějak rozblikal.Nelžete náhodou pane Ahmede?
  Já? No co si to dovolujete?Já jsem muslim a mám jiné cítění!
  Tak to jo, to je pak v pořádku. Další otázka. Proč měla Aneta oblečení na cáry? Roztrhanou podprsenku i blůzku?
  Protože měla záchvat. Bodala se obouruč a do toho si stihla ještě roztrhat šaty na cáry.

  Píííp, píííp, píííp…

  Znovu nám bliká detektor. Bude to tak, jak říkáte?
  Zcela jistě ano. Já bych přece nikdy nelhal.
  No dobře, pojďme dál. Spis uvádí, že Aneta spáchala sebevraždu 13ti bodnými ranami, z čehož 3 rány do pravé komory srdce byly smrtelné. Smrtící nůž sám povyjel a sám zajel do stejného bodného kanálu. Je to tak?
  Ano, ona jak byla v tom rauši,tak několikrát sama spadla na nůž.

  Píííp, píííp, píííp…

  Ten detektor lži snad bude nějaký porouchaný. Budu muset poslat techniky, ať se na to podívají. Ale pojďme k další otázce. Podle jednoho vyšetřovatele byla spousta krve na chodbě. Jak je to možné, vždyť přece celé se to mělo odehrávat pouze v bytě?
  Víte, to bylo tak. Jak se tak Aneta (i s rozřezaným zápěstím) bodala a trhala ze sebe šaty, já jsem se ji snažil uklidnit. Řekl jsem jí, ať se jde projít venku, že možná přijde na jiné myšlenky a to bodání si rozmyslí. Takže ona šla (proto ta krev na chodbě), ale vůbec ji to neuklidnilo.Když se vrátila, tak se opět začala bodat.

  Píííp, píííp, píííp…

  Debilní detektor, ten je proti Vám asi zaujatý, pane Ahmede. Už jenom poslední otázka. Aneta měla podle pitvy litr a půl sražené krve v jedné plíci a druhá jí zkolabovala.Jak mohla prudce krvácet do plic, a přitom se dokázala s Vámi prát o nůž?
  Co je to za otázku?! Tak jájsem se Anetě ještě snažil zachránit život, riskoval jsem, že mě pobodá, a vy takhle? Takové blbé otázky. Já bych ani mouše neublížil, to je přece vidět na první pohled.

  Píííp, píííp, píííp…

  Detektor lži si nevšímejte, pane Ahmede. Budeme ho muset zrušit jakoxenofobní a rasistický přístroj.Omlouvám se, že jsme Vás museli prudit takovými nepříjemnými otázkami. To víte, formalita je formalita. Ale buďte v klidu, celý případ uzavíráme jako jasnou sebevraždu.

  PS1: Výpověď je samozřejmě smyšlená a je reakcí na to, jaké absurdní chování a otazníky panují nad celým případem.

  PS2: Zaregistrovala jsem reakce, kdy někteří tento případ bagatelizují ve smyslu „neměla se s tím muslimem vůbec tahat“. Tady nejde o to, jestli se s ním tahala nebo netahala. Tady jde o podivné jednání úřadů. Jde o právní stát. Neptej se, komu zvoní hrana. Zvoní Tobě.

  http://dolezite.sk/VYPOVED-MUSLIMA-SPADLA-MI-NA-NUZ-A-PAK-JESTE-13X-yLluC2.html#ixzz3uu4IghF9
  $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

  Hlavně že to sype, co?

  P.S.. A teď vážně. Ti, co milují pohádky, například COLOMBO už znají i batolata z druhého opakování a ti co milují multi opakování 13 x za sebou jsou co? A ti, co jim to žerou 13 x za sebou jsou co? Muheeeee

 • Botičky od Diora • 21. prosince 2015

  Nedá se tohoto Sasina – naprosto demokraticky, havlovsky a v rámci ochrany svobody slova – zablokovati? Jinak proti šaškům nemám nic.