Diskuze k článku


 • asym • 12. srpna 2016

  Хороший вкус, будь вы запирать его на место. Эти гранаты затем десерт?

 • Admirál • 12. srpna 2016

  Znovu snaha Rusy vyprovokovat.

  Z EU by jim měl někdo říct (vím, jsem najiva), ne to nedělejte. I když při stavu věcí je otázkou, zda by si z toho něco dělali.

 • peter. • 12. srpna 2016

  Toto je také demokratické….
  http://ukraina.ru/news/20160812/1017239689.html
  Keď odoberú právo voliť študentom,penzistom a nezamestnaným…koľko ľudí bude vlastne voliť svojich zástupcov do VR ?
  V Moskve ale riešia dôležitejšiu otázku.Prejednávajú možnosť prerušenia diplomatických stykov s Ukrajinou.To by navodilo úplne novú kvalitu vzťahou a k otvorenej vojne by už bol len krôčik.
  http://ukraina.ru/news/20160812/1017238737.html

 • Béda • 12. srpna 2016

  CVčeských mainstreamových splaškometech od rána spekulují nejrůznější poblitologové o tom, že jde o ruskou provokaci. Vůbec jsem nezaznamenal úvahu na téma, že by Putin mohl mít pravdu a že jde o provokaci nacistické UkraDiny. Krom toho jwe otázka, co by Rusko (sankce, válka v Sýrii) takovouto konspirací asi mohlo získat? K čemu by mu to bylo? Samo ukraDinské náckoelity konflikt s Ruskem potřebují vydatně živit – jinak jim hrozí další varianta kyjevského „mejdanu“ (kvůli bídě, zadlužení státu) – tentokrát ovšem bez podpory Západu, který dění z Kyjeva a skrze své loutky – Porošenko, premiérka, Saakašvili…na UkraDině prakticky řídí )který podobně jako před 2. SV nácky směřuje na východ. Taky je otázka, proč by Rusové zabíjeli vlastní vojáky – takové praktiky mají přece hlavně vývozci „demokracie“ – 11/9, střelba na 2 strany při různých inscenovaných převratech …

 • Irena • 12. srpna 2016

  У российских властей было три дня для того, чтобы обдумать ситуацию и принять решение. (Вы ведь обратили внимание, что эта тема в информационном поле активно всплыла только через три дня после самого происшествия?) Инцидент можно было легко замять и не выносить на публику, но руководство страны решило поступить иначе и можно быть абсолютно уверенными, что все последствия этого шага, как и следующие ходы были хорошо просчитаны.

  http://voicesevas.ru/news/25033-ataka-na-krym-vashington-risknul-kiev-proigral.html

 • peter. • 12. srpna 2016

  V Jekaterinburgu funguje tzv.“Jeľcin-centrum“.
  http://latestnewsresource.com/cs/news/v-ekaterinburge-otkryli-eltsin-tsentr
  Toto „Jeľcin-centrum“vyvíja v poslednej dobe znepokojujúce aktivity.Napríklad je pripravené rehabilitovať generála – zradcu Vlasova.Budú nasledovať Hitler a
  Judáš?pýta sa titulok tohoto článku:
  http://publizist.ru/blogs/108265/14176/-
  Putin odvolal z funkcie šéfa svojej administrácie Sergeja Ivanova.Nahradil ho mladý pokračovateľ starého, estónskeho boľševického rodu a absolvent MGIMO Anton Vajno.
  Ivanov bol človek najbižšie stojaci pri Putinovi,starý KGB-ák a zpravodajca.Bol predstaviteľom tzv.silovikov stojacich pri Putinovi.Jednou z príčin odvolania Ivanova by mohla byť jeho angažovanosť pri odhaľovaní pamätnej tabule maršalovi C.G.Mannerheimovi,čo sa stretlo s verejným pobúrením O príčinách tejto aj iných čistiek prebiehajúcich v RF sa píše v nasladujúcom článku:
  http://publizist.ru/blogs/107559/14183/-
  Čudné veci sa začínajú odohrávať v Rusku.

 • Nerevar • 13. srpna 2016

  peter. napsal
  V Jekaterinburgu funguje tzv.“Jeľcin-centrum“.

  Je to *ten* Jekatěrinburg? Pak to nebude nic nového.

 • Béda • 13. srpna 2016

  Ukrajinské ministerstvo obrany prohlásilo, že osoby zadržené za pokus o diverzi na Krymu nejsou pracovníky hlavní správy rozvědky tohoto rezortu.

  „Ministerstvo obrany oznamuje, že ve složení Hlavní správy rozvědky nikdy neexistoval 37. prapor 56. brigády. Zadržené osoby, o nichž bylo informováno, nejsou pracovníky Hlavní správy rozvědky MO Ukrajiny“, stojí ve správě rezortu.

  Zabránění teroristickým činům na Krymu bylo oznámeno ve středu. Podle informace FSB diverzi připravovala hlavní správa rozvědky MO Ukrajiny. Bylo zadrženo celkem sedm lidí.
  http://cz.sputniknews.com/svet/20160813/3700305/ukrajina-diverzanti-mo-krym.html

 • Béda • 13. srpna 2016

  Papežský diplomat v Kyjevě připomíná dramatické důsledky války pro místní obyvatelstvo. Jako příklad uvádí, že průměrný plat se snížil od doby Majdanu čtyřikrát.

  „To znamená, že k válce se přidává problém celkového zchudnutí na celé Ukrajině. Pokud se to nezmění, hrozí nám válka mezi chudými,“ varuje arcibiskup Gugerotti.

 • Béda • 13. srpna 2016

  Za útokem v Krymu stála Británie?

  Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/za-utokem-v-krymu-stala-britanie/

  Zde, Panarin píše svoji verzi teroristických útoku v Krymu.
  Dle něho, ty útoky se připravovaly v Londýně za pomoci specnazu VB.
  Právě proto, hned, jak se ta akce provalila, volala Thereza May Putinovi a prosila ho, aby britský výsadek neukazoval v televizi. Zde je o tom více:
  https://new.vk.com/id163797967?w=wall163797967_47778%2Fall
  a
  https://new.vk.com/id163797967?w=wall163797967_47789%2Fall

 • Béda • 14. srpna 2016

  „USA nezprostí Ruskou federaci sankcí za Krym, dokud nebude obnovena územní celistvost Ukrajiny“, oznámil americký velvyslanec na Ukrajině Jeffrey Payette. Americký diplomat hovořil o údajné absenci důkazů o proniknutí diverzantů na území poloostrova …. http://www.novarepublika.cz/2016/08/slovo-dal-slovo-vzal-usa-kardinalne.html

  Kdyby existoval jednotný metr, pak počínaje krádeží území dnešních USA jejich původním obyvatelům, na kterých provedly loupežníci genocidu by USA, které se rozrůstaly převážně anexemi, vydíráním a válkami od svého vzniku ze sankcí vůbec nemohly vyjít.

  Ani fyzická přítomnost a doznání diverzantů není pro amerického samozvaného diktátora dostatečný důkaz.