Diskuze k článku


 • perun • 6. listopadu 2017

  Přečtěte si pečlivě, jak ten váš pseudoprofesor kupčí při hlasování v EU parlamentu, když hlasoval pro potrestání Maďarska – je to možné ověřit i na stránkách EU parlamentu, ale on to veřejně sám přiznal :

  http://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/cesky-europoslanec-profesor-keller-ked-sme-vstupovali-do-eu-nikto-nam-nepovedal-ze-sucastou-nasich-zavazkov-bude-ochota-zmenit-etnicke-zlozenie-nasej-populacie.html

 • Dana • 6. listopadu 2017

  Asi by se mel pan Keller starat o sve ceske volice, aby zlepsil jejich postaveni a ne rozebirat mouchy v daleke Americe. . Copak byl vyslan Cechy do EU parlamentu aby rozebiral stredni americkou tridu ? Jasne, ze zde mame uzavrene ctvrte pro lidi, kteri v nich bydlet chteji. To spise souvisi s bezpecnosti a klidne atmpsfere v nekterych castich, ne tak s financemi. .. V automobilove spolecnosti prece nechcete bydlet na rusne ulici, ze. :-) Musite vzit v uvahu, ze typicky americky domek nema zadny plot- z ulice pak kazdy muze do predzahradky(yard) a v dome hned do obyvaku, protoze spousta domku nema predsin. Jako zatvrdla Evropanka jsem v kazdem dome zabudovala pricky na predsin. Kupodivu se to lidem libilo a dum tak ziskal kladne body pro eventualni kupce.
  Projdete si na Streetview jakekoli mestecko v USA a jeho obyvatelne ctvrte pro stredni tridu. Na toto misto v Georgii mam hezke vzpominky :

  https://www.instantstreetview.com/@33.399101,-82.042746,292.13h,-12.29p,0.14z

 • LiL • 6. listopadu 2017

  Co nebylo bude a nikdo před tím není uchráněn. Co bylo napsáno není novinkou a ekonomika podléhá evoluci stejně jako člověk. Je jen pár základních kamenů ,, důvěra, jistota, sex a zdraví,, Můžeme kombinovat ale výsledek je stejný, pro pocit dokonalé kontroly nade vším a nade všemi udělají někteří vše. Izolování se, mocným dává pocit kýžené jistoty a důvěry k těm, kteří jsou přizváni ke společnému stolu a drobečky pod stolem, ty uklidňují zbylé v pocitu,že vše funguje podle jejich přání a představ. Neexistuje silné USA ani Rusko,Čína nebo evropská unie. Vše ovládá globální ekonomika a tak zvané velmoci slouží jako prostředek. Dnes není jisté kdo s kým a kdo proti komu.

 • fajt • 7. listopadu 2017

  LiL napsal
  ekonomika podléhá evoluci stejně jako člověk

  ale prd, ekonomika je jenom špatné dílko člověka, nikde jinde přírodě nejsou pravidla nastavena tak pitomě a v podstatě likvidačně, tahle záměrná a despoticky řízená anarchie mi jako evoluce rozhodně nepřipadá. ..)