ČT 7 aneb Kanál který v TV nechytíte: Krym, Krym, Krym, Putin a co nového na Ukrajině?

Dmytro Jaroš, zástupce tajemníka Národní bezpečnostní a obranné rady a velitel "Pravého Sektoru"(Banderovců) chce hovořit doněckými horníky. Říká, že pojede neozbrojen. Dále připomenul, že to byli horníci, kteří pomohli vzniku samostatné Ukrajiny. Sdělil, že zastává stejný názor jako horníci – Ukrajina se nemá stát členem EU ani NATO a má zůstat mimo bloky. To jenom na okraj ohledně eurolásky.

 

 
Vasilij Tretěckij, předseda městské rady (Poltavský kraj. Ukrajina) vyšel ze svého domu a byl napaden třemi neidentifikovanými muži. Útočníci mu způsobili několik zranění na hlavě a střelné poranění na pravém stehně. Několik dní se nacházel v těžkém stavu a bezvědomí. Policie to vyšetřuje jako pokus o vraždu. Tretěckij byl příznivcem euromajdanu. Tento a jiné incidenty dokreslují napjatou atmosféru na Ukrajině.

 

 


Banderovec (a dnes už prý jenom „euromajdanista“) vydírá o výpalné (příspěvek) na činnost mírumilovné organizace Pravý sektor u firmy Lukoil. 

Neozbrojení policisté se přišli pozeptat banderovců na nějaké vyšetřované okolnosti. To byla chyba, právo je prostě jinde. V části videa, kde mluví Banderovec na kameru, zazní „My jsme je nezbili, my jsme hodní lidé“.Banderovci vám můžou zakázat pohyb na veřejném místě, a to jen na základě toho, že jim nepadnete do oka. Kdo má pochybnosti o složení této hlídky, ať se podívá na jejich označení na maskáčích.

 


Pravý sektor rád navštěvuje prokurátory a poučuje je, jak by se mělo vyšetřovat. Tentokrát je kamera zachytila v Oděsse.

 


Tak řádí Pravý sektor (nebo Banderovci nebo jak kdo chce) ve Lvově. Dokonce se vžili do role módních návrhářů, kteří diktují dnešní módu. Je třeba pořád šířit strach.

 

 


V Krivom Rogu hořelo několik bojových vozidel (tanků), podrobnosti nejsou známy.

 


Ekonomika Ukrajiny je na dobré úrovni. Banderovci se proto rozhodli, jít na exkurzi závodu Nemiroff.

 


Celkem nedávno schválený zákon o Národní gardě, začátkem týdne výcvik a dnes už služba v Oděsse. Tož nevím, k čemu má sloužit táto nová „Lidová“ armáda. Rekruti Národní gardy mají asi neobyčejné dovednosti a znalosti. Česká armáda by se mohla přiučit, jak to jde levně a rychle.Kulturní hit dnešní Ukrajiny, který pronikl kupodivu také do naší televize a tisku. Návštěva strany "Svoboda" u ředitele státní televize ve full verzi.

 


Třicet Banderovců zaútočilo na demonstranty v Charkově. Dva demonstranty zabili a další zranili. Poté se zabarikádovali ve svém velitelském centru. Na místo dojela ozbrojená policie. Po jednáních s policií se banderovci vzdali.

 

 
Tak vypadá stěhování Ukrajinské armády z Krymu.

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments