Diskuze k článku


 • racek • 6. prosince 2016

  Ehhh … smí se vůbec takovej článek číst?

 • hudryper • 6. prosince 2016

  racek napsal
  Ehhh …

  Zajordánští slované vymysleli pro podobné autory nálepku : „sebenenávidějící se žid“.

 • peter. • 6. prosince 2016

  Ajhľa čo nám praje nový šéf OSN a sociálny demokrat.Vydochnite a nechajte sa nahradiť imigrantami.Keď zmiznete z povrchu Zeme,nebude musieť sociálna demokracia splniť sľub,že jej cieľom je zabezpečiť pre nás sociálne spravodlivú spoločnosť.
  http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/16431-predni-socialni-demokrat-imigrace-neni-problem-ale-reseni-evropske-narody-nemaji-pravo-kontrolovat-svoje-hranice-misto-toho-musi-vpustit-do-zeme-houfy-tech-nejchudobnejsich-lidi-na-svete-.aspx

 • Bety • 6. prosince 2016

  Viděla jsem v německé detektivce, jak si policajti objednávají k obědu halal kebab a za okny jim k tomu z mešity kvílel muezín. Co dodat?

 • peter. • 6. prosince 2016

  O tomto Gideonovi Levym som sa tu už zmieňoval.On požaduje,aby sme prijali viac a viac chudobných imigrantov,lebo my sme bohatí(!!!?)a musíme byť solidárni s chudobnými.Ani nie tak s našimi bezdomovcami,penzistami,mladými ľuďmi ktorí si nemôžu dovoliť ani založiť si rodinu a chudobnými rodinami,ale špeciálne s Afričanmi a moslimami z BV.Samozrejme,že to platí pre Európu a Severnú Ameriku,no v žiadnom prípade nie pre Izrael.Izrael je len pre židov,takže tam žiadne multikulti obohacovanie neprichádza do úvahy.Dávam do pozornosti článok,skôr vyznanie slovenského poslanca v NR SR,ktorý sám seba označil za „Posledného križiaka“.Plne sa s jeho myšlienkami uvedenými v článku,stotožňujem:
  Motto:
  Ak muž nemá nič,za čo by malo zmysel zomrieť,potom nemá zmysel ani žiť!
  http://www.poslednykriziak.sk/vzbura-bieleho-muza/1433/

 • peter. • 6. prosince 2016

  Kongo.Najchudobnejšia krajina na svete.Je tam extrémne rozšírený AIDS,krajina bojuje s podvýživou,znečisteným prostredím,chorobami,nedostatkom pitnej vody a preľudnením.Každoročne tam stovky tisíc ľudí zomiera v dôsledku sústavných ozbrojených konfliktov a 400 tisíc žien je tam
  ročne znásilnených.
  Teda p.António Guterrese by nám mohol ísť príkladom a mal by vo svojom nepochybne rozsiahlom dome ubytovať nejakých 15 týchto Konžanov.Najlepšie mladých a dobre nadržaných.Mal by im ponúknuť svoju ženu,dcéry,vnučky a vnukov.No a potom by si mohol hodiť mašľu,lebo výmenu za seba by už mal zaistenú,tak načo by ešte zbytočne imigrantom v Portugalsku odkiaľ pochádza prekážal.Bolo by to ukážkové prevedenie ním požadovanej výmeny obyvateľstva.

 • Aleš • 7. prosince 2016

  peter: poslední křižák – sympatické, ale myslím, že je potřeba rozlišovat mezi hrdinstvím a užitečnou idiocií, mezi kořeny, na které můžeme být hrdi a „chybami“, jež přivodily lidstvu mnoho utrpení. Pan Krajniak má pravdu v tom, že není důvod cítit vinu za zločiny mocných. Ale v opozici proti tomu je tvrzení dr. Polreicha, (podáno mými slovy) že za války, jež vedly země, které jsou v NATO, nemůže nějaká organizace, ale právě vlády jednotlivých zemí, které pro urovnání sporů mírovou cestou nic neudělaly a které konflikty zažehly a nebo aspoň některé straně konfliktu pomáhaly… Jelikož však nikdy neexistovala síla, která by donutila země NATO respektovat mezinárodní právo a právě praxe od dob Korejské války byla taková, že nikdo z mocných o to respektování mezinárodního práva nikdy nestál. A jestliže se věci mají takto, pokud pan Krajniak se chce stát hrdinou, měl by začít tlačit na pilu vystoupení Slovenska z NATO. Ač držím stále palce Donaldu Trumpovi, netuším, zda by vůbec chtěl a zda vůbec má nějaké páky k tomu, aby ovlivnil politiku Aliance natolik, že by z hlavního destabilizačního faktoru ve světě se stala záruka stability a míru. Naivně jsem se při kampani domníval, že by snad k tomu mohlo dojít. Teď se domnívám, že jediná šance pro Evropu je rozpuštění NATO. A pro korektní oboustranně výhodné vztahy Evropa USA (i třeba na úrovni jednotlivých zemí) není zapotřebí ani TTIP ani NATO. Ba naopak. Netuším, o čem si telefonovali Trump se Zemanem. Předpokládám, že o korektních vztazích obou zemí…

 • peter. • 7. prosince 2016

  Aleš napsal
  myslím, že je potřeba rozlišovat mezi hrdinstvím a užitečnou id

  Ja si zase myslím,že to nie je ani o hrdinstve ani užitočnej idiocii.Ani o Krajniakovi ani o Polreichovi.Je to o bazálnych pocitoch ako je pud sebezáchovy,hrdosť,sebeúcta,pocit zodpovednosti voči svojej rodine,národu a vlasti a neochota padať pred niekým na kolená pre akýsi imaginárny pocit viny,ktorý nepociťujem a ktorý sa mi len niekto pokúša vnútiť.Nemám žiadny pocit viny a kašlem na každého,kto sa mi ho pokúša vnútiť.Čo mám ja alebo moja rodina s nejakým NATO alebo EÚ? Na vstup SR do NATO sa ma nikto nepýtal a referenda o vstupe do EÚ som sa nezúčastnil.A keď niekto príde k mojim dverám a poprosí o kúsok chleba,tak mu ho rád dám.Ale keď sa bude dožadovať aby som ho ubytoval a podelil sa s ním o všetko aj na úkor mojej rodiny,tak ho kopnem do riti a poženiem ho kade ľahšie.Vsjo.Nič zložité,len prirodzená reakcia každého normálneho človeka.

 • Aleš • 7. prosince 2016

  máte pravdu, ale podívejte se na to, co nám právě i díky NATO diktují u nás:
  http://www.novarepublika.cz/2016/12/ministerstvo-zla.html

 • orinoko • 7. prosince 2016

  Hmm, zajímavé. Copak se právě ted asi topori v Mosadu?
  Tak za prve: Absolutním světovým sajrajtem je tzv. Bible.
  Je aplikovanym průsečíkem největších pruseru lidstva. Kdejaké lidolejno si v ni našlo oporu k odůvodnění svoji jedinečnosti včetně islámu.
  NEBYT ZASRANE THE BIBLE, ma lidstvo a svet o polovinu méně problémů. Lidi by svinili stejne, ale už ne ve jménu PISMA!
  Taková drzost. Nazývat patoLOGICKY horror písmem .
  Kdo je největším nepřítelem !idstva?
  Židovská, křesťanská a islámská vira. Maji společný základ – největší spikleneckou základnu všech dob.
  Krev, kosti , muceni, pokrivena morálka, sci fi výklady minulosti, falešní proroci, minely dějin včetně historie … to je pruser, nezvrati bohužel ani přistání na kyzenem Marsu.

 • peter. • 7. prosince 2016

  orinoko napsal
  Copak se právě ted asi topori v Mosadu?

  toto sa toporí. Nemusí to byť práve v Mosade:
  http://www.lajkit.cz/zpravy/item/831-lide-mrazi-antisocialni-hrozba-lidstvo

 • Bety • 7. prosince 2016

  Orinoko souhlas.