David Steele: Cheney je odpovědný za 11. září!

Září 01, 2009

David Steele pracoval jako důstojník dvacet let u námořní pěchoty, poté u její kontrarozvědky, je také bývalým tajným spolupracovníkem CIA.

 

Steele doposud psal o tom, že v té nejmírnější verzi byl 11. září ponechán volný průchod, aby byla nějaká záminka pro válku.

 

Nyní však přitvrdil, když píše: Pákistán informoval Cheneyho (o plánech na teroristcké útoky před jejich provedením) … dozvěděla se o tom spousta lidí a varovali CIA. Měli jsme také dva nováčky u FBI, jednoho v Orlandu, jednoho v Newarku, kteří byli z FBI propuštěni, protože o nich neměli žádné záznamy ve svých databázích – prostě arogantní a hloupá byrokracie.

 

Cheney viděl příležitost pro to, co Bush nazýval svou sázkou na první tři v pořadí, a poskytl mu to tím, že nechal iniciativu pákistánské zpravodajské službě ISI a Al-Kájdě a nařízením protiteroristického cvičení, jež umožnilo odeslat všechna disponibilní letadla protivzdušné obrany z cílových oblastí a také tím, že vyřadil z provozu NORTHCOM tak, aby tento systém včasné výstrahy nezjistil odchýlení letadel z dráhy letu.

 

Zatímco všechny tyto detaily mohou být diskutabilní, mnoho dalších vysoce postavených zpravodajských důstojníků říká, že „oficiální“ vysvětlení 11. září nedává žádný smysl. A podívejte sem a sem.

 

Převzato z blogu Washington

 

Překlad: Stan

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments